МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

президент не може співати не під чужу дудку (/)

09/25/2006 | толя дейнека
от уже Бабин Яр приватизовано повністю, однією окремою нацменшиною. А те що там наших солдат навіть згідно даних Яд-Вашем лежить в кілька разів більше - то байдуже, нашого президента то обходить.
Чомусь у Путіна вистачило совісті в Освенцимі згадати про руських полонених солдат. Нашому, з потрохами проданому, до такого рівня не дорости ніколи.

http://ua.for-ua.com/ukraine/2006/09/25/132357.html
Радник Президента України - керівник Головної служби гуманітарної політики Маркіян Лубківський провів брифінг в Українському домі під час відкриття Прес-центру, що забезпечуватиме роботу медіа під час заходів, приурочених до 65-ї річниці трагедії у Бабиному Ярі. Про це ForUm’y повідомили у прес-службі Президента.
За словами радника голови держави, ініціатива вшанування у Києві на високому міжнародному рівні безневинних жертв трагедії у Бабиному Ярі належить Президентові України Віктору Ющенку, з якою він виступив після урочистостей, приурочених до 60-ї річниці визволення концтабору Аушвіц-Біркенау, що відбулися у січні 2005 року у Польщі.
«Позиція Президента України полягає в тому, що українською владою меморіальні заходи на вшанування 65-ї річниці трагедії Бабиного Яру сприймаються не як формальна данина пам’яті трагедії єврейського народу, а як початок серйозної розмови на складні теми справжнього і дієвого міжнаціонального порозуміння і мирного співжиття, плекання у суспільстві поваги і терпимості до людей іншої національності чи віросповідання, вивчення явища Голокосту», - сказав Лубківський.
Також радник Президента повідомив, що вже ближчим часом буде створена робоча група з відомих фахівців-істориків, політологів, соціологів, які наблизять нас до розуміння трагедії Бабиного Яру, таких злочинних явищ як антисемітизм та ксенофобія. Крім того, відповідно до розпорядження Президента України у Києві буде створений Державний історико-культурний заповідник «Бабин Яр».
За словами Маркіяна Лубківського, у Секретаріаті Президента України вже ближчим часом відбудеться засідання Ради з питань етнонаціональної політики при Президентові України, на якому буде обговорена проблематика міжнаціональної єдності і порозуміння, з’ясування і вирішення проблем кожної національної меншини, яка проживає на території України. Секретаріат Президента також звернеться до Ради з ініціативою проведення широкомасштабного круглого столу з проблем міжнаціонального та міжетнічного миру і стабільності в Україні.

Відповіді

 • 2006.09.25 | Englishman

  ще від злості не луснули?

  толику, Голокост- це не тільки знищення євреїв. За визначенням під нього потрапляють цигани та інші етнічні/соціальні групи, які цілеспрямовано знищувалися.


  толя дейнека пише:
  > от уже Бабин Яр приватизовано повністю, однією окремою нацменшиною. А те що там наших солдат навіть згідно даних Яд-Вашем лежить в кілька разів більше - то байдуже, нашого президента то обходить.

  Цікаво було б на ці дані подивитися. Щоь у мене є сумніви, що у Яру німці дійсно розстріляли більше військополонених ніж євреїв та циган.


  > http://ua.for-ua.com/ukraine/2006/09/25/132357.html
  > Радник Президента України - керівник Головної служби гуманітарної політики Маркіян Лубківський провів брифінг в Українському домі під час відкриття Прес-центру, що забезпечуватиме роботу медіа під час заходів, приурочених до 65-ї річниці трагедії у Бабиному Ярі. Про це ForUm’y повідомили у прес-службі Президента.
  > За словами радника голови держави, ініціатива вшанування у Києві на високому міжнародному рівні безневинних жертв трагедії у Бабиному Ярі належить Президентові України Віктору Ющенку, з якою він виступив після урочистостей, приурочених до 60-ї річниці визволення концтабору Аушвіц-Біркенау, що відбулися у січні 2005 року у Польщі.
  > «Позиція Президента України полягає в тому, що українською владою меморіальні заходи на вшанування 65-ї річниці трагедії Бабиного Яру сприймаються не як формальна данина пам’яті трагедії єврейського народу, а як початок серйозної розмови на складні теми справжнього і дієвого міжнаціонального порозуміння і мирного співжиття, плекання у суспільстві поваги і терпимості до людей іншої національності чи віросповідання, вивчення явища Голокосту», - сказав Лубківський.
  > Також радник Президента повідомив, що вже ближчим часом буде створена робоча група з відомих фахівців-істориків, політологів, соціологів, які наблизять нас до розуміння трагедії Бабиного Яру, таких злочинних явищ як антисемітизм та ксенофобія. Крім того, відповідно до розпорядження Президента України у Києві буде створений Державний історико-культурний заповідник «Бабин Яр».
  > За словами Маркіяна Лубківського, у Секретаріаті Президента України вже ближчим часом відбудеться засідання Ради з питань етнонаціональної політики при Президентові України, на якому буде обговорена проблематика міжнаціональної єдності і порозуміння, з’ясування і вирішення проблем кожної національної меншини, яка проживає на території України. Секретаріат Президента також звернеться до Ради з ініціативою проведення широкомасштабного круглого столу з проблем міжнаціонального та міжетнічного миру і стабільності в Україні.

  Тепер покажіть, як з цього тексту випливає, що Ющ пляше під дудку "певної нацменшини".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.26 | толя дейнека

   пошлюся на ізраїльський курс КАТАСТРОФА ЕВРОПЕЙСКОГО ЕВРЕЙСТВА

   Еврейское население Киева было весьма многочисленным. В городе проживало около 200.000 евреев. Столица Украины была захвачена немцами 19-го сентября 1941 г., то есть спустя три месяца после начала войны, и большинство еврейских жителей города сумели бежать на Восток. Таким образом, в оккупированном Киеве остались, в основном, старики, женщины, дети и больные люди. Большинство мужчин, в особенности призывного возраста, покинули его пределы вовремя117. Спустя несколько дней после захвата города, в нем произошли два мощных взрыва. Один из них причинил особенно тяжелый ущерб: здание немецкого штаба было полностью разрушено, пострадала значительная часть центра города, множество немцев и местных жителей погибли, и около 25000 человек остались без крова. После войны выяснилось, что взрыв произвели агенты НКВД. 26-го сентября германские власти решили, что в ответ на эту "акцию" все евреи города будут казнены. Это решение приняли совместно армейские генералы и высшие чины СС, в том числе командир айнзатцгруппы С д-р Отто Раш.

   28-го сентября было опубликовано обращение к евреям города. В нем говорилось, что власти приняли решение об их переселении. Для этого, всем евреям Киева надлежало собраться на следующий день, 29-го сентября, в восемь часов утра на одной из площадей города для "переезда на новое место жительства". Немцы утверждали, что они ожидали не более пяти-шести тысяч человек. Трудно поверить в правдивость этих слов, поскольку обращение было расклеено по всему городу. На деле, на призыв откликнулось свыше 30000 евреев. В отчете, составленном после казни, говорилось о том, что она решила "жилищную проблему" 35000 человек118.

   Собравшихся на площади евреев отвели к узкому оврагу на северо-восточной окраине города под названием Бабий Яр. До тех пор это имя было известно лишь немногим окрестным жителям, однако позднее оно превратилось в один из самых известных и страшных символов истории нацистского уничтожения евреев. По прибытии на место евреи обнаружили, что оно тщательно охраняется сотнями немецких и украинских полицейских. Затем им было приказано сдать их имущество, снять одежду и подойти к оврагу шеренгами по десять человек. На краю оврага каждая такая шеренга расстреливались из пулеметов. Огонь вели сотрудники полиции безопасности (ЗИПО), СД и солдаты вооруженных частей СС (Waffen - SS). Каждые несколько часов палачи сменялись. Расстрел продолжался в течение двух дней, 29-го и 30-го сентября. В соответствии с данными официального отчета, число убитых евреев составило 33777 человек.

   На протяжении последующих месяцев на том же самом месте были казнены еще несколько тысяч евреев, в том числе тех, кто скрывался, и был выдан властям украинцами. После войны командир полиции безопасности и СД в Киеве признался, что количество доносов было столь велико, что из-за нехватки кадров не представлялось возможным отреагировать на все полученные письма. В Бабьем Яру погибли также и неевреи, в первую очередь цыгане и советские военнопленные. По советским оценкам, на всем протяжении периода оккупации на данном месте были умерщвлены около 100000 человек, включая евреев, расстрелянных там в сентябре 1941 г.

   www-r.openu.ac.il/kurs/shoa%207.doc

   цікаво, що текст претендує на звання наукового, тобто він пронизаний виносками, а от посилання на "офіційний звіт" забули подати.
   Як би там не було приймаємо те що є: тобто самі голокостники кажуть 33+кілька тисяч серед 100 тисяч загиблих в Яру. Раніше в обговореннях спливала цифра 38 тисяч записаних в Яд-Вашемі, це практично одна й та сама цифра.
   Оскільки ми бачимо голокост цими днями в києві набуває другого дихання (чи сто другого?), думаю і навіть певен до такої ювілейної дати і цифри будуть переглянуті в бік доцільності.

   Englishman пише:
   > толику, Голокост- це не тільки знищення євреїв. За визначенням під нього потрапляють цигани та інші етнічні/соціальні групи, які цілеспрямовано знищувалися.
   Голокост - це не так знищення євреїв, як чудовий привід спритній банді рекетирів трусити грошенята та інші негрошові активи, як то нерухомість, майно, фонди і просто впливи.

   > Цікаво було б на ці дані подивитися. Щоь у мене є сумніви, що у Яру німці дійсно розстріляли більше військополонених ніж євреїв та циган.
   більшість з 200 тисяч єврейського населення виїхало, брати Ташкент і Алма-Ату. А от полоненех за три місяці війни воїнів ЧА було понад два мільйона, завдяки геройству генерала Кирпоноса і інших.
   Загальновизнано, но масові розстріли у вересні 41го були відповіддю фашистів на висаджений у повітря Хрещатик. Так от, розстрілювати за це старих, калік і дітей, що покинули жиди - верх ідіотизму. Принаймні це точно ніяк не убезпечувало від подальших диверсій.

   > Тепер покажіть, як з цього тексту випливає, що Ющ пляше під дудку "певної нацменшини".
   навіщо зайвий раз згадувати певну нацменшину, хіба вона сама не втомилася?
   В данному тексті досить нахаби Маркіяна Лубківського, котрий диктує яку саме "серйозну розмову" поведе президент.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua