МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЗВЕРНЕННЯ ВГО Український Спротив

10/07/2006 | UNIK
15 жовтня 2005 року. Як давно це було, що всі вже навколо забули, що було, чи просто воліли би забути. Проте повертаися до цієї дати необхідно. Необхідно нагадувати про поразки. Необхідно брати зажеристого не в міру буржуазного націонала за пасма і тицяти його писком в цю дату, промовляючи: „ Це, падлюка, твої амбіції призвели до сплюндрування Честі героїв, полеглих за Україну! Це, сволота, твій егоїзм, страх і відсутність бажання діяти відповідно до обставин зумовили попрання всіх ідеалів!”

Нажаль кишенькові патріоти довели, що без грошових ресурсів, вони спроможні лише на пустопорожнє базікання. Наявність матеріальної бази з одного боку та відсутність з іншого не говорить про могутність перших, а говорить про слабкість останніх. Політики, завдяки „акціям непокори” виплекали собі слухняних виконавчих менеджерів, які тільки за певну грошову заставу погодяться захищати національні інтереси або зможуть зрадити їх (все залежить від обумовленої плати). Дух керує світом, гроші задають йому напрямок.

Те, що на кожному політику вісить своя ціна і коливається вона відповідно до курсу долара відомо давно. Та коли ціни на себе вішають ті, хто називає себе патріотами, нічого крім огиди викликати це не може. І річ тут навіть не в продажності, а в ефективності цього ганебного акту. Покищо вона на нулю.

Нове покоління змагається за своє затишне місце під сонцем, хоча насправді належне місце їм у помийній ямі. Дехто вже знайшов собі затишне місце в помийній ямі, яке він сприймає за затишну базу. Дехто тільки вирушив в пошуках місця в помийній ямі. Подібний підхід породжує низку поразок, тому якщо покладатися на них, то ні до чого доброго це призвести не може. Чи зроблені висновки з подій минулорічної давнини? Наврядчи, адже покидьки ще до сих пір продовжують дихати свіжим повітрям та топчуть грішну землю своїми ногами. Що можна зробити для того, щоб не повторювати минулі помилки. Лише поразки або перемоги можуть об’єднати патріотичну молодь, мізки яких не зіпсовані шаблонним мисленням, в очах яких ще є прагнення змінити щось в цьому світі.

Потрібно провести святкування Дня УПА в центрі столиці – це безперечно. В цей святий день необхідно знищити всі символи, під якими вороги України нищили наш народ, та проти яких боролися вояки УПА. Патріоти мають чобітьми та руками виборювати не тільки власне майбутнє, але й захищати власне минуле. В цю епоху і в цій країні це буде вкрай важко, проте можливо.

14 жовтня о 10.00 початок святкування Дня Української Повстанської Армії в Києві на Майдані Незалежності.

Український спротив
ukrsprot.org.ua

Відповіді

  • 2006.10.08 | Юрій Зарицький

    Re: За Україну,за її волю,за честь і славу,за народCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua