МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Секретар

10/10/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Призначити ГАЙДУКА Віталія Анатолійовича Секретарем Ради національної безпеки і оборони України.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

10 жовтня 2006 року

Джерело:прес-служба Президента

Відповіді

 • 2006.10.10 | 100-й округ

  Re: Секретар

  Виборами 2004 ми забезпечили демократичність виборів 2006, демократично ПРОЛЕТІЛИ, довго телилися, отримали зраду Мороза. В наслідок - Янукович "господар країни". Всі дії Ющенка намагалися пояснити спробою примирення та консолідаціїї. Після призначення Базіва, Зінченка та Гайдука у всіх зірвало дах. Спочатку шок, зараз гнів. Для мене це зрада ющенком тих, хто його ще якось розумів, захищав та підтримував. Хіба за це я отримував по ребрах та нирках на дільницях 100 - го округу (Кіровоград)? Сумно. Де були рішучі дії по відміні реформи у 2005 році. Думали Президент порядний. Не відміняє рефому, бо слово дав. Виявилось - розгублений і переляканий. Ну що ж. Тепер нехай його Тарута захищає і підтримує.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.10 | vvkornilov

   Re: Секретар

   вам винний Ющенко. А чого? Він просто скористався вами. А ви нікому не вірили, хто казав про нього правду, кричали "кучмісти, кучмісти", кричали "ми не бидло, ми не козли", а насправді?
   Важко визнати свою власну помилку?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.10 | Чучхе

    Без помилок нічого не буває, на них вчаться

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.10 | damoradan

     Самое главное, что ошибок никаких не было

     Что, нужно было выбрать Янука? Нет, конечно. Ошибка части электората Ющенко и НУ состояла в том, что они кричали: "Жираф большой, ему видней". Я писал лично Шутеру, что его позиция по защите (скорее, оправданию) дебильного решения Ющенко о разгоне оранжевого правительства еще выйдет боком прежде всего тому же Ющенко и НУ. Так и случилось. НУ должна была приложить все силы к тому, чтобы БЮТ и лично Юля входили в правительство и дальше. НУ должна была объяснить Ющу, что его персональный "комфорт" с Ехануровым ничего ни для кого не значит. Не смогли, не объяснили. Ошиблись НУ и Ющ, а не электорат Ющенко в целом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua