МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нужна ли оппозиции "Наша Украина"?

09/23/2006 | Предсказамус
У меня есть серьезные сомнения. С "НУ" люди связывают многие провалы "оранжевой власти", и ее подчеркнутая близость Президенту тоже не добавляет авторитета. Кроме того, за весь период своей политической активности "НУ" продемонстрировала редкостные по своей убедительности качества лузеров, способных проиграть даже в совершенно беспроигрышной ситуации.
Поэтому вопрос, нужна ли "НУ" оппозиции вполне закономерен. Т.е. голоса вроде как нужны позарез, но где гарантия, что даже при вхождении "НУ" в оппозицию эти голоса в критичный момент не попадут в совершенно другую корзину?

Відповіді

 • 2006.09.23 | damoradan

  Нашей Украины больше нет

  Оппозиции нужны Катеринчук, Кириленко, Кендзьор и ряд других людей. Помимо всего прочего, ими нельзя разбрасываться, их нужно сохранить до следующих выборов, следующих правительства и парламента. Остальных нах. Тем более, что НУ не сможет как фрацкия принять решение ни о коалиции, ни об оппозиции. Думаю, что упомянутые нормальные просто ждут когда большинство проголосует за вхождение в коалицию, чтобы развязать себе руки и уйти в оппозицию.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.23 | Хвізик

   а я нашистам і їхній угодівській політиці вже не довіряю.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.23 | ОРИШКА

    Коробова классно все расписала (-)

  • 2006.09.25 | Карт

   Тобто ..


   .. Юля чекає на прохання Катеринчука?

   А той не хоче виходити з НУ, щоб не допомагати їм увійти до ПРУКоми всією фракцією?

   Можливо, тут є політичні резони, але інколи і прициповість виявити не завадить. А то догратися можна до повного пофігізму виборців.
 • 2006.09.24 | Shooter

  Мда....фанатичні юлефани - цікаві екземпляри

  Вже перепрошую за тавтологію.

  Спробуйте ще спитатися "нужна лі году вєсна і лєто"?

  З іншого боку - я розумію, в БЮТ тепер печатка на опозиційні ліцензії. І Юля має вирішувати - хто саме вартий цього гордого звання, а хто ні.

  P.S. Все-таки, надіюсь, глибина ідіотизму лідерів БЮТ дещо мілкіша. Хоча й вистачило, в принципі, на те щоб за півроку по-бистрячку подарувати владу Яникам. Виглядає - аж це їх хоч трішки витрезвило.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.24 | Предсказамус

   Не надоело ярлыки клеить, Шутер?

   Впрочем, если убрать их из Ваших постингов, скоро только междометия и знаки препинания останутся...

   Shooter пише:
   > Вже перепрошую за тавтологію.
   >
   > Спробуйте ще спитатися "нужна лі году вєсна і лєто"?
   >
   > З іншого боку - я розумію, в БЮТ тепер печатка на опозиційні ліцензії. І Юля має вирішувати - хто саме вартий цього гордого звання, а хто ні.
   >
   > P.S. Все-таки, надіюсь, глибина ідіотизму лідерів БЮТ дещо мілкіша. Хоча й вистачило, в принципі, на те щоб за півроку по-бистрячку подарувати владу Яникам. Виглядає - аж це їх хоч трішки витрезвило.

   Талант. Написать 7 предложений без единого аргумента, и при этом как бы возразить. Вы мне чем-то Цушко напоминаете, только калибром существенно помельче.
  • 2006.09.24 | samopal

   Витверезник для стрєлков

   Пане Шутєр, а Вам не видається, що отих "юлефанів" якось укупі виходить більше, ніж інших "помаранчевих" разом? Про "широченні лави" прихильників Костенка під Плющем я вже мовчу - усі вони, разом із сиротами, каськами та іншими "патрійотами" здорово доклалися до "перемоги стабілізації", чи не так? Але на якій підставі уся оця мікроскопічна більшість засуджує дії тих, хто, принаймні, не брехав своїм виборцям. Чи ви дотримуєтесь концепції, що серед людей, котрі "стояли на УСІХ :) майданах країни" прихильниками БЮТ є меншість та й та представляє лиш недолугих маргіналів - фанатів дешевого популізму? Ви ж у де-яких постах демонструєте певну тверезість думки...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.24 | Хвізик

    як колишній прихильник костенка з плющем, хочу привернути Вашу у

    увагу до того, як обісралися прихильники соціалізму!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.24 | samopal

     Колишньому прихильнику Костенка

     Про "прихильників соціалізму" тут якось скромненько мовчать, хоча певний контингент явно лівачить, дотягуючи до варіацій маоізму... Хоча, думаю, що соціалістичні принципи тут кожен уявляє по-різному, аж до асоціацій "ідеалів Мороза" із "шведським столом". Але ті, кому зараз років 18 - 20, та ще й висока освіта, не дуже уявляють собі "шведській стіл у казармі" за часів "світлого минулого". А також не дуже пам'ятають як "неюлєфани" патріотично розколювали РУХ. А Пинзеник он недавно заголосив про об'єднання, згадуючи, як воно "привело до перемоги" у 2002-му,- жартівник...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.09.24 | Хвізик

      єдине, що можу Вам сказати, то це те, що фамілію Ви пишете невір

      невірно
      не Пинзенник, а Пи%№енник
  • 2006.09.24 | Хвізик

   я не є, і ніколи не був юлефаном. але мушу відначити неймовірну

   величину нашистського піздобольства
  • 2006.09.26 | Михайло Свистович

   фанатичні ющефани значно цікавіші

   Shooter пише:
   >
   > Все-таки, надіюсь, глибина ідіотизму лідерів БЮТ дещо мілкіша

   У всякому разі значно мілкіша за глибину ідіотизму лідерів НУ

   >
   > Хоча й вистачило, в принципі, на те щоб за півроку по-бистрячку подарувати владу Яникам

   Владу Яникам подарувала глибина ідіотизму лідерів НУ та особисто Президента України Віктора Андрійовича Ющенка.
 • 2006.09.24 | 123

  Пєтя цікавиться: чи потрібно Васє,моєму сусідові,бути чоловіком?

  Пєтя аргументує: я ж і сам парубок гарний, та й Васіну дружину трахати б міг точно не гірше від Васі.

  Не ясно, чому Вася не прислухається до пєтіних аргументів і не народжується чимось відмінним від чоловіка...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.24 | Предсказамус

   Если б еще Вася сам был в курсе своей ориентации...

   123 пише:
   > Пєтя аргументує: я ж і сам парубок гарний, та й Васіну дружину трахати б міг точно не гірше від Васі. Не ясно, чому Вася не прислухається до пєтіних аргументів і не народжується чимось відмінним від чоловіка...
   Не знаю, кого Вы записали в Васины жены, но ей не позавидуешь: Вася сегодня Василий, завтра Василина, все норовит то раком стать, то ноги раздвинуть. От такого мужа любая жена сбежит.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.24 | 123

    Ну ж вже казав - що аргументи в Пєті можуть бути дуже сильні

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.24 | Предсказамус

     Аргументы должны быть у жены. Причем более чем сильные

     Как может вести себя женщина (в нашем случае электорат НУ, я так понимаю), если муж все норовит потрахаться с местными бандитами, причем роль его в этом празднике далеко не мужская? Наверное, что-то должно быть уж очень убедительное, чтоб не сбежать куда глаза глядят...
 • 2006.09.24 | Ukrod

  Нужна лі ПРУ та БЮТ ?

  Нашої україни вже нема. Світла пам'ять.
  Є ПРУ та БЮТ.
  Обидві політичні сили пробилися в парламент на харизмі лідерів.
  Жоден з їхніх прихильників, з якими я розмовляв, не здатен сформулювати ідеологію цих сил. Замість ідеології є переконання у тому, що кожна з сил ніби зробить для народу, а інша то злодії та злочинці.
  Тому я думаю, що свідомі прихильники НУ (тієї зразка 2002-2004) зараз найбільш адекватні люди в Україні. Вони вже у своїй більшості розчарувались у політиках, тому вони впереді планєти всєй. Заслуга у цьому звичайно не їхня, а НУ та прєзіка. Я особисто повернув би НУ свою прихильність, якби її лідери змогли викинути на смітник мантру про людей прєзіка, а творили б незалежну політичну силу. А зараз я надіюсь лише на себе.
  Адептам ПРУ та БЮТ до цього ще йти та йти.
  Я взагалі вважаю, що на Україні не буде позитивних змін поки прихильники ПРУ та БЮТ не розчаруються в своїх поводирях.
  Я пропоную ненавидіти політиків. Це почуття краще за апатію. Нє ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.24 | Предсказамус

   ПРУ в оппозиции не помешала бы (вместе с СПУ и КПУ).Но не пойдет

   Количество неточностей в Вашем постинге превышает среднемайдановскую норму (если не считать шутеров, конечно). Надеюсь, это вышло случайно.

   Ukrod пише:
   > Нашої україни вже нема. Світла пам'ять.
   А шо там в парламенте делают эти восемь десятков чуваков (и прекрасных дам)? Вроде пока ни один не ушел.

   > Є ПРУ та БЮТ. Обидві політичні сили пробилися в парламент на харизмі лідерів.
   На спинах лидеров в парламент въехали все трое, ПРУ, НУ и БЮТ. И, в какой-то степени СПУ. Причем из первой троицы ПРУ харизмой попользовалась меньше всех. Ввиду отсутствия этой самой харизмы.

   > Жоден з їхніх прихильників, з якими я розмовляв, не здатен сформулювати ідеологію цих сил. Замість ідеології є переконання у тому, що кожна з сил ніби зробить для народу, а інша то злодії та злочинці.
   Зависит от круга Вашего общения.

   > Тому я думаю, що свідомі прихильники НУ (тієї зразка 2002-2004) зараз найбільш адекватні люди в Україні. Вони вже у своїй більшості розчарувались у політиках, тому вони впереді планєти всєй. Заслуга у цьому звичайно не їхня, а НУ та прєзіка.
   Этот Ваш тезис противоречит следующему:
   > Я особисто повернув би НУ свою прихильність, якби її лідери змогли викинути на смітник мантру про людей прєзіка, а творили б незалежну політичну силу.
   Получается, не во всех политиках Вы разочаровались, а именно в Ющенко? По крайней мере, в "лидерах НУ" не разочаровались, раз уж готовы "вернуть им свое расположение". Кстати, кому именно? Еханурову, Зваричу, Порошенко, Мартыненко, Третьякову? Кто у Вас сегодня числится в лидерах?

   > А зараз я надіюсь лише на себе. Адептам ПРУ та БЮТ до цього ще йти та йти.
   Психически здоровые люди в делах, которые в состоянии сделать сами, именно на себя и надеются прежде всего. Если же требуется объединить усилия, веры в себя недостаточно - нужно доверять тем, с кем собрался делать дело. Уровень доверия, обоснованность этого доверия - другой вопрос, это действительно важно.

   > Я взагалі вважаю, що на Україні не буде позитивних змін поки прихильники ПРУ та БЮТ не розчаруються в своїх поводирях. Я пропоную ненавидіти політиків. Це почуття краще за апатію. Нє ?
   И? Оттого, что Ваш лидер оказался, как бы помягче, не совсем порядочным, Вы предлагаете всем остальным ненавидеть политиков (не считая "лидеров НУ", конечно). А смысл? И кто от этого выиграет, догадываетесь?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.25 | Ukrod

    Ой-йо-йой ! Аж кості тріщать !

    Предсказамус пише:
    > Количество неточностей в Вашем постинге превышает среднемайдановскую норму (если не считать шутеров, конечно). Надеюсь, это вышло случайно.
    >
    > Ukrod пише:
    > > Нашої україни вже нема. Світла пам'ять.
    > А шо там в парламенте делают эти восемь десятков чуваков (и прекрасных дам)? Вроде пока ни один не ушел.

    В реалі у НУ рейтинг ~0, тому її там немає. А в онла..., тобто в парляменті половина в Сраці, половина в БЮТі. Питання кількох днів. Нє ? Немаїї карочє, нігде.

    >
    > > Є ПРУ та БЮТ. Обидві політичні сили пробилися в парламент на харизмі лідерів.
    > На спинах лидеров в парламент въехали все трое, ПРУ, НУ и БЮТ. И, в какой-то степени СПУ. Причем из первой троицы ПРУ харизмой попользовалась меньше всех. Ввиду отсутствия этой самой харизмы.

    Согласєн, але НУ нема (див. вище), тому не обговорюється. Про покійників або ... або ...

    >
    > > Жоден з їхніх прихильників, з якими я розмовляв, не здатен сформулювати ідеологію цих сил. Замість ідеології є переконання у тому, що кожна з сил ніби зробить для народу, а інша то злодії та злочинці.
    > Зависит от круга Вашего общения.

    Очевидно, що так. Як і від Вашого

    >
    > > Тому я думаю, що свідомі прихильники НУ (тієї зразка 2002-2004) зараз найбільш адекватні люди в Україні. Вони вже у своїй більшості розчарувались у політиках, тому вони впереді планєти всєй. Заслуга у цьому звичайно не їхня, а НУ та прєзіка.
    > Этот Ваш тезис противоречит следующему:
    > > Я особисто повернув би НУ свою прихильність, якби її лідери змогли викинути на смітник мантру про людей прєзіка, а творили б незалежну політичну силу.

    Нічому він не протирічить. Це не їхня заслуга. Їх першими киданули. І нікого більш любити персонально, а це кльово. А якби була б партія заточена не під лідера (мантра НУ про людей прєзіка), а під ідеологію (таку як в НУ) я б віддав би їй свою прихильність.

    > Получается, не во всех политиках Вы разочаровались, а именно в Ющенко? По крайней мере, в "лидерах НУ" не разочаровались, раз уж готовы "вернуть им свое расположение". Кстати, кому именно? Еханурову, Зваричу, Порошенко, Мартыненко, Третьякову? Кто у Вас сегодня числится в лидерах?
    >

    Свят, свят, свят ! І кого ото Ви позгадували. А де Катеринчук і ко ? А хто з них найбільша шишка ? Хіба це очевидно ? В будь-якій партії завжди буде кодло яке можна обізвати лідєрами. Але важливо щоб рішення були колегіальними і демократичними, тобто щоб прості чуваки мали вплив.

    > > А зараз я надіюсь лише на себе. Адептам ПРУ та БЮТ до цього ще йти та йти.
    > Психически здоровые люди в делах, которые в состоянии сделать сами, именно на себя и надеются прежде всего. Если же требуется объединить усилия, веры в себя недостаточно - нужно доверять тем, с кем собрался делать дело. Уровень доверия, обоснованность этого доверия - другой вопрос, это действительно важно.
    >

    Я не про всі дєла тут говорив, а про політику, тому псіхом мене не обзивайте.:-) Довіра дійсно питання ключове але як на мене, то важливіше знати, що маєш вплив, хоч якийсь, на те "общєє дєло". То мій особистий, гіркий, післямайданний досвід. Якщо не маєш того впливу, то "шуруй звідси", як в тій пісні співається. Бо тоді твої сусіди і знайомі будуть дорікати рішеннями всяких лідерів, до яких ти і стосунку не маєш, а сказать то нєчєго.

    > > Я взагалі вважаю, що на Україні не буде позитивних змін поки прихильники ПРУ та БЮТ не розчаруються в своїх поводирях. Я пропоную ненавидіти політиків. Це почуття краще за апатію. Нє ?
    > И? Оттого, что Ваш лидер оказался, как бы помягче, не совсем порядочным, Вы предлагаете всем остальным ненавидеть политиков (не считая "лидеров НУ", конечно). А смысл? И кто от этого выиграет, догадываетесь?
    Там абзаца немає, сорі.
    Перше речення правильне, бо зачарування одним та іншою шкідливе. А я його спостерігаю, особливо в БЮТ.
    Друге речення має бути з абзацу (до першого немає стосунку). Це нормальний лозунг на даному етапі, краще ненавидіти кривдників чим впадати в апатію і покірність.
  • 2006.09.26 | Михайло Свистович

   Re: Нужна лі ПРУ та БЮТ ?

   Ukrod пише:
   >
   > Я пропоную ненавидіти політиків. Це почуття краще за апатію. Нє ?

   Нє. Бо по-здоровому ненавидіти можна лише конкретних людей за конкретні вчинки, а не за огульною ознакою, за якою хворі ненавидять хохлів, кацапів, жидів, негрів, білорусів.
 • 2006.09.25 | Нестор

  Не потрібна за рідкими виключеннями

  Зокрема: Кириленко, Катеренчук з дуже довгим випробувальним строком та Князевич.

  Кендзьора гнати поганою мітлою. Інакше отримаємо нового Хмару. Допоки йому буде вигідно буде сидіти, а потім не просто вийде, а тонни багнюки вилиє.
 • 2006.09.25 | observer

  Так, але лише всією фракцією, разом з Ющем

  А якщо лише окремі члени - най вливаються у БЮТ, аби не було бажання вчергове грати власну гру з ПР.
 • 2006.09.25 | BIO

  Теневой оппозиции срочно требуется зенитный прожектор.

  А для сохранения особо ценных экземпляров до
  новых (хе-хе) выёбаров не стоит мудрить с
  египетскими рецептурами и опускаться до
  известной пропорции смолы и перьев.
  Гуманнее (канаем в Европу, господа) снабдить
  счастливых ожиданием надежды достойного конца
  пути алконавтов достаточным для закрепления
  эффекта к-вом рижского бальзама.

  Азохенвэй...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.29 | ОРИШКА

   У китайских многоразовых предупреждантов (л)

   потихоньку прорезываются глазки :

   Наша Україна" порішить із Януковичем, який вийшов на "тропу війни"
   www.ПРАВДА.com.ua, 29.09.2006, 13:05
   "Наша Україна" остаточно визначиться із входженням до коаліції національної єдності наступного тижня на раді партії, "з урахуванням останніх подій".

   Про це заявив керівник ідеологічного департаменту блоку "Наша Україна" Анатолій Луценко, повідомляє прес-служба блоку.

   "Сьогодні склалася ситуація, коли базові положення Універсалу, які представлялися як компроміс між різними політичними силами і складали основу єдності, порушуються", - зазначив представник "Нашої України".

   "Ми можемо наводити безліч прикладів цього – починаючи з брюссельської поїздки Януковича і закінчуючи його вчорашньою поведінкою на засіданні уряду, коли він так само як і в історії з сімома президентськими указами грубо втрутився в повноваження президента", - додав він.

   "Коли ж міністр юстиції намагався повернути ситуацію в правове поле, то отримав на це абсолютно необґрунтовану реакцію", - нагадав Луценко.

   Представник "Нашої України" зазначив, що "сьогодні вже цілком очевидно, що в Партії регіонів перемогла група "яструбів", які виводять свого керівника на "тропу війни", і ті програмні ідеологічні засади Універсалу, які блокуються підлеглими Партії регіонів комуністами можуть не увійти до того проекту коаліційної угоди, над якою йде робота".

   "Янукович проявив себе учора на засіданні Кабміну у повній мірі, вже не ховаючись за спину комуністів, як це зазвичай робиться під час коаліційних переговорів", - заявив Луценко.

   "З цього можна зробити висновок: конфронтаційна складова остаточно перемогла в політичній стратегії Партії регіонів", - додав він.

   При цьому Луценко заявив, що "Наша Україна" зробить з цього необхідні висновки, які потягнуть за собою відповідні організаційні дії.

   "На раді партії, яка відбудеться наступного тижня, "Наша Україна" принципово визначиться – з урахуванням останніх подій", - наголосив керівник аналітичного департаменту.


   Глядишь, через лет 100 зубки полезут..
 • 2006.10.01 | Горицвіт

  Опозиція потрібна Україні

  це головне питання. І в опозицію автоматично потрапляють партії, які не є влада. Інше питання, чи буде опозиція об'єднана, чи розділена і стане боротися між собою замість працювати з народом і грамотно опонувати владі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua