МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Геноцид і терор в сучасній Україні.

10/10/2006 | Антон
Що означає знищення 7 мільйонів населення за 15 років. Це геноцид проти власного народу? Терор? Тероризм випестується в країнах з низьким рівнєм культури та достатку, в країнах де керуючий режим сам застосовує до свого народу політику геноциду і терору. Міттєве знищення людей в літаках, будинках у нас викликає шок, знищення у війнах визвільних та афганських, чиченських, югославських - викликає обурення та протест... А чому, скажить, така в'яла реакція на поступове знищення людей, десятилітніми нелюдськими умовами життя доведених до прірви соціального вибуху...? Затримки зарплати, підвищення тарифів... Ніякий терорист одиночка, або навіть велика група фанатів ніколи не скоять стільки злочинів проти людства, як генетично-вишколений, обгрунтований злочинною ідеологією та законами державний механізм - система управління суспільно-політичними процесами. Під гаслами таких систем, як фашистська або комуністична, знищувались цілі нації, сотні мільонів людей були позбавлені будь яких прав, майна, життя… Всі злочини скоєні такими системами підпадають під ознаку - державний тероризм.
Що ж таке державний тероризм? Дослідження відомого Київського вченого, професора історії пана С. Білоконя стосуються саме теми державного тероризму. І ми пропонуємо ознайомитись з його роботою "Масовий терор як засіб державного управління в СРСР". Але й в сучасній Україні ще існують сили, для яких загибель десятків та тисяч людей не є великою трагедією. Для людей, що представляють ці сили - гідність, здоров'я та життя людини не є наівищою соціальною цінністю. Всіма можливими засобами вони намагаються стерти з пам'яти людей минулі злочини своїх кривавих наставників і вчителів. Як і раніше ними реалізується стара схема за якою повинно бути знищене покоління тверезо і критично мислячих людей, щоб залишити довірливу молодь з психологічно відсутнім імунітетом опору брехні, гнобленню, терору і що дозволить прищепити собі якості покірного раба перевертням-перебудовцям - представникам терористичної системи. Зараз в Україні триває гостра боротьба цієї комуністичної системи з всіма тверезими силами національного відродження. Як дратує колишню номенклатуру сама ідея реального відродження України. Саме руйнування національної ідеї і є головним завданням злочинного режиму у боротьбі за своє існування. Ця боротьба перекинулась з залів та майданів до стін академічних та учбових закладів. Боротьба за державний статус мови. Боротьба за уми людей, їх пам'ять та правду триває кожен день. Треба припинити сучасний геноцид в Україні, треба позбавитися злочинної спадщини комуністичного терору. Українці мають право на гідні людини умови жєиття.

Відповіді

 • 2006.10.10 | rais

  Re: Геноцид і терор в сучасній Україні.

  Це актуальна і не проста тема. Вона єднає в собі цілу низку питань.
  Але всі вони в одній площині - площині боротьби за правду, за життя, за українську державність. Комунобандитів національні інтереси і безпека незалежної України не цікавлять. Підтвердження цьому 15 років зростання соціальної напруги в державі.
 • 2006.10.10 | Хвізик

  так і є. якщо при сталіні всіх невдоволених садили в концтабори,

  то в самостійній україні їх витісняють за кордон.
  тільки вдуматися: 5-7 млн мусіли виїхати... жах!
 • 2006.10.10 | VDom

  БЕЗ ЗДОРОВОГО КОРІННЯ ГИНЕ ВСЕ ЖИВЕ! (л)


  http://ukrgazeta.plus.org.ua/article.php?ida=880
 • 2006.10.10 | rais

  Re: Геноцид і терор в сучасній Україні.

  Хочу подякувати за чудову статтю шановного професора зі Львова.
  Але треба було згадати не лише Катинь та Биківню, де комунобандити знищили поляків та українців. Треба згадати Новочеркаськ 61 року коли під командуванням злочинців вбивали мирних громадян Росії, які повстали проти злиднів і підвищення цін. Тому джерело злочину не в Росії а в комунобандитській системі, яка ще панує в Україні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.11 | Мірко

   Re: Геноцид і терор в сучасній Україні.

   rais пише:
   > Хочу подякувати за чудову статтю шановного професора зі Львова.
   > Але треба було згадати не лише Катинь та Биківню, де комунобандити знищили поляків та українців. Треба згадати Новочеркаськ 61 року коли під командуванням злочинців вбивали мирних громадян Росії, які повстали проти злиднів і підвищення цін. Тому джерело злочину не в Росії а в комунобандитській системі, яка ще панує в Україні.<

   Якщо лише в комунобандитській системі тоді чому одночасно із довершенням Голодомору в 1933-тім, проводився всебічний наступ на - українську мову? Царат, Комунобандитизм, Путінізм, це лиш різні маски на однім обличчю. На незкінченій московській імперії зла.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.11 | rais

    Re: Геноцид і терор в сучасній Україні.

    Наступ на мову продовжується і зараз тому, що це головна частина українського тіла і це цілком підпадає під доктрину фізичного знищення. Захоплення інформаційного простору з тієї ж опери. Сварки і сутички з простими росіянами комуфлюють головну мету комунобандитів - самозбереження. Ми ж з Вами бачили як комунобандити віднеслися до вшанування пам'яті І.Багряного, В.Симоненко, Яра Славутича. Ви гадаєте владоможні бандити дозволять екранізувати роман "Людолови"? А це було б дуже доречно бо тема вічна, як у Джека Лондона - природне право боротися за життя. І в контексті річниці створення УПА тема Зеленого Клину була б в самий раз. Боротьба за волю, за правду. Але хіба наші бджоляри щось про це знають. Вчитель оминув їх село. Біля украінської яблоні тіж самі свині.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | Марина

     Re: Геноцид і терор в сучасній Україні.

     Так воно і є. Як не обіцяв перед всім Світом Ющенко змінити все на краще в Україні, а біля яблоні товкуться все тіж червонодупі свіні.
  • 2006.10.11 | Антон

   Re: Геноцид і терор в сучасній Україні.

   Дійсно не можна не погодитися з тим, що справжнє джерело небезпеки для української державності є безпокаране існування комунобандитської системи з усіма її (хоч і закомуфльованими) атрибутами. Те що при цьому розігрується ще російська імперська карта то це скоріше всього димар-завіса. Цей чинник ефективно розігрується для стравлення знедолених двох країн, а справжні злочинці керують цим процесом, відкладаючи своє покарання.

   З "ліриками" не можу погодитися в тому що 7 мільонів народу виїхало на заробітчанство рятуючись від голоду і злиднів. Шановні, це ненароджені і померлі в наслідок штучно створених нелюдських умов життя в Україні за 15 років. Мізерні і несплачені зарплати, її затримки, нагліючи монополісти з своїм підвищенням цін, неякісні послуги, закони, лікування, продукти, психологічне катування платонеспроможніх людей судами та службами, правовий безлад і масове порушення прав людини - все це приводить до небезпечних стресів, зниженню емунного опору... Михайло у гілці "Смертність" пише про судинні захворювання - вірно! І беруться ці захворювання в наслідок вище перелічених причин. Таким чином 15 років в Україні створюються такі умови життя, які ведуть до часткового або повного фізичного знищення українців. Ці умови створені нащадками комуністичної системи державного терору, які цим сучасним бархатним геноцидом продовжують червоний терор. Факт цього геноциди закріплюється проведенням перепису населення, за яке мовчать владоможні комунобандити. Давайте таки примусимо владу зробити перепис населення в Україні. Скільки нас українців, чи 52 мільйони? В роботах і статтях вищеозначених науковців наведені факти цільоспрямованого знищення людей злочинною комуністичною системою на Україні. Геноцид і терор в Україні нажаль триває під співи на Майдані і базікання комунобандитів у Верховній Раді.
 • 2006.10.11 | Shadow

  Вот тебе 5 по демагогии

  > Що означає знищення 7 мільйонів населення за 15 років. Це геноцид проти власного народу?

  Не, это бред у автора. В Германии население тоже уменьшается - там тоже террор, да? А в Китае растет - там террора нет совсем?

  > Тероризм випестується в країнах з низьким рівнєм культури та достатку, в країнах де керуючий режим сам застосовує до свого народу політику геноциду і терору.

  В таких странах часто население растет. Демография - штука сложная. Почему, когда выключают электричество, через 9 месяцев небольшой всплеск рождаемости? ;)

  Кто вообще сказал, что рост населения - это всегда и везде хорошо? Земля - не резиновая...

  > десятилітніми нелюдськими умовами життя доведених до прірви соціального вибуху...?

  Не смеши мои тапочки... Условия нелегкие, и бороться есть за что, и зарплаты невелики, но с голоду работающие люди сейчас в Украине не мрут.

  > Затримки зарплати, підвищення тарифів...

  Да, есть, есть еще беззаконие и произвол милиции. Как это связано с демографией?

  > Треба припинити сучасний геноцид в Україні, треба позбавитися злочинної спадщини комуністичного терору. Українці мають право на гідні людини умови жєиття.

  "Смешались в кучу кони, люди"... "Спадщина комуністичного терору", которая таки есть, перемешана с выдуманным "сучасним геноцидом". С последним предложением согласен.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.11 | Антон

   5-ти бальный наффталін про отдельные недостатки.

   Да есть у нас еще некоторые недостатки, наример Земля не резиновая и под асфалт всех не закатать. И правилен тут пример Китайских товарищей... Опыта маловато. Нет есть у нас еще недостатки.
   Или вот еще например - Житель Одессы, Семен Семеныч, 67 лет(но сутулый), инвалид, без ноги (мог бы отдыхать), но пишет, интересуется - когда в его доме отремонтируют лифт? Есть конечно недостаки но работают люди - еще 15 лет и жалоб не будет.
   Чья это тут тень так толерантна к недостаткам комунобандитов?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.11 | rais

    Re: 5-ти бальный наффталін про отдельные недостатки.

    Ви теж відчули в цій тіні призракК?
   • 2006.10.11 | Shadow

    Re: 5-ти бальный наффталін про отдельные недостатки.

    > Чья это тут тень так толерантна к недостаткам комунобандитов?

    Ты читать умеешь? Где это я толерантен? С чего ты взял, что я думаю, что беззаконие в судах, милиции, да что там говорить - ВЕЗДЕ! - это хорошо?? Я просто говорю, что это - не геноцид. Это дикий капитализм. Очень дикий. Звыняйтэ, бананив нэма.

    Геноцид - это когда мочат массово и целенаправленно, преднамеренно. Ты утверждаешь, что, например, Ахметка _хочет убивать людей_? Я думаю, что он _хочет зашибать бабло_. Если кого-то надо "пришить", это для него не проблема, но не является самоцелью.

    Истерики про "миллионы жертв геноцида" за последнее десятиление - для любителей страшных сказок (Герасимьючке бы понравилось) или поиска ведьм (наклеить ярлык пострашнее). Напр комуняки уже оседлали эту тему - "после развала СССР в Украине второй голодомор". Слыхали такое? Нет? Пошукайте в сети у Симоненьки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.11 | rais

     Ты читать умеешь?

     Геноцид это когда мочат направо налево? Ну, ну.

     Ты читать умеешь? Читай!

     КОНВЕНЦИЯ
     О ПРЕДУПРЕЖДЕНИИ ПРЕСТУПЛЕНИЯ ГЕНОЦИДА
     И НАКАЗАНИИ ЗА НЕГО

     9 декабря 1948 года

     Вступила в силу 12 января 1951 г. По состоянию на 1 января 1989 г. 99 участников. СССР подписал 16 декабря 1949 г. Ратифицирована Президиумом Верховного Совета СССР 18 марта 1954 г. с оговорками. Ратификационная грамота СССР депонирована Генеральному секретарю ООН 3 мая 1954 г. Вступила в силу для СССР 1 августа 1954 г.

     Статья II

     В настоящей Конвенции под геноцидом понимаются следующие действия, совершаемые с намерением уничтожить, полностью или частично, какую-либо национальную, этническую, расовую или религиозную группу как таковую:

     а) убийство членов такой группы;

     b) причинение серьезных телесных повреждений или умственного расстройства членам такой группы;

     c) предумышленное создание для какой-либо группы таких жизненных условий, которые рассчитаны на полное или частичное физическое уничтожение ее;

     d) меры, рассчитанные на предотвращение деторождения в среде такой группы;

     е) насильственная передача детей из одной человеческой группы в другую     Повторюю в Україні тривалий час комунобандитами штучно створюються такі умови життя, які приводять до часткового або повного фізичного знищення укроаїнців.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | vvkornilov

   Re: Вот тебе 5 по демагогии

   треба ж...
   Тінь не впізнати...
   Хапайте його, хапайте, братчики, він продався Регіонам!!!
   Що він меле!
   Всі відомо, Україна -- це гігантський отруйдний ацидний концтабір, де століттями катують українців із самого народження. Найперше салом і горілочкою. Кошшшшмммааарррр.
   А поряд -- гігантський концтабір Росія, де за суми від 4 до 10 сотень баксів на день мізерного пайку карають і катують ще пару мільйонів українців. Вони навіть забувають свою мову! А що на Європщині коється, де від 10 сотен страждають ВИСЕЛЕНІ з України москалями та агентами ГРУ українці...

   Московська імперія зла, якій продався товариш Шадов, він же shadow.
   Що се робиться, братчики, ВЕРБУЮТЬ кращих... Зрада ходить по подвір-ях, жалісливо мукають корови, а десь так моторошно виє бронепотяг.

   PS. Перший нормальний пост п. Шадова, що втрапив мені на очі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua