МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чалый: Ситуация в Приднестровье несет угрозу для Украины (л)

09/18/2006 | observer
http://www.korrespondent.net/main/164432

По словам Чалого, ситуация в Приднестровье напрямую задевает территориальную целостность Украины и ее границ.

"Международно-правовые основания территориальной целостности Молдовы приблизительно такие же, как и международно-правовые основания территориальной целостности Украины. Если Молдова распадется - это будет начало новых структурных геополитических изменений в регионе Центральной и Восточной Европы и Закавказья, что обострит вопрос нашей территориальной целостности и неприкосновенности наших границ с рядом наших соседей", - сказал он.

Відповіді

  • 2006.09.19 | толя дейнека

    Re: правильно сказав

    але найменше з цього слідує заганяти придністровців у Молдавію силою чи то економічною блокадою. Це природно викличе лише зворотню реанцію, що ми і спростерігаймо. Не менш чуттєвим є заборона придністровським українцям голосувати - відповідною реакцією стане ігнорування україни, що ми знов таки ясно бачимо.
    Єдиний путь вирішення проблеми - уважно слухати обидві сторони конфлікту і дбати про підвищення рівня довіри, шукати і знаходити спільне. А не тупо заплющувати очі і ігнорувати одну сторону, ніби її нема.
    наше МЗС не здатно ні на що, крім лизати сраку Брюсселю і вашингтону, Прагнучи довести це мистецтво до досконалості, наші дипломати перетворилися на неврастеників, їх не розуміють вже ані поза, ані всередені країни. Результативність - нуль, в кращому випадку. Найкраще, що можна зробити сьогодні - це розігнати цю шайку тарасюків і бутейок з веселовськими без вихідного пособія.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua