МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як зекономити бюджетні кошти на Януковичі, Морозі та інших

10/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Як ви вже знаєте, Ющенко підписав сьогодні корисний указ. В указі управлінню держохорони дозволяється обмежувати рух транспорту для проїзду високо посадовців лише "за наявності інформації про загрозу життю або здоров'ю таких осіб, а також погоджувати такі обмеження з президентом України. Як добре знають кияни, з поверненням Януковича знову розпочалась вакханалія по перекриттю вулиць, коли під ревіння сирен провозять якесь "видатне" тіло. Особливо полюбляють перекривати дорогу для себе, коханих, спікер і прем"єр.

Указ правильний та корисний, крім всього іншого ще й економить державні кошти, суттєве зменьшуючи витрати Держбюджету на обслуговування "державних" тіл.

Як показало дослідження, за інформацією від наших джерел з Кабміну, ще до Януковича був прийнятий указ збільшити зарплатню безпосереднім охоронцям (тим, що перебувають поруч з "тілом") майже в 10 разів, у порівнянні з іншими працівниками відповідних служб. До того ж, скидаєтся що на долю безпосередніх охоронців припадає набагато меньше брудної роботи по охороні високопосадовців. Так, фахівці з приватних охоронних структур стверджують, що найбільш безпечним є місце безпосередньо поруч з об"єктом охорони, оскільки дуже багато людей задіяно на дальніх та ближніх підступах до такого об"єкту.

Як ви вже здогадалися, відповідний указ був з незаконним грифом "Не для друку". "Альянс Майдан" вже більше року проводить боротьбу проти використання такого, та інших незаконних грифів, завдяки яким влада сором"язливо приховує інколи дуже дивні фінансові витрати

Відповіді

  • 2006.10.04 | НТВ

    Re: Як зекономити бюджетні кошти на Януковичі, Морозі та інших

    Такой фигней могут заниматься только ущербные люди.Этих персонажей в детстве,наверное,частенько колотили и теперь они всем хотят доказать свою значимость.Это,как бы выразиться,самоутверждение.Литвин этим тоже грешил неслабо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua