МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Украинские "Кольчуги" защитят Иран (/)

09/26/2006 | толя дейнека
Украина поставляет в Иран комплексы радиотехнической разведки "Кольчуга", сообщает ИТАР-ТАСС со ссылкой на еженедельник Jane`s Defence Weekly.
Комплекс "Кольчуга" предназначен для обнаружения воздушных целей по излучению их радаров и средств связи. Три станции, объединенные в комплекс, способны перекрыть фронт до 1000 километров. Максимальная дальность обнаружения, в зависимости от режима работы, составляет от 200 до 600 километров.
По излучению радаров и других систем "Кольчуга" способна точно идентифицировать летательные аппараты и определять режим работы их радиолокационных станций. Комплекс выдает точную информацию о месте, курсе и скорости цели, что позволяет осуществлять целеуказание для средств ПВО, не демаскируя их работой радара. Одновременно комплекс может сопровождать до двухсот целей, выдавая информацию на цифровые дисплеи в режиме реального времени.
Точное количество станций "Кольчуга", заказанных Ираном, не сообщается. Стоимость одного комплекса составляет примерно 25 миллионов долларов. Специалисты полагают, что комплексы предназначены для усиления ПВО Ирана в связи с возрастанием напряженности вокруг ядерной программы этой страны, говорится в сообщении.
Напомним, что несколькими годами ранее в адрес правительства Украины были выдвинуты обвинения в поставке комплексов "Кольчуга" режиму Саддама Хусейна. Однако после войны 2003 года эти обвинения были сняты, так как ни одного такого комплекса в Ираке обнаружить не удалось.
http://lenta.ru/news/2006/09/22/kolchuga/

Відповіді

 • 2006.09.26 | rais

  Re: Украинские "Кольчуги" защитят Иран (/)

  І наповнять кишені "Росспецозброєння"
 • 2006.09.26 | vvkornilov

  Re: Украинские "Кольчуги" защитят Иран (/)

  українські зброй-бізнесмени, на жаль, хоббіти. Лижуть дупу америкосам. Тому, гадаю, якщо хтось і продав наші "Кольчуги" (мправді унікальне озброєння) в Іран, то це Китай, в якого їх було 12, або Білорусь в якої 6. Справа до речі давня, якось читав, що в Ірану вони були.

  А я радий що наша зброя захистить Іран від піндоського Гітлера. Під піндоським чоботом ми хоч непрямо, пасивно, але допомагаємо волелюбним іранцям.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.26 | толя дейнека

   так, ви праві. Київ розшаркується в своїй відданості Вашингтону

   У Секретаріаті Президента України заявляють, що поставок «Кольчуг» в Іран не було і бути не могло.

   Про це сьогодні пише газета "Дело", коментуючи заяву британського видання Janes Defence Weekly про те, що Україна поставила в Іран радари «Кольчуга».

   Так, за словами завідувача відділом програм військово-технічної співпраці Головної служби оборонної політики Секретаріату Президента України Віктора ГВОЗДЯ, поставок «Кольчуг» в Іран не було і бути не могло. «Існуюча в Україні система експортного контролю припускає дуже жорсткі заходи перевірки всіх поставок озброєнь за кордон. Державна служба експортного контролю України дозволів на постачання «Кольчуг» в Іран не видавала. Тому говорити про реальність продажу українських станцій Ірану не доводиться», - заявив В.ГВОЗДЬ.

   На його думку, нереальним є й припущення про можливість нелегальних поставок «Кольчуг» з України. «Українські спецслужби жорстко відстежують ситуацію у сфері торгівлі зброєю», - сказав В.ГВОЗДЬ. За його словами, кожна «Кольчуга» в Україні знаходиться під жорстким контролем. Після відомого іракського «кольчужного скандалу» кожен гвинтик цих станцій контролюється, і важко (навіть із суто технічного боку) припустити, що станції могли вивезти в Іран, сказав В.ГВОЗДЬ.

   Крім того, він заявив, що продаж «Кольчуг» в Іран на тлі нелегких переговорів світової спільноти за іранською ядерною програмою є абсолютно нелогічною з погляду курсу України на європейську інтеграцію.

   http://www.unian.net/ukr/news/news-167659.html

   світовою спільнотою самоназиваються, звісно, сіоністи. В нас ця формула повторюється автоматом, бездумно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.26 | Sych

    А дарма розшаркується.

    За кожного прийнятого з України "біженця" треба продавати Ірану по кольчузі ;) В усякому випадку, так б робила нормальна країна.
  • 2006.09.26 | Shadow

   Re: Украинские "Кольчуги" защитят Иран (/)

   > Під піндоським чоботом ми хоч непрямо, пасивно, але допомагаємо волелюбним іранцям.

   Бгагагагаааа 8)

   А ну выбрось в окно проклятое изобретение пиндосов - кампутир, потом покупай "калаш" - и в Иран!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.27 | vvkornilov

    Re: Украинские "Кольчуги" защитят Иран (/)

    по-перше, важко назвати комп-ютер американським винаходом:)) Чи можна назвати християнство -- винаходом частини александрійських євреїв?:))))

    по-друге, в Ірані з кампутірами все гаразд -- лише за останній рік державна нафтова фірма заробила 50 млрд. дол. Нагадаю вам, що це на 16 млрд більше українського бюджету, який охоплює менше 30% ВВП країни. А це одна лише фірма...Іран -- країна багата, гадаю, Україну перегнала. І точно:

    GDP (purchasing power parity):
    $561.6 billion (2005 est.)
    GDP - per capita (PPP):
    $8,300 (2005 est.)

    Industries:
    petroleum, petrochemicals, textiles, cement and other construction materials, food processing (particularly sugar refining and vegetable oil production), metal fabrication, armaments

    Exports:
    $55.42 billion f.o.b. (2005 est.)
    Exports - commodities:
    petroleum 80%, chemical and petrochemical products, fruits and nuts, carpets
    Exports - partners:
    Japan 16.9%, China 11.2%, Italy 5.9%, South Korea 5.8%, South Africa 5.8%, Turkey 4.6%, Netherlands 4.5%, France 4.4%, Taiwan 4.1% (2005)
    Imports - commodities:
    industrial raw materials and intermediate goods, capital goods, foodstuffs and other consumer goods, technical services, military supplies
    Imports - partners:
    Germany 13.7%, UAE 8.3%, China 8.2%, Italy 7%, France 6.2%, South Korea 5.3%, Russia 4.8% (2005)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua