МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Бойовий листок" апеляційного суду

09/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Прес-служба Апеляційного суду Херсонської області повідомляє:

"З метою найефективнішого захисту прав громадян, гарантованих Конституцією України, прес-служба апеляційного суду Херсонської області повідомляє, що за рішенням Ради суддів Херсонської області та президії апеляційного суду наприкінці кожного календарного року апеляційним судом буде проведено узагальнення судових рішень, що вступили в законну силу, де відповідачами є засоби масової інформації.

За підсумками узагальнення будуть визначені засоби масової інформації, які найчастіше порушують право громадян на повагу до їх честі та гідності, ділової репутації.

Результати будуть оприлюднені у ЗМІ України, Херсонської області та направлені до Міністерства юстиції України, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, Спілки журналістів України, уповноваженому по правам людини в Україні, а також в міжнародні громадські організації та фонди".

Без сумніву, поза конкуренцією серед неблагонадійних ЗМІ опиняться газета "Гривна" та газета "Вгору" , які мають довгу історію судових стосунків із сумнозвісним суддею А.Іваніщуком.

Відповіді

  • 2006.09.21 | Юрій Шеляженко

    Цікаво, Іваніщука скоро виберуть безстроковим суддею?

  • 2006.09.22 | Skif

    Re: "Бойовий листок" апеляційного суду

    маячня якась...газети теж можуть започаткувати такий конкурс - на самого "бєспредельного" суддю, на "найхамовитого" тощо..."узагальнивши", так би мовити, всі звернення читачів, але до чого ці узагальнення з обох боків призведуть? дуже їх кортить стати цензорами, але ж часи не ті...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua