МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Права людини в Китаї та Росії на прикладі Фалунь Дафа

10/08/2006 | Вячеслав Хаврусь
Повертаючись сьогодні до Києва, в поїзді розговорився з хлопцем - послідовником вчення Фалунь Дафа. Розмова почалася з того, що він мені вручив спецвипуск газети "Фалунь Дафа в мире", в якому викладені злочини славетної Комуністичною Партією Китаю проти послідовників згаданого вчення. Не хочу робиту зайву рекламу Фалунь Дафі, але видно, що люди як вміють, масово вириваються з лабет Системи через "духовне самовдосконалення та єднання з космосом", а Система робить все для того, щоб не відпускати своїх рабів.

Так от, ви знаєте, "цивілізація" не стоїть на місці. Якщо раніше в Україні "коммуністи-сталінци" в ході примусової колективізації початку 30-х років відбирали у людей зібраний врожай, чим викликали масовий голод та марну загибель мільйонів людей, то тепер "кітайскіє таваріщі" зрозуміли, що знищувати своїх ворогів треба відповідно до вимог часу. А саме, ув"язнених просто розбирають на запчастини і вигідно продають внутрішні органи. Куди там сталіністам з продажем вилученого зерна за кордон заради індустріалізації! А уявіть, який "навар"!

Далі. Фалунь Дафа має розвинену мережу в багато мільйонів послідовників по всьому світу, в тому числі і в Україні. Згаданий мною попутник є одним з них. Нещодавно він з групою активістів зібралися поїхати на конференції по своїй проблемі до Москви. Так от, їх просто не впустили в Росію. Все б нічого, але російські прикордонники крім прізвищ активістів мали "чорний список", де проставлені номери їх внутрішніх українських паспортів. В ході спілкування посилалися на якусь міжнародну угоду між Росією і Китаєм щодо спільного переслідування Фалун-дафістів. Я все розумію, фашизм там і там процвітає. Але яким чином вони одержали номери паспортів законослухняних українських громадян, які до того "нє билі, нє прівлекалісь, нє осуждалісь" на території Росії, а дехто з повернених в Україну взагалі ніколи в Росії не бував?

Група завернених в Україну звернулася з відповідними заявами в російську генпрокуратуру, а також до харківських правозахисників. Хто в курсі, дайте подробиці справи, поставимо в Новини. Якщо треба, я маю контакти свого попутника.

Відповіді

 • 2006.10.09 | Свiдомий

  Re: Права людини в Китаї та Росії на прикладі Фалунь Дафа

  Це обов'язково потрiбно поставити в новини. Дивує не так саме переслiдування послiдовникiв Фалунь Дафа в Росiї (кого тiльки там тепер не переслiдують), як наявнiсть списку з номерами їхнiх українських паспортiв в росiйських прикордонникiв, особливо беручи до уваги те, що багато з них нiколи навiть не були в Росiї. (!)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.09 | Вячеслав Хаврусь

   Я так і планував

   Я зараз запустив перевірку інфи по незалежному каналу, якщо одержу звідти відповідь - інформація з"явиться на стартовій в новинах.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua