МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівська влада нарешті унюхала сморід

09/25/2006 | keymaster
Невпорядкованість дощоприймачів львівської каналізації та відсутність гідрозатворів – основне джерело львівського смороду.


Такого висновку дійшли на робочій нараді в Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища у Львівській області.

Власне нарада відбувалася через “виникнення специфічного запаху в центральній частині міста”. У ній узяли участь представники МКП “Львівводоканал”, управління ЖКГ Львівської ОДА й обласна санепідемстанція. Останній рекомендовано провести дослідження атмосферного повітря житлової зони центральної частини міста. Натомість, як зазначено в офіційному повідомленні, Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області проведе перевірку промислових підприємств м. Львова.

Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області рекомендувало міському голові доручити шляхоексплуатаційним службам привести у відповідність дощоприймачі, впродовж тривалого сухого періоду заповнювати гідрозатвори водою та впорядкувати каналізаційні мережі.

Невпорядкованість дощоприймачів львівської каналізації та відсутність гідрозатворів – основне джерело смороду. Такого висновку дійшли на робочій нараді в Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища у Львівській області. Власне, нарада відбувалася через “виникнення специфічного запаху в центральній частині міста”. У ній узяли участь представники МКП “Львівводоканал”, управління ЖКГ Львівської ОДА й обласна санепідемстанція. Останній рекомендовано провести дослідження атмосферного повітря житлової зони центральної частини міста. Натомість, як зазначено в офіційному повідомленні, Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області перевірятиме промислові підприємства м. Львова.

Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області рекомендувало міському голові доручити шляхоексплуатаційним службам привести у відповідність дощоприймачі, в довготривалий сухий період часу заповнювати гідрозатвори водою та впорядкувати каналізаційні мережі. Також Андрієві Садовому рекомендували створити спеціальну комісію, до складу якої увійшли б фахівці, котрі шукатимуть причини неприємного львівського запаху.

Наприкінці минулого тижня сморід відчували не лише в низько розташованому центрі міста, про що йдеться в офіційних повідомленнях, а й у районах, розташованих суттєво вище від центру міста, наприклад, на вулиці Стрийській біля Монумента Слави і навіть на Сихові. Екологи, до яких зверталася “Газета”, наразі не коментують і не пояснють ситуації з цієї ж причини: скарги на сморід надходять не тільки від мешканців центру міста, а й з інших районів. Тому екологічні служби проводять власні дослідження і згодом оприлюднять свої висновки.

Аліна Небельмес

Відповіді

  • 2006.09.25 | 007

    Re: Львівська влада нарешті унюхала сморід

    Це була генеральна репетиція перед святкуванням 750-ліття Львова.
  • 2006.09.25 | sama

    Re: Львівська влада нарешті унюхала сморід

    Певно я живу не в тому Львові - в моєму Львові тиждень тому в суботу в самому центрі парила така злива, а вони говорять про довготривалий сухий період:))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua