МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Микола Азаров знову підставляє Віктора Януковича

10/03/2006 | Оксана Рибалка
І знову мова йтиме про проект Державного бюджету на 2007 рік.

Замість логічного щорічного збільшення державних асигнувань на пільгове кредитування індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості за програмою «Власний дім», вперше за шість років, у проекті Державного бюджету на 2007 рік коштів не передбачено.

За роки впровадження програми в Україні надано таких кредитів на суму понад 170 млн. грн., у тому числі майже 100 млн. грн. з Державного бюджету. Введено в дію близько 550 тис. кв. метрів загальної площі житла, газифіковано 16 тис. житлових будинків. Розпочато будівництво великої кількості житла, але відсутність коштів у бюджеті на наступний рік не дасть можливості добудувати житло.

Дивлячись на це, приходиш до висновку, що «фахівець» з бюджетних питань Микола Азаров не розуміє, що програма «Власний дім» - єдина соціальна програма, яка дає можливість покращити умови проживання сільських сімей. Не знає (або не хоче знати), що програму обслуговує понад 500 фахівців фондів, які крім надання кредитів займаються жорстким контролем за поверненням кредитних коштів та подальшим їх використанням.

І все ж, маю надію, що у більшості депутатів Верховної Ради України вистачить розуму підтримати програму, та передбачити у видатковій частині Державного бюджету 70-100 млн. грн. на її продовження.

Відповіді

 • 2006.10.04 | Volodymir

  Біядний Янукович! Бідні начальники, які завжди постраждалі

 • 2006.10.04 | QuasiGiraffe

  Re: Микола Азаров знову підставляє Віктора Януковича

  Оксана Рибалка пише:
  > За роки впровадження програми в Україні надано таких кредитів на суму понад 170 млн. грн., у тому числі майже 100 млн. грн. з Державного бюджету. Введено в дію близько 550 тис. кв. метрів загальної площі житла, газифіковано 16 тис. житлових будинків. Розпочато будівництво великої кількості житла, але відсутність коштів у бюджеті на наступний рік не дасть можливості добудувати житло.
  >
  Взагалі-то було б цікаво подивитися, хто саме брав ті кредити. Добре, якщо дійсно селяни, але є підозри, що їх набралися ті, що до кредитів, особливо державних, поближче. І побудоване то житло навколо Києва.
  А щодо добудування житла - невже одного кредиту замало?

  > Дивлячись на це, приходиш до висновку, що «фахівець» з бюджетних питань Микола Азаров не розуміє, що програма «Власний дім» - єдина соціальна програма, яка дає можливість покращити умови проживання сільських сімей. Не знає (або не хоче знати), що програму обслуговує понад 500 фахівців фондів, які крім надання кредитів займаються жорстким контролем за поверненням кредитних коштів та подальшим їх використанням.
  >
  > І все ж, маю надію, що у більшості депутатів Верховної Ради України вистачить розуму підтримати програму, та передбачити у видатковій частині Державного бюджету 70-100 млн. грн. на її продовження.
  Та вони вже побудувалися.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua