МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cвічка пам'яті

10/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Українські друзі Анни Політковської закликають усіх небайдужих прийти у вівторок під Посольство Російської Федерації в Києві і запалити свічки в пам’ять про загиблу журналістку “Новой газеты”.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Незалежної медіа-профспілки України, до ініціативної групи акції входять люди, які особисто знали журналістку, мали причетність до перекладу і видання в Україні її книги „Друга Чеченська”.

„Убивство Анни не може залишити байдужою жодну порядну людину. Ми не можемо спокійно спостерігати, як поруч з нами підіймає голову російський фашизм. Позавчора в Росії було промивання мізків і переслідування опозиції. Вчора - ксенофобська істерія, міліцейські облави і депортації людей «неправильної» національності. Сьогодні вбивають людей, які насмілилися казати кремлівським вождям правду про їхні злочини”, - зазначають члени ініціативної группи.

Акція поминання відбудеться у вівторок, 10 жовтня, о 13.00 у Києві за адресою: Повітрофлотський проспект, 27. Учасники запалять свічки і читатимуть вголос тексти Анни Політковської. Контактний телефон організаторів - 8 (067) 456 75 42 (Олександр).


Джерело: УНІАН

Відповіді

 • 2006.10.09 | С. Мігус - Радіо Ольштин

  Re: Cвічка пам'яті

  Чому ні словом не згадуєте, що Анна Політковська була українського роду. Її батько Степан Мазепа працював представником СРСР при ООН. Пише про це польська преса, а в українських ЗМІ про це ні слова.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.09 | Skapirus

   Дякую. + Питання

   С. Мігус - Радіо Ольштин пише:
   > Чому ні словом не згадуєте, що Анна Політковська була українського роду. Її батько Степан Мазепа працював представником СРСР при ООН. Пише про це польська преса, а в українських ЗМІ про це ні слова.
   Щодо її дівочого прізвища Мазепа тут на Майдані вже згадувалося. А от про представництво батька в ООН - чи не могли б Ви навести додаткову інформацію? Де про це можна прочитати?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.10.09 | С. Мігус - Радіо Ольштин

  Re: Cвічка пам'яті

  Прочитати про це можна у польському щоденнику "Газета Виборча від ня 09 жовтня 2006 р.
  З поздоровленнями С. М.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua