МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перед очима - дві могили. В одній – НСНУ‚ а в другій – Рух (л)

09/20/2006 | observer
Юрій ВИННИЧУК

От буває ж таке западло! „Му-му” написав Тургенєв‚ а пам’ятник поставили Пушкіну. Вибори виграв Ющенко‚ а при владі – донецькі. Непорядок. А все чому? Бо Президент живе у світі утопії. І вся його компанія теж‚ мов обкурилася. І там‚ у тому світі‚ в якому вони живуть‚ усе о’кей‚ усе стабільно‚ впорядковано. Можна розслабитися‚ як у сауні‚ і помріяти. Про що помріяти? Та хоч би про ве-е-елику коаліцію.

http://www.obozrevatel.com/news/2006/9/20/136130.htm

Відповіді

  • 2006.09.20 | ОРИШКА

    Re: Перед очима - дві могили. В одній – НСНУ‚ а в другій – Рух

    Щемящая статья. Талантливая.

    А народ не посыпает голову пеплом. Да и народа Украины, кажется, нет. Так, собрание индивидуумов, некоторые сгруппированы на основе ненависти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.20 | Baruch_Spnz

      Re: Перед очима - дві могили. В одній – НСНУ‚ а в другій – Рух

      Ага! Вы тожи это заметели?
      Возникаит извечноруский вопрос (уж извените, если ково обидил, но украинцы спакойно должны воспринимать упоминанее своиго исконного названия):
      ЧТО ДЕЛАТЬ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.09.20 | ОРИШКА

        Re: Перед очима - дві могили. В одній – НСНУ‚ а в другій – Рух

        Извечночеловечный атвет - низнаю.
    • 2006.09.21 | Мартинюк

      Актуальна, але посередня.

      Коментуються очевидні, на жаль, речі в супроводі стереотипних пояснень. Наприклад візантійсько-азіатської туги за "позаморальним і позазаконним" "героєм", який харизматично посилалає всіх нахер і робить все одним махом .

      Нерозуміння відсутності системних механізмів , які б дозволяли робити так аби "все було добре" незважаючи на на розмір яєць "виконавця".
      Туга за великим племінним вождем-плідником.Перекладення відповідальності з себе коханого на даного ідеального "вождя-племіннорозплідника"
      Таке враження що в Україні всі прагнуть аби все в ній навіть дітей робила одна єдина особа - вождь нації. Ця зневіра в "чоловічому символі плідності" врешті переросла у спробу знайти жіночий еквівалент такого супер-героя у вигляді Юлі Тимошенко. На жаль і це є лише майстерно зробленим маркетинговим брендом. По великому рахунку Тимошенко ще більш безпорадна аніж навіть Ющенко.

      Коротше Україна тужить за фюрером ...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.09.21 | Предсказамус

        От времена пошли, правда? На Народного Президента наезжают свои.

        Мартинюк пише:
        > Нерозуміння відсутності системних механізмів , які б дозволяли робити так аби "все було добре" незважаючи на на розмір яєць "виконавця".
        Да, это очень плохо, что нет системных механизмов. Кстати, как Вы себе их представляете, кто пробовал их внедрить и кто мешал?

        > Туга за великим племінним вождем-плідником.Перекладення відповідальності з себе коханого на даного ідеального "вождя-племіннорозплідника"
        Песню "Я виноват в том, что Ющенко предатель!" мы уже слышали в разных исполнениях, для разнообразия имеет смысл послушать и "Ющенко сам виноват в том, что он предатель". Тем более, что вторая песня к истине гораздо ближе.

        > Таке враження що в Україні всі прагнуть аби все в ній навіть дітей робила одна єдина особа - вождь нації. Ця зневіра в "чоловічому символі плідності" врешті переросла у спробу знайти жіночий еквівалент такого супер-героя у вигляді Юлі Тимошенко. На жаль і це є лише майстерно зробленим маркетинговим брендом. По великому рахунку Тимошенко ще більш безпорадна аніж навіть Ющенко.
        Это еще одна песня, "Все политики бляди, разбегаемся по хуторам с краю".

        > Коротше Україна тужить за фюрером ...
        А нашеукраинчеги тоскуют по временам, когда им еще хоть кто-то верил.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.09.21 | Мартинюк

          Ніхто нікуди не розбігається.

          У всякому разі я нікуди не біжу, тому що ніяких ілюзій щодо до кого не мав і відповідно їх не втрачав.
          Гадаю тут конфлікт між візантійством , в якому вся ініціатива делегується правлячій особі( правлячій силі) і західним стилем громадянського існування - розуміння того що є речі, за які відповідальний лише ти сам і тому повинен проявляти цю ініціативу сам.

          Відчуваю свою відповідальність щодо недостатнього пропагування необхідності системних змін в українському суспільно-державному механізмі, зокрема в недостатній протидії Ваші пропаганді проти запровадження суду присяжних.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.09.21 | Предсказамус

            Наконец-то нашли врага суда присяжных

            Мартинюк пише:
            > У всякому разі я нікуди не біжу, тому що ніяких ілюзій щодо до кого не мав і відповідно їх не втрачав.
            Напрасно Вы это сказали. Если сейчас поднять Ваше форумное творчество, получится, что Вы заранее все знали, а нам здесь лапшу на уши вешали о замечательных нашеукраинчегах во главе с почетным председателем.

            > Гадаю тут конфлікт між візантійством , в якому вся ініціатива делегується правлячій особі( правлячій силі) і західним стилем громадянського існування - розуміння того що є речі, за які відповідальний лише ти сам і тому повинен проявляти цю ініціативу сам.
            Угу. Лучше быть богатым и здоровым, чем бедным и больным. Ну и, естественно, вода мокрая, огонь горячий, Волга впадает в Каспийское море. Еще новости будут?

            > Відчуваю свою відповідальність щодо недостатнього пропагування необхідності системних змін в українському суспільно-державному механізмі, зокрема в недостатній протидії Ваші пропаганді проти запровадження суду присяжних.
            Теперь понял, почему нет суда присяжных - я помешал. 10 баллов.
  • 2006.09.20 | пан Roller

    +1

  • 2006.09.20 | Зверопупс

    Re: В его возрасте мог бы быть и помудрее

    Ющенко?Ху...Ющенко? Тимошенко? Янукович?
    Да все они сволочи, братья мои...и мне плевать, что не все считают меня своим братом, если я говорю по русски.
    Какая разница при поедании говна - на каком языке ты говоришь?
    А мы именно этим и занимаемся, пока админы местные не мешают.Мы все любим сою страну и ненавидим ложь.Кроме Хвизика и т.д....Они профессионалы, они этим живут.Я устал доказыать свою любовь к своей стране..Это так же смешно, как доказывать свою любовь к маме..ну нет смысла, люблю я ее...и нет никакой префернции у украиномовных..ребята, разве "мова " решает любвоь?ЭхххЪ....Бахну 1000 грамм и поболтаем дальше
  • 2006.09.21 | vvkornilov

    Re: Перед очима - дві могили. В одній – НСНУ‚ а в другій – Рух (л)

    Мдя. БЮТ скуповує львів-ян до ноги. Ну, в принципі, це нічого. УНП, відкуси шматочок від БЮТу! І ви разом будете в опозиції починаючи з 2011 року. Ще стільки попереду!
  • 2006.09.21 | Navigator

    Партії крупної буржуазії в Україні сформовані - бо вони меткіші.

    Тепер повинні сформуватися ще дві партії - партія трудівників(роботи непочатий край, бо там одні соцімітатори) і партія дрібної буржуазії (на базі БЮТ).
    І виросте на кладовищі лопух нового життя.
    Не для лопухів.
  • 2006.09.21 | vvkornilov

    Re: Перед очима - дві могили. В одній – НСНУ‚ а в другій – Рух (л)

    БЮТ не може стати дрібнобуржуазною,бо спирається на соціальних маргіналів центральних та західних областей, і програма БЮТу не містить абсолютно нічого привабливого для дрібної буржуазії, як і нинішній список. Що стосується трудівничої партії, то базою стане все одно одна з соцімітуючих, у решти немає і не буде інфри ні в якому сенсі. СПУ звеликобуржуазіла, ПСПУ показилася, а в КПУ йдуть певні цікаві процеси, хоча про щось говорити ще рано. ПР -- партія великого промислового капіталу, правда, є ще декілька її специфікацій. Наша Україна була партією середнього загалом, фінансового зокрема, частково агропереробного, імпортуючо-контрабаського великою мірою бізнесу. Гадаю, він або відійде від справ, або поступово повливається до ПР.

    Дрібнобуржуазних партій в Україні немає, попри те, що 8-10% населення можна віднести якраз до дрібної буржуазії, а не найманих робітників. У дрібної буржуазії відсутнє, переважно через необізнаність та зрадливу пихатість, розуміння класових інтересів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.26 | Михайло Свистович

      Re: Перед очима - дві могили. В одній – НСНУ‚ а в другій – Рух (л)

      vvkornilov пише:
      > БЮТ не може стати дрібнобуржуазною,бо спирається на соціальних маргіналів центральних та західних областей

      Тобто Ви вважаєте більшість населення цих областей маргінальними?

      > і програма БЮТу не містить абсолютно нічого привабливого для дрібної буржуазії, як і нинішній список

      А програм дрібна буржуазія (як й інші верстви) не читає. Як і списку.

      > Що стосується трудівничої партії, то базою стане все одно одна з соцімітуючих

      Це в нас так мало трудівників?

      >
      > Дрібнобуржуазних партій в Україні немає

      В Україні ніяких ідеологічних впливових партій немає
  • 2006.09.21 | Мартинюк

    Головним завданням "проекту НСНУ" була ізоляція президента

    Треба визнати що помаранчевий тріумф не спододбався дуже багато кому у світі, навіть і тим, які намагалися присвоїти собі заслугу його перемоги.
    Помаранчева революція була разючою поразкою політтехнологій. Тому отримати реванш для тих хто вважав політтехнології всемогутнім засобом було справою принципу.

    Можку вказати чотири політичні проекти які почалися реалізовувати негайно після помаранчевої революції.

    1. УНП як "єдина права сила". УНП першою виступила із заявою що не згодиться розпускатися і входити у єдину "помаранчеву партію" .
    2. Фактична відмова БЮТ входити у цю єдину партію і початок інтенсивного формування "партії прємєра"
    3.Спроба ПРП приватизувати бренд "Наша Україна".
    4. Відмова більшості реальних партій саморозпуститися і надмірне педалювання на цій вимозі "безпартійних" нашоукраїнців.Єдиною великою партією, яка погодилася саморозпуститися виявилася "Солідарність" Порошенка.
    5."Бізнесово-приватизаційний" підхід до побудови партії. Застосована Мартиненком технологія "партійного будівництва" зверху , тобто побудови партії починаючи з "даху", наперед відрізала можливість включення в партію неймовірного потенціалу громадської активності, пробудженого помаранчевою революцією. Частина з цих активістів ( емоційні) пішли за БЮТом, інша частина ( розумні) залишилися поза реальною політикою.Зверну увагу на те що навіть Порошенко був відсунутий від реального керування партією, а Безсмертний та Мартиненко були не проти взагалі вивести його із списків. Один із керівників виборчої кампанії 2004 року Павло Качур взагалі був викинутий із списків,а керівник президенського виборчого штабу у Києві Володимир Бондаренко був змушений піти з НСНУ

    6. Невиключено що через НСНУ провели прямий проект обмеження електорального ресурсу Президента до мінімально можливого. Така враження появилася в мене ще восени. Судячи зі всього Безсмертний і Мартиненко на таке й орієнтувалися. Цю гіпотезу до речі можна легко перевірити аналізуючи початкові проекти виборчих списків - по тому з якого відсотка починали віддавати на поталу виборчі місця партійним плебеям та маргіналам.

    Маю підозру що причиною всього є втягнення частини бізнесменів НСНУ( Мартиненко,Жванія) у ядерний бізнес з Росією, який ставить їх у залежність від своїх "бізнес-партнерів". Хоча насправді тут залежна Росія - у великої ядерної держави немає свого урану. Він є у Чехії, Таджикистані, а найбільше в Україні. Представником великого російського капіталу є Морозов, який зараз дружить вже з Регіонами і хоче приватизувати Ощадбанк. От і думайте собі...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.26 | SpokusXalepniy

      Конспирология на марше!

      Мартинюк пише:
      > Можку вказати чотири політичні проекти які почалися реалізовувати негайно після помаранчевої революції.
      А кто же их реализовывал (явки, пароли, ареса) ?
      Или проекты сами реализовывались?

      Принцип Оккама говорит о том, что при объяснении явлений, фактов, событий... надо обходиться уже известными, проверенными сущностями и не добавлять новых без необходимости.
      Другими словами, надо стремиться объяснить максимум явлений, исходя из минимума сущностей.

      Попробуем представить себе противоположную ситуацию, когда мы отказываемся придерживаться этого принципа.

      Так, например, если рассматриваемое явление не укладывается в известные физические закономерности, то мы введём понятие "биоэнергии", приписав этой новой сущности те свойства, которые нам нужны для объяснения "незаконного" явления. Если после этого открылись новые аспекты в изучаемых объектах, и "биоэнергия" уже не помогает, добавим в перечень исходных сущностей воздействие астральных сфер., и т.д.

      Стоит заметить, что при таком подходе мы можем объяснить всё что угодно. В принципе, наука сводится к изобретению новой сущности и приписыванию ей нужных нам свойств.

      В обычной жизни мы как раз не нарушаем принцип Оккамы, т.к. нам не надо изобретать новые сущности. Мы вполне можем обойтись одной. Это - жидомасонский заговор (бля буду, спросити у Толи Дейнеки, если не верите!)

      В этом смысле существование именно четырёх проектов "заколота" совершенно излишне. Вся украинская халепа случилась в рамках одного проета, а четыре - это ты, Мартынюче, перепутал. Четыре - это четыре времени года.
  • 2006.09.21 | Illia

    В четвертій ПРУ, 5-СПУ, 6-КПУ, 7-БЮТ і т.д і через 100 років



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".