МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Який хід. Данєцкій проти данєцкіх (л)

10/10/2006 | Shooter

Відповіді

 • 2006.10.10 | Englishman

  Тимошенко, Тимошенко..

  Що і треба було довести. Ющенко вчергове продемонстрував свою слизьку натуру.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.10 | Shooter

   Re: Тимошенко, Тимошенко..

   Englishman пише:
   > Що і треба було довести. Ющенко вчергове продемонстрував свою слизьку натуру.

   Швидще, Юля - своє абсолютне невміння домовлятися.

   Хоча об'єктивно такий хід є сильнішим, ніж призначення Юлі Секретарем РНБО. Та і з ВР буде данєцким жару давати. А спроба виростити ПРУ гідного данєцкого конкурента заслуговує на всячєскую похвалу.

   Divide et impera - працює, працювало і буде працювати в політиці.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.10 | Englishman

    чому Ви апріорі певні, що це невміння продемонструвала Тимошенко

    Shooter пише:
    > Englishman пише:
    > > Що і треба було довести. Ющенко вчергове продемонстрував свою слизьку натуру.
    >
    > Швидще, Юля - своє абсолютне невміння домовлятися.

    Сабж.

    >
    > Хоча об'єктивно такий хід є сильнішим, ніж призначення Юлі Секретарем РНБО. Та і з ВР буде данєцким жару давати. А спроба виростити ПРУ гідного данєцкого конкурента заслуговує на всячєскую похвалу.

    Та ні. Просто у Юща викривлене сприйняття реальності. Бачте, він цінує мілку пакість Ахметову сьогодні вище за своє політичне виживання завтра.

    >
    > Divide et impera - працює, працювало і буде працювати в політиці.

    Ви так кажете, ніби Ющ чимось володарює. Ги.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.10 | Shooter

     Постеріорі тільки

     Englishman пише:
     > Shooter пише:
     > > Englishman пише:
     > > > Що і треба було довести. Ющенко вчергове продемонстрував свою слизьку натуру.
     > >
     > > Швидще, Юля - своє абсолютне невміння домовлятися.
     >
     > Сабж.

     Практика - критерій істини.

     Юля не вміла домовлятися ні влітку 2005, ні у вересні 2005, ні в період вересень-березень 2005, ні під час "помаранчевої коаліціади". Результат - аж втративши все, почала подавати певні ознаки розуміння того, що сама владу не отримає/утримає.

     > > Хоча об'єктивно такий хід є сильнішим, ніж призначення Юлі Секретарем РНБО. Та і з ВР буде данєцким жару давати. А спроба виростити ПРУ гідного данєцкого конкурента заслуговує на всячєскую похвалу.
     >
     > Та ні. Просто у Юща викривлене сприйняття реальності. Бачте, він цінує мілку пакість Ахметову сьогодні вище за своє політичне виживання завтра.

     :) Я пропоную глянути на рейтинги Юлі і Яника і зрозуміти, що якщо данєцким не робити чим більше пакостей і зі всіх сторін, особливо зі сторони їм "соціально близьких", то таке саме співвідношення рейтингів залишиться і в 2009. Себто Юля - глава РНБО майже нічого не змінювало в загальній розстановці сил. Натомість, залученння нових союзників - може.

     > > Divide et impera - працює, працювало і буде працювати в політиці.
     >
     > Ви так кажете, ніби Ющ чимось володарює.

     Він якраз не владарює тому, що був занадто м'який і "порядний", не застосовуючи жорстко цей принцип від самого початку перебування при владі.

     Зауважте - Кучма владарював всім, сповна використовуючи цей принцип. Слава Богу, Ющенко - не Кучма, проте його певна наївність щодо можливого "об'єдннання помаранчевих на добровільних засадах" і проявлені при цьому звєрські апетити союзників щодо влади привела до того, що тепер при владі - ПРУшники.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.10 | damoradan

      Покажите мне рейтинги!!!

      Shooter пише:

      > :) Я пропоную глянути на рейтинги Юлі і Яника і зрозуміти, що якщо данєцким не робити чим більше пакостей і зі всіх сторін, особливо зі сторони їм "соціально близьких", то таке саме співвідношення рейтингів залишиться і в 2009. Себто Юля - глава РНБО майже нічого не змінювало в загальній розстановці сил. Натомість, залученння нових союзників - може.

      Давайте посмотрим. Я уже месяц прошу показать мне рейтинги, никто не может. А Вы их видели?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.10 | Shooter

       Пошукайте

       damoradan пише:
       > Shooter пише:
       >
       > > :) Я пропоную глянути на рейтинги Юлі і Яника і зрозуміти, що якщо данєцким не робити чим більше пакостей і зі всіх сторін, особливо зі сторони їм "соціально близьких", то таке саме співвідношення рейтингів залишиться і в 2009. Себто Юля - глава РНБО майже нічого не змінювало в загальній розстановці сил. Натомість, залученння нових союзників - може.
       >
       > Давайте посмотрим. Я уже месяц прошу показать мне рейтинги, никто не может. А Вы их видели?

       Бачив. Не давніше, як тиждень. Довіра до Януковича суттєво вища, ніж до Юлі чи Юща. Разом Юля+Ющ переважають Януковича, але, як Ви розумієте, в даному випадку важко говорити про аддитивність.

       Хоча, звісно, через 3 роки все може бути цілком інакше...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.10 | damoradan

        Я так и думал

        Дело в том, что "рейтинг доверия", особенно если он не подтвержден несколькими источниками, сам по себе ничего не значит. Мне для начала хотелось бы посмотреть на "за кого бы вы голосовали, если бы выборы были в следующее воскресенье". Я бы взял средние данные от нескольких агентств, отнял бы как минимум 5% у партий коалиции и прибавил бы их партиям оппозиции (как результат избирательной кампании), а потом бы уже начинал делать выводы. А таких данных нет, во всяком случае открыто.
     • 2006.10.10 | Englishman

      Re: Постеріорі тільки

      Shooter пише:
      > Englishman пише:
      > > Shooter пише:
      > > > Englishman пише:
      > > > > Що і треба було довести. Ющенко вчергове продемонстрував свою слизьку натуру.
      > > >
      > > > Швидще, Юля - своє абсолютне невміння домовлятися.
      > >
      > > Сабж.
      >
      > Практика - критерій істини.
      >
      > Юля не вміла домовлятися ні влітку 2005

      Z kym?
      ні у вересні 2005,

      Stosovno chogo? Vona, jak vy znajete, robyla svoju spravu, intrygamy ne zajmalasja. Prynajmni, Yuschenko vzjav sobi radnykom Zinchenka, hocha bagato hto na cjomu forumi prypysuvav yomu rol' vykonavcja doruchen' Tymoshenko po rozvalu ednosti pomaranchevoji komandy.


      > ні в період вересень-березень 2005, ні під час "помаранчевої коаліціади". Результат - аж втративши все, почала подавати певні ознаки розуміння того, що сама владу не отримає/утримає.

      Tobto, vy vvazhajete, scho Yuschenko z ko nichogo ne vtratyly? I scho golovnoju jih cillju maje buty ne zupynka nastupu donec'kyh na vladu, a bazhannja nasolyty Tymoshenko?
      > > Та ні. Просто у Юща викривлене сприйняття реальності. Бачте, він цінує мілку пакість Ахметову сьогодні вище за своє політичне виживання завтра.
      >
      > :) Я пропоную глянути на рейтинги Юлі і Яника і зрозуміти, що якщо данєцким не робити чим більше пакостей і зі всіх сторін, особливо зі сторони їм "соціально близьких", то таке саме співвідношення рейтингів залишиться і в 2009. Себто Юля - глава РНБО майже нічого не змінювало в загальній розстановці сил. Натомість, залученння нових союзників - може.

      Pogodzhujusja, zajavy vid NUZHnykiv pro te, scho ob'jednuvatysja z BYUT jim ne maje potreby, ne zminjat' nichogo v zagal'nij rozstanovci syl. Ale zaluchennja "novyh sojuznykiv" mozhe ostatochno pozbavyty pidtrymky staryh. Jakcho vy dumajete, scho sojuz z ministrom z mynulogo urjadu Janukovycha je vazhlyvishym vid pidtrymky 21% vyborciv BYUT, maju namir z vamy ne pogodytysja.

      >
      > > > Divide et impera - працює, працювало і буде працювати в політиці.
      > >
      > > Ви так кажете, ніби Ющ чимось володарює.
      >
      > Він якраз не владарює тому, що був занадто м'який і "порядний", не застосовуючи жорстко цей принцип від самого початку перебування при владі.
      >
      > Зауважте - Кучма владарював всім, сповна використовуючи цей принцип. Слава Богу, Ющенко - не Кучма, проте його певна наївність щодо можливого "об'єдннання помаранчевих на добровільних засадах" і проявлені при цьому звєрські апетити союзників щодо влади привела до того, що тепер при владі - ПРУшники.

      "Dobrovilni zasady"- viddaj PM-a NUshnykam, chy ne tak? Tak, dijsno, vin projavyv v cjomu pytanni pevnu najivnist', za jaku teper rozplachujet'sja schodennymy prynuzhennjamy vid PRU-shnykiv.
   • 2006.10.10 | damoradan

    Юля должна была договариватся по поводу СНБО?

    Она не должна была идти во власть, даже если бы Ющ всенародно упал перед ней на колени!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.10 | Мартинюк

     Як політику посада секретаря РНБО для Тимошенко не надто бажана

     При певних плюсах посідання цієї посади є й мінуси - воне не могла б відкрито критикувати ні Януковича ні Ющенка. А для опозиційного політика це необхідно робити.

     І найважливіше - на цій посаді неможливо уникнути конфлікту з "колективним олігархом" який виріс в Україні на базі КДБ-СНБУ-СБУ і надалі використовує ресурси спецслужб для своїх цілий. Кажуть що за реальним багатсвом та впливом це "щось" є співмірне Ахметову і Коломойському.

     Конфлікт неминуче виникає не лише при зрозумілих спробах проконтролювати СБУ, а навіть просто змусити його виконувати елементарні речі для забезпечення національної безпеки.
     Всі секретарі РНБО які пробували навести порядок у цій "державі в державі", бездіяльність та безкорисність якої для України є очевидна, з тріском вилітали з великої політики. Це Василь Дурдинець, Євген Марчук, Петро Порошенко (список неповний). Кожен секретар РНБО розуміє необхідністть реформування цього осколку СРСР, який застряв у тілі незалежної України. Однак розправа з усіма бажаючими запровадити нові структури - напр. Національне Агенство розслідуваннь швидка і жорстока. Наприкла востаннє воно мало бути запущеним у вересні 2005. Натомість всі знають що відбулося у тому злощасному вересні.

     Лише Горбулін, як виходець з альтернативної до КДБ військової розвідки Генштабу СРСР може залишати живим і неушкодженитм у цьому протистоянні. Або ж люди , які робитимуть вигляд що не помічають ідітизму ситуації коли головна спецслужба країни займається виключно комерційними інтригами по боротьбі з власними економічними та політичними конкурентами.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.10 | jurij

      Re:Тимошенко така посада не потрібна,

      оскільки секр. РНБО не має прямої влади, а є лише радником зі своїм апаратом. У Президента радників чимало, а котрий з них впливає на ухвалення рішень - залежить від ситуації. А Юлія є зараз нижче за владними можливостями, але значно популярнішим політиком в народі.
      У РНБО Тимошенко втрачає популярність, стаючи замазана владою в очах народа, але сама реальної влади не отримує.
      Вирогідність бажання Тимошенко на посаду в РНБУ - 0 %, і без варіантів.
   • 2006.10.10 | Shadow

    Re: Тимошенко, Тимошенко..

    Englishman пише:
    >> Що і треба було довести. Ющенко вчергове продемонстрував свою слизьку натуру.

    >Швидще, Юля - своє абсолютне невміння домовлятися.

    Еще один при*бошенный на голову долбодятел. Тебе, Шутер, хоть Гитлера в премьеры - будешь продолжать усердно бороться с "воровкой".

    Лично я уже сыт по самое не могу умеющими договариваться нужниками (включая тебя) и президентом нужника тоже.
   • 2006.10.10 | Sych

    А чому б Гайдуку давити ПРУ, а не прєза?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.10.10 | Предсказамус

  Не совсем понял, почему "против". Он такой ярый оппонент ПРУ?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.10 | Свiдомий

   Хiба Тарута i Ахмєтка - не одна команда?

  • 2006.10.10 | Shooter

   Ні, він більш бляклий. Але опонент.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.10 | Нестор

    І тому працював міністром в уряді Яйцуковича?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.10 | Shooter

     Гм...а це нічого, що Юля працювала "на підхваті" у Лазаренка?

     І що це її "папа Кучма" на пост віце-ПМ в уряд Юща пропонував?

     Коли онанувати надоїсть? Чи ніколи?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.10 | Нестор

      Хе-хе... знову на арихметику потягнуло?

      Більш тверезій людині я б став пояснювати, що Юля на підхваті взагалі ні в кого не працювала, втому числі і на Кучму (не зважаючи на те кого і куди пропонував ющенків татко), але тут не той випадок. Одна арихметика в голові.

      В Ющенка комп глючить чи хакери зламали сервак в секретаріаті і тепер приколюються :)

      То Гайдука призначили міністром, то звільнили
      То Базіва призначили радником то звільнили
      То Зінченко герой Майдану, то зрадник, то знову радник і герой.
      Тепер донецький олігарх - секретар РНБО. Для чого? Звідки радості повні штани?

      Якщо є бажання зіткнутися з Ахмєтовим чи Яником, то чому б не попахати на посаді губернатора Данєцкай оласті. Ось де ціле поле для конкуренції.

      Але ж ні. Наш геніальний пасічник-кадровик призначає губернатором донеччини явного прусака.
 • 2006.10.10 | Ukrod

  Йо майо !

  Ющ таки продався данєцкім але не тим.
  Ларчік просто відкривається, как аказалось.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.10 | Мартинюк

   Тарута фінансував кампанію Ющенка

   А в 2002 він був активним пропагандистом приєднання до "Нашої України" небандитської частини донецького істеблішменту.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.10 | Свiдомий

    А якiсь публiкацiї в Iнтернетi на цю тему є?

   • 2006.10.10 | Englishman

    Tobto, pryjshov chas viddaty borzhok?

 • 2006.10.10 | vvkornilov

  Re: Який хід. Данєцкій проти данєцкіх (л)

  Ющенко мене вразив, це друга людина за 2 дні після прозрілого брюса джексона. Молодець! Гайдук це класний вибір.
  http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/617/54724/

  ну а якщо б я був необ-єктивний, я б сказав, оооо, Юща купив ІСД -- там Чалий, тут Гайдук...

  Втім конкуренція між Ахметовим і Гайдуком -- перебільшення:)))інакше Гайдук став би міністром енергетики ще рік тому, ба навіть указ підписали, але...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.10 | Свiдомий

   Я запитував про посилання на зв'язок мiж Ющем i Тарутою.

 • 2006.10.10 | Свiдомий

  А от вам i "опозицiя данєцкiм" (л)

  http://5tv.com.ua/newsline/237/0/31908/
 • 2006.10.10 | Sych

  Скоріше всього, це черговий результат переговорів нашого

  генералісімуса у стилі "Україна не стає на коліна" з відомого анекдоту.

  НМД, призначення Гайдука - черговий програш Юща у війні з донецькими. Пам"ятаєете на тому тижні він щоки дув у стилі "не дьоргайтеся, а то як зараз призначу КОГОСь головою РадБезу!". Ну і саатвєтсвєенна грунт був вже підготовлений плітками про Тимошенчиху на голову РадБезу. Але, видно, вже у the Генералісімуса ТАКА алєргія на жіночку з косою, що він краще зайвий раз стане раком, ніж підпустить її до себе.

  Тільки навіщо треба було плітки то розпускать? Сам не вірив що вчергове об*ереться? :) А може він потаємний мозахіст? :)
 • 2006.10.10 | VDom

  гроші не пахнуть)

  Якщо не помиляюсь, то Прези дент сказав, шо гроші не пахнуть...
 • 2006.10.11 | Moro

  Цього слід було чекати

  Нормально, Шутер - цього слід було чекати.
  Багато які речі проходять бекграундом - хоча і цілком прогнозованим.
  Ну а шо нам ще залишається? - були часи і гірші.
  Янукович(чомусь?!) тепер виглядає цілком трагічною фігурою. ;-)
  Дарма - були часи і гірші.
 • 2006.10.11 | Englishman

  Тарасик Чорновіл похвалив Ющенка

  Представитель Партии регионов Тарас Чорновил считает, что после новых назначений, сделанных Президентом, можно говорить о втором сроке Виктора Ющенко в должности главы государства.

  Как передает УНИАН, комментируя в интервью журналистам назначение секретарем СНБО Василия Гайдука, Чорновил заметил, что “Гайдук является человеком Президента”.

  «С 2004 года это люди, которые связаны с Тарутой (речь идет о председателе Совета директоров корпорации «Индустриальный союз Донбасса» Сергее Таруте – ред.), “Индустриальным союзом Донбасса”, и другие, которые поддержали тогда Ющенко на президентских выборах”, - сказал Чорновил.

  По его мнению, назначение Гайдука имеет двойную цель: в первую очередь - усиление позиций Президента, «это нормальный подход вполне взвешенного менеджмента… в Секретариате собрались люди, которые сделают все для того, чтобы Президента не сбрасывать вниз, чтобы его не тянула одна политическая сила в пропасть… Они будут работать на него – повышая его влияние в государстве».

  Чорновил считает, что достичь этой цели можно лишь одним способом – снять все конфликты между ветвями власти Украины, максимально разграничив их полномочия, и сделать так, чтобы они работали в одном направлении. По словам Чорновола, это поможет выйти из кризиса, а если Президент будет причастным к выходу из кризиса, «для него это будет позитив, Президент который сам лично как институт наращивает свое влияние в государстве и который при этом не идет на конфликт – для Ющенко это лучший выход». Чорновил также добавил, что после последних назначений в команде Президента «стала реализоваться возможность того, что мы будем серьезно говорить скоро о втором сроке Президента Ющенко».

  Чорновил подчеркнул, что у Партии регионов нет серьезных разногласий с Гайдуком, хотя они принадлежат к разным политическим средам. Он прогнозирует, что будет нормальный уровень сотрудничества и понимание того, что есть такое понятие, как экономическая безопасность государства и тому подобное. «Мы теперь будем со структурой Президента разговаривать на одном языке. Это уже позитив - тогда можно и договориться», - сказал Чорновил.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua