МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ погодився з пропозицією "Нашої України"

09/18/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Блок Юлії Тимошенко погодився на пропозицію фракції “Наша Україна” і переніс проголошення міжфракційного депутатського об’єднання опозиції на п’ятницю, 22 вересня.

У повідомленні йдеться , що “19 вересня о 12.00 годині в Верховній Раді України мало відбутися проголошення об’єднаної парламентської опозиції, однак керівництво фракції „Наша Україна” запропонувало перенести підписання угоди, оскільки до четверга НУ має прийняти рішення про свій парламентський статус”.

БЮТ заявляє, що “з розумінням ставиться до ситуації, яка склалася в „Нашій Україні”, і готовий перенести дату проголошення об’єднаної парламентської опозиції на дату запропоновану нашими колегами з НУ. Проголошення об’єднаної парламентської опозиції відбудеться 22 вересня о 12.00 в приміщенні кінозалу Верховної Ради України”.

БЮТ звертається до депутатів всіх фракцій українського парламенту, які не увійшли до парламентської більшості, з пропозицією консолідувати зусилля для створення об’єднаної парламентської опозиції.

Джерело: УНІАН

Відповіді

  • 2006.09.18 | Хвізик

    нашисти у своєму стилі: просто затягують час

  • 2006.09.19 | Горицвіт

    Було б добре, якби зразу щось конкретне

    висунули. Тобто не просто сказали: "ми переходимо в опозицію!", бо багато раз це вже заявлялося. А оголосили стратегічний план з кількома яскравими пунктами. Тіньовий уряд, механізм його формування і діяльності, як громадяни беруть участь і т.п.

    Яскравими пунктами, а не клоунськими. Якщо обмежаться фразою, що є "секретний план", який почне діяти "через 8 місяців", то це буде якраз цирк.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua