МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хоробрі лицарі у Шевченківському гаю побоюються бджіл

10/01/2006 | keymaster
У Львові продовжується фестиваль «Львів стародавній». Так, сьогодні у Шевченківському гаю охочі змогли побачити фінал лицарських боїв, концерти та спробувати древнього українського напою – маслянки. Одначе організатори свята побоювалися непроханих гостей, а саме бджіл, що можуть завадити відвідувачам отримати лише приємні враження. Справа в тім, що на сусідньому майданчику з лицарями розташувалися зі своїми наметами пасічники. Там з десятої ранку триває дегустація медових напоїв.

Організатори ж Свята меду запевняють, що бджіл не так вже й багато, адже мед продають переважно фасованим.

Як повідомляє прес-центр святкування 750-річчя Львова, учора на фестиваль «Львів стародавній» за приблизними підрахунками прийшло близько 30 тисяч люду. Серед відвідувачів найбільше було молоді, яка по закінченню фестивалю не вельми охоче розходилась. Сьогодні святкові дійсва триватимуть до 19-ої години вечора, на годину довше, аніж було заплановано.

Львівський портал

Відповіді

  • 2006.10.02 | Оксана Марія

    Re: Хоробрі лицарі у Шевченківському гаю побоюються бджіл

    Дорогий Майдане! Наскільки приємно, що "рицарі" вже стали лицарями на Твоєму сайті. Тільки мед, згідно правопису Грінченка, треба ДЕҐУСТУВАТИ, а не дегустувати. Це не моя забаганка - просто розставляю крапки над "і".

    A бджіл... не треба панічно боятися - їх треба вивчити (знати їх поведінку i не дратувати, не здійснювати різких рухів, бути одягненим в чистий одяг). Пам'ятаймо, що продукт мед - найсолодші ласощі та беззаперечно, найсмачніші ліки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua