МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дочекалися

10/04/2006 | Сашко Стулипелько
Ну ось і дочекалась Україна того, що не може бути господарем на своїй власній території. А як інакше розцінювати те, що особа, якій на законних підставах було заборонено в’їзд в нашу державу (хто не пам’ятає, згадайте влаштований місцевими проросійськими силами за вказівкою російських хазяїв антинатовський шабаш у Феодосії, за який пан Затулін був удостоєний ордена «Дружби народів»), не те що спокійно приїжджає в Київ, але й поводить себе ніби у власній вотчині. Інших асоціацій від споглядання зустрічі відомого російського шовініста Костянтина Затуліна нашими народними обранцями від Партії регіонів України не виникає.
Але погодимось, що шоу було талановито зрежисоване і не менш талановито поставлене. Після того, як пан Затулін з царською поважністю з’явився перед численними телекамерами та зверхньо кинув кілька фраз у натовп журналістів, сумнівів щодо того, що приїхав хазяїн, перед яким холопи мають тихо схилити голови і жадібно ловити кожне слово, вже не виникало.
Далі – більше. Нам ввічливо натякнули, що Затулін не просто депутат Держдуми, а особа, наближена до «самих-самих», тому що має право не лише плюнути на українське законодавство і прибути в Україну всупереч забороні, а й може погрожувати, що якщо ми не будемо слухняними і станемо схожі на Грузію, то… читайте газети та дивіться новини, як «старша сестра» показово висікла свою меншу, але норовливу родичку.
Як відомо, згідно з відомим прислів’ям «короля робить його свита». Ось так у супроводі свити з депутатів ПРУ його величність прослідувала куди б ви думали? А де може розміститися господар? Тільки у приміщенні, яке підкреслить його панівний статус: у готелі «Прем’єр-палас», самий «ніякий» номер у якому коштує біля тисячі доларів за добу. До речі, пан Затулін вирішив зупинитись у цьому готелі не лише тому, що він один з кращих у столиці України, а й тому, що власниками його є добре знайомі нашому герою бізнесмени з Росії.
А тепер знову щодо того, що приїзд Костянтина Затуліна більше нагадує театралізоване шоу, ніж анонсоване бажання поновлення стосовно нього справедливості. Ознакою цього є запрошення до захисту його прав під час розгляду позову відомого шоумена від адвокатури Андрія Федура, який вже всім повідомив, що справа виграна на 100 %, лише залишилась невеличка формальність: сам розгляд. А як вам поворот сюжету з іншою дійовою особою? Не на далекому обрії, а дуже близько біля російського політика на заплутаній орбіті ошивається ще одна «розкручена» захисниця правосуддя та стійка «регіоналка»: пані Олена Лукаш. Хто не пам’ятає, нагадаємо її недолугі репліки під час слухання процесу щодо фальсифікації результатів президентських виборів у 2004 році, а також «розмишлізми» на юридичні теми в одній з правознавчих програм на телеканалі «НТН». Правда, тепер пані Олена стала народним депутатом, але мабуть бажання взяти участь у черговому шоу пересилило необхідність просиджувати необхідні години на пленарних засіданнях Верховної Ради, тим більше, що там можливості «засвітитись» перед народом їй не надають партбоси. А може, просто наші адвокати теж хочуть державних нагород від Путіна «за укріплення дружби між народами»?
Одже, шоу почалося. Але, як співав колись відомий рок-співак Фреді Меркьюрі, «шоу повинно продовжуватись». Почекаємо. Далі буде…

Студентське братство


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua