МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Забавні перверсії у змісті (текст Погорелової) (л)

10/09/2006 | Volodymir
http://www.pravda.com.ua/news/2006/10/9/48698.htm
Догадки на грані цілостності. Нехай питання, що є причиною, що наслідками (наприклад, пообіцяли призначити, соціаліст зробив роботу, чи навпаки), ні у кого не повстає: просто отримуємо естетичне задоволення від параду клептократів у всій красі.

Відповіді

 • 2006.10.09 | Analytik

  Re: Забавні перверсії у змісті (текст Погорелової) (л)

  "Як це сказав лідер опозиційного руху в "Нашій Україні" пан Катеринчук? Партія регіонів "корпоратизує" президента Ющенка?"

  Ющенко давно корпоратизований. Просто донецькі рейдери відбрали в НУ його контрольний пакет.

  Стаття є намаганням надати системності броуновському руху бізнесменів від політики і просто бізнесменів, які керуються не якимось стратегічними планами (зробили комісію - отримали посаду), а звичайні торги і закони ринку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.09 | Volodymir

   якщо і броуновський, то на рівні мікросистем

   Вцілому держава плавненько позбувається перспектив, переходячі на більш низький рівень енергії.
   Що там мав на увазі Катеренчук не знаю (не думаю, що так вже витончено із алюзіями на відоме квазіакціонування), у всякому разі не найкразе слово. Скоріше - вбудовують у свою систему, де той рухається як може за локальним максимумом і від того відчуває себе комфортніше.
   Раніше, правда, були не дуже просунуті, надіялися кучму більярдом задовольнити, але і у бізнесі менеджерами працювали. Нова ситуація потребує нових інсталяцій.
   Щодо критики Погорелової. Естети пожуть поправляти, функціональна система чи системи, перверсії чи перверсія (імхо - однина у кожному випадку). Та якось дивно бачити такий блогостиль у журналістиці. Прийшла пора їй самій хоча б баланс порахувати. І буде їй пошана.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua