МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні завершується вуличний кінофестиваль "кіноЛЕВ"

10/01/2006 | keymaster
Сьогодні, у рамках останньої фестивальної ночі Першого вуличного фестивалюнового українського кіно «кіноЛЕВ – 2006» на вулиці Валовій, 18 всі бажаючі зможуть побачити два документальні фільми: «Гріх» Олеся Саніна та «Притчу про Параджанова». Про це під час сьогоднішньої прес-конференції розповів журналістам кіномитець Михайло Іллєнко.

За його словами, ці дві стрічки єнайновішими, тому саме їх показ організатори фестивалю лишили на заключний день. Загалом, за період вуличного фестивалю львів’яни та гості міста уже змогли побачити понад 40 короткометражних стрічок нового українського ігрового, анімаційного та документального кіно молодих авторів.


«Саме такі фестивалі як наш дозволяють зменшити прірву між фільмами. Сподіваюся, що відтепер фестиваль нічного вуличного кіно стане щорічним», - наголосив український режисер Тарас Ткаченко.

Як стверджують організатори дійства, «кіноЛЕВ» дозволив вперше переглянути і оцінити сучасне українське кіно, надавши ширші можливості для його розвитку.

Львівський портал

Відповіді

 • 2006.10.02 | ФАК

  Re: Сьогодні завершується вуличний кінофестиваль "кіноЛЕВ"

  Приємно звичайно, що діють такі заходи як фестиваль кіно. Так склалися обставини, що я не мав фізичної можливості прийти на Валову.
  Мо' на наступний рік я подам заявку і свій фільм на цей фест.

  keymaster пише:
  > Сьогодні, у рамках останньої фестивальної ночі Першого вуличного фестивалюнового українського кіно «кіноЛЕВ – 2006» на вулиці Валовій, 18 всі бажаючі зможуть побачити два документальні фільми: «Гріх» Олеся Саніна та «Притчу про Параджанова». Про це під час сьогоднішньої прес-конференції розповів журналістам кіномитець Михайло Іллєнко.
  >
  > За його словами, ці дві стрічки єнайновішими, тому саме їх показ організатори фестивалю лишили на заключний день. Загалом, за період вуличного фестивалю львів’яни та гості міста уже змогли побачити понад 40 короткометражних стрічок нового українського ігрового, анімаційного та документального кіно молодих авторів.
  >
  >
  > «Саме такі фестивалі як наш дозволяють зменшити прірву між фільмами. Сподіваюся, що відтепер фестиваль нічного вуличного кіно стане щорічним», - наголосив український режисер Тарас Ткаченко.
  >
  > Як стверджують організатори дійства, «кіноЛЕВ» дозволив вперше переглянути і оцінити сучасне українське кіно, надавши ширші можливості для його розвитку.
  >
  > Львівський портал
 • 2006.10.02 | kotygoroshko

  хочу

  а де ці фільми можуть побачити інші жителі України? не всі ж змогли приїхати до Львова - туди і в нефистевальні дні хер квиток візьмеш на потяг...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua