МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Начальник УМВС Миколаївщини - міліціонер і журналі

10/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ3 жовтня у Миколаєві міністр Юрій Луценко представив керівництву області, особовому складу міліції та журналістам сорокашестирічного генерал-майора Анатолія Науменка в якості нового начальника УВС у Миколаївській області. Пан Науменко до 2001 року працював у Луганському управлінні внутрішніх справ, у 2003 році очолив херсонську міліцію, а через два роки Департамент боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України. Саме ця посада зумовила призначення генерал-майора Науменка на посаду головного міліціонера Миколаївщини, адже загально відомо про низькі результати боротьби з обігом наркотиків у регіоні. На прес-конференції Міністр також зазначив, що А. Науменко схожий професійно та ментально на свого попередника генерала Куп’янського, отже з підбором кадрів на ключові посади в український міліції все гаразд.
Екс-начальника УМВС області генерал-майора М. Куп’янського призначено заступником начальника УБОЗу МВС України. Генерал Науменко подякував генералу Куп’янському за „нормальну спадщину”, а міністр Юрій Луценка нагадав журналістам, що у виборах 2006 року міліція участі не приймала, а забезпечувала порядок і безпеку виборчого процесу.
Власне, міністр Юрій Луценко декілька раз, виступаючи перед журналістами, повторював тезу, що міліція поза політикою. Він попередив нового начальника УМВС про те, що будь-які політичні ігри в миколаївський міліції привід для його відставки. Головними напрямами у роботі міліції на Миколаївщині Міністр визначив боротьбу з обігом наркотиків та злочинами в АПК.
Безумовно, у Миколаєві пан Луценко справив гарне враження людини щирої та відкритої, і, головне, небайдужої. Вслід за ним і генерал Науменко зізнався, що він не просто міліціонер, а ще й член Спілки журналістів України. А що до відкритості, то Анатолій В’ячеславович навіть пообіцяв дати свій номер мобільного телефону, аби журналісти могли зв’язуватися з ним безпосередньо, отже з гласністю від нині проблем бути не буде.

Відповіді

  • 2006.10.04 | Сергій

    Re: Начальник УМВС Миколаївщини - міліціонер і журналі

    Який послідовний Міністр Ю.Луценко! А якщо згадати, як , кому і за скільки "преданно" служив пан Науменко за часів Білоконя - "кращого друга" пана Луценка ? За яких умов його тоді було призначено начальником міліції Херсноської області,а згодом - начальником Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків? (Почитайте сайти "ОРД", "Майдану" та "України кримінальної" тих часів... Чи може пан Луценко бігом побіг миритися з 2есдеками"? Шукати у них захисту від "донецьких"?... Ай і послідовний у нас Юрій Віталійович! Молордець!...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua