МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УВАГА тим, хто планує вийти 14 жовтня на Хрещатик.

10/10/2006 | Киянка
(відповідна інформація висить на ПД)

Ця гілка відкрита ВИКЛЮЧНО для можливої (з огляду на легку доступність ВФ :) ) координації тих, хто збирається вийти, оскількі обговорення цього вже почалися в різних гілках.
Прохання не розпорошуватися по інших гілках, й концентруватися на взаємних корисних порадах та міркуваннях. Тут це буде робити зручніше, оскільки
гілка буде жорстко модеруватися, і ВЕСЬ флуд, зі свідомими й несвідомими провокаціями включно, буде з любов"ю, без попереджень, пояснень та безапеляційно витиратися (а енергія флудерів буде акумулюватися в натхнення модерів та конструктивних учасників :) )

Відповіді

 • 2006.10.10 | Олександр Демченко

  Друзі, буде дуже цікавий проект мобільного репортажу. Приєднуйте

  ...ся. Зараз я і ще одна людина готуємо проект з мобільної громадянської журналістики. Фото, звук та відео з місця подій з'являтимуться у інтернеті за півхвилини. Фактично, це репортаж в режимі реального часу.

  Я запрошую приєднуватися тих майданівців, які мають мобільні телефони, обладнані фотокамерою. Пишіть на мою поштову адресу - jhaana@gmail.com

  Побачити, як це працює, можна буде ввечері у четвер, але ліпше, якщо ми зв'яжемось раніше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.10 | Кирило

   Re: Друзі, буде дуже цікавий проект

   А якщо мобілка без камери, але буде диктофон? Я, напевне, для радіо "Свобода" щось записуватиму, але з радістю долучуся і до мобільного репортажу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.11 | Олександр Демченко

    Цікаво

    В мене нема Вашого телефону - напишіть (адреса вище), або подзвоніть 8067 4055002 - мій телефон
 • 2006.10.10 | Киянка

  Місце зустрічі ще може уточнюватися. Слідкуйте за ПД

  Звісно, фотоапарати, камери та под. беріть всі, хто бажає, але врахуйте, що ситуація може обернутися по-різному: журналісти зі своїм знаряддям та посвідченнями мають більше шансів на те, що зможуть якісно все зафіксувати, то ж бажаючі з фото-камерами по можливості приєднуйтесь до журналюг.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.10 | Олександр Демченко

   Так, або якість, або швидкість.

   До речі, поки що ніхто не відгукнувся на попереднє повідомлення.
 • 2006.10.10 | странник

  Re: УВАГА тим, хто планує вийти 14 жовтня на Хрещатик.

  А за оставшееся время договориться с остальными о скоординированных действиях невозможно? Или это и не надо?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.10 | Киянка

   А з іншими - це з ким? - Пропонуй :)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.12 | странник

    Re: А з іншими - це з ким? - Пропонуй :)

    Націоналісти продовжують дружно йти різними дорогами до спільної цілі. Як завжди, всі окремо: майдан, УНА-УНСО, Свобода, Тризуб, УНП, КУН, хто там ще?
    Цікаво, скільки цей могутній поступ буде ще продовжуватись?
    Ці вибори ще раз все продемонстрували.
    А ще ж до виборів говорили-балакали, в котрий вже раз...

    Пара старих текстів про наболіле:
    Розпрягайте хлопці коней? http://forum.pravda.com.ua/read.php?4,53124

    Блок національно-патріотичних сил «Національний Вибір». http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,291839

    І ще 1,5 року пройшло.
    Вірною дорогою йдемо товариші, як казав великий Ленін. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | Киянка

     Дякую, думка зрозуміла

     Хороша думка, правильна, от тільки виконувати її складно. Хто що може в цьому плані - робить (сподіваюся, і ти :) ). На швидкий, достатньо результативний ефект таких дій розраховувати важко - згадай липневі нюанси :)
 • 2006.10.11 | Чучхе

  По-перше, я спробував дослідити місця дислокації наших опонентів

  Для цього існує чудовий сайт "антиоранж", учасник якогось "кольца патріотічєскіх рєсурсов Вєлікой Россіі", та і є ще такий унікальний форум, який називається "За Донбасс", з якого можна зробити наступні висновки:

  По-перше, мітинга буде два, один з яких проводить ПСПУ, інший всі інші наші штатні русофіли й ліваки. Будь-хто цікавий може прочитати на http://www.anti-orange-ua.com.ru заклик якоїсь Ольги Кієвской до мобілізації з номером телефона "для желающих присоединиться к антифашистскому митингу: 238-99-90". Якщо ви ще й не полінуєтесь подзвонити по цьому телефону, то попадете у центральний комітет КПУ на вул Борисоглібській, де вам роз"яснять, що 14-го буде мітинг "пам"яті річниці Нюрнбергського процесу" і для цього тре прийти на Хрещатик о 9-й, або й ще раніше, щоб зайняти територію до маршу УПА.

  Що планує Вітренко, наразі не знаю, бо не можу додзвонитися в Севастополь по номеру, що дається на її сайті "запись добровольцев и сбор пожертвований на поездку проводится в Севастополе по адресу: проспект Нахимова-11, комната 2. Телефон (0692) 54-36-47". Але оскільки автобуси з приїжджими мітингувальниками традиційно кучкуються біля Річкового вокзалу, думаю, їх мітинг буде стартувати з району Європейської площі. Час невідомий.

  Виходячи з цього, думаю, що майданівцям краще було б зустрічатися біля того виходу з м. Хрещатик, що на Городецького (або між ескалаторами під землею), та й прийти пораніше, щоб бути безпосередньо серед подій.

  По-друге, у мене дійсно є журналістське посвідчення, так що може це поможе розрулювати важкі ситуації, тим більше, що принаймні я іду на акцію не тільки ради підтримку УПА (хоча й це також), а й з метою захисту мого рідного міста від політичноангажованих мордобоїв, виявлення провокаторів, та захисту мого особистого права ходити де я захочу і коли я захочу. Сподіваюсь, майданівці також дотримуватимуться цих засад, не розглядаючи 14 жовтня як "матч-реванш".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.11 | Киянка

   Дуже дякую за конструктив, зараз поправлю на ПД,

   Чучхе пише:
   > принаймні я іду на акцію не тільки ради підтримку УПА (хоча й це також), а й з метою захисту мого рідного міста від політичноангажованих мордобоїв, виявлення провокаторів, та захисту мого особистого права ходити де я захочу і коли я захочу. Сподіваюсь, майданівці також дотримуватимуться цих засад, не розглядаючи 14 жовтня як "матч-реванш".

   Хоча в кожного співвідношення таких двох основних мотивацій може бути різне, сумарно, думаю, буде парітет :) , чого хочеться побажати і в усій іншій патріотично-демократичній діяльності, й не лише майданівцям :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.12 | Чучхе

    І ще потрібен єдиний мобільний телефон координатора

    щоб всі, хто загубиться, чи запізниться, знали, де їм шукати загал

    Чи той номер, що на першій сторінці - він дійсний?

    Взагалі, добре було б номер написати тут для всіх. Тільки він має бути один для всіх, щоб не було плутанини
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | Киянка

     Мобільний телефон для координації

     Той, що стоїть на першій сторінці сайту. Працюватиме з 9.30.
     Можна також сповіщати туди всі новини, які стосуються тематики.

     Питання, який тел. буде раніше цього часу, буде вирішено, сподіваюся, швидко.

     Для ЧУЧХЕ - телефонуйте за цим відомим Вам :) номером
   • 2006.10.12 | Чучхе

    анонс суботных заходів від УНІАН

    звертаю увагу, що ще якась колона (ПСПУ?) піде від Лаври. А загалом - повна веселуха ще й з ярмаркою

    14 октября (суббота)
    8-30 - Начнется Крестный ход и молитвенное стояние, посвященное 60-летию завершения в Нюрнберге Международного военного трибунала. Участники пройдут от Киево-Печерской лавры до Майдана Незалежности. Организатор - Союз православных граждан Украины. Молитвенное стояние продлится ориентировочно до 18-00. Телефон: 285-36-86.

    9-00 - В Шевченковском районе г. Киева состоится районная ярмарка по продаже сельскохозяйственной плодово-овощной продукции, а также продовольственных товаров (ул. Подвойского, 2 – 4).

    10-00 - По случаю 64-й годовщины создания Украинской Повстанческой Армии на Майдане Незалежности начнется Марш УПА. Организаторы - Киевское Краевое Братство воинов ОУН-УПА, Всеукраинское объединение "Свобода", Украинская Национальная Ассамблея (УНА-УНСО), Молодежный Националистический Конгресс, "Национальный Альянс" и другие. Телефоны: 8-050-447-60-12, 8-050-828-62-42, 8-097-997-68-05, 8-096-735-97-22.

    11-00 - Состоятся торжественные мероприятия по случаю 100-летия Свято-Покровской церкви и Дня Украинского казачества. В программе: богослужение, крестный ход, передача в дар храма старославянских икон. Церемония посвящения в казаки округа, угощение прихожан и гостей (ул..Мостицкая, 2, жилищный массив “Виноградарь”). Телефон: 205-97-69
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | Киянка

     Дякую! Попереднє питання - з"ясовується.

 • 2006.10.13 | Мірко

  Місце зустрічі не можна змінити, - або діли і пануй

  Бо так один дістане інфу а другий ні. Один піде на Майдан а другий де інде. І цим ви забезпечите те що на Майдані зявиться горстка людей, яких серйозно поб'ють, або лише кпитимуться зі слабеньких націоналістів.
  Тре думати маштабами Майдану, - разом нас багато, - і до провокації тоді ніхто не наважиться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.13 | Киянка

   ЗГОЛОШУЙМОСЯ на завтра

   Хто, з ким/чим, що може.

   Заздалегідь зголосилося близько двох десятків активістів, тут форумчані теж це робили, в інших гілках. От давайте прикинемо, наскільки нас багато.

   Щодо зміни місця/часу - це буде робитися тільки в разі кінечної доцільності.

   Зголошуйтеся, хто може бути з вечора: бажано було б на 6 год. 14.10 мати інфу з Хрещатика, ще краще - прямо з мобілки на сайт.

   Звісно, така підготовка ведеться не від щойно, але непогано було б всім навзаєм побачити, як ефективно форумчани можуть зорганізуватися
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | Макс

    Re: ЗГОЛОШУЙМОСЯ на завтра

    Виходимо на Майдан в п'ятниці ввечері, щоб недопустити проросійських бандитів на Майдан Незалежності.
    Беріть із собою українські прапори, прапори УПА, аптечки, палатки, їжу та воду.Ні - алкоголю!
    Зустрічаємось на Майдані Незалежності в Києві в п'ятницю ввечері.

    CЛАВА УКРАЇНІ!
    СЛАВА ГЕРОЯМ УПА!
 • 2006.10.13 | Чучхе

  Увага тим що не в Києві (про вебкамери)

  нагадаю, що всі події на Майдані ви можете спостерігати через вебкамеру каналу 1+1 за адресою http://1plus1.tv/video/camera.php
 • 2006.10.13 | Киянка

  Зараз з"ясовується, коли й куди варто йти

  Як тільки ситуація буде ясніша на місці (в центрі), буде поправлено на ПД.
  Ті, хто збирається йти: будьте добрі, терпіння, все одно з раннього ранку можуть бути уточнення.
 • 2006.10.13 | Киянка

  Координаційні тел. на першій сторінці сайту:

  Координація 14 жовтня 2006 року в Києві - якщо Ви загубили майданівських активістів - дзвоніть сюди: 8 050 506 61 71

  Імейл: news -@- maidan.org.ua

  8 039 293-57-05 (з 9.30. 14.10.2006)
 • 2006.10.14 | Киянка

  О 9.30 на Інститутській біля метро буде координатор

  Так що ніхто з майданівців не залишиться самий.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua