МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юля і РНБО - ІІ (л)

10/03/2006 | observer
...С самоопределением НУ и власть, и оппозиция, в стране, наконец, структурируются. Собственно, Юлия Тимошенко ожидает официального решения потенциальных партнеров для того, чтобы дать таки согласие на пост секретаря СНБО, уже неоднократно предлагаемый ей Президентом. Пост этот не относится к ветви исполнительной власти, следовательно, отыскать логичные объяснений возможности совмещать его с оппозиционностью, БЮТовцам особого труда не составит.

http://www.obozrevatel.com.ua/news/2006/10/3/138435.htm

Відповіді

 • 2006.10.03 | Предсказамус

  Вот и ломай после этого голову...

  Кому верить, Соне Кошкиной или Юле Тимошенко? Первая говорит, что пост главы РНБОУ Юле предлагали неоднократно, а сама Юля говорит, что ни разу. Ясное дело, политику верить - себя не уважать, но все-таки...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.03 | Хвізик

   обидві можуть говорити правду. будь-яку роботу можна пропонувати

   по-різному:

   можна у невимушеній дружній атмосфері тет-а-тет запропонувати роботу "на словах". Ніяких юридичних зобов"язань. Пропонуюча сторона, в разі потреби, може легко "забути" про свою пропозицію. Так само, той, кому пропонують, може дати згоду, а потім відмовитись. І потім ніхто нічого не доведе.

   Такі усні пропозиції роботодавці дуже часто роблять просто щоб прозондувати реакцію людини. Особисто я усні розмови справжніми пропозиціями не вважаю - надто часто мені їх робили, а потім за ними ніяких юридичних дій не слідувало.

   а можна дати людині письмову пропозицію і отримати від неї письмову згоду чи відмову. Такі папери вже є документами, і наявність такої пропозиції важко заперечувати.
   Такі і тільки такі пропозиції я вважаю істиними пропозиціями.

   ті, хто мав нагоду змагатися за посаду у відкритому конкурсі, зрозуміють, що я маю на увазі. Є стандартний спосіб завершувати співбесіду з претендентом на посаду словами:
   "дякуємо, що Ви до нас прийшли. Ви нам дуже сподобалися. Контракт ми Вам пришлемо по пошті на протязі наступного тиждня"
   і претендент у хорошому настрої іде собі додому чекати "контракта". І лиш через пару тижднів він розуміє, що йому ніхто нічого слати навіть не збирався.
  • 2006.10.04 | samopal

   Поберегите голову...

   Предсказамус пише:
   Кому верить, Соне Кошкиной или Юле Тимошенко?

   У Вас десь розпочалася передвиборча кампанія?
   Соніна кошка стала членом політради БЮТ, чи падружилась с котом Турчінова? Чи Соня Кошкіна стала прес-секретарем ЮТ? А може комусь відомо про зміцнення позицій Мішані Бродскава у блоці ЮТ... Свистовичу, наприклад. Він же про опозицію усе знає, особливо про "бездіяльність" та її "причини". :)
 • 2006.10.04 | Volodymir

  Просто утомивший информационный повод

  Нахрена фактическому лидеру оппозиции, даже с теми прблемами, которые есть, пост секретаря, даже РНБО. Главой РНБО, напомню, есть Президент, который в раскладах мниться как объект.
  Потому и кошка с хвостом или без вполне возникает в тему: назначили, не назначили, предлагали, х знает. Но послевкусие: Презилдент очень хочет опереться, ценит, думает - остается.
  Можно еще в столовую секретариата (или что там) обедать ходить, чтобы 1) не забыли 2) догадывались.
  До рассказов в стиле ШОУ-бизнеса (звезда обновила гардероб, сатирик нагло выдумывает некий подтекс: "они тупые", многие ржут) не дотягивает, серьезно, имхо, (даже если кривая вынесет и станет ЮВТ заниматься энергетической безопасностью и обороной, повторяю: нахрена), секретариада воспринимается (мною, коллегами, имхо) как попытки из пальца высосать интригу на фоне практического бездействия по сути.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.04 | samopal

   Кто сасьот інтрігу?

   З Вашого поста щось не зовсім зрозуміло чию інтрігу ви маєте на думці.
   Соні, їйо кошкі, Мішкі, Юлі, Віті..? Наразі є муля від Ющенка, щро "він не виключає", і муля Юлі про те, що їй ніхто ще нічого не пропонував до такої міри, щоб аж прямо "не виключати". Але вона "всігда гатова" працювати там де "родіна прікажет" (попередньо оцінивши пропозиції "родіни" на політраді БЮТ). Всьо... То хто ж тут "інтрігу" наставив?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.04 | Volodymir

    Х.З. Features у тому, що девайс самонаводящийся.

    Муля на мулі, із маленькою мулею. Містецтво интерпретації.
    Ющенко спросили: може. А якщо б він сказав: не може?
    Тож відповідь запрограмована.
    З теорії інформації, якщо ваша кішка на сносях та ви взнаєте, що народила - інформації мало. А от якщо народила морських свинот - набагато більше.
    Якщо Тимошенко вся ця муйня не доснаги, висказатися у стилі, щоб не мусолили дуже просто: дати команду. Але навіщо.
    Аот і витрачаємо час: бо процесс наших роздумів та фантазії (от скотина, таки знову зрадив) - сон це, під час якого програмуються наші нейронні структури.

    "- Вам не кажется, что вокруг нас сегодня слишком много всевозможных шоу? Даже катастрофы, войны порой подаются в прямом эфире как захватывающие спектакли. Теперь вы нашли способ превратить в шоу еще и математику.
    -Звучит не очень скромно, но это факт - у моих телепрограмм очень широкая аудитория. Их смотрят не только школьники, но и пенсионеры, и домохозяйки. Часто выступаю в больницах, в тюрьмах перед заключенными. В тюрьмах, конечно, очень своеобразные зрители, но и они проявляют огромный интерес к математическим опытам. Очень надеюсь, что этот интерес поможет хоть некоторым из них потом, когда они вернутся в нормальный мир. Например, я обсуждаю технологию всевозможных опросов, в том числе пред- и послевыборных. Знаете, есть такой метод прогноза - когда люди приходят голосовать, мы их интервьюируем. Спрашиваем, допустим, триста человек - за кого вы проголосуете? А потом по этой выборке мы можем вычислить, кто из кандидатов победит. Но точность прогноза зависит от статистики. Вот я в ходе программы и объясняю, какая математика в основе этих прогнозов. Комментирую механизм опросов, как набирается статистика, насколько можно доверять результатам. Прямо с экрана объясняю публике формулы, по которым считают всевозможные рейтинги."
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.04 | BIO

     Вон все из смолокурни !!!

     И без вас ни х. не видать Олимпа...

     Вместо того, чтобы в прожекторном стиле высветить
     слаженную КОМАНДНУЮ работу верхней бригады по разводке
     нижних этажей на все что можно еще и добавлять дымов -
     это уже слишком для бедных альвеол из грядущих фавел.

     Трубочистый
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.04 | Volodymir

      просто не поворачивайтесь к заслоняемым трубой

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.04 | BIO

       В крематорий каждый со своей трубой...

       Если бы политика этого г-сва давала шанс экономике
       востребующей хотя бы простой системы дифуров (ибо
       раздел статистики в том массиве вышки к-рый давало
       то еще образование просто кончик большой верхушки)
       хрен бы я по форумам шлялся...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.04 | ОРИШКА

        Re: В крематорий каждый со своей трубой...

        И действительно - где набатный SOS?
        Так, вялая заторможенная сенсацийка годится для "Фактов" и тоненькой Анны Без-юлек.
 • 2006.10.04 | Юрій Зарицький

  Re: Кому це вигідно?

  Трошка історії:
  Прем"єр - Тимошенко, секретар РНБО - Порошенко - боротьба за владні повноваження,чим закінчилася? І кому це було вигідним?

  Прем"єр -Янукович, секретар РНБО - Тимошенко - ? ...І кому це знову вигідно? І чим це може закінчитися для ймовірних учасників цього процесу? А використати цей варіант "комусь" дуже хочеться,особливо в теперішній кризовий час.Але чи настільки глупа Тимошенко щоб кидатись під танк задля чиїхсь владних амбіцій?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua