МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівська влада чекає від Бога дощу на свято. Інакше буде сморід

09/26/2006 | keymaster
„Неприємні запахи особливо почали дошкуляти мешканцям в останні два тижні. Не жаль, центральна частина нашого міста знаходиться в найнижчій точці і окута гірськими пасмами практично по периметру. Вона добре провітрюється тільки тоді, коли є західні вітри. А коли є різке падіння тиску, львів‘яни відчувають запах каналізації.

Цього року сталося так, що роза вітрів фактично мала напрям зі сходу або з північного сходу. Як не штиль, то південно-східні вітри диктували напрям вітру по Львову.

Друга причина – каналізація. У такий сухий період, який маємо зараз, не розбавлені дощовими стоками загальносплавні колектори, безумовно, негативно впливають на те, що з каналізації можливі запахи.

Є ще третя причина – промислові підприємства, які мають органічні забруднення. Це фірма „Світанок”, м’ясокомбінат та дріжджовий завод. Ці підприємства скидають масу органіки в районі Промислової, Богданівської та Кукурудзяної. Оскільки колектори мають зв’язок з атмосферою, в тій частині міста зранку накопичується сморід, який потім ближче до сьомої години поштовхом вітрів йде вздовж вулиці Липинського і піднімається вгору.

Що зроблено? Ми перевірили всю систему, де можливі негідравлічні дощоприймачі. Відповідно підсилили роботу повітродуву на очисних спорудах. Я також зустрівся з директором дріжджового заводу і попросив його змінити режим скиду стоків в каналізацію. Сьогодні перший день зміни того режиму. Я хочу сподіватися, що від завтрашнього дня такого негативу не буде. І якщо нам Бог пошле зміну вітрів з заходу на схід, а ще доброго дощу до свята, то причина буде знята”.

Львівський портал, 26 вересня 2006 09:15

Відповіді

 • 2006.09.26 | Ivan

  Re: Львівська влада чекає від Бога дощу на свято. Інакше буде сморід

  На околиці Львова біля маркету МЕТРО є поле та пустир.
  На це поле регулярно зливають асенізаторні автомобілі свої
  відходи і вони нестерпно смердять, розкладаючись.
  При західному та північно західному вітрі всі ці запахи попадають у міську зону і нічого дивного в цьому нема.
  Це напевно не зацікавить санепідемслужбу міста.
  Такі викидм треба заборонитри так нікому а їм ніколи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua