МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про Сбушних казнокрадів

10/09/2006 | samum
Ще раз про дивні справи у дивній країні, або
про плани, наміри і перспективи П.Шатковського,
кума і вірного соратника В.Радченка.

Cтепан Осокор

Цікава все ж таки держава Україна. Практично кожна моя поїздка в цю країну відкриває для мене щось нове. Признаюсь, спочатку це навіть інтригувало, але згодом, коли кожна нова «новина» ставала все абсурднішою, мені стало щиро боляче за цю країну, особливо за її народ, щедрий, трудолюбивий і доброзичливий.
Всім відомо, що в Україні дуже поважають кумів. Кум в Україні – це подекуди більше ніж брат. І так склалося історично. Недарма ж в Україні так багато існує анекдотів про кумів. Але ніколи в історії України не було такої ситуації, коли фактично один клан кумів приходив би на зміну іншому кланові в керівництві цілого державного органу.
Ну візьміть, наприклад, Службу безпеки України, де лише продовж останніх 5-ти років декілька раз відбулася так звана «зміна клану кумів». Спочатку на зміну «клану кумів Деркача» повернувся «клан кумів Радченка». Потім «клан кумів Радченка» змушений був поступитися місцем «клану кумів Смешка». Потім в результаті семимісячного перебування на посаді голови СБУ О.Турчинова склався певний симбіоз «кумівських кланів Смешка і Радченка» із вкрапленням кумів інших впливових осіб із владного олімпу.
Остання моя поїздка в Україну дає мені підстави говорити про чергову спробу «клану кумів Радченка» (з огляду на наближення останнього до В.Януковича) вкотре оволодіти ситуацією в СБУ, «захопивши» при цьому керівні посади і в інших силових структурах.
Радченко був двічі звільнений Кучмою з посади глави СБУ й один раз – вже діючим президентом Ющенко з посади глави РНБОУ. Хто не знає – інформуємо, що ця людина закінчила «вишку» у м. Мінську разом з нині діючим головою ФСБ РФ Патрушевим, та підтримує з ним тісні відносини. Радченко пройшов усі ступені ієрархічної градації в КДБ, РНБОУ, СБУ і МВС, а нещодавно його знову витягнуло "з запасу" оточення Ющенко для рішення все тих же неприємних для України питань з «північним сусідом».
Як розповіли мені мої знайомі, які дуже добре обізнані в українських «кумівських розкладах», особливо активним у цьому плані зараз виглядає кум і колишній заступник Радченка по роботі в СБУ і в РНБО Петро Шатковський.
Одне дивує, як може людина-інвалід 1 групи керувати СБУ (П.Шатковський був звільнений з органів СБУ як інвалід 1 групи, отримавши у зв‘язку з цим щонайменше четверть мільйона гривень за «втрату здоров‘я». Кажуть, що останнім часом він «одужав» і став пенсіонером з інвалідністю 2 групи).). Хоча реальна причина його звільнення не є таємницею для кожного співробітника СБУ. «Клан кумів Радченко» порекомендував П.Шатковському звільнитися, аби не попасти під статтю Карного кодексу України за розтрату 1 млн. доларів США, виділених для СБУ партнерськими спецслужбами. Крім того, П.Шатковський «засвітився» на операціях, пов‘язаних з торгівлею зброєю. Поінформовані люди стверджують, що за час його перебування на посаді першого заступника голови СБУ при голові Радченко відбувся значний сплеск корупції серед співробітників СБУ.
А ще, для того аби П.Шатковський та його сім‘я не почували себе ображеними за те що їх відірвали від «кормушки», вони у 2003 році отримали від СБУ квартиру (щонайменше 200 м.кв., де вартість 1 м.кв. на сьогодні складає 8-9 тис.дол.) по вул. Паторжинського,14. При цьому у їхньому користуванні залишилася і квартира на «Оболонських Липках» вартістю щонайменше у 200 тис. дол.США.
Серед інших дивних «заслуг» П.Шатковського – членство в Ордені Святого Станіслава, а також так зване «патронування» української розвідки, де свого часу «дивак» П.Шатковський спільно із своїм кумом Петром Копкою залишив дуже багато різного роду «художніх витворів». І ось нова «дивна» новина – П.Шатковський спільно зі своїм кумом Радченком обходжує свого нового патрона В.Януковича, аби той якимось чином «просунув» інваліда 1 групи П.Шатковського якщо не на очільництво СБУ, то хоча б «дозволив покерувати» українською розвідкою. Ось таку перспективу «малюють» куми Радченко із Шатковським для українських спецслужб.
Все ж таки дивним чином діє на таких людей можливість «дорватися до кормушки» - вони стають абсолютно здоровими. То може їх направити на українські шахти вугілля добувати. Пане Януковичу, скористайтесь цим шансом і Ви здобудете прихильність значної частини «есбеушників» як колишніх, так і нинішніх. Звертаюся з цього приводу до Вас, тому що добре знаю про безперспективні «походеньки» П.Шатковського по коридорах Секретаріату Президента України.
Пам‘ятаєте свого часу Л.Кучма написав книгу «Україна не Росія». Я думаю, що це саме той випадок, коли він був дійсно правий. Але Україна це також не Абсурдистан. В Європі такої держави не існує. Я хочу приїжджати в Україну, красиву європейську державу, де панує здоровий глузд і справедливість.

http://www.highway.com.ua/art.php?id=20226

Відповіді

  • 2006.10.09 | rais

    Re: Про Сбушних казнокрадів

    Все описане підпадає під загальну тезу - Україною 15 років керують зрадники і злочинці. Працівники КДБ, які очолюють РНБО, СБУ, є депутатами, міністрами - це злочин проти держави! Головне завдання цієї банди завдати найбільшої шкоди національній безпеці України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua