МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Крутий табір "Повстанська ватра"

09/21/2006 | Кубанець
Вишкільний табір “Повстанська ватра” проводиться з ініціативи Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Молодіжний Націоналістичний Конгрес” один раз на рік восени і має на меті виховання молоді у дусі поваги до національно-визвольного руху в Україні. Щороку місце проведення табору мігрує. Цього року „Повстанська ватра” відбуватиметься в Роменському районі Сумської області з 4 по 8 жовтня.
Підготовка та керівництво табору здійснюється Всеукраїнською молодіжною громадською організацією „Молодіжний Націоналістичний Конгрес” та створеним нею оргкомітетом.

Учасники

Табір розрахований на учнів та студентів середніх спеціальних та вищих навчальних закладів. Загальна кількість учасників табору – 200 чол. Для участі у таборі необхідно:
- мати 14 років;
- заповнити та подати до оргкомітету „Картку-зголошення” та „Заяву кандидата” (для осіб молодших 18 років обов’язковим є дозвіл батьків (зразок додається)).
- виконати особистий та харчовий виряд (додається).
- виконувати накази та розпорядження проводу табору.

Таборова програма

Таборова програма включає лекції з історії України, національно-визвольних змагань українського народу на території Роменщини та життя визначних постатей в українській історії, що походили з Роменської землі. Програма передбачає висвітлення діяльності молодіжних громадських організацій, практичні заняття з мандрівництва, табірництва, вивчення народних та повстанських пісень, допомогу і відбудові Троїцької церкви у с. Пустовійтівка (церква П. Калнишевського), екскурсії визначними місцями Роменщини (скіфські кургани, батьківщина останнього кошового Запорозької Січі Петра Калнишевського с. Пустовійтвка).

Надіслати зголошення учасника табору до 24 вересня 2006 року листом або електронною поштою за адресою ЦП МНК: вул. Ярославів Вал, 9, пом.4, м. Київ, 01034, e-mail: mnk@ua.fm, тел. (044) 234-70-20, факс (044) 246-47-83.

Відповіді

  • 2006.09.21 | Хвізик

    поставив у новини - там краще помітятьCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua