МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

100 днів нової влади привітали міліцейськими провокаціями

10/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Такого, що зараз відбувається в місті Ірпені Київської області, не спостерігалося навіть при Кучмі, в т.ч. і в період виборів-2004, коли для контролю над регіоном був присланий з Донецька на посаду заступника начальника міськвідділу міліції сумнозвісний Владислав Клюковський, який при спробі застрелитися був заарештований співробітниками міліції у справі вбивства полковника УБОЗу Романа Єрохіна.

У п’ятницю 29 вересня установи, територія навколо установ, де працюють новопризначені новообраною владою особи, нагадували майданчик для кінозйомок. Абсолютно не ховаючись, на керівників нової влади чатували разом з незадоволеними владою громадянами співробітники Управління з боротьби з економічною злочинністю, щоб вручити їм хабара. Вручити насильно й по-бєспрєдєлу, а потім зафіксувати цей „злочин”.

На їхнє нещастя ситуація чисто випадково склалася так, що переважна більшість тих, кому за інформацією наших джерел мали вручити хабара, були відсутні в будівлі Ірпінського міськвиконкому. А коли відбулася міліцейська провокація з „врученням” 300 доларів США начальнику Комунального житлово-експлуатаційного підприємства „Ірпінь”, то вони там або не з’являлися зовсім, або не знаходились поодинці.

На жаль, з двох причин в нас не було часу подавати негайно інформацію з місця подій. Перша причина – через необхідність відбивати атаки та розслідувати ситуацію (дії та мотиви виконавців і замовників, а також виявлення останніх). Друга – проблеми з інтернетом, які раптом виникли у всіх, хто має причетність до нової влади в Ірпені. До сьогоднішнього дня ще хоча б вантажилися майданівські форуми (новини і статті поставити було неможливо), сьогодні ж не відкриваються і вони (провайдери кажуть, що проблема технічна). Їхати ж до Києва, щоб поставити новину немає часу (див. першу причину).

Тому, як тільки з’явиться можливість, інформація з’являтиметься у вигляді, який більше нагадує прямий гарячий репортаж. Хоча і подаватиметься з кількаденним запізненням.

P.S. Якщо вже згадали Владислава Клюковського, то варто зазначити, що одного разу його після вбивства Романа Єрохіна вже затримували. Але відпустили, бо, за словами журналіста Олега Єльцова, одна народна депутатка від Партії регіонів сказала, що в той самий момент, коли вбивали полковника УБОЗу, В. Клюковський знаходився в її тісних обіймах. . Таємницю прізвища цього депутата відкрив сайт Всеукраїнського громадського об’єднання „Антикримінальний вибір”. Оскільки лідером „Антикримінального вибору” є Сергій Луценко, рідний брат міністра внутрішніх справ, то інформацію з цього сайту слід сприймати серйозно.

Як виявилося, алібі В. Клюковському забезпечувала депутат Верховної Ради Валерія Матюха, юристка з Донецька. Та сама Матюха, яка приїздила до Ірпеня підтримати кандидата від „Нашої України” Олега Бондаря у день, коли 1 червня відбувалася перша сесія новообраної Ірпінської міської ради, на якій нині діючого мера Мирославу Свистович офіційно проголосили міським головою. Пізніше Валерія Матюха, не зважаючи на те, що Апеляційний суд Київської області вже давно визнавав вибори в Ірпені дійсними, писала звернення до Генерального прокурора, намагаючись ці вибори скасувати.

За інформацією, розміщеної на сайті „Антикримінальний вибір”, Матюха не казала, що Клюковський перебував у її обіймах, але на цьому сайті стверджується інше – вона була особисто присутня при викраденні Єрохіна. Отакоє от.

Відповіді

 • 2006.10.05 | Skapirus

  Ситуація з виходом в Інтернет не безнадійна

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > На жаль, з двох причин в нас не було часу подавати негайно інформацію з місця подій. Перша причина – через необхідність відбивати атаки та розслідувати ситуацію (дії та мотиви виконавців і замовників, а також виявлення останніх). Друга – проблеми з інтернетом, які раптом виникли у всіх, хто має причетність до нової влади в Ірпені. До сьогоднішнього дня ще хоча б вантажилися майданівські форуми (новини і статті поставити було неможливо), сьогодні ж не відкриваються і вони (провайдери кажуть, що проблема технічна). Їхати ж до Києва, щоб поставити новину немає часу (див. першу причину).
  Люди добрі! А чому про доступ до інтернету через GPRS забули? Для кого я рік тому писав статтю: http://maidan.org.ua/static/mai/1128794011.html ??? В чому проблема?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.05 | observer

   Бо "село воно і є село" (с)

   подати новину лише через ТИЖДЕНЬ...немає слів

   Skapirus пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > На жаль, з двох причин в нас не було часу подавати негайно інформацію з місця подій. Перша причина – через необхідність відбивати атаки та розслідувати ситуацію (дії та мотиви виконавців і замовників, а також виявлення останніх). Друга – проблеми з інтернетом, які раптом виникли у всіх, хто має причетність до нової влади в Ірпені. До сьогоднішнього дня ще хоча б вантажилися майданівські форуми (новини і статті поставити було неможливо), сьогодні ж не відкриваються і вони (провайдери кажуть, що проблема технічна). Їхати ж до Києва, щоб поставити новину немає часу (див. першу причину).
   > Люди добрі! А чому про доступ до інтернету через GPRS забули? Для кого я рік тому писав статтю: http://maidan.org.ua/static/mai/1128794011.html ??? В чому проблема?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.09 | Михайло Свистович

    І що там у Вашому селі? Розкажіть, будь ласка, з подробицями.

    Дуже цікаво, бо я ніколи в селі не жив.

    observer пише:
    > подати новину лише через ТИЖДЕНЬ...немає слів

    То не треба відкривати рота, якщо немає слів. І комплексувати зх приводу свого сільського походження не треба, в селі живуть такі самі люди, як в місті.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.09 | observer

     Михайло, це анекдот такий є

     І село тут якраз ні до чого

     Просто якщо ірпінській владі "відключили інет і тому ми не змогли повідомити новину", то мені шкода ірпінців.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.11 | Михайло Свистович

      Re: Михайло, це анекдот такий є

      observer пише:
      >
      > Просто якщо ірпінській владі "відключили інет і тому ми не змогли повідомити новину", то мені шкода ірпінців.

      Каждий мніт сібя стратегам, відя бой са старани.
  • 2006.10.09 | Михайло Свистович

   Re: Ситуація з виходом в Інтернет не безнадійна

   Skapirus пише:
   >
   > Люди добрі! А чому про доступ до інтернету через GPRS забули? Для кого я рік тому писав статтю: http://maidan.org.ua/static/mai/1128794011.html ??? В чому проблема?

   В грошах.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.11 | ilia25

    А яка у вас зарплата, і яка зарплата у Мирослави?

    Мне интересно, может ли в Украине чиновник жить на одну зарплату.

    Кстати, Мирослава часом не ведет блог? Ну или вы сами. Была бы уникальная возможность посмотреть на это все изнутри -- я имею в виду работу местной власти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.11 | So_matika

     Підніму гілку, щоб питання дійшло за адресою

     Зарплатні пересічних працівників в ірпінському виконкомі не набагато більші, ніж прожитковий мінімум. У мера і заступників трошки вище - в межах 1500-1800 гривень. Це одна з причин дефіциту кадрів: чесна людина, не маючи заощаджень або вагомих доходів в родині, не піде туди, бо протягне ноги. А волохаті лапи, які приходять подерибанити, там не потрібні.


     ilia25 пише:
     > Мне интересно, может ли в Украине чиновник жить на одну зарплату.
     Якщо йдеться про не вмерти з голоду - може.


     > Кстати, Мирослава часом не ведет блог?
     Який там блог! Блоги - привілея тих, у кого є купа вільного часу. У неї робочий день починається о 9й ранку і закінчується близько 10ї вечора, а іноді зашкалює до ночі. Тут на власних дітей часу нема, не те що на блог.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.11 | ilia25

      Re: Підніму гілку, щоб питання дійшло за адресою

      So_matika пише:
      > Зарплатні пересічних працівників в ірпінському виконкомі не набагато більші, ніж прожитковий мінімум. У мера і заступників трошки вище - в межах 1500-1800 гривень. Це одна з причин дефіциту кадрів: чесна людина, не маючи заощаджень або вагомих доходів в родині, не піде туди, бо протягне ноги. А волохаті лапи, які приходять подерибанити, там не потрібні.
      >
      >
      > ilia25 пише:
      > > Мне интересно, может ли в Украине чиновник жить на одну зарплату.
      > Якщо йдеться про не вмерти з голоду - може.
      >
      >
      > > Кстати, Мирослава часом не ведет блог?
      > Який там блог! Блоги - привілея тих, у кого є купа вільного часу. У неї робочий день починається о 9й ранку і закінчується близько 10ї вечора, а іноді зашкалює до ночі. Тут на власних дітей часу нема, не те що на блог.

      Ідея в тому, щоб на конкретному прикладі висвітлити і проблему з зарплатнею теж. Тобто показати сімейний бюджет на оті 1500 гривень, і як на це жити. Я думаю, що врешті решт ці дописи передрукують в популярних газетах чи сайтах.

      Адже Ірпінь -- це унікальний експеримент. Гадаю, що ніхто до цього часу не пробував в Україні керувати великим містом не маючи в ньому волохату лапу. Питання -- це можливо це в принципі, і яку ціну сплатять учасники та їх сім"ї. Коли ці проблеми будуть висвітлені, то може їх почнуть вирішувати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.12 | Михайло Свистович

       Re: Підніму гілку, щоб питання дійшло за адресою

       ilia25 пише:
       >
       > Адже Ірпінь -- це унікальний експеримент. Гадаю, що ніхто до цього часу не пробував в Україні керувати великим містом не маючи в ньому волохату лапу. Питання -- це можливо це в принципі, і яку ціну сплатять учасники та їх сім"ї.

       Нам з усіх боків словом і ділом намагаються довести, що неможливо. В т.ч. і ті сили, які до дня голосування розповідали виборцям, що можливо.

       >
       > Коли ці проблеми будуть висвітлені, то може їх почнуть вирішувати.

       Ніхто не зацікавлений у їх вирішенні. І з цим ми стикаємось буквально у ці дні. Кругом таке болото :(
    • 2006.10.12 | Михайло Свистович

     Re: А яка у вас зарплата, і яка зарплата у Мирослави?

     В мене немає зарплати, бо я не маю жодної посади в Ірпені. Уподоблюватися любим друзям, де всі родичі пристроєні, не хочеться. Зареєстрований приватним підприємцем, але вже скоро рік, як нічого не заробляю, бо допомагав дружині спочатку на виборах, а зараз в роботі.

     ilia25 пише:
     > Мне интересно, может ли в Украине чиновник жить на одну зарплату.

     Може. Вся наша родина живе на одну зарплату мера. Вона складає 2 тисячі гривень. Але, оскільки вона має трирічний стаж державного службовця і відповідний ранг, то без премії вона складає 2700 грн. Премія - 30%, вона отримувала її за перший і третій місяць своєї влади. В другому місяці вона зняла її з усіх і з себе, бо не вистачало коштів на бюджетні виплати (їх вибрала попередня влада), а затримувати вчителям та лікарям зарплату для того, щоб мер отримав премію, негарно.

     >
     > Кстати, Мирослава часом не ведет блог? Ну или вы сами. Была бы уникальная возможность посмотреть на это все изнутри -- я имею в виду работу местной власти.

     Навіщо блог, коли є цілий сайт Майдан?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.12 | ilia25

      Re: А яка у вас зарплата, і яка зарплата у Мирослави?

      Михайло Свистович пише:
      > В мене немає зарплати, бо я не маю жодної посади в Ірпені. Уподоблюватися любим друзям, де всі родичі пристроєні, не хочеться. Зареєстрований приватним підприємцем, але вже скоро рік, як нічого не заробляю, бо допомагав дружині спочатку на виборах, а зараз в роботі.
      >
      > ilia25 пише:
      > > Мне интересно, может ли в Украине чиновник жить на одну зарплату.
      >
      > Може. Вся наша родина живе на одну зарплату мера. Вона складає 2 тисячі гривень. Але, оскільки вона має трирічний стаж державного службовця і відповідний ранг, то без премії вона складає 2700 грн. Премія - 30%, вона отримувала її за перший і третій місяць своєї влади. В другому місяці вона зняла її з усіх і з себе, бо не вистачало коштів на бюджетні виплати (їх вибрала попередня влада), а затримувати вчителям та лікарям зарплату для того, щоб мер отримав премію, негарно.
      >
      > >
      > > Кстати, Мирослава часом не ведет блог? Ну или вы сами. Была бы уникальная возможность посмотреть на это все изнутри -- я имею в виду работу местной власти.
      >
      > Навіщо блог, коли є цілий сайт Майдан?


      Блог можно вести и тут, я имел в виду, что все стоит собрать в одном месте, и писать туда более-менее регулярно (хотя бы раз в неделю). Технически можно отдельный формум завести, где новые темы может открывать только Мирослава.
   • 2006.10.11 | saha

    Re: Ситуація з виходом в Інтернет не безнадійна

    Може з не бажанням чи не розумінням як настроїти?.
    новина яку опубліковали займає 12 кб.
    тобто в грошах якщо відправляти листом вдень з київстару.
    5 грн за мегабайт.

    12 *500/1000 тобто вартувалоб вся ця передача десь 6 копійок якщо відправляти листом з тандерберту наприклад чи оутлука ну навіть якщо накинули лишню технічну інфу то все вартувало б копійок 20.
    А якщо всетаки відправляти після 24:) то взагалі 5-6 копійок так як мегабайт коштує 1 гривню, а диджусі взагалі 75 коп.
    Такщо гроші тут не причому.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | Михайло Свистович

     Re: Ситуація з виходом в Інтернет не безнадійна

     saha пише:
     > Може з не бажанням чи не розумінням як настроїти?

     І з нестачею часу, коштів на мобільних телефонах (в т.ч. і телефоні мера), а також телефонного апарату, з якого це можливо відправити. Але головне - час.
 • 2006.10.05 | vvkornilov

  Re: 100 днів нової влади привітали міліцейськими провокаціями

  щоб вручити їм хабара. Вручити насильно й по-бєспрєдєлу

  КВК! До цирку не ходити. Завжди думаю, чи є у помаранчевих сумління. Насильний хабароприйом. Це щось нове. Правда, прецедент уже є -- "насильно" відкриті рахунки в Сауді Еребія, петрагаз...ці руки не крали...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.09 | Михайло Свистович

   Re: 100 днів нової влади привітали міліцейськими провокаціями

   vvkornilov пише:
   >
   > Насильний хабароприйом. Це щось нове.

   Ні, це дуже старе. Практикувалося кучмістами і янучарами доволі часто. А ще - підкидання зброї, наркотиків, фальшивих грошей.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.09 | Боррачо

    Re: 100 днів нової влади привітали міліцейськими провокаціями

    Михайло Свистович пише:
    > vvkornilov пише:
    > >
    > > Насильний хабароприйом. Це щось нове.
    >
    > Ні, це дуже старе. Практикувалося кучмістами і янучарами доволі часто. А ще - підкидання зброї, наркотиків, фальшивих грошей.

    І пішла пісня про кучмістів та "тяжолає наслєдіє стараго рєжима". Це що, така нова відмазка - коли нема чим виправдатися, одразу кричати про Кучму?

    Але що ж таки трапилось у Ірпені? Спімали когось на хабарі? ("примусовому" - хехе :) ). Ось в Свистовича все добре з виходом до інтернету, але він чогось нічого не прояснив.
    :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.09 | Nemesis

     І це ще не кінець!

     Боррачо пише:

     > І пішла пісня про кучмістів та "тяжолає наслєдіє стараго рєжима". Це що, така нова відмазка - коли нема чим виправдатися, одразу кричати про Кучму?

     Там дороги в деяких місцях виглядають так, що здається що їх з Юрського періода ніхто не ремонтував. На це Свистович з важним виглядом пояснював, що ніхто не буде нічого ремонтувати доки він особисто не виведе стратегію ремонта. Не можу уявити, що за 100 днів вся "нова влада" не спромоглася визначити концепцію ремонта (підказка - зараз: сломане, після ремонта: відремонтоване). Тому думаю, що скоро тут рватимуть на грудях фофудью (пардон, в їх випадку вишиванку!) та репетуватимуть як хороша нова влада відремонтувала дорогу, а погані кучмісти вночі по бєспрєдєлу нову дорогу зпіздили та поміняли назад на зламану.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.11 | Михайло Свистович

      Ні, це, звичайно, не кінець. В будь-якому розумінні.

      Бо дуже багато людей не можуть змиритися з тим, що ось уже три місяці немає земельного деребану біля самої столиці. В сусідній Бучі є аж гай гуде (бо його рубають вщент, видаючи все нові і нові вкриті лісом гектари під індивідуальну житлову забудову), а в Ірпені немає.
     • 2006.10.11 | Михайло Свистович

      Ой, а Немезис бреше

      Nemesis пише:
      >
      > Там дороги в деяких місцях виглядають так, що здається що їх з Юрського періода ніхто не ремонтував. На це Свистович з важним виглядом пояснював, що ніхто не буде нічого ремонтувати доки він особисто не виведе стратегію ремонта.

      Брехати не гарно. Свистович такого не казав, а Свистович відремонтувала більше доріг, ніж ремонтувалося у будь-який попередній рік за старої влади. А скільки б вона відремонтувала, якби в неї не вкрали три місяці влади...

      >
      > Не можу уявити, що за 100 днів вся "нова влада" не спромоглася визначити концепцію ремонта

      Звичайно, мені також було б важко таке уявити. Але ж автор подібної ахінеї мав би уявити її перед тим. як написати. А він, виявляється, не уявляє. Дива.

      >
      > думаю, що скоро тут рватимуть на грудях фофудью (пардон, в їх випадку вишиванку!) та репетуватимуть як хороша нова влада відремонтувала дорогу, а погані кучмісти вночі по бєспрєдєлу нову дорогу зпіздили та поміняли назад на зламану.

      Нові дороги в Ірпені помічає кожен (ремонтні роботи і зараз проводяться), так що рвати треба комусь щось нідерландське на грудях. Від безсилої люті ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.11 | Nemesis

       А чому я маю лютувати? Я що, "майдаун"?

       Свистович це тимчасове, пройде як панкові штани, а дороги ровні я люблю.
       Подруге, тут не пивна, не треба так духаритися. Виступай, собака, з цифрами в руках, досить тут твоїx базарних істерік. Скільки дорог було відремонтовано до ттого, як твоя дружина 100 днів тому назад стала мером? скільки за 100 днів? Бо складаєтся враження, що брешеш знов ти і це хочеш прикрити дикими криками.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.12 | Михайло Свистович

        Ні, просто даун

        Nemesis пише:
        > а дороги ровні я люблю

        а я жінок люблю

        > Виступай, собака, з цифрами в руках

        Козлику, наступного разу витру отаку писанину на ВФ, знов верещатимеш на БП, що тут фашисти недемократичні тебе цькують. А насправді ми просто миємо іноді форум від хамського лайна.

        > досить тут твоїx базарних істерік

        істерики в тебе, в мене дороги

        > Скільки дорог було відремонтовано до ттого, як твоя дружина 100 днів тому назад стала мером? скільки за 100 днів?

        Щас, побіжу рахувати. Відповідні відділи зараз готують статистику, от закінчать - будуть цифри. По ЖЕКу я вже дещо опублікував тут.
    • 2006.10.11 | Михайло Свистович

     Re: 100 днів нової влади привітали міліцейськими провокаціями

     Боррачо пише:
     >
     > І пішла пісня про кучмістів та "тяжолає наслєдіє стараго рєжима".

     А хіба новий режим не кучмістський? І хіба методи міліції змінилися? Ну, трохи змінилися, тортур стало менше. А так все по-старому.

     >
     > Це що, така нова відмазка - коли нема чим виправдатися, одразу кричати про Кучму?

     А де тут виправдання? І за що виправдовуватися?

     >
     > Але що ж таки трапилось у Ірпені? Спімали когось на хабарі? ("примусовому" - хехе :)

     Коли в Україні почнуть переслідувати ліваків такими методами, я, як людина демократична, не хехекатиму. Але ліваків переслідувати не почнуть. Бо вони нікому не загрожують. Грають роль клоунів-випускачів пари разом з такими самими клоунами-праваками.

     >
     > Ось в Свистовича все добре з виходом до інтернету, але він чогось нічого не прояснив.

     Читати треба уважніше.
    • 2006.10.13 | vvkornilov

     Re: 100 днів нової влади привітали міліцейськими провокаціями

     праві не хехекатимуть...
     вони допомагатимуть
     нащо марно хехекати
     треба усього лише відчути давній інстинкт
     витягти зі шкапи дідову пов-язку...
   • 2006.10.09 | rais

    Re: 100 днів нової влади привітали міліцейськими провокаціями

    Так, я підтверджую все сказане М.С.
    Нажаль, гадаю що Ірнпінь це лише початок. По всіх регіонах "нова влада" буде застосовувати подібні методи і провокації однозначно. Іншого вони не вміють. Думаю буде корисним попередити всі регіони про це совкове "мероприятие".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.11 | Михайло Свистович

     Re: 100 днів нової влади привітали міліцейськими провокаціями

     rais пише:
     >
     > Нажаль, гадаю що Ірнпінь це лише початок

     Який початок? Це продовження.

     >
     > По всіх регіонах "нова влада" буде застосовувати подібні методи і провокації однозначно. Іншого вони не вміють. Думаю буде корисним попередити всі регіони про це совкове "мероприятие".

     Ми, як завжди, дамо асиметричну відповідь :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua