МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ОПОРА: посол грузії засмакував українське сало

10/10/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Дружнє українське сало під грузинським соусом сацебелі

10 жовтня 2006 року Громадянська мережа ОПОРА провела акцію солідарності з грузинським народом під Посольством Грузії в Україні.

Акція щодо розгортання конфлікту між Грузією та Росією, який почався з затримання у Тбілісі 6 російських офіцерів за звинуваченням у шпигунстві. Після цього Російська Федерація припинила видачу віз громадянам Грузії. Водночас почалася евакуація російських громадян з грузинської території.

Останні події засвідчили, що російська влада веде несправедливу, нетолерантну політику по відношенню до сусідньої держави. Численні приклади тиску та переслідувань представників грузинського народу, в тому числі і дітей, вказують на радикально шовіністичні настрої російських політиків. Дії та слова російських урядовців принижують честь та гідність грузинського народу, розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Грузинам демонструють їх меншовартість, проводять принизливі „чистки”, автоматично зараховують до терористичних угруповань.

Акція „Дружнє українське сало під грузинським соусом сацебелі” від Громадянської Мережі ОПОРА символічно демонструє підтримку та приязне ставлення українського народу до Грузії. Саме тому на заході фігурував великий український прапор, бутерброди з салом, огірочками під грузинським соусом та музичний супровід (живий оркестр), який виконував українські та грузинські мотиви. Українці прийшли під посольство Грузії для того, щоб висловити надію на мирне і помірковане врегулювання конфлікту, на налагодження двосторонніх відносин між сусідніми державами.

Ми пам’ятаємо той час, коли грузини щиро нас підтримали напередодні та під час президентських виборів. Ми не можемо мовчати та стояти осторонь, коли прагнення до демократії і незалежності заважають жити великоросійським шовіністам. Ми щиро сподіваємося, що здоровий глузд переможе емоції та надалі переважатиме у стосунках між сусідніми державами.

Громадянська мережа ОПОРА надішле лист до Лукіна Володимира Петровича омбудсмена Російської Федерації з проханням скористатися своїми повноваженнями у врегулюванні конфлікту та реагувати на масові порушення прав грузин у Росії.

Інформаційний відділ ГМ ОПОРА
80504103745

Відповіді

 • 2006.10.11 | Вільний

  Re: ОПОРА: посол грузії засмакував українське сало

  Шановні! Якшо ви маєте бажання росповісти про наші тісні братерськи взаємовідносини між Україною та ресбубліку Грузію - будь ласка!
  Але навіщо ця оцінка стосунків нашіх сусідів, в яких ми знаходимся осторонь? Що це за слова такі "шовіністичні настрої російських політиків", "принизливі „чистки”".?? Кожна держава має створити на своїй территоріі умови за для беспечного їснування громадян які поважають закон та моральні цінності! Те що відбулося за останній час на території Росії - це суто внутрішня справа по визволенню території від ворів та нелегальних імігрантів. А якщо імігранти приїхали сім'ями, приїхали з дітьми так їх і було депортовано разом з батьками, та ще й задарма. Не треба давити на жаль!
  І якщо зайшла мова про "шовіністичні настрої російських політиків" мабуть постараєтесь перелікувати всіх поіменно? Будь ласка...
  Та іще к слову, невже в нашій рідній країні замало клопоту, що треба совати носа за паркан та втручатися в сторонні стосунки не розібравшись?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.11 | Сергій Вакуленко

   Непогано було б "перелікувати"

   От тільки ліки на це — не медичного ґатунку...


   Вільний пише:

   > І якщо зайшла мова про "шовіністичні настрої російських політиків" мабуть постараєтесь перелікувати всіх поіменно? Будь ласка...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua