МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вони хочуть крови?

10/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Кримські активісти Блоку Наталії Вітренко "Народна опозиція", партії "Руський блок", Європейського союзу молоді заявляють, що не допустять проведення 14 жовтня в Києві Маршу Української повстанської армії з нагоди 64-х роковин її створення.

Про це УНІАН повідомив лідер ЄСМ Криму Костянтин КНИРІК.

За його словами, мета кримських активістів "не дати зганьбити пам`ять наших дідів і Славу Великої Перемоги Червоної армії". "Ми їдемо на бій і будь-якою ціною не дамо пройти їм (представникам правих сил - УНІАН) по головній площі країни", - заявив він.

Як сказав К.КНИРІК, якийсь час назад активісти Блоку Вітренко, "Руського блоку" і ЄСМ встановили агітнамети під гаслом "Всі на боротьбу з фашизмом" і вже на сьогодні понад 3 тисячі добровольців з Криму записалися на акцію до Києва. "Ця акція (запис добровольців - УНІАН) триватиме 10 днів. Ми прогнозуємо привести до Києва з усієї України близько 20 тисяч активістів ЄСМ", - сказав голова кримської організації ЄСМ.

У свою чергу член верховного комісаріату Криму "Молодої гвардії ПСПУ" Юрій ФЕДІН сказав, що, за його прогнозами, 14 жовтня до Києва приїдуть близько 40 тисяч тих, хто "дасть відсіч" організаторам Маршу Української повстанської армії. "14 жовтня, у разі якщо правоохоронні органи не справляться із ситуацією, - проллється кров, але ми до цього готові", - заявив Ю.ФЕДІН.

Як повідомляв УНІАН, 14 жовтня праві сили планують провести в Києві Марш Української повстанської армії з нагоди 64-х роковин її створення. У програмі заходи - мітинг та урочиста хода ветеранів визвольної боротьби. Крім того, проводяться переговори з рядом українських артистів про проведення святкового концерту. Організатори мають на меті мобілізувати всі свої сили, щоб саме цього року Марш пройшов вдало, оскільки, за їх словами, довгий час на шляху такого заходу ставали ліві сили.

Нагадаємо, минулого року під час проведення подібного заходу ліві сили влаштували бійки з представниками правих політичних організацій і, фактично, зірвали Марш УПА.

Джерело: УНІАН
-----------------------------
Майдан-Інформ переконаний, що наведені висловлювання ("ми йдемо на бій", "будь-якою" тощо) містять прямі наміри щодо дестабілізації ситуації та скоєння масштабних правопорушень, не кажучи вже про матерії, котрі знаходяться поза межами правового регулювання, падаючи на, так би мовити, совість цих істот.

Ми ще раз закликаємо правоохоронні органи забезпечити законність та правопорядок 14.10.06, вживаючи задля того всіх належних заходів стосовно провокаторів.

Водночас ми закликаємо:
а) прийти вранці 14.10.06 на Хрещатик і Майдан Незалежности, для вшанування живих і загиблих воїнів УПА;
б) маючи при собі фотоапарати і відеокамери, влаштувати полювання за провокаторами і правопорушниками, для наступної передачі матеріялів правоохоронним органам.

Ми діятимемо конституційно. У протилежної сторони, інфікованої Прогрєссірующєй Вєтрянкой і схожими бацилами, поки є вибір і час охолонути

Відповіді

 • 2006.10.04 | Taras

  Re: Вони хочуть крови?

  Vony hoczut' kyjkiv. Rus'kyj blok nehaj sobi demonstruje v Rosiji. Haj zyve UPA!!!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.04 | Volodymir

   Це подарунок януковичу - хай жне, не втираючись

 • 2006.10.04 | Мірко

  14-го жовтня починається новий Майдан

  Цього разу український. Червоно-чорний.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.05 | ОРИШКА

   Re: 14-го жовтня починається новий Майдан

   Не треба навыть шуткувати так. Це буде кінець Україні, якщо Майдан буде червоно-чорний. Не доведи Боже, кров буде - чи варто так? Якщо похилі люди будуть втягнуті у непримиримі сутички - ніхто не вибачить організаторам.

   Знаєте що, шановні, ці півтора роки відкату показали, що дурі в революцьонних головах іще до біса і більше. Замість лаятися тут та шукати ворогів українськості серед таких, як Предсказамус та Шарп, краще було б проти спільного "чудища обла, стозевна" що лайяй об'єднуватися. Скільки можна таке повторювати, я навіть не знаю. І що характерно, нагорі скубуться - зрозуміло, влада, гроші, амбіцїї. А ось серед тих, хто дійсно хоче країну на нормальний шлях вивести - розбрат просто жахлива річ!!! Гуртом і батька добре бити. Червоно-чорний Майдан - страшно навіть уявити - це розкол і хаос.

   Хіба може ці настрої лише тут, з клавіатури зістрибують, а в реалі люди розумніше себе ведуть?

   Я зараз схиляюся до того, що у current поразці винні, все ж, не ВАЮ сооточення, а ми. Після перших же дзвіночків (відставка Юлі, МИМОрандум, втручання в судову систему) потрібно було на Майдан виходити, доки серця ще горіли, та вимагати звіту і припинення зрадництва. Ні, носилися, як з писаною торбою. Та що там казати, всі все розуміють, але впертість - страшна риса.

   Не треба, будь ласка, спалахів ненависті.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.05 | Мірко

    Re: 14-го жовтня починається новий Майдан

    ОРИШКА пише:
    > Не треба навыть шуткувати так. Це буде кінець Україні, якщо Майдан буде червоно-чорний.<

    Якої України? Беззмістовної плями на мапі?

    >Не доведи Боже, кров буде - чи варто так?<

    Якщо вчасно заплатити, - рахунок менший.
    Може волієте щоби діти внуки платили?

    >Якщо похилі люди будуть втягнуті у непримиримі сутички - ніхто не вибачить організаторам.<

    Не уявляв вас похилою.
    А організатори сутичок дещо північніше від вас. Не вибачайте.

    >Знаєте що, шановні, ці півтора роки відкату показали, що дурі в революцьонних головах іще до біса і більше. Замість лаятися тут та шукати ворогів українськості серед таких, як Предсказамус та Шарп, краще було б проти спільного "чудища обла, стозевна" що лайяй об'єднуватися.<

    ????

    >Скільки можна таке повторювати, я навіть не знаю. І що характерно, нагорі скубуться - зрозуміло, влада, гроші, амбіцїї. А ось серед тих, хто дійсно хоче країну на нормальний шлях вивести - розбрат просто жахлива річ!!!<

    Розбрат між тими що хочуть із землі стерти український народ, а тими що чинуть їм опір.
    Братами ці ніколи не були.

    >Червоно-чорний Майдан - страшно навіть уявити - це розкол і хаос.<

    Розкол? Перший був в серпні 1991-го. Бачу що може шкодуєте?
    Може й хаос. Порядок та вічний спокій у жертв імперії зла.
    А хаос це життя! Навіть краса! (подивіться за Mandelbrot sets)

    >Я зараз схиляюся до того, що у current поразці винні, все ж, не ВАЮ сооточення, а ми.<

    До певної міри. Поразка у тих котрі не знали за що боряться, проти чого боряться, і хто їм ворог.

    >Після перших же дзвіночків (відставка Юлі, МИМОрандум, втручання в судову систему) потрібно було на Майдан виходити, доки серця ще горіли, та вимагати звіту і припинення зрадництва.<


    Не забудьте пакетне голосування 8-го грудня 2004-го. Готувався тоді сьогоднішний сценарій. (сірим кардиналом Єдиної і Неділимої - Сан Саничем Морозом)

    >Ні, носилися, як з писаною торбою. Та що там казати, всі все розуміють, але впертість - страшна риса.<

    На жаль вам судитиметься з тою торбою носитися та носитися - коли не хочете чітко визначитися. Носитимете задля спокою. Задля миру. Зі стаху перед кровопролиттям. Впертість тут не при чім.

    >Не треба, будь ласка, спалахів ненависті.<

    Любите Сталіна? Любите Адольфа? Любите НКВД? Любите Ґестапо? Якщо нема у вас спроможности розсудити між злом і добром, - якщо не можете ненавидіти, то й не можете любити, - тоді заслужили ви на долю жертви.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.05 | один_козак

     Чому мені дедалі більше здається,

     що ви - людина кэгэбэ?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.05 | ОРИШКА

      Re: Чому мені дедалі більше здається,

      Козаче, не зрозуміла, це я - людина КГБ???

      Объяснитесь, пожалуйста, я уже вынула шпагу.
     • 2006.10.05 | Свiдомий

      Re: Чому мені дедалі більше здається,

      один_козак пише:
      > що ви - людина кэгэбэ?
      Хто, Оришка? Не думаю. Я її колись навiть за представницю олiгархату помилково сприйняв. :lol:

      Що стосується теми, то учасникам маршу на пiдтримку визнання УПА будь-що потрiбно намагатися уникати провокацiй з боку антиукраїнських сил. Щодо вєдрєнкiвцiв, то їм краще взагалi не рипатись - проти них вже активно планують "двiж" на 14 жовтня українськi скiнхеди: http://hooligans.org.ua/forum/display_topic_threads.asp?id=189339823&f=1&TopicID=702&PagePosition=1 . А це, погодьтеся, не Тягнибок i навiть не УНА-УНСО - бритоголовi "ультрас" закон не дуже поважають та й методами нiякими не гребують. Тому надзвичайно важливим буде забезпечення порядку правоохоронними органами пiд час цього заходу - сподiваюсь, що Луценко в курсi та й навчений вже гiрким минулорiчним досвiдом.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.05 | один_козак

       Дивно... Я на своєму моніторі бачу свою відповідь

       у потрібному місці - прямо під Мірковим виступом. То він як на КДБ працює.

       Проти Оришки абсолютно нічого не маю.
      • 2006.10.05 | один_козак

       А все - гра в одні ворота.

       > Що стосується теми, то учасникам маршу на пiдтримку визнання УПА будь-що потрiбно намагатися уникати провокацiй з боку антиукраїнських сил. Щодо вєдрєнкiвцiв, то їм краще взагалi не рипатись - проти них вже активно планують "двiж" на 14 жовтня українськi скiнхеди: http://hooligans.org.ua/forum/display_topic_threads.asp?id=189339823&f=1&TopicID=702&PagePosition=1 . А це, погодьтеся, не Тягнибок i навiть не УНА-УНСО - бритоголовi "ультрас" закон не дуже поважають та й методами нiякими не гребують.

       А все - гра в одні ворота
       Все - проти України.
       І ніби чорти заповзялися проти богородичного свята.
     • 2006.10.05 | Мірко

      Re: Чому мені дедалі більше здається,

      Вам багато чого здається що не є правдою.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.06 | один_козак

       Я зовсім не стверджую,

       що ви реально є людиною КДБ. Але хочу сказати, що ви таким людям дуже вправно й органічно підіграєте.
    • 2006.10.05 | ОРИШКА

     Re: 14-го жовтня починається новий Майдан

     Розмова глухого з глухим. До чого тут Сталін? До чого Адольф?

     Не можна протиставляти червоно-чорний майдан синьо-жовтому (мені більше подобається така назва кольору нашого прапору). Я хочу об'еднання нормальних людей усіх національностей (та до біса, яка може бути чиста національність на територіях, де спокон віків тупотіло так багато народу, що не буду здивована, якщо ви в -цятому коліні є нащадком турецького султану або ж єврея-лихваря). І це відноситься до всіх нас. Потрібно засади для об'єднання чітко визначити - хіба вони не є : за правову Україну? У першу чергу, бо звідти вже витікає все інше. І хіба правова Україна потрібна лише
     україномовним?
     Якщо ж лозунг - Україна - тільки для українців - це розкол, ворожнеча і кінець. Невже ви не розумієте, що тільки-тільки народ від сплячки вікової прокинувся?

     Не можна нахрапом. Спаплюжена пам'ять, вковирнені мізки у багатьох - але ворожнечею не виправиш ситуацію.

     Піднятись проти комуно-з-бандитами повинні усі - ось нагальне питання, і переводити його в етнічну площину - обрікати на провал. Або ж розкол.
     Хіба це потрібно?
    • 2006.10.06 | jz99

     трохи про любов і ненависть

     Мірко пише:
     > якщо не можете ненавидіти, то й не можете любити, - тоді заслужили ви на долю жертви.

     Шановний п.Мірку!
     Якщо птах не може літати назад, це не означає, що він не може літати вперед :) Якщо людина може витягти когось з вогню чи води (навіть не задумуючись! миттєво), це не означає, що перед цим вона тренувалася інших людей топити чи штурляти у пожежу. Якщо людина здатна жертвувати і віддавати (гроші, речі тощо), це не означає, що вона здатна відбирати і красти (гроші, речі тощо). Для того, щоб відсмикнути руку від окропу, не треба вміння ненавидіти гарячого чайника. Для того, щоб відбити мечем удар нападника, зовсім не треба його ненавидіти.

     Ваша наука хибна! Україна існує не завдяки, а всупереч науці націоналістів ненавидіти, вона існує завдяки нормальному вмінню людей любити ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.06 | Мірко

      Re: трохи про любов і ненависть

      jz99 пише
      >Ваша наука хибна. Україна існує не завдяки, а всупереч науці націоналістів ненавидіти, вона існує завдяки нормальному вмінню людей любити.<

      Якби це була правда не було би питання чи ще не вмерла Україна. Московщина існує вже скільки сот років завдяки хіба її вмінню людей любити?
      Проте, була мова про ненависть до ворога а не собі будь яких людей. Ворог сам себе вибирає. УПА не йшла на Московщину, вони боронили свій народ на свої землі. А ворог, один і другий, став ним із своїх загарбницьких замислів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.06 | jz99

       Re: трохи про любов і ненависть

       Мірко пише:
       > jz99 пише
       > >Ваша наука хибна. Україна існує не завдяки, а всупереч науці націоналістів ненавидіти, вона існує завдяки нормальному вмінню людей любити.<
       > Якби це була правда не було би питання чи ще не вмерла Україна.
       А Ви згадайте, скільки людей відповіло "так" на референдумі про незалежність. Це всі були націоналісти?


       > Московщина існує вже скільки сот років завдяки хіба її вмінню людей любити?
       Ой, то Ви рівняєтеся на Московщину? :ouch:
       Ви ще більше укріпили мене в думці, що націоналісти переймають у тих, з ким вони борються, те, з чим власне і треба боротися. Око за око? А ще краще голову за палець? Я поділяю думку, що відповідати злом на зло — це продовжувати його, підживлювати, давати йому нове життя. Можна давати відсіч БЕЗ НЕНАВИСТІ. Найкраще — з гумором.


       > Проте, була мова про ненависть до ворога а не собі будь яких людей. Ворог сам себе вибирає.
       Мені цікаво, чи є серед націоналістів християни? ;) Якщо так, ще цікавіше! Як ці вчення про ненависть до ворога може поєднуватися з християнською вірою?


       > УПА не йшла на Московщину, вони боронили свій народ на свої землі. А ворог, один і другий, став ним із своїх загарбницьких замислів.
       А я й не казав про УПА і згоден, що вони боронили свою землю і свій нарід. І не бачив ненависти в очах чи словах ветеранів УПА, коли про них були репортажі та документальні фільми. Може, для екрану тільки таких і підбирали — спокійних, втомлених, згорьованих? Не знаю. Про це я й кажу, для того, щоб боронитися чи доводити своє, треба сили і розуму, а не ненависті. На собі переконався вже багато разів.
     • 2006.10.06 | Персефона

      100%(-)

  • 2006.10.05 | один_козак

   Нічого подібного.

  • 2006.10.06 | Дядя Вова

   Как бы «новый майдан» не стал антинациковским. Чаша терпения...

   Обратите внимание, как растёт неприятие по отношению к националистам на этом форуме. Когда я сюда пришёл, их поддерживало здесь, по моим оценкам, %60, сочувствовало %90. Сейчас, по тем же оценкам, соответственно %20 и %50.

   Каким же «умным, спокойным и расчетливым политиком» нужно быть, чтобы так бездарно и неукротимо просирать свой рейтинг. А может дело в другом? Может не носители идеи сплошь и рядом идиоты, а сама идея немного гнилая?
 • 2006.10.05 | vvkornilov

  Re: Вони хочуть крови?

  Звичайно, Оришка -- агент КДБ. У хворій уяві нацюка (і саме через їхню дегенеративність їх викорчовують всюди у світі, от і наш уряд нарешті почне, а ми йому допоможемо) будь-який демократ (хоча українським "демократам" до демократії ще далеко, переважно вони всі просто грантовідробники і американські дуполізи) є агентом КДБ. Бо як же так, він чи вона не погоджуються! А це неможливо в їхньому тоуплму сприйнятті. З націоналістом не можна спорити -- це все одно що з австралопітеком спорити. Нащо? От вони дідів і підведуть під монастир.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.05 | Свiдомий

   Троль Корнiлов знову вилiз на свiт Божий. Давно не було.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.05 | ОРИШКА

    Re: Троль Корнiлов знову вилiз на свiт Божий. Давно не було.

    Извините, Корнидов здесь меня понял, хотя я и против таких резкостей.
    Я розумію, більш того, відчуваю, як болить серце за вікову наругу над українськістю, але не можна на тлї трагедії вирощувати зерна ненависті.

    Слухайте, да прочитайте Ортега-і-Гасета, питання іспанського націоналізму - та ж сама біда.

    Тільки поширена і вірно організована інформація спроможна змінити уявлення про світ. А не вигуки з погрозами.

    Щодо мене - ким тільки мене не обзивали - з добрих підозр пам'ятаю лише, що чи не Коробова я, а може й сама ЮВТ, з смішних - ну, агент КДБ - то вперше.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.06 | Свiдомий

     Re: Троль Корнiлов знову вилiз на свiт Божий. Давно не було.

     ОРИШКА пише:
     > Извините, Корнидов здесь меня понял, хотя я и против таких резкостей.
     Оришко, Корнiлову в його Iнститутi країн СНД за те й платять, щоб в українському суспiльствi та на українських полiтичних Iнтернет-форумах вiн розпалював антинацiоналiстичну iстерiю та ототожнював iдеї нацiоналiзму з iдеями нацизму. Такi, як вiн, є ворогами незалежної України, а незалежнiсть наша постала саме на основi нацiональної iдеї (iнакше й далi був би Союз, лише з капiталiстичним устроєм та подальшим домiнуванням Росiї над рештою союзних республiк - зрештою, це i є мрiєю та завданням Корнiлова).

     > Я розумію, більш того, відчуваю, як болить серце за вікову наругу над українськістю, але не можна на тлї трагедії вирощувати зерна ненависті.
     Звичайно, що не можна. Марш за визнання УПА задумуюється його органiзаторами як вилкючно мирна акцiя. А от хто говорить про намiр застосовувати силу, так це вєдрєнкiвцi. Тому прямим завданням Луценка та правоохоронних органiв пiд його керiвництвом є недопущення побоїща, спровокованого антиукраїнськими силами.

     > Слухайте, да прочитайте Ортега-і-Гасета, питання іспанського націоналізму - та ж сама біда.
     Нацiоналiзм може бути рiзним. Особисто я вважаю завданням справжнiх нацiоналiстiв спрямування всiх зусиль на внутрiшнiй розвиток мови, культури, традицiй, але аж нiяк не на безкiнечний пошук зовнiшнiх ворогiв чи формування культу ненавистi до представникiв iнших народiв пiд неонацистськими гаслами, як це зараз вiдбувається в Росiї (звернiть увагу на верхнiй плакат на фото): http://englishrussia.com/images/russia_for_russians.jpg

     > Тільки поширена і вірно організована інформація спроможна змінити уявлення про світ. А не вигуки з погрозами.
     Повнiстю згоден.

     > Щодо мене - ким тільки мене не обзивали - з добрих підозр пам'ятаю лише, що чи не Коробова я, а може й сама ЮВТ, з смішних - ну, агент КДБ - то вперше.
     Сприймайте це з гумором. :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.06 | SpokusXalepniy

      Повідомлення недоречне

      Так нечестно.
      Нету с чем спорить. :)

      Ну, разве что поднатужиться... то можно спросить. Существует ли в Украине политическая сила (партия), в которой представлено в качестве программы, вот это, изложенное вами мировоззрение?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.06 | Свiдомий

       Re: Повідомлення недоречне

       SpokusXalepniy пише:
       > Так нечестно.
       > Нету с чем спорить. :)
       >
       > Ну, разве что поднатужиться... то можно спросить. Существует ли в Украине политическая сила (партия), в которой представлено в качестве программы, вот это, изложенное вами мировоззрение?
       Нi, на жаль, не iснує. :(
       Але iснує багато людей, якi мiй свiтогляд подiляють. :)
  • 2006.10.05 | observer

   До речі про сраколизів

   Прикольно було спостерігати у вчорашньому репортажі з Борисполя як пан Корнілов у позі лакея відчиняв для Затуліна дверцята машини

   vvkornilov пише:
   > будь-який демократ (хоча українським "демократам" до демократії ще далеко, переважно вони всі просто грантовідробники і американські дуполізи)
 • 2006.10.05 | Карт

  Цікаво, чому вони не бояться крові?

  "Кримські активісти Блоку Наталії Вітренко "Народна опозиція", партії "Руський блок", Європейського союзу молоді заявляють, що не допустять проведення 14 жовтня в Києві Маршу Української повстанської армії з нагоди 64-х роковин її створення.

  Про це УНІАН повідомив лідер ЄСМ Криму Костянтин КНИРІК.

  За його словами, мета кримських активістів "не дати зганьбити пам`ять наших дідів і Славу Великої Перемоги Червоної армії". "Ми їдемо на бій і будь-якою ціною не дамо пройти їм (представникам правих сил - УНІАН) по головній площі країни", - заявив він."

  І ще цікаво, чому "РБ" вирішує, кому ходити по Хрещатику?

  І наостанок: чи є майбутнє у нації, яку можуть шугати у столиці "кримськи активісти"?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.05 | один_козак

   Бо думати головою треба, а не психами.

   Якби нацпатріоти, або, краще сказати, ті, хто не совдепівські зомбаки, з розумом підходили до цієї проблеми, то "Руський блок" би всц%ся лізти проти дідів з УПА. Лишилось би творити дрібні провокації та наживати собі слави "деструктивних сил" на чолі з "бабою ягою", що "протів". А так придуркам з проросійських агентських рухів будуть протистояти придурки, що не знають, в яку стіну бухнутися лобом, аби здобути визнання для УПА.

   А ходіть-но сюди:
   http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?key=1159867467&trs=-1&bn=maidan_free&site=maidan
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.05 | Карт

    Краще святкувати день трипільської культури

    Москва точно не буде проти.

    Пиво попити, можна пепсі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.06 | один_козак

     До свята трипільської культури Кремль

     був би, мабуть, досить таки байдужий. А нагнітання пристрастей, ворожнечі в Україні та нерозуміння українцями одне одного - то щастя для московських яструбів. Якщо ви хочете сприяти цьому щастю ворогів України, то ви з моєю позицією не погодитеся.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.06 | Мірко

      Re: До свята трипільської культури Кремль

      Якщо 15 років вашої мирної невизначености дав би позитивні наслідки, то я не морочив би собі голову. На жаль на кожнім кроці видно лише це чого ви не змогли. Навіть пісьля Майдану наслідки якраз протилежні від бажаних. Україна в руках тих, які мріють повернути її в обійми Єдиної і Неділимої. Опишіть мені який це поступ - Кравчук, Кучма, Янукович.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.06 | один_козак

       Вам вже описували. Я бачу, що воно вас не цікавить.

     • 2006.10.06 | Patrick

      Так може просто відсвяткувати Покрову

      Пресвятої Богородиці - суто як релігійне свято православних християн? Козацтво і взагалі військово-історично-патріотичну тематику краще не чипати - кремлю може не сподобатись. Головне - щоб жодної згадки про УПА не було! І жодного червоно-чорного прапора. Державні теж краще прибрати, щоб не дражнити москвофілів. Можна для колориту випустити кілька фольклорних колективів у шароварах-вишиванках-намистах... Говорити виключно про єднання, взаємопорозуміння, "мир, дружбу, жувачку". Бажано російською. Можна ще й "універсал" підписати - міжнаціональної єдності - з представниками РБ...

      Без відповіді залишилось запитання пана Карта - "чи є майбутнє у нації, яку можуть шугати у столиці "кримськи активісти"?"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.06 | один_козак

       Уважно читаємо перш, ніж відповідати.

       Patrick пише:

       > Без відповіді залишилось запитання пана Карта - "чи є майбутнє у нації, яку можуть шугати у столиці "кримськи активісти"?"
       Питання не потребує відповіді. Немає майбутнього у такої нації.
       Тому треба шукати шляхи, як прийти до такого стану, коли кількість людей, що вшановують УПА, буде дещо більша за кількість "кримських активістів". Для цього й треба робити те, що я пропоную, а не заводити антиагітацію за сценаріями тих, проти кого ви, буцім-то, виступаєте. Пропоную отут:
       http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1159867467&first=1160073731&last=1160035685

       Я не знаю, хто з вас щирий дурник, а хто - провокатор. Але без провокаторів не обходиться. Схоже, кегебе знайшло потрібну заміну "спаленому" Корчеві.

       ПиСи:
       Пропозиція. Перед тим, як відповідати на повідомлення, переконайтеся, що дійсно його зрозуміли. Бо я кажу, що ваше (вже вибачте) "геройство" - на радість Кремлю, а ви мені - про "не дратувати".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.06 | Patrick

        Re: Уважно читаємо перш, ніж відповідати.

        >Я не знаю, хто з вас щирий дурник, а хто - провокатор.

        Вам, пане Розумнику, я скажу наступне - якщо хочете вести розмову у подібному тоні - то краще це робити віч-на-віч. Краще в реалі. Моє "мило" є у профайлі. Прошу.

        Але всеж щиро сподіваюсь на продовження дискусії без переходу на особистості.

        >> Без відповіді залишилось запитання пана Карта - "чи є майбутнє у нації, яку можуть шугати у столиці "кримськи активісти"?"
        >Питання не потребує відповіді. Немає майбутнього у такої нації.
        Це і є відповідь, і відповідь вірна.

        >Пропозиція. Перед тим, як відповідати на повідомлення, переконайтеся, що дійсно його зрозуміли.
        Гаразд. Трохи згодом прокоментую пропонований допис. Сподіваюсь, матиму на це трохи часу...

        >Але без провокаторів не обходиться. Схоже, кегебе знайшло потрібну заміну "спаленому" Корчеві.
        Звісно. Гебе завжди знайде заміну спаленим аґентам. Робота в них така. Бажаю вам викрити всіх аґентів та провокаторів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.06 | один_козак

         Дістала гра в самознищення.

         Patrick пише:
         > >Я не знаю, хто з вас щирий дурник, а хто - провокатор.
         >
         > Вам, пане Розумнику, я скажу наступне - якщо хочете вести розмову у подібному тоні - то краще це робити віч-на-віч. Краще в реалі. Моє "мило" є у профайлі. Прошу.

         Який з пропонованих варіантів вас вразив? ))
         ОК. Я дозволив собі зайвого. Вибачте. Трохи вже дістала українська національна гра в самознищення.

         > Але всеж щиро сподіваюсь на продовження дискусії без переходу на особистості.
         Взагалі-то я не проти б з вами й зустрітися. Без переходу на особистості. Ви в Києві? Цікаво спробувати порозумітися за умов спілкування живішого, ніж текстове.

         > >Але без провокаторів не обходиться. Схоже, кегебе знайшло потрібну заміну "спаленому" Корчеві.
         > Звісно. Гебе завжди знайде заміну спаленим аґентам. Робота в них така. Бажаю вам викрити всіх аґентів та провокаторів.
         В цю гру я не граю. Бо це та сама гра, про яку йшлося на початку допису. Дивлюся на справи - корисні вони Україні чи шкідливі. І в цьому випадку байдуже - з дуру робиться шкода чи від злого наміру. (Нічого особистого!:))
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.06 | Patrick

          Гаразд

          >ОК. Я дозволив собі зайвого. Вибачте. Трохи вже дістала українська національна гра в самознищення.
          Все гаразд. Нема проблем :)

          >Взагалі-то я не проти б з вами й зустрітися. Без переходу на особистості. Ви в Києві?
          Та ні - у Харкові. Але поспілкуватись вживу при нагоді таки дійсно було б цікаво. Пишіть на "мило".          >В цю гру я не граю... Дивлюся на справи - корисні вони Україні чи шкідливі...

          Чи може бути Тягнибок вербованим гебе і мати на меті влаштувавати 14 провокацію? Може. Нехай вибачає полум'яна пані Таля ;), якщо раптом прочитає цей допис, але я не маю жодних ілюзій щодо пана Тягнибока. Хоч і голосував за його "Свободу" у березні. Але попри все це - що краще робити 14-го - залишатись осторонь, щоб не ризикувати стати співучасником можливої провокації, чи бути на Майдані і намагатись таким провокаціям завадити? Я розумію, що за певного кількісного співвідношення учасників цього екшена такі намагання можуть бути легко зведені нанівець... Що робити - нехай кожен вирішує сам. Я вже вирішив.

          Можна робити щось корисне для укр. справи, можна - щось зле. А можна - нічого не робити. Лише дивитись. В останньому випадку - гарантовано не помилишся... Хоча - як знати? (нічого особистого)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.06 | Таля

           Re: Гаразд

           Дарма ви так про Олега, але мільйони доларів витрачаються та тисячі інститутів працюють на дискредитатцію націоналістичного руху в Україні. Не дивно, що і вас зачепили.

           Але покладіть руку на серце і скажіть, що ви особисто зробили для того, щоб втілити програму захисту українців ВО Свободи в життя... Так спокійно, без "полум"я та образ. Важко щось здобути, не маючи рупору, фінансів, та ще й окрім того, працюючи в оточенні рабів. Так, ви проголосували. Це вже великий крок, але не все.

           Я голосувала за Свободу, бо походжу з родини репресованих, бо стояла в рядах тих, які в кінці 80-х боролись за незалежність, попри зойки таких же ж рабів та яничарів, бо розумію, яка тяжка кривда була завдана моєму народу, який нікому нічого злого не зробив. Я голосувала за Свободу, бо вірю в світле майбутнє своїх дітей і моєї рідної України. Я особисто переживаю трагедію отих стареньких людей, які боролись за нас з вами, які згубили свої родини, молодість і життя у цій боротьбі. І все це для цього, щоб їх сьогодні всякий "непотріб" називав бандитами, чи фашистами та для того, щоб парад в їхню честь, розглядався, як "провокація", бо ще не на часі! А коли буде на часі? Коли соромно буде нащадкам в очі поглянути?
           РАБИ!!! Та подивіться на Грузію, країни Прибалтики, Німеччину, Польщу. Зрештою, погляньте на колись "забиту" Румунію? А що сталося з нащадками наших Донцових, Петлюр, Лип, Шептицьких, Сліпих, Мстиславів та інших??????????????????????????????????????

           Свобода для мене є єдиною партією з незаплямованою репутацією. Ну а на випади типу, " Тягни-в-бік, комсомолець, "за які гроші в медінститут поступив" і т.д., маю одну відповідь - ІСТОРІЯ РОЗСУДИТЬ. Свого часу таке ж говорили про Чорновола, про Лук"яненка, про Світличного, Стуса, Багряного та багатьох інших.

           І ще, "Свобода" не належить Тягнибоку, а усім тим хто вірить в її програму та підтримує націоналістичний рух в Україні. Це тисячі людей, які щоденно незалежно від Олега працюють для того, щоб ми мали, що дітям залишити, та для того, щоб приблизити день нашої правдивої незалежності. Якщо ж десь в організації є люди, які вас розчарували, які не варті тих цінностей за які ми з вами голосували, повірте, вони відсіються. Від поганих зернин ніхто не застрахований, але це закономірно.

           Слава Україні!
          • 2006.10.07 | один_козак

           Я не поспішаю з висновком

           Patrick пише:
           > >Взагалі-то я не проти б з вами й зустрітися. Без переходу на особистості. Ви в Києві?
           > Та ні - у Харкові. Але поспілкуватись вживу при нагоді таки дійсно було б цікаво. Пишіть на "мило".

           А як же думаєте прийняти участь в заходах 14-го? Чи в Харкові також буде хода ветеранів УПА?

           > >В цю гру я не граю... Дивлюся на справи - корисні вони Україні чи шкідливі...
           >
           > Чи може бути Тягнибок вербованим гебе і мати на меті влаштувавати 14 провокацію? Може. Нехай вибачає полум'яна пані Таля ;), якщо раптом прочитає цей допис, але я не маю жодних ілюзій щодо пана Тягнибока.
           Я не поспішаю з висновком щодо вербованості пана Олега. Покищо я схильний думати, що він має всеж інші мотиви. Але в тому русі на радикалізацію вгадується крім впливу політичної "погоди" також участь певного роду осіб з недобрими намірами. Хоча як воно насправді - не маю інформації. Але чи так вже воно важливо? Головне - вірно визначатися, чтому сприяти, а що гальмувати.

           > Хоч і голосував за його "Свободу" у березні. Але попри все це - що краще робити 14-го - залишатись осторонь, щоб не ризикувати стати співучасником можливої провокації, чи бути на Майдані і намагатись таким провокаціям завадити? Я розумію, що за певного кількісного співвідношення учасників цього екшена такі намагання можуть бути легко зведені нанівець...

           Я бачу це абсолютно так само. Хоч переконаний, що справа в цьому році стартувала "не тим боком", в тих обставинах, які є, шукаю можливості бути там з фото-відео.

           > Можна робити щось корисне для укр. справи, можна - щось зле. А можна - нічого не робити. Лише дивитись. В останньому випадку - гарантовано не помилишся...

           Я б сказав навпаки. Нічого не робити - це вже помилка. Звичайно, якщо людина хоче, щоб щось змінювалося на краще.
      • 2006.10.06 | Таля

       Re: Так може просто відсвяткувати Покрову

       Пресвятої Богородиці - суто як релігійне свято православних християн? Козацтво і взагалі військово-історично-патріотичну тематику краще не чипати - кремлю може не сподобатись. Головне - щоб жодної згадки про УПА не було! І жодного червоно-чорного прапора. Державні теж краще прибрати, щоб не дражнити москвофілів. Можна для колориту випустити кілька фольклорних колективів у шароварах-вишиванках-намистах... Говорити виключно про єднання, взаємопорозуміння, "мир, дружбу, жувачку". Бажано російською. Можна ще й "універсал" підписати - міжнаціональної єдності - з представниками РБ...

       Без відповіді залишилось запитання пана Карта - "чи є майбутнє у нації, яку можуть шугати у столиці "кримськи активісти"?"

       "Я ПРОФЕСІЙНИЙ РАБ, по духу і по крові"... В двадцятому коліні... Оце ваша відповідь, словами Петриненка.
       Совки та раби здатні тільки на те, що ви перечислили у вашому повідомленні. Для них відзначення 64 річниці створення ОУН-УПА супроводжується зойками "зло породжує зло!".

       А майбутнє у нації є, бо слава Богу на противагу совкам, типу "одного "козака", Опришки, "Перфенеси" та їм подібним, в Україні підростає нове покоління НЕ "патріотів", які на "словах" люблять Україну, хатку і сіножатку, а націоналістів своєї держави, які не тільки люблять її, а й плідно працюють для її добра.

       На жаль, народжені червоною ідеєю, совки не тільки не знають історії своєї країни, вони її не хочуть знати, поборюючи тих, кому дорога національна ідея та правдиво незалежна, багата, вільна Україна. Через совків, рабів та яничарів маємо сьогодні те, що маємо. Але це не повинно зупинити жодного свідомого українця, бо ці люди в нашій історії - перехідне явище. За нами правда і перемога.

       Слава Нації!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.06 | ОРИШКА

        Re: Так може просто відсвяткувати Покрову

        Таля, таку б енергію, та проти бандюків. Якщо в мені та інших дописувачах ви бачите "совка" - то важко навіть уявити, крихти яких кривих дзеркал потрапили до ваших очей. Звісно, зі мною дуже просто воювати - в мене за спиною паханів немає.

        Тому бідна Україна і стидобу свою зараз усьому світу являє з таким Грабміном та бандитами в Гріховній Раді, що "патріоти" до крови та смерті закликають, з усіма навколо воюють.

        Ну от що робити, шановні? Нічому історія, блін, не вчить. Де взяти простий і зрозумілий підручник для всіх - нацизм - це погано!!!!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.07 | Карт

         ОРИШКА, все буде добре. Правда, не скоро.


         Ти є людиною європейського світогляду, не побоюся сказати – людиною з майбутнього (років за двадцять).
         Ти вважаєш, що всю енергію розумніше за все спрямувати на розбудову правової держави, а не чиплятися за національну ідеологію, бо вона є вчорашнім віком.

         Насправді, для того, щоб затягнути Україну у те майбутнє, треба мати велике завзяття і потребу приділити цьому частину свого життя.
         Ні я, ні ти, ні Предсказамус на це не здатні.
         На мою думку, здатні на це ті люди, яких називають націоналістами.

         Вони такі ж люди, як і ми, тільки мають значно більшу причетність до всього українського, більше до нього любові. Тому і здатні на більше.
         Я, як ти знаєш, залишаюсь прихильником ЮВТ і ніколи не голосуватиму за Тягнибока.
         Мені не подобається етнічний мотив у його ідеології.

         Але я вважаю вояків УПА українськими героями. Їх підтримку вважаю знаковою.
         Мені байдуже, що думає з цього приводу ФСБ чи «кримськи активісти».
         Якщо Київ підтримає 14 жовтня вояків УПА, можна буде казати про те, що суспільство почало взрослішати, почало ставати сильнішим.
         А без того про громадянське суспільство, нмд, сподіватися поки не приходиться.
        • 2006.10.07 | один_козак

         Таля нагадує героїчну в своєму переляці мишку, озброєну

         кульбабкою. Пам'ятаєте мультика? ))
 • 2006.10.06 | rais

  А що про все це думають Луценко, Дрисщаний, Ющенко ?

  Маю на увазі заклики комунобандитів вчинити "баню"? Захоплюючсь провокаціями цей контингент дійсно закликає до ворожнечи та безпорядків. А може це нервове, в очикування Нюрнбергу-2?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.07 | Таля

   Re: А що про все це думають Луценко, Дрисщаний, Ющенко ?

   Луценко думає, як йому зі скандалом про корупцію справитись, ну а гарант, який на плечах Галичини сів на трон, думає кому вигідніше зад полизати - пацанам при владі, чи НУ в опозиції... НУ каже, що вже всі мости спалила, а проффесор боляче по писку за нєпослушаніє б"є. От така дилема. Не про нас з вами, та не про ОУН-УПА, які були лейтмотивом його передвиборчої кампанії. Та нічого, історія всіх розсудить...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.07 | настрадамус

    Надо ехать и приветствовать героев УкраиныCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua