МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Оксана Білозір привезла до Львова правнука кайзера Франца-Йосипа

09/24/2006 | keymaster
22 вересня на Львівщину прибув правнук кайзера Франца-Йозефа – Йоган Габсбурґ-Льотрінґен з дружиною. В обласній адміністрації він зустрівся із Петром Олійником та народним депутатом Оксаною Білозір.

Голова облдержадміністрації Петро Олійник розповів гостям про святкування, що будуть відбуватися до 750-річчя від дня заснування Львова та про ті часи, коли наше місто потужно розвивалося у складі Австро-Угорської імперії.

Народний депутат України узгодила із Йоганом Габсбурґом-Льотрінґеном маршрут його перебування в Україні та розповіла про договір у сфері культури, який вона підписала нею на посаді міністра культури України із австрійськими колегами: він і започаткував міжнародний фестиваль «Європа-центр» у м. Рахів.

Йоган Габсбурґ-Льотрінґен висловив задоволення із можливості подорожі тими краями, про які він багато знав з історії. «Ми з дружиною тішимось, що можемо відвідати фестиваль, пізнати край та його людей, а також зблизити наші культури», – зазначив правнук кайзера Франца-Йозефа.

Петро Олійник показав гостю балкон, з якого Франц-Йозеф виголошував свої промови, а також подарував пам’ятні сувеніри: точну копію карти Львова 1526 року роботи, а для дружини – коралі, що їх виготовляють тільки львівські майстри.

Йоган Габсбурґ-Льотрінґен відвідав Львівський національний театр опери та балету ім. С. Крушельницької та подивився балет «Створення світу». Він також візьме участь у Другому міжнародному фестивалі «Європа-центр» у м. Рахів.

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

  • 2006.09.25 | Надія

    Re: Оксана Білозір привезла до Львова правнука кайзера Франца-Йосипа

    Навіть не знаю, що сказати? "Бурхливий розвиток міста" за часів Франца Йосифа може й був, але якою ціною для українського народу. Дай Боже, щоб нащадок був м'якщим і цивілізованішим від свого предка.
    Маю запитання: чому фестиваль у м. Рахів? Повинно бути у м.Рахові? Чи це вже знову новий правопис?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua