МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Без росії у кучми нема майбутнього

10/10/2006 | Illia
Другий президент України Леонід Кучма бачить позитивні зрушення в україно-російських відносинах, однак впевнений, що на колишню висоту вони навряд чи піднімуться.

"У 2005 році, особливо на початку, українське керівництво, немов навмисно намагалося погіршити відносини з Росією настільки, наскільки можливо. І перша ціна, яку ми за це заплатили, була нова ціна на газ, адже це рішення було в першу чергу політичним. Та й з інших проблем - теж", - сказав він в інтерв’ю газеті "Столичні новини", опублікованому у вівторок, 10 жовтня.

"Тепер наші відносини потихеньку поліпшуються. Але на колишню висоту навряд чи піднімуться", - вважає Кучма.

Він підкреслив, що "благодійна" політика Росії в її ближнім зарубіжжі закінчилася. "Для росіян це вирішене питання. Вони будуть керуватися, насамперед, прагматичними розуміннями. І ми як ніхто іншої повинні це розуміти", - сказав Кучма.

Відповідаючи на питання, які дії необхідно почати для гармонізації відносин із РФ у політичній сфері, він сказав: "Спочатку потрібно викинути з голови задні думки щодо Росії. Тоді відповідні дії підуть як би автоматично",

"Без дуже-дуже тісної взаємодії в економіці з Росією в нас немає майбутнього. Невже це важко зрозуміти? Давайте подивимося на теплі відносини "старої" Європи з Росією. Невже це тільки через повагу до президента Путіна? На мій погляд, це в більшій мірі через повагу до незліченних запасів сировинних ресурсів Російської Федерації, безмежного внутрішнього ринку, багато-багато іншого. Невже ще потрібні інші аргументи?", - сказав Кучма.

http://www.korespondent.net/main/58409

Відповіді

 • 2006.10.10 | vvkornilov

  Re: Без росії у кучми нема майбутнього

  екс-президент абсолютно правий, це ж не нинішні напівідіоти, що одні, що інші, хворі на геополітичний кретинізм...

  втім, він протирічіть сам собі -- ми вже не владні над східним вектором, Росія не бажає особливих стосунків з Україною. Як і Захід.

  відтак, мусимо бьудувати своє.
 • 2006.10.10 | rais

  З комунобандитами немає майбутнього України.

 • 2006.10.10 | damoradan

  Re: у кучми нема майбутнього. Period

  Кому еще охота этого старого пердуна цитировать?
 • 2006.10.10 | Хвізик

  таких як Кучма за Івана Грозного на куски різали і собак годувалCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua