МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У дострокових виборах зацікавлені Партія регіонів та БЮТ

10/03/2006 | Narodna
Депутат Львівської міської ради, голова фракції УНП Юрій Кужелюк прогнозує, що навесні або восени 2008 року будуть проведені дострокові вибори до органів місцевого самоврядування – як реалізація другого етапу конституційної реформи.

«Влада обіцяє винести закон на голосування вже у наступному році, відповідно, будуть встановлені терміни щодо впровадження змін до Конституції. Це буде не адміністративно-територіальна, а чисто політична реформа, де згідно з ідеєю, мають обирати голів областей (будемо їх так називати), і повинні бути зведеними до мінімуму функції обласних адміністрацій. Мають обиратися голови районів і взагалі ліквідуватися районні адміністрації і, відповідно будуть обиратися парламенти чи ради в районах та областях. А відтак, будуть прямі вибори перших осіб районів та областей», – зазначив Ю.Кужелюк.

У тому, що Верховна Рада проголосує за закон (за яким другий етап конституційної реформи вступатиме у дію), Ю.Кужелюк практично не сумнівається. Бо в цьому зацікавлені дві гігапартійні сили нинішнього парламенту: Партія регіонів та БЮТ.

«У дострокових виборах зацікавлена Партія регіонів. Судячи по боротьбі і виходячи з того, як правляча партія намагається відбирати повноваження у Президента в центрі, очевидно, вона явно зацікавлена відібрати повноваження і на місцях. Найлегше це зробити, отримавши нові вибори. Також очевидно зацікавлений блок Юлії Тимошенко. Адже у світлі останніх подій залишається майже «безхозним» той електорат, який віддав свої голоси «Нашій Україні». Це є факт, оскільки рейтинг «Нашої України» катастрофічно впав. Чи має Юлія Тимошенко бажання і можливість посилити на місцях свої впливи за рахунок цього електорату? Безперечно.

Отже, якщо додати 182 голоси партії регіонів та 120 БЮТу отримаєте 300 голосів «за» впровадження. А щодо інших (політичних сил, представлених у парламенті), то їх очевидно, й не дуже питатимуть», – зазначив депутат Львівської міськради.

Він також пояснив, чому назвав саме такі терміни проведення дострокових виборів. «2009 рік – рік президентських виборів. Це підштовхує до думки про те, що потужні політичні сили проводитимуть концентрацію влади на місцях, по-друге, проводитимуть збільшення свого адмінресурсу в ареалах свого впливу і третє, будуть намагатися провести так званий передвиборчий тренінг до осені 2009 року. Отже, весною або восени 2008 року – це об’єктивна реальність», – резюмував Ю.Кужелюк.

http://www.zik.com.ua/index.php?news_id=56562

Відповіді

 • 2006.10.03 | Narodna

  Re: У дострокових виборах зацікавлені Партія регіонів та БЮТ

  Вважаю що Юрій Анатолійович помиляється як часови рамками так і з масштабом можливих виборів (нема сенсу переобирати міські та сільські ради та їх голів)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.03 | damoradan

   Правильно. Выборы будут не позже 2007,

   и притом всеобщие.
 • 2006.10.03 | ilia25

  По по последним опросам БЮТ потеряет места в ВР

  Единственной партией, которая расширит свое представительство, будет ПР.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.03 | ОРИШКА

   Re: По по последним опросам БЮТ потеряет места в ВР

   Так и выборы не завтра. ЮВТ - знает, что нужно делать
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.03 | Volodymir

    Напрячся в последний момент не получиться

    Суждения оценочные - интересны такого же качества и Ваши, как бы Case:
    Если знает, то почему только ситуационной тактикой глубиной полхода занимается?
    Был в Донецке (и Львове), показалось, что у народа Юго-Востока барьер при восприятии откровений; некоторая часть проголосовавших в Центре, имхо (опросы не спонсирую), тоже разочарована дезориентирующими криками "волки, волки позорные", наиболее интересные из которых позорно не подтверждаются. Это как раз не те граждане, которые сожмут зубы, но проголосуют. Скажутся и миграционные оттоки из Киева и в Киев, это пара процентов, но важных: статистика Востока традиционно не подкачает (вспомним Алчевск: проголосовали многие, когда замерзло, зайти в квартиры из-за отсутвия жильцов было невозможно: и эти люди говорили о приписках на Западе).
    Можно, конечно, надеяться что перетечет от Тягнибока и Бессмертного - но наиболее удачная коньюктура и информационная безнаказанность, опять же, имхо, как на прошлых демократических выборах уже не сработает.
    Предыдущее - спекуляции (предсказания с правильным оттенком значения) местных политологов.
    Потому интересно: что именно знает, чтобы был результат, а не просто повторить делание? Хотя бы с Вашей точки зрения - в порядке креатина :)
    Теория, что мы чего-то не знаем, и только окна лидера освешают ночь, потому что Он(а) знает и не спит - не катит.
    И даже при этом махровом хамстве, предлагаемая двухпартийная система, имхо, не выглядит панацеей ни для Запада, ни для Центра, не говоря о стейкхолдерах и менеджерах процесса:)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.03 | Нестор

     А навіщо напрягатися? Яник з Ющем самі все зроблять

     Також трохи їзджу по Україні, але про Захід можу сказати напевне. Перетік голосів від несунів тотальний. Гасло "Не зрадь Майдан" викликає загальний нервовий сміх. Експерементував на різних аудиторіях.

     Що стосується Сходу, то як на мене там вже краще побачили як Яник бореться за російську мову і проти росту цін :) ги-ги.

     Причин же відтоку електорату від Тимошенко немає жодного. Якщо мова проте що овна програла боротьбу за владу, то це дає відтік грошових мішків, а не голосів виборців. При всьому при тому, що ми маємо зараз і що нас чекає після початку опалювального сезону єдина політична сила, яка перебуває в опозиції - перебуває практично в ідеальних умовах.

     За опитуваннями на УП вину за тотальне підвищення цін викликане газом винним є прем"єр (45 %) та президент (20 %) і лише 13 % думає що воно якось сталося само собою. Так що опалювальний сезон вдарить по рейтингах.

     Нажаль все це є мінусом, а не плюсом БЮТ. Враховуючи те, що їй одній вигідні перевибори коаліція сцементовується цим фактом сильніше ніж десятьма універсалами. Так що Яник з Ющем будуть тягнути до останнього.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.03 | Михайло Свистович

      Re: А навіщо напрягатися? Яник з Ющем самі все зроблять

      Нестор пише:
      > Також трохи їзджу по Україні, але про Захід можу сказати напевне. Перетік голосів від несунів тотальний. Гасло "Не зрадь Майдан" викликає загальний нервовий сміх.

      Так всюди

      >
      > Причин же відтоку електорату від Тимошенко немає жодного.

      Є. По-перше, діяльність б"ютівських рад (в меншій мірі мерів, бо їх мало) на місцях. По-друге, всі бачили, що при створенні помаранчевої коаліції усі ти сили відчайдушно змагалися за корито. І БЮТ не виключення.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.05 | Нестор

       Re: А навіщо напрягатися? Яник з Ющем самі все зроблять

       Михайло Свистович пише:
       > Є. По-перше, діяльність б"ютівських рад (в меншій мірі мерів, бо їх мало) на місцях.

       Можливо. Я дивувався позицію БЮТ, яка на виборах не підтримувала жодного мера. Зокрема у львові за величезної пітримки БЮТ та кривавої гризні двох несунів мером цілком міг стати БЮТівець. Але тепер це грає на користь БЮТ. Тепер провали опалювального сезону з БЮТ пов"язати не можливо. Щодо місцевих рад, то на Західній Україні місцеві ради контролюють несуни з сателітами. І тому тотальне розчарування тут саме несунами. Предсказамус каже, що на Сході колосальне розчарування голубими радами. Так що тут кожен трохи втратить на своїй вотчині. ІМХО БЮТ серед них втратить найменше.

       > По-друге, всі бачили, що при створенні помаранчевої коаліції усі ти сили відчайдушно змагалися за корито. І БЮТ не виключення.

       Звісно, що не виключення. І я як виборець БЮТ не лише не бачу в цьому причин для розчарування, але і дуже радий. Я і голосував за них саме для того, щоб вони боролисяя "за корито", а не за те, щоб вони на підтанцьовці стояли до когось. Якби вони слабо боролися за корито, то я би був розчарований.

       Інша справа, коли в боротьбі за корито партія зраджує своїх виборців і починає робити протилежне до того, що вони говорили до виборів. От таку боротьбу "за корито" я б їм не вибачив. А так все гаразд. Я своїм голосом надав їм повноваження і зобов"язав боротися "за корито" і вони боролися.

       Тут я цілком згоден з козлом Луценком. Природно, що Мороз прагнув стати спікером. не природно, що він для цього продався донецьким браткам.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.09 | Михайло Свистович

        Re: А навіщо напрягатися? Яник з Ющем самі все зроблять

        Нестор пише:
        >
        > Тепер провали опалювального сезону з БЮТ пов"язати не можливо.

        Можливо. Ради теж нестимуть відповідальність.

        >
        > Щодо місцевих рад, то на Західній Україні місцеві ради контролюють несуни з сателітами.

        Не всюди. На Волині та Рівненщині - БЮТ.

        >
        > Звісно, що не виключення. І я як виборець БЮТ не лише не бачу в цьому причин для розчарування, але і дуже радий.

        А багато виборців не раді.
     • 2006.10.04 | Volodymir

      Це Ви з своєї точки зору (самоусвідомленої)

      Від НСНУ відтік: зрозуміло. Питання - на чью користь.
      Янукович брехав на виборах, бреше зараз: зрозуміло.
      Є стратегія: сидіти на березі та ждати поки попливуть трупи ворогів, поки тигр з'їсть крокодила. Особливо доречна, коли сидиш на пагорбі, такий весь у білому, наївся пургену та боїшся закашлятися. Та і події на місцях, де лідера знають по представниках, а не по телевізійних виступах, не надихають. Зрозуміло.
      Мене ж цікавлять більше емоційні та зазвичай нелогічні реакції пересічного виборця. (От Предсказамус, якщо я вірно зрозумів, аналізує опитування та шукає фічу, чим інтиллігентно пройняти західного виборця, я скоріше запитую ативістів НСНУ, ПРП - коли буде нормальна партія що побудована на активістах, а не технологіях розстановки бізнесменами своїх людей).
      ПРУ не втратить - адназначна. "Бо на Януковича клевещуть, а він доказав, взявши владу, що залізна рука". Якийсь оновлений блок або НСНУ явні лузери. Що маємо - з точки зору гарантій розвитку демократії (ну там, розподілу влади на гілки, будівництва правової держави, якщо навіть з точки зору легіської чистої теорії права законодавсво в Україні не правове, бо не дієве)?
      НСНУшне "Не зрадь" у виконанні кумів, заслужених підприємців та держслужбовців із іконостасом за заслуги перед кучмою взагалі були придумкою, імхо, кретинів, що чомусь подумали, що виборці не в курсі.
      Звичайно, навіть якщо БЮТ втратить голоси, але зостанеться єдиною біль-менш нормальною силою (на тлі ПРУ із сателітами), для БЮТ це плюс на наступні вибори Президента.
      Тим більше, що в умовах виборів воєнного часу проект можна перетворити у малобюджетний, та послати несвідомих олігархів до ПРУ (зараз же таке враження, що приходиться займатися суцільним шоу-бізнесом в точці біфуркації - чому ми таки не знаємо). Країна тільки при чому.
      Звичайно, вище надані оціночні судження на основі закритих опитів.
      Питання: що зробити в умовах обмеженого часу, виборців, що запали, та інших - що заробили імунітет на брехню, щоб сценарій збоченої двопартійності не реалізувався двоходовкою у два роки.
    • 2006.10.03 | ОРИШКА

     Re: Напрячся в последний момент не получиться

     Volodymir,

     сужу по трем составляющим:
     1)перед парламентскими выборами ситуация у ЮВТ была хуже - заклейменная она была НУшниками, которые были еще на коне, да и ВАЮ был в авторитете :-). Результат известен. Сейчас период безвременья - но этот страшно-опереточный Кабмин нашкодит достаточно до предполагаемых выборов. Будет, что бить

     2) Как бы ни пыжился аамороз, социалисты в глубинке - не его. Цифр у меня нет, есть информация от людей с Черниговщины и в Киеве знакомые рядовые соц-ты говорят о возможных переменах.

     3) избиратели НУ, которые с головами - им больше некуда идти.

     Прошу заметить, я еще не ошибалась в полит прогнозах. (И носик так гордо, вверх на Луну!)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.04 | Volodymir

      Re: Напрячся в последний момент не получиться

      > сужу по трем составляющим:
      > 1)перед парламентскими выборами ситуация у ЮВТ была хуже - >
      Очевидно, Вы в Киеве смотрели ТВ и читали сайт НСНУ (например), а я ездил в командировки. Потому оценки предвыборной ситуации с точки зрения отношения избирателей даже в городах миллионниках у нас разное.

      > 2) Как бы ни пыжился аамороз, социалисты в глубинке - не его. Цифр
      На выборах, в бою, с оттоком Бойко и прочих - таки да.
      >
      > 3) избиратели НУ, которые с головами - им больше некуда идти.
      На то у них и головы, чтобы понимать разницу, мы за плюрализм, и других алтернатив быть не может.

      >
      > Прошу заметить, я еще не ошибалась в полит прогнозах. (И носик так гордо, вверх на Луну!)
      Я не о прогнозе, а о том: что делать, чтобы безальтернативные не зазнавались, хотя бы, своей безальтернативностью. Чем это заканчивается - известно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.04 | Предсказамус

       Безальтернативность - плохо. А альтернативность?

       Не совсем понял, какая именно альтернатива нужна? На президентских выборах 2009-го? Парламентских 2011? Если первое, то такая альтернатива называется "два украинца - три гетмана". Если второе - давайте доживем.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.04 | Volodymir

        Re: Безальтернативность - плохо. А альтернативность?

        Безальтернативность - это когда некуда податься. А податься некуда - поскольку конкретные лидеры, имхо, _много_ (я не максималист, к себе отношусь строже, чем к другим) врут, а других пока нет (и не нужно: лучше саморегулирующееся объединение активистов без сильного лидерства, иначе партия вырождается, что показали и коммунисты, и социалисты, но не показывают регионалы - там лидеров несколько, и довели до абсурда старые деятели в НСНУ).
        Но Вашу мысль не понял.
        Если первое, то кто эти два украинца? Подозреваю, что по крайней мере один уже себя показал. Или кого Вы имеете ввиду.
        Если второе: противоречите сами себе, утверждая в другом посте, что пока есть время, нужно собирать честных людей и работать.
        Или это уже не Вы.

        Предсказамус пише:
        > Не совсем понял, какая именно альтернатива нужна? На президентских выборах 2009-го? Парламентских 2011? Если первое, то такая альтернатива называется "два украинца - три гетмана". Если второе - давайте доживем.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.04 | Предсказамус

         Re: Безальтернативность - плохо. А альтернативность?

         Volodymir пише:
         > Безальтернативность - это когда некуда податься. А податься некуда - поскольку конкретные лидеры, имхо, _много_ (я не максималист, к себе отношусь строже, чем к другим) врут, а других пока нет (и не нужно: лучше саморегулирующееся объединение активистов без сильного лидерства, иначе партия вырождается, что показали и коммунисты, и социалисты, но не показывают регионалы - там лидеров несколько, и довели до абсурда старые деятели в НСНУ).
         Объединение активистов - как бы само собой, дай Бог, чтоб срослось (тут я, скорее, пессимист).

         > Но Вашу мысль не понял. Если первое, то кто эти два украинца? Подозреваю, что по крайней мере один уже себя показал. Или кого Вы имеете ввиду.
         Я имею в виду, что в 2009-м году, если ничего не случится, состоятся выборы президента. Надеюсь, Вы не к ним примериваете альтернативность.

         > Если второе: противоречите сами себе, утверждая в другом посте, что пока есть время, нужно собирать честных людей и работать. Или это уже не Вы.
         Партийная альтернативность - святое, хотя оранжевая коалициада доказала: нет правил без исключений.
   • 2006.10.03 | Михайло Свистович

    Re: По по последним опросам БЮТ потеряет места в ВР

    ОРИШКА пише:
    > ЮВТ - знает, что нужно делать

    В тому то і справа, що не знає
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.03 | ОРИШКА

     Re: По по последним опросам БЮТ потеряет места в ВР

     А давайте хором отчеканим концепцию для ЮВТ - но не нагорА, а в закрытом режиме. Здесь умнички такие есть - давайте попробуем? Она - еднственная сейчас реальная сила демократии (как бы это пафосно не звучало).
     Вообще, умы светлые,чой-то здесь альтернативный стриптиз пошел косяками, давайте отряхнем прах грызни и займемся созиданием.
     Банально, но - задачи на современном этапе -можем ли мы найти пути решения? Для БЮТ в том числе, раз они на распутье. У них есть выход на общественность. Конечно ММ - это супер, но - КАК? Или только смотрим и комментируем (слово - тоже великая сила, сколько человек читают "Майдан?")

     Только конкретно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.03 | Хвізик

      Re: По по последним опросам БЮТ потеряет места в ВР

      ОРИШКА пише:
      > Она - еднственная сейчас реальная сила демократии
      демократія може гарантуватися лише балансом сил
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.03 | ОРИШКА

       Re: По по последним опросам БЮТ потеряет места в ВР

       ТАк, але я мала на увазі що інші - слабкість нашої демократії. Сила у ПРусаків, але без демократії. Треба скористатись методом бінарності і роздивитись сили і слабкості під різними кутами. Це Спокус може, а я пішла до люлі...
     • 2006.10.03 | Михайло Свистович

      Re: По по последним опросам БЮТ потеряет места в ВР

      ОРИШКА пише:
      > А давайте хором отчеканим концепцию для ЮВТ - но не нагорА, а в закрытом режиме.

      Я думаю, що можна і на гора. Тут нема що ховати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.03 | ОРИШКА

       Re: По по последним опросам БЮТ потеряет места в ВР

       Свистович,

       на жаль, імхо, є що ховати. ПРусаки віддалися розумним піарникам. Не знаю, американці, росіяни - але що там казати, діяли злагоджено. Нутро, звичайно, як дорвалися до корита, вилізло, але ж трималися довго і правильно, що цікаво. Продумано було все.
       Тому не можна їм карти розкривати. Зіграють на упередження, на них зовсім не дурні працюють. (Замислислась - а хто для ВАЮ гороскопи складає, що так недолуго виходить? )

       Краще в такій справі заховатись. Хто володіє інформацією, той виграє. Добре, давайте поміркуєм. Якщо є бажання перейти від зубоскальства (чи скалозубства?) до найцікавішої справи - розробки стратегії (Ой, як цікаво!! А корисно як!! (Абсолютно без іронії)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.03 | Хвізик

        Re: По по последним опросам БЮТ потеряет места в ВР

        > на жаль, імхо, є що ховати. ПРусаки віддалися розумним піарникам. Не знаю, американці, росіяни - але що там казати, діяли злагоджено.
        я не Свистович, але можна і я скажу слово?
        Юлька також може купити собі яких завгодно хороших піарників. Грошей у неї - кури не клюють. Сказати, що вона носить дорогі одежі і любить дорогі цяцьки - не сказати нічого.
        Невже Ви сподіваєтесь, що вона дійсно слухатиме нас, а не тих, проплачених, піарників??
       • 2006.10.03 | Михайло Свистович

        Re: По по последним опросам БЮТ потеряет места в ВР

        ОРИШКА пише:
        >
        > не можна їм карти розкривати. Зіграють на упередження, на них зовсім не дурні працюють

        У 2002-2004-му ніхто карт подібних не ховав, і ніхто не зміг зіграти упередження. Ховати треба плани конкретних дій з часом і місцем, а не стратегію.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.03 | Хвізик

         тоже вірно

         > У 2002-2004-му ніхто карт подібних не ховав, і ніхто не зміг зіграти упередження. Ховати треба плани конкретних дій з часом і місцем, а не стратегію.
        • 2006.10.04 | Volodymir

         Сила в правді, а не в ноу-хау, які купляються за гроші

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.05 | Михайло Свистович

          Правильно. Тільки цю правду треба ще донести людям.

          А ноу-хау старе, як світ: від дверей до дверей.
    • 2006.10.03 | damoradan

     А куда Вы заглянули, чтобы это понять?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.03 | Михайло Свистович

      А щоб це зрозуміти не треба нікуди заглядати

      Нічого не робиться. Активності немає. Згадайте період з 2002 по 2004 рік. Опозиція ловила владу на кожному промаху - листівки, газети, мітинги. Зараз нічого такого немає. Як і немає дієвих структур на місцях по всій Україні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.03 | SpokusXalepniy

       Причина этому есть.

       Михайло Свистович пише:
       > Нічого не робиться. Активності немає. Згадайте період з 2002 по 2004 рік. Опозиція ловила владу на кожному промаху - листівки, газети, мітинги. Зараз нічого такого немає. Як і немає дієвих структур на місцях по всій Україні.

       Листовки и агитки теперь не так нужны в виду того, что СМИ намного свободнее стали.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.03 | Михайло Свистович

        Re: Причина этому есть.

        SpokusXalepniy пише:
        >
        > Листовки и агитки теперь не так нужны в виду того, что СМИ намного свободнее стали.

        Вам з Америки, звичайно, краще видно, але насправді все це потрібно. В т.ч. й агітки у вигляді газет.
       • 2006.10.03 | damoradan

        Совершенно верно

        Расставляющая палатки и раздающая листовки Тимошенко ничего, кроме жалости, у меня лично не вызывала бы. Есть парламентская работа, есть медиа - пора, господа, уходить от привычек постоянной антикучмовской партизанщины. В Европе выборы длятся 2 месяца, а не постоянно. Вот и у нас теперь так будет. Хотя это еще не говорит о том, что мы на 100% стали Европой:).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.05 | Михайло Свистович

         Re: Совершенно верно

         damoradan пише:
         > Расставляющая палатки и раздающая листовки Тимошенко ничего, кроме жалости, у меня лично не вызывала бы.

         Не судіть усіх по собі. Чомусь Ющенко такого жалю у більшості виборців не викликав. І переміг.

         > Есть парламентская работа, есть медиа - пора, господа, уходить от привычек постоянной антикучмовской партизанщины.

         Успіхів. Уходьте. А я подивлюсь, що у Вас вийде.

         Подобаються мені воїни-теоретики :)

         > В Европе выборы длятся 2 месяца, а не постоянно

         А ще там можна прийти на пошту і проголосувати, взявши бюлетень у листоноші. Уявляєте, що було в нас з такою Європою?

         > Вот и у нас теперь так будет. Хотя это еще не говорит о том, что мы на 100% стали Европой.

         І не станемо, якщо так буде. Та й у Європі такого немає. Політична боротьба, критика влади триває весь міжвиборчий період.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.05 | damoradan

          Re: Совершенно верно

          Михайло Свистович пише:
          > damoradan пише:

          > > В Европе выборы длятся 2 месяца, а не постоянно
          >
          > А ще там можна прийти на пошту і проголосувати, взявши бюлетень у листоноші. Уявляєте, що було в нас з такою Європою?
          >
          > > Вот и у нас теперь так будет. Хотя это еще не говорит о том, что мы на 100% стали Европой.
          >
          > І не станемо, якщо так буде. Та й у Європі такого немає. Політична боротьба, критика влади триває весь міжвиборчий період.

          Не надо передергивать. Я не говорил про политическую борьбу и критику власти, я говорил о листовках и палатках. Если для Вас накал политической борьбы определяется количеством розданных листовок - нет вопросов. Нравятся мне эти зашоренные полевые практики :).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.09 | Михайло Свистович

           Re: Совершенно верно

           damoradan пише:
           >
           > Не надо передергивать. Я не говорил про политическую борьбу и критику власти, я говорил о листовках и палатках.

           В Європі немає потреби в листівках та наметах, бо там можна донести інформацію у кожну хату через електронні ЗМІ.

           >
           > Нравятся мне эти зашоренные полевые практики

           На відміну від "незашорених" теоретиків "зашореним" практикам є що пред"явити як результат своєї діяльності. В "незашорених" теоретиків же лише одні нічим не підтверджені слова.
      • 2006.10.03 | Хвізик

       Re: А щоб це зрозуміти не треба нікуди заглядати

       Михайло Свистович пише:
       > Нічого не робиться. Активності немає. Згадайте період з 2002 по 2004 рік. Опозиція ловила владу на кожному промаху - листівки, газети, мітинги. Зараз нічого такого немає. Як і немає дієвих структур на місцях по всій Україні.
       це наводить на сумні роздуми
       може бют також частина "матриці"?
  • 2006.10.03 | damoradan

   Может, обоснуете?

   Впрочем, это я так, шутки ради. Такого напряжения Вы не выдержите.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.03 | SpokusXalepniy

    .

   • 2006.10.03 | ilia25

    Держи, несчатье...

    http://www.pravda.com.ua/news/2006/9/25/47972.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.03 | damoradan

     Спасибо, счастье

     Не было бы счастья, да несчастье помогло. А теперь спрашиваю еще раз: на основании чего делается вывод о том, что ПР будет единственной силой, которая улучшит свои показатели на выборах?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.04 | ilia25

      Re: Спасибо, счастье

      damoradan пише:
      > Не было бы счастья, да несчастье помогло. А теперь спрашиваю еще раз: на основании чего делается вывод о том, что ПР будет единственной силой, которая улучшит свои показатели на выборах?

      Если БЮТ и НУ получт меньше голосов, а ПР столько же, то у ПР будет больше мест в ВР. Ну и да, я забыл коммунистов упомянуть, им тоже похорошеет.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.04 | SpokusXalepniy

       Re: Спасибо, счастье

       ilia25 пише:
       > damoradan пише:
       > > Не было бы счастья, да несчастье помогло. А теперь спрашиваю еще раз: на основании чего делается вывод о том, что ПР будет единственной силой, которая улучшит свои показатели на выборах?
       > Если БЮТ и НУ получт меньше голосов, а ПР столько же, то у ПР будет больше мест в ВР. Ну и да, я забыл коммунистов упомянуть, им тоже похорошеет.
       По-моему, damoradan спрашивал вас о другом. На основании каких рекордов в народном хозяйстве и демократической области, а также на основании каких других социальных достижений, ПР улучшит свои показатели на выборах?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.04 | ОРИШКА

        Re: Спасибо, счастье

        Спокус, вы, интели, не допускаете, что с ПР законы логики и соотнесения поступок-следствие не очень работают? Голосуют-то сердцем и как батюшка сказал...
       • 2006.10.04 | damoradan

        Re: Спасибо, счастье

        SpokusXalepniy пише:
        > ilia25 пише:
        > > damoradan пише:
        > > > Не было бы счастья, да несчастье помогло. А теперь спрашиваю еще раз: на основании чего делается вывод о том, что ПР будет единственной силой, которая улучшит свои показатели на выборах?
        > > Если БЮТ и НУ получт меньше голосов, а ПР столько же, то у ПР будет больше мест в ВР. Ну и да, я забыл коммунистов упомянуть, им тоже похорошеет.
        > По-моему, damoradan спрашивал вас о другом. На основании каких рекордов в народном хозяйстве и демократической области, а также на основании каких других социальных достижений, ПР улучшит свои показатели на выборах?

        И это тоже. Но, знаете, я статью прочитал вдоль и поперек, даже взял паузу почти на сутки, думал привиделось. Так вот, в процитированной статье НЕТ нкаких цифр по ПР, сказано только, что она "сохраняет лидерские позиции" в Крыму, на Востоке и на Юге. Хотя про все остальных написано достаточно подробно. К чему бы это? Насколько можно вообще делать выводы на основании такой информации? Тем более в той безапельяицной форме, в которой это сделал Илья.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua