МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пока мы все ругаемся ближайшие соседи уходят всё дальше (л)

10/08/2006 | alx_1904
>МОСКВА, 08 октября - Россия обогнала Японию и Канаду по объему прямых инвестиций в страну. Об этом сообщил в интервью программе "Вести недели" телеканала "Россия" министр финансов РФ Алексей Кудрин.

>"Главное, что пять лет назад из России уходило больше капитала, чем приходило. Помните, мы говорили "бегство капитала"? Сегодня ситуация обратная. За девять месяцев этого года в Россию "прибежало" $27 миллиардов. Прямые инвестиции составили $20 миллиардов. Мы обогнали Японию и Канаду по объему прямых инвестиций в страну"

http://www.strana.ru/news/294640.html

Боюсь, что можем так доругаеться, что станем совсем изгоями. :(

Відповіді

  • 2006.10.08 | damoradan

    Да уж, как бы не опоздать за соседями (л)

    http://www.heritage.org/research/features/index/country.cfm?id=Russia

    Согласно рейтингу свободы в экономике, Россия в этом году на 122 месте в категории "в основном несвободная". Как бы тут за ними успеть угнаться.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.08 | alx_1904

      На 5м вчера час говорили, что мы уже

      со своим сидением на трёх стульях (Россия, США, ЕС) всех достали и все считают нас несерьёзными дурачками, страной класса бывшей колонии в Африке, которая де-юре независима уж 40 лет, а фактически .... :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.08 | Стась

        Это теперь к януковичам

        с компанией, это они возрождают "многовекторность" и за каждым чихом оглядываются на реакцию хозяина кремля.

        Нет, чтобы дать порулить пете симоненко, он бы давно уже сдал Украину с потрохами и вошел бы в союз россии и белоруси отдельными регионами. Ну а Крым его соратник грач так и вообще россии подарил бы взад. И все бы нас сразу перестали считать несерьезными дурачками - все бы нас просто наконец перестали считать вообще, к огромной радости нашей пятой колонны.

        Наивные почитатели России и ненавистники Украины - они и не подозревают, что в России они навек останутся "хахлами", которые "понаехали тут" и отнимают хлеб у "коренных россиян".

        Это с точки зрения среднего обывателя. А для тех, кто поумнее, всегда будет очевидно, что предателям нет и не может быть никакой веры и никакого уважения. Пусть даже эти предатели и помогали кому-то тешить великоимперское самолюбие.

        alx_1904 пише:
        > со своим сидением на трёх стульях (Россия, США, ЕС) всех достали и все считают нас несерьёзными дурачками, страной класса бывшей колонии в Африке, которая де-юре независима уж 40 лет, а фактически .... :(
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.08 | damoradan

          Re: Это теперь к януковичам

          Стась пише:

          >
          > Наивные почитатели России и ненавистники Украины - они и не подозревают, что в России они навек останутся "хахлами", которые "понаехали тут" и отнимают хлеб у "коренных россиян".
          >
          Дело даже не в этом. А "коренное население" России - что оно имеет? Какими такими коврижками для них жизнь медом намазана, что многие в Украине спят и видят себя в составе России???
      • 2006.10.08 | samopal

        Ми вже самих себе "дасталі"...

        Японія та Канада - прекрасні орієнтири. Особливо прекрасні вони тому, що далекі... Росії до них чухати й чухати. Зрештою, крім самих "сум", у інвестицій існує ще й "структура".
        А окрім Росії ви ще якихось сусідів знаєте?
        За останніми даними, наша вітчизняна іканоміка буквально "рванула в рост". Але це чомусь не робить її більш привабливою для інвесторів.
        Ну, може як Криворіжсталь знову "повернути" та Zoни для пацанів зробити "пасвабоднєє", тоді й почнеться справжнє інвестування... :D
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.09 | Альберт

          Ні! В нього Росія еталон на всі віки!!!! Шкода тільки...

          що кацапу він ще не потрапив до рук.

          Воно навіть не розуміє, що за останній рік Росія нез'ясовним наприклад для мене чином перетворила себе на потворний брухт, що тепер отримає ще й купу міжнаціональних проблем. Бо думаю, що і дагам, і тим же татарам не буде бажання чекати, доки кацапчик і до них в домівку хазяйнувати прийде, як до грузинів. Тому - я дуже боюся, що для будь-якої РОЗУМНОЇ людини в Україні Росія перейшла зараз у ранг ПРЯМОЇ небезпеки, бо стає неконтрольованою і не виконуючою основні міжнародні вимоги прив людини. І оце напрочуд серьозніше за успіхи спекуляції газом та нафтою, до того ж дуже сумнівними - бо ще не бачив москаля, хто міг би торгувати собі в прибуток! 8)

          А от що ціна на нафту знизилась майже на 30% - оце іще серьозніше, бо ці нероби вже звикли жити на нафтобаксах. Що зараз буде - не дай Боже до цього торкатись і боронь Боже душі наші від таких сусідів!!!!

          Армію треба зміцнювати - от що повинно стати первинним пріорітетом внутрішньої політики, або в НАТО дертися (тільки все-таки зробити це тверезо та на взаємовигідних умовах).

          А росія - то загибла країна.
      • 2006.10.08 | damoradan

        Вы знаете, у меня нет необходимости

        обращаться к пятому каналу, чтобы узнать что о нас думают в мире. Это раз. Второе - кто и в каком контексте говорил - тоже важно. Могу только совершенно ответственно сказать, что всякие инсинуации на тему падения нашего авторитета в мире из-за того, что "мы не можем договориться" - это бред. То, что у нас многие называют неумением договариваться, в демократиях называется нормальным течением политического процесса. Посмотрите на Венгрию и Польшу. По Вашему, они на грани исключения из ЕС? Эту лапшу могут хавать только люди, которые кроме программы "Время" на ОРТ ничего не смотрят и не читают.
  • 2006.10.08 | Раціо

    Ага, і економічні успіхи Третього Райху багатьох вражали

  • 2006.10.09 | vvkornilov

    Re: Пока мы все ругаемся ближайшие соседи уходят всё дальше (л)

    ну...
    це вияв дещо аж занадто парадоксального мислення
    Перспектива інтеграції України як з Росією, так і до Росії -- абсолютно відсутня з січня 2005 року. Росії вигідно все так, як є. Москва взагалі не чекала, що стільки заробе на продажних помаранчевих. І не збирається відмовлятися від цього, незалежно від факту зміни влади в Україні.

    Можливо, у 2008 р. Кремль дещо поправішає, і тому для України критично важливо домогтися до цього часу Ікс очевидних успіхів, інакше на нас очікує як мінімум перший етап депопуляції сходу (захід уже знаходиться наприкінці першого етапу), а пізніше...втім, тут багато, як виявилося, людей неврівноважених, тому зась:)))

    Європі ми теж не потрібні. Зараз євробізнес до кінця прохаває можливості європи-2, і вже трохи затікає і до нас, але перенесення виробництв завмерло у 04, от трохи жвавішає наприкінці цього року. Будемо бачити. Втім, як члени ми ЄС непотрібні анізаякі коврижки.

    Залишаються США. Але ну жлобні вони капець. Давали б мільярди зо два на рік ейду, причому чесно, на інфраструктурні зміни, не собі коханим, як із програмою роззброєння, але ж ні!

    Ну, скупий платить два рази. І три. І...все марно:)

    Як на мене, нам потрібна лише СОТ. Хоча знов-таки вигідна СОТ лише "донецьким". Їх стримує лише те, що США намагаються вигадати, як би то так зарулити, аби не зруйнувати тут вщент усе через позицію Москви.
  • 2006.10.09 | Альберт

    До зустрічи у ліфті, троляче? Чи - в літаку на депортацію?

    Чи може краще успішно Вас піймати на ринку, та депортувати нафіг з України в таку велику собі Росію? А може - встанемо разом у чергу, та почнемо дітям цілувати пупки?

    А за цим всім - я дуже наполегливо пропоную адміністрації майдан.орг.уа ТЕРТИ НАФІГ не Кабуда, а отаких "розумників", що вже навіть межі не мають, думаючи лише про технології маніпулювання свідомістю. Лише б написати - а там зернятко впаде на потрібний грунт! Козел смердючий!...Все хоче народ України на хліб замість ковбаси покласти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.09 | Хвізик

      Re: До зустрічи у ліфті, троляче? Чи - в літаку на депортацію?

      > А за цим всім - я дуже наполегливо пропоную адміністрації майдан.орг.уа ТЕРТИ НАФІГ не Кабуда,
      Кабуда не труть.
      Його вигнали
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.09 | Альберт

        Та отож! І він схоже взагалі образився!!

        Даремно, як на мій погляд!! З певних причин - не буду тут їх викладати, бо можуть дуже образитися декотрі! Маю надію, що він колись заспокоїтся. Пане Хвізику - якщо маєте із ним зв'язок то передавайте вітання! 8)))) Несерьозно це все...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.09 | Хвізик

          Re: Та отож! І він схоже взагалі образився!!

          Альберт пише:
          > Несерьозно це все...
          нмсд, Ви маєте рацію
          вітання я передам обов"язково

          способу, щоб він міг повернутися, я на жаль, не маю
          ось його блог на ЖЖ
          http://community.livejournal.com/ukr_nationalism/
    • 2006.10.09 | alx_1904

      Приятно познакомиться (с) Шевченко

      Альберт пише:

      >Козел смердючий!...

      Судя по всему ничего кроме как вонять ты не умеешь :lol:
  • 2006.10.09 | Свiдомий

    А яка чисельнiсть населення в РФ, а яка в Канадi та Японiї?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.09 | alx_1904

      Re: А яка чисельнiсть населення в РФ, а яка в Канадi та Японiї?

      Японии - около 127 млн.
      России - 145 млн.

      Но я бы сравнивал экономики и ВВП, ты бы ещё Швейцарию вспомнил бы ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.09 | Свiдомий

        Re: А яка чисельнiсть населення в РФ, а яка в Канадi та Японiї?

        alx_1904 пише:
        > Японии - около 127 млн.
        > России - 145 млн.
        >
        > Но я бы сравнивал экономики и ВВП, ты бы ещё Швейцарию вспомнил бы ;)
        Нема питань. Як на рахунок того, щоб для початку порiвняти середнiй дохiд на душу населення в РФ та аналогiчнi показники в Японiї та Канадi? ;)
  • 2006.10.09 | Ukrod

    Я тупий канешно але

    нафіга Канаді та Японії величезні інвестиції. Вони самі по-собі достатньо розвинуті країни. Нє ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.09 | alx_1904

      Понимаешь, ВСЕ страны в мире борятся за инвестиции, и

      если, например, инвестор пошёл в Японию, то в другой стране (напр. Канаде) идёт отток капитала.
      Грубо говоря деньги (инвестиции) не возникают из воздуха, они уходят из одной страны и приходят в другую.
      Самые ценные инвестиции - долгосрочные, не в акции, а в строительство и развитие бизнеса.
      Пример этого года: Крайслер закрыл свой автозавод в США, все сотрудники уволены, а завод демонтирован на корню и перезжает в Россию в Нижний Новгород.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.09 | Дед Пихто

        Re: Понимаешь, ВСЕ страны в мире борятся за инвестиции, и

        АэЛИкс, вообще-то, уже немного поднадоел. Может, кто-нибудь у них там догадается ники менять хотя бы. А то странно, что такой специалист по всем вопросам - и один. Пускай создадут вторую группу, зарегистрируются и выступят с противоположных позиций. Будет интересно.
      • 2006.10.09 | Ukrod

        Re: Понимаешь, ВСЕ страны в мире борятся за инвестиции, и

        Так ми в такому разі півсвіту інвестуємо, стільки з нас грошей вивозять. А потім правда назад завозять у вигляді "інвестицій".
  • 2006.10.09 | 123

    Аха, російський мєдвєд у ролі азійського тигра

    alx_1904 пише:
    > >МОСКВА, 08 октября - Россия обогнала Японию и Канаду по объему прямых инвестиций в страну. Об этом сообщил в интервью программе "Вести недели" телеканала "Россия" министр финансов РФ Алексей Кудрин.
    >
    > >"Главное, что пять лет назад из России уходило больше капитала, чем приходило. Помните, мы говорили "бегство капитала"? Сегодня ситуация обратная. За девять месяцев этого года в Россию "прибежало" $27 миллиардов. Прямые инвестиции составили $20 миллиардов. Мы обогнали Японию и Канаду по объему прямых инвестиций в страну"

    Якщо ще додати, що найбільшими інвесторами Росії є Кіпр та Люксембург, то це багато що прояснить... ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.09 | ОРИШКА

      Успехи ухода России дальше - это какой-то симулякр


      Какая точка отсчета? Больше хлеба и колбасы в месяц?

      Почему так упрощенно подходим, а?

      Да, тут все говорят - мы должны идти к хорошей и сытой жизни. Ес-сно!

      Но, как верно уже заметили, туда же топали и нацисты, и добились, между прочим, очень хороших успехов. Так что давайте учитывать весь спектр, как говорил мой однокурсник Кирюша, когда ему утром предлагали утихомирить головную боль квасом :-)
  • 2006.10.09 | Чучхе

    Причём, если бы такие инвестиции вдруг пошли в Украину

    так мы бы здесь слышали вопёж относительно того, что из-за ужасного красавчега ющенги всё национальное достояние скупили "пиндосы"
  • 2006.10.09 | Shadow

    Re: Пока мы все ругаемся ближайшие соседи уходят всё дальше (л)

    "Ругаться", т.е. вести полит. и всякие иные дискуссии, я хочу и дальше. Так рождаются и проверяются идеи.

    "Уходить дальше" вслед за северным при*бошенным соседом в сторону ртозатыкания и фашизма мне как-то совсем не хочется.

    Если тебе хочется - нема проблем, у нас границы открыты (хотя я бы порекомендовал не Россию, а Северную Корею - там из тебя сразу всю дурь выбьют. "Швидко та якіcно").
  • 2006.10.09 | Сергій Вакуленко

    А Україні байдуже (+л)

    Ukrainian food processing sees rapid growth

    By Neil Merrett

    06/10/2006 - Good access to cheap raw materials and increased levels of tourism are driving strong growth in the Ukrainian food processing and food service sector, says the United States Department for Agriculture.

    “The Ukrainian retail and food processing sectors are rapidly developing and have the potential to become significant regional suppliers, especially for former Soviet Union countries,” says a report by the organisations Foreign Agricultural Service.

    The study found that over the last five years, the country's food processing industry has seen an average growth rate of over 15 per cent, with output last year alone increasing by 13.7 per cent generating €8.2b.

    So prolific has the industry's growth been, that around 20 per cent of all manufacturing undertaken in Ukraine is by the food industry, with more than 19,000 companies supplying services.

    While the food service sector may currently be a lot smaller, it is also seeing huge growth. Despite a large number of establishments offering “high-quality cuisine” already operating for wealthier Ukrainians, mid-level restaurants and fast food are becoming more and more popular amongst the countries everyday population.

    The report found that as of 2005 over 56,600 restaurants were operating throughout the country, and the pattern is likely to increase.

    The restaurants range from fast food giants like McDonalds, to more traditional local offerings like traditional Ukrainian food alongside home grown fast food chains like McSmak, “Pizza Chelentano” and “Kartoplyana khata” (Potato house). The country is alos beginning to witness the beginnings of a desire for diverse ethnic menus, with Chineese, Vietnameese, Mexican and Italian restaurants springing up throughout the country.

    The report stresses that key to this growth is growing tourist interest in the country, which saw an estimated 17.6 million visitors last year. With the populace still yet to acquire the taste for the coffee culture prevalent in most other European cities, the growing market offers plenty of scope for expansion.

    The writer of the report, Oleksandr Tarassevych, points out that “when disposable income grows in lower income countries like Ukraine, the first thing people tend to spend their money on is food.” He adds that “as margins are strong and there is plentiful supply's of cheap raw ingredients, there is large profit to be made.”

    With Ukrainian people adapting to various global tastes and larger numbers of foreigners experiencing its own native delicacies, there is confidence that the country could become a major food and ingredient supplier.

    Despite the reports findings and their growing influence among Eastern European markets, the situation with its largest neighbour Russia, has taken a sour turn over the last year.

    The country has spent much of this year facing bans on much of its agricultural produce with meat and dairy products being prohibited from entering Russia. Though the situation between the country's appears to be abating, Tarassevych isn't sure that exports will resume their previous levels.

    “Russia is a tough market to export to, and I don't see Ukrainian food exports growing. A decrease in trade to the federation is much more likely as we now currently supply very little to them,” he said.

    Domestically however Tarassevych is confident that the food processors and other companies in the food sector will continue their strong performance of the last half a decade.

    “We believe that over the next two to three years the industry will continue to grow, but it is too early to predict just yet what will happen over the next five years.”

    http://www.foodproductiondaily.com/news/ng.asp?n=71100-pizza-chelentano-mcdonalds-ukrainian-food-processing-food-service
  • 2006.10.09 | Analytik

    Раскройте предмет

    Ни фига не понятно.

    Каких таких "прямых инвестиций"? Покажите их стуктуру. Сравните профессионально.
    "Инвестиции" настолько широкое понятие, что мне не понятно, что он имел в виду.

    Кто-то ляпнул на канале, и все взбудоражились.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.09 | alx_1904

      Re: Раскройте предмет

      Примеры прямых инвестиций:
      Новый целлюлозно-бумажный комбинат (ЦБК) Andriz AG и Estonian Pulp строян новый завод в России за 800 млн. евро.
      строительство отеля Hyatt в Екатеринбурге


      Пример НЕинвестиций
      Продажа Криворожстали - "Криворожсталь" не имела никакого отношения к инвестиционному росту украинской экономики. Она имела отношение исключительно к финансированию социальных расходов", – сказал Яценюк.

      Короче "прямые" это когда вкладывают не в акции/деньги а строят/ создают новые объекты и т.д.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.09 | Volodymir

        справочник ООН сначала читать надо по составлению баланса

        Нахер все эти рассуждения. Дайте ссылку.
  • 2006.10.09 | Volodymir

    Культура согласия в калашном ряду

    Людей с подходящими разъемами для таких заявлений нужно долбить через телевизор, а не интернет: тут все же носителем является текст, который вариативен по своей сути из-зи наличия большого числа грамотных еретиков.
    Тоталитарные типы организации общества (СССР и правоприемница, тысячелетний Рейх) эксплуатаруют иерархический тип коммуникации, охватывая тотально доступную аудиторию (пока не истощиться энергия системы, потому таким типам нужна экспансия: иерархия - пирамидальный мир).
    При этом эксплуатируется "культура согласия", не допуская "культуру разногласия". На осколках виртуальных построений в мозгах совка (которые не позволяют стыковаться с действительностью), была построена и пропаганда "монолитной" ПРУ. Три составные части искусства интерпретации: теология, язык, церковь.
    Вот и тут то же самое.
    Пока Канада и Япония эмитируют обязательсва (не печатая, наличная себестоимость на шесть порядков меньше средней 12 центов бумажек / за тройскую унцию) в обмен на ресурсы, народ вывозит металлолом в обмен на рынок 140 миллионной страны, мне пытаются вбить в мозги: делай как москаль, не сорся, лижи жопу поцсаку - ему серая лампочка отвечает.
    Почему-то не рассказывая, что "культура разногласия" инвесторов имплементирована во все их основные законы стран их происхождения, что и позволяет Нью-Йорку или Майкрософту быть равным по потокам европейской части РФ, а не трем Франциям по территории.
  • 2006.10.09 | Ghost

    ...от демократии, европейской цивилизации, и здравого смысла.

  • 2006.10.09 | Navigator

    Не слухайте брехунів - сусіди йдуть додолу.

    За I полугодие 2006 года внешний долг России вырос на $28,9 млрд.
    02.10.2006 12:07 | Интернет-журнал Point.Ru
    Внешний долг России на 1 июля 2006 года составил 287,4 миллиарда долларов. Это на 28,9 миллиарда долларов больше, чем в предыдущем полугодии. Только за второй квартал внешний долг вырос на 12,8 миллиарда долларов, или 4,7 процента.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.09 | Analytik

      А как у них с внутренним долгом?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.09 | Navigator

        Re: А как у них с внутренним долгом?

        Основні зовнішні борги роблять банки і приватні компанії.
        А вже в банків народ набрав кредитів під завязку.
        Оце і є внутрішній борг, так би мовити.
        Державний внутрішный борг не високий.
    • 2006.10.09 | alx_1904

      Не говорите о том, что не понимаете (л)

      Navigator пише:
      > За I полугодие 2006 года внешний долг России вырос на $28,9 млрд.
      > 02.10.2006 12:07 | Интернет-журнал Point.Ru
      > Внешний долг России на 1 июля 2006 года составил 287,4 миллиарда долларов. Это на 28,9 миллиарда долларов больше, чем в предыдущем полугодии. Только за второй квартал внешний долг вырос на 12,8 миллиарда долларов, или 4,7 процента.

      Это НЕГОСУДАРСТВЕННЫЙ долг, за эти долги никто кроме должника не отвечает, т.е. это риск кредитора.
      Вот что это:
      >Наблюдавшийся рост задолженности был связан прежде всего с притоком иностранного капитала в частный сектор. Суммарное увеличение иностранных долговых обязательств банков и нефинансовых организаций с января по март 2006 года составило 12,3 млрд. долларов, или 75,6% роста внешнего долга всей экономики.
      http://www.rg.ru/2006/08/22/plat-balans-dok.html

      Факты о госдолге России:
      1) В течение 2005 года внешний долг России уменьшился на 32,5 мрд. долларов - с 114 миллиардов до 81,5 миллиардов долларов.

      2)Объем внешнего долга России за I квартал 2006 года уменьшился на 1,3 млрд. долларов - до 75 млрд. 181,8 млн. долларов. Уменьшение внешнего долга произошло, в частности, за счет погашения кредитов правительств иностранных государств на 826,7 млн. долларов, международных финансовых организаций - на 141,5 млн. долларов Кроме того, в I квартале было проведено плановое погашение внешних облигационных займов на 314,2 млн. долларов

      И ещё:
      >Профицит счета текущих операций в первом квартале 2006 года составил 29,5 млрд. долларов США

      Полностью о 1м квартале официально:
      http://www.rg.ru/2006/08/15/platej-balans-dok.html
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.09 | Navigator

        А я й не казав що борг державний. Fitch теж повні лохи.

        Россия - на пороге банковского кризиса
        Так считает мировое агентство Fitch
        Олег Митяев
        Согласно последнему исследованию международного рейтингового агентства Fitch, Россия оказалась отнесена к группе стран с наиболее неустойчивой банковской системой, в которую входят всего лишь пять стран. Основной причиной этого, по мнению агентства, стал чрезмерный рост кредитования. Причем мы попали в довольно экзотическую компанию. Вместе с нами наиболее рисковую банковскую систему имеют соседний Азербайджан, островные европейские государства Ирландия и Исландия и экзотическая ЮАР. Однако российские банковские эксперты не согласны с выводами Fitch.

        В среду мировое рейтинговое агентство Fitch обнародовало исследование, посвященное системным рискам банковских систем в 81 стране мира. К сожалению для нас, банковской системе России была присвоена самая высокая категория риска - MPI 3. Кроме России, сюда попали Азербайджан, Исландия, Ирландия и ЮАР. Причем еще год назад Россия находилась во второй категории по степени риска - MPI 2.

        Как считают в агентстве, наибольшая опасность для банковской системы страны возникает тогда, когда чрезмерный рост кредитования сопровождается значительным ростом цены активов банков и реальным укреплением обменного курса. Как подчеркивают в агентстве, это "нередко является предвестником системных проблем".

        По оценке Fitch, значительные риски появляются, если темпы роста кредитов частному сектору превышают 15%. В России же этот показатель в 2006 году, по данным агентства, составит 24%. Что касается укрепления рубля, происходящего с начала этого года, то россияне прекрасно это видят сами. По мнению аналитиков агентства, совокупность этих факторов означает вероятность проблемных ситуаций в "случае внешнего давления на банковскую систему". А, как заявляют в Fitch, российские банки все еще слабы без потенциальной поддержки со стороны государства или акционеров.

        Как подчеркивает старший директор в аналитической группе Fitch по суверенным рейтингам Ричард Фокс, "быстрый рост объемов кредитования продолжает оставаться фактором обеспокоенности... и может вновь привести к ухудшению ситуации в ближайшие шесть месяцев".

        "Агентства повышают рейтинг России, а потом говорят о проблемах"

        Сергей Васильев,
        председатель комитета по финансовым рынкам и денежному обращению Совета федерации:

        - Есть пункты, по которым я могу согласиться с аналитиками агентства, а есть - которые просто вызывают удивление. Так, не могу сказать, что банковская система стала менее прозрачной, если речь идет о собственниках кредитных организаций. Наоборот, последние года полтора идет активный процесс по раскрытию реальных владельцев банков. Еще один момент - быстрый рост потребкредитования. Конечно, этот сегмент растет быстро, но пока по доле этого рынка в ВВП мы еще сильно отстаем от других стран. Также вызывает удивление, что международные рейтинговые агентства постоянно повышают рейтинг и самой России, и отдельных банков, а потом говорят о проблемах в системе. При том, что положение дел в ней не ухудшается. А вот что я действительно отметил бы в качестве серьезных проблем банковской системы - так это грядущая проблема с капитализацией. Она растет у кредитных организаций куда меньшими темпами, чем активы. И думаю, что года через 2-3 это станет настоящей проблемой.

        Раскрыта тайна кражи кредитных историй

        Последний месяц на рынке потребкредитования произошли два громких скандала, связанных с кражей баз данных заемщиков. Напомним, что в августе в свободной продаже появились данные на около 700 тыс. людей, воспользовавшихся потребкредитом. А уже в сентябре прошла информация, что на рынок готова поступить база на 3 тыс. недобросовестных клиентов одного из банков.

        Как рассказал журналистам гендиректор Национального бюро кредитных историй (НБКИ) Александр Викулин, бюро провело внутреннее расследование по этому факту. Выяснилось, что утечка произошла через 2 банка, один из которых является клиентом НБКИ. "Из самого бюро утечки быть не может, - говорит Викулин. - Но человеческий фактор на уровне банков полностью исключить невозможно". Поэтому и спокойным не может быть ни один заемщик. А нужно отметить, что сейчас в центральном каталоге кредитных историй Банка России накопилось уже несколько миллионов историй о взаимоотношении банков и их клиентов
  • 2006.10.09 | vvkornilov

    Re: Пока мы все ругаемся ближайшие соседи уходят всё дальше (л)

    ви такі смішні...до 2020 р. лише Стабфонд Росії буде більший за ВВП, а сьогодні Стабфонд -- 3тій за величиною інвестор а американські цінні папери, після Китаю та ЮВА:)))) Буша підвшано за яйця:))))

    який там симулякр, дитинка, записуйся на екскурсію:)))

    а Україні це справді пофіг, у нас є свої плюси і мінуси. Правда, все одно, всі амбіції та мозок з України, які ще не поїхали до ЄС, або до такого самого як путінізм фашизму-бушизму, в який я не хочу щоб мене тягнули, прохаває Росія. Он, Скрипін на РБК:)))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.09 | damoradan

      Смешной как раз ты

      Ты думаешь в 2020 будет такая страна как Россия?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.09 | Rus36

        Re: Смешной как раз ты

        Да, мистер хам, будет. А вот такой, как Украина, точно не будет.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.09 | Стась

          Сырьевой придаток

          развитых стран - вот что такое на сегодня Россия. И примеры инвестиций - туда же. Новый ЦБК строят. Экологисты повозмущаются - опять посадите их в тюрьму и будете радостнонаблюдать за уничтожением лесов, рек и озер :(

          Куда ваш стабфонд направляется? Скупаете дутые американские акции? На биржах поиграть кому-то хочется? Доиграетесь до очередного дефолта. Что с Сибирью делать собираетесь? Дружба-жвачка с Китаем - это, конечно, классно, но миллиард китайцев с одной стороны границы и огромная пустая территория с другой - не удержите ведь. Вместо того, чтобы врагов себе создавать, то в Грузии, то в Украине, то с Америкой спорить, кто из вас двоих наглее и безпардоннее - лучше бы в самом деле призадумались, что вы будете делать, когда нефтедоллары кончатся, а стабфонды растворятся аки золото КПСС.

          Впрочем, чего я стараюсь. Вам Россию обустраивать некогда, вы все Украину и Грузию пытаетесь на российский манер обустроить.
        • 2006.10.09 | damoradan

          Россия не будет такой как Украина?

          Да, мистер гений, ты здесь прав.
    • 2006.10.09 | Ghost

      что такое "стабфонд"?

      это пачки нарезанных цветных бумажек? или записи в счетоводских книгах? или намагниченные участки поверхностей дисков в забугорных компьютерах? или листы бумаги, заполненные текстами, с подписями и печатями? в обмен на ЭТО вы отдаёте свои стратегические запасы сырья и энергоносителей? вы отдаёте свои ресурсы даже не за цветные бусы, а за обещания цветных бус!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.09 | alx_1904

        Ну тогда уж

        гривна и обязательства Нацбанка уж точно
        Ghost пише:
        > это пачки нарезанных цветных бумажек? или записи в счетоводских книгах? или намагниченные участки поверхностей дисков в забугорных компьютерах? или листы бумаги, заполненные текстами, с подписями и печатями?

        :(

        Замечу, что рубль СКВ, после чего он резко вырос по отношению к баксу, западные банки уже размещают свои долговременные облигации в рублях, а нам до СКВ ещё ой как далеко.... :(
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.09 | Ghost

          замечу что нефть газ в хранилищах круче чем цветные бусы на шее

        • 2006.10.09 | Ghost

          что "тогда уж"? достаточно одного резкого сотрясения

          ...мировой финансовой системы, и мы остаёмся хоть при сале (дай Бог здоровья сельским украинцам!), а кто-то останется без нефти, газа, и без денег, зато при цветных бусах. и полные карманы портретов президентов :(
        • 2006.10.11 | Михайло Свистович

          Re: Ну тогда уж

          alx_1904 пише:
          >
          > Замечу, что рубль СКВ

          Рубль? ВКВ? У Вас видіння?
  • 2006.10.09 | Navigator

    А все далі і далі від нас Східна Європа і Прибалтика...

    Через 20 років зіллється зі Старою Європою в усьому ...
  • 2006.10.09 | observer

    Вона йде туди куди її послали

    польща, угорщина, чехія, словакія, НДР, прибалтика, грузія, молдова і україна etc.

    інтернаціональну пісню "Фак оф раша, ти тепер не наша" - не чули?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.10 | Navigator

      Я задумуюсь над тією ненавистю, що завжди осіняє Росію.

      Все моє життя ВОНИ когось проклинали.
      І в основному достойних людей :)
      І з всілякими мерзотниками дружили.
      Здавалося б : пора прийти до тями.
      А знаходять все нових і нових ворогів.
      І друзів з тих же мерзотників.
      Телевізійні програми новин виглядають як уроки ненависті.
      І не інакше.
  • 2006.10.09 | vvkornilov

    Re: Пока мы все ругаемся ближайшие соседи уходят всё дальше (л)

    гигиги
    знов-таки ЕАДС володіє 80% евробуса, а російська фірма володіє 5% еадс
    а ось і алюміній світу зконцентровано у російських руках
    http://www.lenta.ru/articles/2006/10/09/aluminium/
    і в турції росіяни минулого року залишили 1,2 дол, це ж більше мільйона туристів, причому москвичі давно не їздять до Турції, а пітерці їздять до Фінляндії, купуючи до речі путівки в Естонії бо дешевше.

    Не страждайте меншовартістю, яка змушує вас кусати Росію.

    Україні теж є багато чим похвалитися, якби меншоварті не псували картину.
  • 2006.10.09 | Shooter

    Брехня найівідвертіша. Мейд ін Москоу.

    "Я недавно сказал, что мы по мощности и четкости финансовой системы можем догнать США. И многие удивились: что я имел в виду? - сказал Кудрин, - США имеет очень высокий доход на душу населения - почти $30 тысяч."

    Бреше - в США 43 740 УСД.

    Що забув добавити Кудрін, - "а ми - трішки більше, як 4 тисяч". В той час, як, скажімо, Угорщина, Польща чи Чехія - в середньому в два рази більше.

    А тепер задачка для мінстра фінансів Росії: що трапиться через 10 років, якщо і Росія, і перераховані будуть рости по 5-6% в рік?

    І дані для Кудріна:

    Worldbank, 2005

    Canada,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",32600
    Hungary,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",10030
    Japan,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",38980
    Poland,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",7110
    Russian Federation,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",4460
    Slovak Republic,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",7950
    United States,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",43740
    Ukraine,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",1520

    Щодо FDI - прошу Кудріна єдине: хай він назве мені хоча би одну інвестицію, яка створила в Росії підприємство рівня Шкоди.

    А відбите бабло з Кіпру та інших офшорів в Росію качати - це, звісно, завжди раді. Тільки толку з того бабла особливого не спостерігається.

    http://www.gks.ru/bgd/free/b04_03/IssWWW.exe/Stg/d010/i010930r.htm

    Див. розподіл по країнах. Під 40 % FDI - з таких передових в технологічному сенсі країни як Кіпр, Люксембург та Вірджінські острови.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.10 | vvkornilov

      Re: Брехня найівідвертіша. Мейд ін Москоу.

      Шутере, справа ж не в тому, аби порівнювати США із Росію за фдіай на дн, або ввп. Це беззмістовно. Справа у порівнюванні України із Росією, це а) і б) у прогресі.

      Наприклад, після Клінтона США не мають жодного прогресу, все на тому ж рівні, а пасивів більше

      За Путіна Росія встала на ноги і це очевидно всім. Фактор ентузіазму, така штука, попри навіть багато проколів Кремля.

      за ідеєю д-ра Гаврилишина, наша національна ідея -- конкуренція з РФ. Так і є, інакше і бути не може, інакше втрачається менс нашого відокремлення. За Кучми (01-04) до нас тікали їхні олігархи. Ми були ліберальніші.

      Інвестиції до Юей зростають, але не треба до них зараховувати до них случки приватних банків або приватизацію, це нонсенс. Це а)

      б) Захід нам ніяк не допамагає -- те що "ми" отримуємо не допомога, а чесно зароблені гроши (так, справді мільярди на рік, ми у світі на 1 місці у ьому аспекті, раніше були Мексика та Філіпіни), або (5 частина) пільгові, але кредити ЄБРР...

      Отакої.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.10 | Shooter

        Re: Брехня найівідвертіша. Мейд ін Москоу.

        vvkornilov пише:
        > Шутере, справа ж не в тому, аби порівнювати США із Росію за фдіай на дн, або ввп. Це беззмістовно. Справа у порівнюванні України із Росією, це а) і б) у прогресі.

        Чому ж обмежуватися лише Росією та Україною? Порівнювати потрібно весь пост-соц блок. І бачити очевидне: при наявности набагато менших ресурсів, і природніх, і людських, ті країни, які пішли шляхом демократії та ринкової економіки, сьогодні вдвічі-втричі випереджають "монстрозну Росію." Яка все відвертіше перетворюється в сировинний придаток Європи.

        А оскільки Бог Україні сировинної халяви достатньо не дав, як Росії, шлях для неї залишається єдиний - як в наших західних сусідів.

        > Наприклад, після Клінтона США не мають жодного прогресу, все на тому ж рівні, а пасивів більше

        Дані, плз.

        > За Путіна Росія встала на ноги і це очевидно всім.

        Росія "встала на ноги", коли баррель Уралсу замість 8 УСД (1998, дефолт країни) став за 60 УСД. + зросли об'єми експорту нафти та газу. І, звичайно, "спасібо Путіну за ето".

        > за ідеєю д-ра Гаврилишина, наша національна ідея -- конкуренція з РФ.

        Цитату, плз.

        > Так і є, інакше і бути не може, інакше втрачається менс нашого відокремлення.

        ги-ги :) Глибоке розуміння національної ідеї.

        > За Кучми (01-04) до нас тікали їхні олігархи. Ми були ліберальніші.

        Точно. Відрізали голови журналістам, тримали всю країну на ручному управлінні - і були ліберальні далі нікуди.

        Ну і цікаво мені би було знати - які саме російські олігархи "втікали" в Україн? Бо ті незначні суми які "втікали" в Україну суттєво програють тим сумам, які виводилися з Росії на Захід.

        > Інвестиції до Юей зростають, але не треба до них зараховувати до них случки приватних банків або приватизацію, це нонсенс. Це а)

        :) Я ще раз питаюся - 40% всіх інвестицій в Росію з Кіпру, Люксембургу чи Вірджінських островів - потрібно "зараховувати" чи ні?

        > б) Захід нам ніяк не допомагає

        чому ж ніяк - не дав, скажімо, відбутися кровопролиттю восени-2004.

        Ну і головна "допомога" Заходу - це можливість інтегруватися в "перший світ". Звісно, для того, щоб там опинитися, потрібно виконати "лише" дві задачки:
        а) збудувати демократичну державу
        б) збудувати ринкову економіку

        Тепер справа лише за нами.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.10 | vvkornilov

          Re: Брехня найівідвертіша. Мейд ін Москоу.

          Чому ж обмежуватися лише Росією та Україною? Порівнювати потрібно весь пост-соц блок. І бачити очевидне: при наявности набагато менших ресурсів, і природніх, і людських, ті країни, які пішли шляхом демократії та ринкової економіки, сьогодні вдвічі-втричі випереджають "монстрозну Росію." Яка все відвертіше перетворюється в сировинний придаток Європи.

          - а ви порівняйте рівні життя за Совєтів. І побачите, що ситуація не надто змінилася:))) Крім того, чим поміркованіші були реформи, тим більш розвинута нині країна (напр. приватизація банків у Чехії -- 2000 р.,), чим вона була нефанатичніша а-ля дибіл Пінзеник, тим краще живе -- Угорщина це самі сези, індпарки, техпарки і т.д., а генеральна лінія -- євросоціалізм, трохи прищемиш, одразу біжуть на вулицю, не те що україна млява. Україна і Росія -- жертви реформ. Держвласність в Україні якщо відсутня не повністю, то носить формальний характер. А Росія 6 років консолідується...скуповує європейських промислових і дистрибуторських монстрів, будує проект століття, пЕГ...



          > Наприклад, після Клінтона США не мають жодного прогресу, все на тому ж рівні, а пасивів більше

          http://engram-backtalk.blogspot.com/2006/08/americans-hate-their-fabulous-economy.html

          насолоджуйтесь, хіба що після спаду за 6 років назад повернулися

          Росія "встала на ноги", коли баррель Уралсу замість 8 УСД (1998, дефолт країни) став за 60 УСД. + зросли об'єми експорту нафти та газу. І, звичайно, "спасібо Путіну за ето".

          НУ ТО Й ЩО? Крім того, багато цих грошей вкладається в країну через нацпроекти, через здешевлення кредитування і т.д. і т.п., лише у цьому році 7 млрд дол у Інвестфонд т.зв. і 5 млрд у нацпроекту, наприклад безвідслткові кредити фермерам для завезення європейських порід худоби. Знаєте, я розумію у полоні якої ілюзії ви знаходитеся. це ще одна монетаристська хрінь, яку вже у серйозних наукових колах не сприймають 5-6 років, хіба от Пинзеник у неї ще вірить, голандська хвороба. У тебе вона або є, або не має. З мого досвіду скажу, що хоча сеча і б-є трохи Кремлю в голову, але хвороби немає. От ми продали завод і одразу в голову ударило. Все проїли. Капець. А у нас же не повинно було би бути цієї хвороби...

          > за ідеєю д-ра Гаврилишина, наша національна ідея -- конкуренція з РФ.


          Цитату, плз.
          http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/584/52552/
          будь-ласка, останні два абзаци уважно:)))

          > Так і є, інакше і бути не може, інакше втрачається менс нашого відокремлення.
          ги-ги Глибоке розуміння національної ідеї.
          - а ще який сенс? Ми завжди були нещасні, загарбані, колонізовані...ясно, агітпроп із жменькою історичних напівдоказів. До сучасного українця не має жодного відношення.

          Відрізали голови журналістам,
          - хто? Убивць і замовників до студії! Ой, хто це? НІ, майора заберіть. Бреше і обпльовує Україну.
          тримали всю країну на ручному управлінні - і
          - і як же се так, що вона навіть Юлю пережила, спружинила і далі розвивається, навіть сьогодні важко говорити про керованість...
          були ліберальні далі нікуди
          - де ще у ЄС можна мати мережу гастрономів і платити законно один податок у 200 грн?:))) де ще в Європі не скубають за шалені суми переказів? Походіть, пошукайте, приходьте...

          Ну і цікаво мені би було знати - які саме російські олігархи "втікали" в Україн? Бо ті незначні суми які "втікали" в Україну суттєво програють тим сумам, які виводилися з Росії на Захід.

          - да хоча б спонсор родини Бабаков, вкладає в енергетику, купа мілких друзяк БАБА, РУСАЛ вклав непогано, а імперія 1+1+СТС, теж колекція єльцефільских лібералів, хоч канал СТС і розважальний, з нових людей -- смартгрупівські друзяки Семенюк...замовте мені дослідження, от тоді поговорим серйозно.

          - слухайте, що ви прив-язалися до офшорів? З офшорів не вкоадують лише туди, де це заборонено. Якщо ж це внутрішні по суті російські гроші то треба ж аплодувати, бач, вони повернуті! І вони є. Тому ваш догматизм б-є мимо цілі. І не забувайте, Росія отримала статус ринкової значно раніше за нас:)))

          > б) Захід нам ніяк не допомагає


          чому ж ніяк - не дав, скажімо, відбутися кровопролиттю восени-2004.
          -----
          не смішіть мене
          -----

          Ну і головна "допомога" Заходу - це можливість інтегруватися в "перший світ". Звісно, для того, щоб там опинитися, потрібно виконати "лише" дві задачки:
          а) збудувати демократичну державу
          б) збудувати ринкову економіку

          мдя. Це штампи агітброшурок Амеріка Хаус, знаєте. А може, так:

          а)зруйнувати самостійні елементи системи прийняття рішень, замінити їх на порадників із західних країн та фірм, які діють у власних інтересах -- в обмін на винагороду та гарантії збереження нечесно зароблених грошей?


          ви забули що ми вже й формально маємо ринкову економіку:))) тим не менш:
          б)розкрити повністю споживчий ринок, розорити і закрити, тим чи іншим чином, або віддати за безцінь, як КЖМК, підприємства, які конкурують із західними

          Тепер справа лише за нами.
          - периферійні країни справами не займаються, вони існують і дякують своїм патронам, що хоча б так.

          тоталітаризм і грубе державне втручання у ринок.
          - а де ж таке у Росії?
          http://www.vz.ru/columns/2006/10/10/51180.html

          англомовні джерела, які вказано у тексті, якщо хочете перевірьте самі, зараз не маю часу
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.11 | Shooter

            Re: Брехня найівідвертіша. Мейд ін Київ чєловєчком Москви

            vvkornilov пише:
            > Чому ж обмежуватися лише Росією та Україною? Порівнювати потрібно весь пост-соц блок. І бачити очевидне: при наявности набагато менших ресурсів, і природніх, і людських, ті країни, які пішли шляхом демократії та ринкової економіки, сьогодні вдвічі-втричі випереджають "монстрозну Росію." Яка все відвертіше перетворюється в сировинний придаток Європи.
            >
            > - а ви порівняйте рівні життя за Совєтів. І побачите, що ситуація не надто змінилася:)))

            Звісно. Оскільки соц. блок збудував абсолютно неконкурентноздатну економіку. І при першому "дотику" до відкритого ринку виявилося, що за якістю продукції ці економіки не можуть конкурувати Заходу, за ціною продукції - дешевим виробникам. Результат - крах відсталих соціалістичних економік привів до погіршення рівня життя її громадян.

            Проте тим не менше - і поляки, і чехи, і словаки, і угорці cьогодні живуть НАБАГАТО краще, ніж українці та росіяни. Як результат того, що вони будували демократичні держави і ринкові економіки, а не братансько-номенклатурні.

            >Крім того, чим поміркованіші були реформи, тим більш розвинута нині країна (напр. приватизація банків у Чехії -- 2000 р.,), чим вона була нефанатичніша а-ля дибіл Пінзеник, тим краще живе -- Угорщина це самі сези, індпарки, техпарки і т.д., а генеральна лінія -- євросоціалізм, трохи прищемиш, одразу біжуть на вулицю, не те що україна млява.

            Абсолютна брехня. Чим жорсткіші та швидші були реформи - тим менший був період стагнації. Польща "падала" 2 роки, а потім постійно росла 5% в рік. При цьому на початку 90-х Польщі до Чехословаччини було досить далеко, а зараз різниця незначна, оскільки Чехія в кінці 90-х - на початку 2000 стагнувала.

            Більше того - чітко видно, що коли в Чехії до кінця 90-х перебувала при владі ODS, а в Словаччині - постсоц бандюк мєстного разліва Мечяр зі всім "джентельменським" набором, то, відповідно, в Чехії проводилися реформи і Чехія росла, а в Словаччині справи ставали все гірші та гірші і, особливо, це стосувалося економіки. І потім наступному уряду Дзюрінди понадобились набагато жорсткіші підходи і в економіці, і в соц.сфері протягом 8 років для того, щоб країна викарабкалась з ями, в яку її посадив Мечяр, і сьогодні Словаччина має чи ненайдинамічнішу економіку серед країн В4. Проте саме за те, що реформи не проводились швидко і вчасно, Словаччина платить сьогодні все ще нижчими абсолютними показниками, ніж Чехія.

            >Україна і Росія -- жертви реформ.

            Україна і Росія - жертви відсутності реформ.

            >Держвласність в Україні якщо відсутня не повністю, то носить формальний характер.

            В СССР все було державним - економіка опинилася в глибокій дупі.

            > А Росія 6 років консолідується...скуповує європейських промислових і дистрибуторських монстрів,

            хе-хе :))) на корню. розкажіть - які вже скупила.

            > будує проект століття, пЕГ...

            :D :D Угу. Після того, як збудувала інший "проект століття" - збитковий Галубой поток. Ну і назвати будівництво газопроводу "проектом століття" може тільки щиро совіцька людина. Бо нормальна би назвала, скажімо, ITER або Transrapid.

            > > Наприклад, після Клінтона США не мають жодного прогресу, все на тому ж рівні, а пасивів більше
            >
            > http://engram-backtalk.blogspot.com/2006/08/americans-hate-their-fabulous-economy.html
            >
            > насолоджуйтесь, хіба що після спаду за 6 років назад повернулися

            Звісно є чим насолодитися. Америка з її 43 тис УСД пер капіта GNI росте 4% в рік, себто абсолютний приріст 1700 УСД. Росія з її 4 тис УСД пер капіта CNI росте 6-7% в рік, себто абсолютний приріст 280 УСД в рік.

            Питаня на засипку: коли Росія "наздожене" Америку? (або хоча Португалію - батька-Пуцін ж абєщалі, що ось-ось!!. або хоча би Естонію).

            В перед-Клінтоновській ері безробіття було вище, як сьогодні. Інфляція за ери Клінтона-Буша ніколи не була вища, ніж 3,5% в рік - скільки там в Росії цього року? Нагадати ще заодне про 1998?

            > Росія "встала на ноги", коли баррель Уралсу замість 8 УСД (1998, дефолт країни) став за 60 УСД. + зросли об'єми експорту нафти та газу. І, звичайно, "спасібо Путіну за ето".
            >
            > НУ ТО Й ЩО?

            То й то. Ріст в Росії сьогодні носить виключно екстенсивний характер і цементує на довгий час стан Росії як сировнного придатку Європи (для внутріроссійского пользованія - енєрґєтічєская супєрдержава).

            > Крім того, багато цих грошей вкладається в країну через нацпроекти, через здешевлення кредитування і т.д. і т.п., лише у цьому році 7 млрд дол у Інвестфонд т.зв. і 5 млрд у нацпроекту, наприклад безвідслткові кредити фермерам для завезення європейських порід худоби.

            В Росії і своєї худоби не бракує.

            > Знаєте, я розумію у полоні якої ілюзії ви знаходитеся. це ще одна монетаристська хрінь, яку вже у серйозних наукових колах не сприймають 5-6 років

            :D

            Я знаходжусь виключно в полоні чисел, голубе, та в полоні здорового глузду.

            І ще раз, як для Вас:

            Worldbank, 2005

            Canada,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",32600
            Hungary,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",10030
            Japan,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",38980
            Poland,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",7110
            Russian Federation,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",4460
            Slovak Republic,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",7950
            United States,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",43740
            Ukraine,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",1520


            > > за ідеєю д-ра Гаврилишина, наша національна ідея -- конкуренція з РФ.
            >
            >
            > Цитату, плз.
            > http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/584/52552/
            > будь-ласка, останні два абзаци уважно:)))

            Мені от цей сподобався більше.

            Украина живет в глобализированном мире, она не может быть изолированной от него. Украина богата плодородными землями и природными ресурсами, но самое важное — талантливыми и хорошо образованными людьми. В отличие от России, которая может выжить, экспортируя нефть и газ, Украине в нынешней фазе экономического развития чрезвычайно необходимы энергоносители, но их нужно импортировать от наших соседей. Зарабатывать на этот импорт страна должна, производя качественные товары и услуги и экспортируя их, а для этого необходимо хорошо знать мировые рынки. То есть для благосостояния страны ее экономика должна быть конкурентоспособной.

            100% згода.

            > > Так і є, інакше і бути не може, інакше втрачається менс нашого відокремлення.
            > ги-ги Глибоке розуміння національної ідеї.
            > - а ще який сенс? Ми завжди були нещасні, загарбані, колонізовані...

            Не завжди - а так з кінця 17 аж до кінця 20-го cт. Тепер маємо чудовий шанс стати щасливими. Не придумуючи "третього шляху", який ЗАВЖДИ заводить в третій світ, а просто розуміючи, що в наших широтах в сьогоднішніх умовах для України іншого шляху, ніж побудова справді демократичної держави з діючою ринковою економікою, базовану на технологіях, а не сировині (себто виконання Копенгагенських критеріїв вступу до ЄУ, якщо хочете) - просто не існує.


            > Відрізали голови журналістам,
            > - хто? Убивць і замовників до студії!

            Убивці вже сидять. Замовників якщо навіть не покарає суд формальний, суд історії їх вже покарав.

            > тримали всю країну на ручному управлінні - і
            > - і як же се так, що вона навіть Юлю пережила, спружинила і далі розвивається, навіть сьогодні важко говорити про керованість...

            Як - не знаєте? Темний Ви наш.
            А дуже просто - так, що народ український восени 2004 продемонстрував бандюкам і кучморилим, що він, все-таки, відрізняється у своїй масі від російського, і може постояти за себе.

            > були ліберальні далі нікуди
            > - де ще у ЄС можна мати мережу гастрономів і платити законно один податок у 200 грн?:)))

            Цитату, плз.

            З іншого боку - всюди в Європі панує сила закону, а не кулака, бабла та адмінресурсу. А ЦЕ і є головною ознакою лібералізму: рівність всіх перед законом.

            > де ще в Європі не скубають за шалені суми переказів?

            В Росії? По-мінімуму 40% "інвестицій" в Росію - з неї ж відмиті бабки.

            > Ну і цікаво мені би було знати - які саме російські олігархи "втікали" в Україн? Бо ті незначні суми які "втікали" в Україну суттєво програють тим сумам, які виводилися з Росії на Захід.
            >
            > - да хоча б спонсор родини Бабаков, вкладає в енергетику, купа мілких друзяк БАБА, РУСАЛ вклав непогано, а імперія 1+1+СТС, теж колекція єльцефільских лібералів, хоч канал СТС і розважальний, з нових людей -- смартгрупівські друзяки Семенюк...замовте мені дослідження, от тоді поговорим серйозно.

            Вам дослідження? ги-ги :D Пардон, але повні профани, та ще й на ставці ФСБ, мені абсолютно нецікаві.

            Ну і ще раз: суми, які Ви називаєте, просто смішні і в полі білого шуму порівняно з сумами, які виводилися з Росії на Захід.

            > - слухайте, що ви прив-язалися до офшорів? З офшорів не вкоадують лише туди, де це заборонено. Якщо ж це внутрішні по суті російські гроші то треба ж аплодувати, бач, вони повернуті!

            Угу. Чесно спиждені гроші вкладаються назад в Росію для того, щоб збільшити кількість чесно спиждених грошей. Хоча, в принципі, цим хай голова в росіян болить - в нас свої проблеми і свої способи їх вирішення, принципово відмінні від російських.

            >І не забувайте, Росія отримала статус ринкової значно раніше за нас:)))

            Гм...в кого і де? - то перше. А по-друге, було би цікаво дізнатися - що у Вашому розумінні означає "значно раніше".

            Хоча з іншого боку не можу не зауважити, що за "ліберального" Кучми Україна цей статус чомусь так і не могла отримати...

            > > б) Захід нам ніяк не допомагає
            >
            >
            > чому ж ніяк - не дав, скажімо, відбутися кровопролиттю восени-2004.
            > -----
            > не смішіть мене

            Я і не пробую, оскільки клоунів все одно не годен розмішити.

            >
            > Ну і головна "допомога" Заходу - це можливість інтегруватися в "перший світ". Звісно, для того, щоб там опинитися, потрібно виконати "лише" дві задачки:
            > а) збудувати демократичну державу
            > б) збудувати ринкову економіку
            >
            > мдя. Це штампи агітброшурок Амеріка Хаус, знаєте.

            http://devdata.worldbank.org/data-query/

            COUNTRY_NAME IND1_DESC 2005
            Belarus GNI per capita, Atlas method (current US$) 2760
            Bulgaria GNI per capita, Atlas method (current US$) 3450
            Croatia GNI per capita, Atlas method (current US$) 8060
            Czech Republic GNI per capita, Atlas method (current US$) 10710
            Estonia GNI per capita, Atlas method (current US$) 9100
            Hungary GNI per capita, Atlas method (current US$) 10030
            Latvia GNI per capita, Atlas method (current US$) 6760
            Lithuania GNI per capita, Atlas method (current US$) 7050
            Moldova GNI per capita, Atlas method (current US$) 880
            Poland GNI per capita, Atlas method (current US$) 7110
            Romania GNI per capita, Atlas method (current US$) 3830
            Russian Federation GNI per capita, Atlas method (current US$) 4460
            Slovak Republic GNI per capita, Atlas method (current US$) 7950
            Slovenia GNI per capita, Atlas method (current US$) 17350
            Ukraine GNI per capita, Atlas method (current US$) 1520


            > а)зруйнувати самостійні елементи системи прийняття рішень

            Ну...кузькіну мать показувати, маючи голу сраку, не буде можливості...як сумно і печально-то...

            > замінити їх на порадників із західних країн та фірм, які діють у власних інтересах -- в обмін на винагороду та гарантії збереження нечесно зароблених грошей?

            Ага. Поняв. Коломойський, Ахмєтов, Піня, Боголюбов, Кучма (хоч цей і по мєлкому, але заубвати – не гоже) етс. – вони всі, сволочі, до нас з Заходу прийшли і роздєрібанили нахаляву примітивні, але екпортно значущі галузі, вгробивши при цьому все, що мало хоч якийсь шанс виростити до технологічно конкурентноздатного.

            :> б)розкрити повністю споживчий ринок, розорити і закрити, тим чи іншим чином, або віддати за безцінь, як КЖМК, підприємства, які конкурують із західними

            Ви точно описуєте наслідки з єдиною відмінністю – якраз кучморилі (чи єльцинорилі) ЗАКРИЛИ внутрішні ринки від зовнішнього капіталу (на відміну від пост-соцєвропейських країн), подєрібанивши між собою МАЙЖЕ ЗАДУРНО такі "технологічно передові" галузі як металургію та хімію та вгробивши при цьому все решта.

            > Тепер справа лише за нами.
            > - периферійні країни справами не займаються, вони існують і дякують своїм патронам, що хоча б так.

            :D То Ви існуєте виключно завдяки Вашим ФСБшним патронам, периферійний Ви наш.

            > тоталітаризм і грубе державне втручання у ринок.
            > - а де ж таке у Росії?

            От клоун. Настоящій! Мейд ін Рашша.

            То, кажете, відверта посадка Ходорковсього і знищення Юкосу, а потім перекупка його фірмою, зареєстрованою в рюмочній, але з кришею в Кремлі – не є грубим вмішуванням держави у ринок? Чи ліквідація НТВ не є вмішуванням держави у ринок?

            Доречі, не розкажете – чому у списку рівня економічної свободи Росія суттєво нижче навіть України знаходиться?

            > http://www.vz.ru/columns/2006/10/10/51180.html

            :) Ви би ще лінк на Кремлін.ру навели. Хоча не можу не погодития: в Росії відбувся "сознательный выбор в пользу общественной модели стран третьего мира"

            Ну і не можуть не позабавити "аргументи":"с конца 60-х по середину 80-х годов с экономической точки зрения Англия была «корпоративистским государством»" – була. І якщо автор ще пам'ятає, пиз*ець корпоративній Англії прийшов якраз саме в 80-х, коли в світі економіка з пізньоіндустріальної почала переходити в постіндустріальну. І коли англ. держава, наприклад, доплачувала ЩОДНЯ НЕЕФЕКТИВНІЙ Брітіш Стіл 1 млн. Фунтів, щоб просто втриматии її на плаву. І що закінчився той період "корпоративної економіки" 18-20% інфляцією і драстичними мірами з боку Тетчер для того, щоб економіку хоч трохи оздоровити.
            Результат: сьогодні відчутно ліберальніша економіка ЮК розвивається краще, ніж порівняльні економіки Франції та Німеччини.

            Щодо ж державного контролю над певними ("апріорі прибутковими") природніми монополіями – ніхто не проти. Але навіть це діє як базис для нормального розвитку економіки та суспільства лише в 5 млн Норвегії – бо, скажімо, така "енєргєтічєская супердєржава" як Саудівська Аравія при тому, що добуває та ексортує на душу населення чи не найбільше в світі сировини (в грошовому еквіваленті), забезпечити рівень нормального життя своїм громадянам не може.

            Ну і ще одне відверте пересмикування влюбльонних на Схід: нормальна (ефективно діюча ринков) економіка без сумніву передбачає регулятивну функцію держави. Проте не функцію "6 статті Конституції СССР", як це сьогодні є в Росії.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.11 | Shooter

              P.S. від Фрадкова. Про стан експорту енєргєтічєской супердєржави

              http://www.izvestia.ru/economic/article3097421/

              С внешней торговлей у нас дела совсем плохи. Доля России в мировом экспорте на сегодняшний день составляет всего 1,7%, а это меньше, чем у Испании, Южной Кореи и даже Мексики. И это - с учетом нефти и газа!
    • 2006.10.10 | 123

      Re: Брехня найівідвертіша. Мейд ін Москоу.

      Shooter пише:
      > "Я недавно сказал, что мы по мощности и четкости финансовой системы можем догнать США. И многие удивились: что я имел в виду? - сказал Кудрин, - США имеет очень высокий доход на душу населения - почти $30 тысяч."
      >
      > Бреше - в США 43 740 УСД.
      >
      > Що забув добавити Кудрін, - "а ми - трішки більше, як 4 тисяч". В той час, як, скажімо, Угорщина, Польща чи Чехія - в середньому в два рази більше.

      Тіки це не "дохід на душу населення", а ВВП на душу населення :). Структура ВВП в Росії така, що там дуже багато газу, нафти та алюмінія :). І до "души населення" ці гроші ніяк не можуть дійти -- стабфонд і все таке.


      > А тепер задачка для мінстра фінансів Росії: що трапиться через 10 років, якщо і Росія, і перераховані будуть рости по 5-6% в рік?
      >
      > І дані для Кудріна:
      >
      > Worldbank, 2005
      >
      > Canada,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",32600
      > Hungary,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",10030
      > Japan,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",38980
      > Poland,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",7110
      > Russian Federation,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",4460
      > Slovak Republic,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",7950
      > United States,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",43740
      > Ukraine,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",1520
      >
      > Щодо FDI - прошу Кудріна єдине: хай він назве мені хоча би одну інвестицію, яка створила в Росії підприємство рівня Шкоди.

      Ну я думаю там є такі підприємства. Той самий Форд, наприклад.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.10 | Shooter

        Re: Брехня найівідвертіша. Мейд ін Москоу.

        123 пише:
        > Shooter пише:
        > > "Я недавно сказал, что мы по мощности и четкости финансовой системы можем догнать США. И многие удивились: что я имел в виду? - сказал Кудрин, - США имеет очень высокий доход на душу населения - почти $30 тысяч."
        > >
        > > Бреше - в США 43 740 УСД.
        > >
        > > Що забув добавити Кудрін, - "а ми - трішки більше, як 4 тисяч". В той час, як, скажімо, Угорщина, Польща чи Чехія - в середньому в два рази більше.
        >
        > Тіки це не "дохід на душу населення", а ВВП на душу населення :). Структура ВВП в Росії така, що там дуже багато газу, нафти та алюмінія :). І до "души населення" ці гроші ніяк не можуть дійти -- стабфонд і все таке.

        Це не дохід середньої людини, який Ви описуєте, а GNI per capita, який, по суті, мало чим відрізняється від GDP per capita. І саме це мав на увазі Кудрін.

        > > А тепер задачка для мінстра фінансів Росії: що трапиться через 10 років, якщо і Росія, і перераховані будуть рости по 5-6% в рік?
        > >
        > > І дані для Кудріна:
        > >
        > > Worldbank, 2005
        > >
        > > Canada,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",32600
        > > Hungary,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",10030
        > > Japan,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",38980
        > > Poland,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",7110
        > > Russian Federation,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",4460
        > > Slovak Republic,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",7950
        > > United States,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",43740
        > > Ukraine,"GNI per capita, Atlas method (current US$)",1520
        > >
        > > Щодо FDI - прошу Кудріна єдине: хай він назве мені хоча би одну інвестицію, яка створила в Росії підприємство рівня Шкоди.
        >
        > Ну я думаю там є такі підприємства. Той самий Форд, наприклад.

        Ні, Форд збудував свою складалку.

        От якби Форд купив ВАЗ чи МАЗ і почав виробляти нові конкурентні моделі ВАЗів чи Москвичів - от тоді я би визнав, що в Росії така ж ситуація, як в Чехії.
      • 2006.10.10 | Navigator

        Цього літа їхав з Фінляндії в Росію. На кордоні - 60-кілометрова

        черга з автофур на в"їзд в Росію (!!!).
        І таке на всіх кордонах.
        Літом, щоб перетнути російський кордон з Латвії черга була 6 днів !!!
        Отака економіка.
        Нафта і газ в один бік.
        Товари - в інший.
        Російських товарів виробляється обмаль.
        Харчова промисловість вся на імпортній сировині сидить.
        А малий бізнес щороку худне і гине.
        ...
        Стабфонд, очевидно, з"їдять вояки.
        Тобто те, що не буде вкрадено.
        Владу ж ніхто не контролює.
        (Навіть жидомасони :hot:)
    • 2006.10.10 | alx_1904

      Таки Форд, а скоро и Тойота, Фольц., ГАЗ (Крайслер).. (л)

      О русском Форде официально:
      >Президент Ford of Europe:....процент локализации составил чуть более 40%.
      http://www.autonews.ru/autobusiness/news.shtml?2006/09/06/1216154
      О будующем форда:
      http://adme.ru/business/2006/10/06/10246.html

      А у нас и такого нет :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.10 | Shooter

        "Викруткове збирання"

        alx_1904 пише:
        > О русском Форде официально:

        > http://www.autonews.ru/autobusiness/news.shtml?2006/09/06/1216154

        Чудове посилання. Головні мессиджі: сборочный цех, Форд Фокус...якраз для "розвинутої країни"

        > А у нас и такого нет :(

        Брехати не гарно (с). Шкода, Ауді, Фольксваген збираються в Закарпатті, Даево - в Запоріжжі.

        І це при тому, що з "4 нормальних" совіцьких виробників авто на україні був самий менший - ЗАЗ.

        З іншого боку, рекомендую подивитися - що зробили Фолксваген з Шкоди, Рено з Дачії і Фіат з Польського Фіата.

        Це якщо забуди про безпосередньо нові заводи, як, скажімо, Фолксваген, Хюндай та Пежо-Сітроєн в Словаччині.

        Що вкотре каже: демократія+вільний ринок у всіх параметрах ефективніші, ніж тоталітаризм і грубе державне втручання у ринок.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.10 | Ghost

          вроде Опели и Шевроле собирают в Украине

      • 2006.10.11 | andriko

        Блін, а як же захіст національнаго тафарофіробника??

  • 2006.10.11 | Volodymir

    Доки до дня створення УПА на донецьких каналах+

    почали показ фільмів про подвиги лицарів у кашкетах із синім околишем (спостерігав сьогодні після обіду на ТРК "Україні", якесь старе кіно (НКВД, ще шпали та ромби на петлицях), у якому відловлювали німецьких приспішників на замирених українських територіях, щиро сміявся тільки одному - чини, що відповідали війсковим полковникам та генералам гасали під клунями), а ми все ще ведемося на цих нащадків Шарикова під проводом пса Піздеця,
    сусіди дійсно уходять.
    Підбірка повідомлень спеціалізованих російських ЗМІ:
    http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1160583129&first=1160583129&last=1160559691


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".