МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Києві тарифи на житлово-комунальні послуги збільшаться втричі

10/10/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У Києві тарифи на житлово-комунальні послуги збільшаться втричі

Тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для населення буде збільшено в 3 рази.
Відповідний проект розпорядження оприлюднено сьогодні в газеті “Хрещатик”.
В документі пропонується погодити для населення, бюджетних організацій та інших споживачів: тариф на централізоване опалення при наявності будинкових засобів обліку теплової енергії, яка використовується на опалення в розмірі 165,6 грн. за місяць з ПДВ за 1 Гкал; централізоване опалення – 2,03 грн. за 1 кв. м. опалювальної площі (зараз 0,80 грн. за 1 кв.м опалювальної житлової площі – УНІАН); тариф на гарячу воду при наявності квартирного або будинкового засобу обліку гарячої води – 10,72 грн. за 1 куб м (3,42 грн. за 1 куб.метр – УНІАН); на гарячу воду – 37,52 грн. на 1 особу (12,00 грн. на 1 особу – УНІАН). Водночас тариф на гарячу воду в гуртожитках становитиме 12,86 грн. на 1 особу (4,10 грн. на 1 особу – УНІАН). Гаряча вода для бюджетних споживачів при наявності в приміщенні засобів обліку гарячої води коштуватиме 10,72 грн. за 1 куб м. Тариф на гарячу воду для інших споживачів при наявності в приміщенні засобів обліку становитиме 12,42 грн. за 1 куб м.
Як зазначається в проекті розпорядження, перерахунки для населення за надані послуги теплопостачальні підприємства, виробники комунальних послуг з централізованого водопостачання мають проводити після закінчення опалювального сезону протягом наступного місяця, де враховуватимуть в т.ч. всі відхилення реальних температур теплоносія від прийнятих при розрахунках нормативів.
В документі також дається доручення головним управлінням житлового господарства, палива та енергетики, з питань цінової політики до 1 листопада ц.р. вивчити та внести пропозиції КМДА про запровадження розрахунків населення за послуги з опалення лише в опалювальний період або за двохставковим тарифом. Крім того, головному інформаційно-обчислювальному центру КМДА доручено здійснювати розщеплення платежів населення за опалення в розмірі 3%, за гарячу воду – 2,5% та проводити перерахунки у Фонд для фінансування впровадження будинкових приладів обліку витрачання та споживання теплової енергії.
Згідно з проектом документа передбачається, що у випадку обладнання будинку лічильниками гарячої води, які не належать її виробнику та у випадку їх відсутності застосовуватиметься знижка до тарифу за 1 куб м гарячої води: в розмірі 0,12 грн при наявності циркуляційної системи та 0,06 грн. – при її відсутності.
В документі також зазначається, що головний інформаційно-обчислювальний центр КМДА, житлові організації, відділи субсидій відповідно до нових тарифів повинні внести зміни в розрахункові рахунки на сплату за комунальні послуги та провести нарахування відповідно до пільг, провести перерахунки призначених субсидій.
Тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води підлягають перегляду в разі зміни тарифів на теплову енергію.
Як повідомляв УНІАН, КМДА планує з 1 грудня зарповадити нові тарифи на комунальні послуги. У минулу п’ятницю в розмові з журналістами перший заступник голови КМДА Анатолій ГОЛУБЧЕНКО під час засідання розширеної колегії адміністрації сказав, що поки не може точно сказати у скільки разів відбудеться підвищення тарифів за надані посуги – в 3,4 або 2 рази, оскільки це залежить від рішення Кабінету міністрів, де відпрацьовувалась ціна на газ. За його інформацією, при КМДА створено комісію, яка займається перевіркою господарської діяльності «Київводоканалу» та «Київенерго» з тим, щоб побачити, наскільки ще можна за рахунок внутрішніх резервів цих підприємств знизити тарифи, тобто за рахунок відрахувань на амортизацію та здійснення ремонтних робіт на цих підприємствах.

Коментар Майдан-Інформу:
Підвищення тарифів мотивується тим що з 1 липня поточного року вартість природного газу, який купує АК "Київенерго" для виробництва теплової енергії, зросла з 210 грн. до 686 грн. за тисячу кубометрів.
Однак вартість наданих послуг складається не лище з вартості газу, але і з вартості інших робіт, матеріалів та послуг, які не залежать від ціни газу, принаймні не зросли у стільки ж разів. Чи не зловживає київська влада своїм монопольним статусом надавача комунальних послуг?

Відповіді

 • 2006.10.12 | jurij

  Re: У Києві тарифи на житлово-комунальні послуги збільшаться втричі

  Після останнього розкрадання землі на мільярди гривень, Київрада на чолі з мером непогано заробила.
  Черновецькому вдалося хитро розвести місцевих бабульок на виборах, обіцяючи допомогу найбіднішим. При тому сектанти розповідали, що безкоштовно годують до 200 тис. осіб. Наївні люди повірили, взяли пайки і проголосували.
  Черновецького підтримали найбідніші кияни, які зараз найбільше постраждають. Їх дешево купили, а тепер ще й обкладуть найважчим за всіх часів комбінованим "подушним "податком, що не залежить від прибутків.
  На фоні могутньої афери з цінами на будівництво житла, постраждають сотні тисяч заробітчан, студентів, що арендують житло.

  З минулих виборів мені не зрозуміло одне - Чому БЮТ, маючи найвищий рейтинг, тоді не виставило свого кандидата на вибори мера, що за впливом значно переважає десяток міністрів уряду разом узятих?
 • 2006.10.12 | странник

  А как же наш газ?

  Он же вроде как, приблизительно, по 20$ добывается?
  Прибыль кому отгрузят? Даже по 339 гр.
 • 2006.10.12 | Englishman

  А Янукович каже, що ціна - 339 гривень (\)

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/10/11/48827.htm

  Чи таким чином він киян збирається провчити?
 • 2006.10.12 | Михайло Свистович

  Re: У Києві тарифи на житлово-комунальні послуги збільшаться втричі

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  > Підвищення тарифів мотивується тим що з 1 липня поточного року вартість природного газу, який купує АК "Київенерго" для виробництва теплової енергії, зросла з 210 грн. до 686 грн. за тисячу кубометрів.
  > Однак вартість наданих послуг складається не лище з вартості газу, але і з вартості інших робіт, матеріалів та послуг, які не залежать від ціни газу, принаймні не зросли у стільки ж разів. Чи не зловживає київська влада своїм монопольним статусом надавача комунальних послуг?

  Ні, не зловживає. Бо газ становить левову частку витрат. До того ж мінімальна зарплата зростала також не раз (ще одна велика частина витрат), а тарифи у Києві були до цього сильно занижені, адже частина витрат покривалася з бюджету, від чого зараз відмовилися.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | Analytik

   Re: У Києві тарифи на житлово-комунальні послуги збільшаться втричі

   А тарифи на обслуговування ліфтів не змінювались з 1991 року.

   Щодо газу, то у вартості тепла відсоток газу 70%. Якщо ціна на газ зросла вдвічі, тариф зростає в 1,5, втричі - тепло зростає вдвічі.

   У воді там десь до 40% електроенергії.

   Знов таки, влада не надає зрозумілих техніко-економічних обгрунтувань.

   Що ми сплачуємо в тарифах не тепло? Багатомільйонну благодійність "Київенерго"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.12 | samopal

    Re: У Києві тарифи на житлово-комунальні послуги збільшаться втр

    Analytik пише:
    Що ми сплачуємо в тарифах не тепло? Багатомільйонну благодійність "Київенерго"?

    Ні, спокій місцевих політиків, котрі першими підійшли до "рівня неспроможності" і, маючи сяк-так забезпечені тили та перебуваючи "на лінії фронту", були б не проти валити щось і на вищих. До тих же не дістанеш, а на місцях можна буде розводити руками,- то ж не ми, мловляв, то нам так згори спустили...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | Analytik

     Re: У Києві тарифи на житлово-комунальні послуги збільшаться втр

     samopal пише:
     > Ні, спокій місцевих політиків, котрі першими підійшли до "рівня неспроможності" і, маючи сяк-так забезпечені тили та перебуваючи "на лінії фронту", були б не проти валити щось і на вищих. До тих же не дістанеш, а на місцях можна буде розводити руками,- то ж не ми, мловляв, то нам так згори спустили...

     Не повторюйте хоч ви ці забобони!
     Тарифи вже 15 років затверджуються на місцевому рівні, і там де не грали в популізм, їх потрохи щорічно збільшували.

     Ніхто на місцях не має права показувати на гору, а разводять руками від власної безпорадності.

     Хто там з них займався питаннями енергозбереження?
     Якщо утеплити хрущовку, можно на 40% знизити споживання тепла. Розумієте, майже вдвічі! Це не я вигадав, це досвід прибалтів, які на ці проекти вибили кредити із Світового банку, в них вже проект окупився, а гроші потрошки віддають і крутять в інших сферах. І не розводять руками.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.13 | Михайло Свистович

      Re: У Києві тарифи на житлово-комунальні послуги збільшаться втр

      Analytik пише:
      >
      > Ніхто на місцях не має права показувати на гору

      Таки має, бо ціну основних складових тарифів (газ, електроенергія, мінімальна зарплата) підвищують нагорі.

      >
      > Хто там з них займався питаннями енергозбереження?

      Такі претензії можна пред"явити лише владі на місцях, якій вже багато років. Нинішні ж влади у багатьох регіонах переважно молоді. Вони фізично не встигли іще нічого зберегти.

      > Якщо утеплити хрущовку, можно на 40% знизити споживання тепла.
      Розумієте, майже вдвічі!

      А гроші на утеплення хрущівки взяти де?

      > Це не я вигадав, це досвід прибалтів, які на ці проекти вибили кредити із Світового банку

      А час на ці кредити взяти де? Он в Україні кредит СБ мав ще рік тому запрацювати, а починає лише зараз.
    • 2006.10.13 | Михайло Свистович

     Re: У Києві тарифи на житлово-комунальні послуги збільшаться втр

     samopal пише:
     >
     > Ні, спокій місцевих політиків, котрі першими підійшли до "рівня неспроможності" і, маючи сяк-так забезпечені тили та перебуваючи "на лінії фронту", були б не проти валити щось і на вищих

     Бо в нинішньому піднятті тарифів винні таки вищі. І величезною помилкою Юлі є перекидання відповідальності на нижчих. Бо зараз ради, де більшість або велику частку має БЮТ (в т.ч. і голів рад) масово по всій Україні голосують за підвищення тарифів. Або виконкоми, сформовані цими радами.

     >
     > До тих же не дістанеш, а на місцях можна буде розводити руками,- то ж не ми, мловляв, то нам так згори спустили...

     А таки спустили. На всіх обласних колегіях мерів буквально пресували з криками "Підвищуйте тарифи".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.13 | samopal

      тарифи на житлово-комунальні послуги БЮТ

      Михайло Свистович пише:
      І величезною помилкою Юлі є перекидання відповідальності на нижчих.

      А відколи це БЮТ перекидав відповідальність за тарифи та ціни на газ кудись "униз". Вони й зараз на охвіційному сайті стогнуть про невиправдано завищені ціни. А от від Вас я про цю "справедливу необхідність" чув (тобто, читав), навіть тут на форумі. Як і про необхідність займаттися політикою "на своєму робочому місці" і не лізти у "високі" сфери. То від кого тепер вимагати зниження цін, від "верхів", включно (причому, у першу чергу) з прізідєнтом, чи від "низів", як це роблять на "Далекому Сході України" (та ще й під прапорами КПУ і СПУ)?
      Звичайно, "хлопці на місцях" раді тягти шо попало, але без згоди верхів (та без регулярних паднашеній) на серйозні суми не наважаться... Як і не зможуть довго гратися при цій владі у "чисті руки" :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.13 | Михайло Свистович

       Re: тарифи на житлово-комунальні послуги БЮТ

       samopal пише:
       >
       > А відколи це БЮТ перекидав відповідальність за тарифи та ціни на газ кудись "униз".

       Від самого початку, коли Юля поперла на мерів. І зараз періодично депутати женуть на місцеву владу. А коли навіть критикують "верхню", то роблять це вкрай безграмотно, говорячи лише за ціни для населення, не пояснюючи, як можна працювавти отримуючи газ по ціні в 1,5 рази вище, аніж мусиш його реалізовувати.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.13 | samopal

        послуги БЮТ

        Михайло Свистович пише:
        Від самого початку, коли Юля поперла на мерів.

        Наведіть, будь-ласка, відомі приклади наїзду на мерів України у виконнанні керівництва БЮТ.

        Михайло Свистович пише:
        І зараз періодично депутати женуть на місцеву владу.

        Є досить такої місцевої влади, котру треба просто гнати (інколи навіть з депутатами вкупі).

        Михайло Свистович пише:
        А коли навіть критикують "верхню", то роблять це вкрай безграмотно, говорячи лише за ціни для населення

        "Безграмотність" критики очевидна, адже ціни таки підняли, хоча й значно нижче, ніж хотіли. Ціни для населення є кінцевою метою політики, бо ціни для Секретаріату Президента, чи для бухвєта облради на іканоміку впливають дуже слабо. В решті-решт за усе платить кінцевий споживач, він же населення, він же електорат, він же... там по-різному називали. Про позицію керівництва БЮТ у "навкологазовому питанні" відомо давно, можливо, не всі її поділяють, то тре так і заявляти. Ще краще робити це перед виборами, а не так як тепер модно у наших "політикумів".

        Михайло Свистович пише:
        не пояснюючи, як можна працювавти отримуючи газ по ціні в 1,5 рази вище, аніж мусиш його реалізовувати.

        А як можна платити за житло більше половини пенсії, чи зарплатні? При чому за послуги, які часто не надаються, надаються не повністю. або мають необгрунтовані тарифи. У Львові мені ще не траплялись випадки, коли за газ чи воду по лічильнику треба було б платити більше, ніж за загальними тарифами. Про воду я взагалі мовчу, бо місцевий Водоканал, - то просто кодло. Адже понад тридцять років вода у більшість помешкань надається за графіком і майже ніколи не можна "вихляпати норму". А за неї ж платять. За її перекачку отримують грощі усілякі енергетики etc.
        Ну добре, до водомірів у совку не звикли. Вони навіть не у всіх старих львівських будинках були. Але газові лічильники перестали встановлювати десь із початку семидесятих. На додаток познімали й ті, котрі були. Та що там житло, - лічильників немає навіть на вході-виході з української газової труби. Бо ж це так само не вигідно, як і встановлення лічильників для населення...
        Одним словом, щось тре міняти: "верхи", "мерів з жеками", або "населення" (як воно вже усіх дістало своїм ниттям про "рівень життя" та іншими популістськими розсусолюваннями...) :lol:
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.13 | Михайло Свистович

         Re: послуги БЮТ

         samopal пише:
         >
         > Наведіть, будь-ласка, відомі приклади наїзду на мерів України у виконнанні керівництва БЮТ.

         Час від часу вони відбуваються по телевізору у висловлюваннях, які я заради виграшу суперечки на форумі записувати не збираюся. А про перший і концептуальний наїзд я вже писав тут і в новинах, і Ви маєте це пам"ятати. Ви можете до всерачки доводити, що Юля любить мерів та ніколи на них не наїжджала несправедливо, але мери від цього краще до Юлі стаивтися не будуть. Моя дружина регулярно буває на всіляких мерських всеукраїнських та обласних нарадах (от і на днях була у Котовську, де від Київщини делегували 7 мерів) і бачить, як воно є.

         >
         > Є досить такої місцевої влади, котру треба просто гнати (інколи навіть з депутатами вкупі)

         В основному першими гнати треба депутатів. І в основному, як це не прикро, від БЮТ. Думаю, що виграш багатьох місцевих виборів, навпаки, попсує Юлі рейтинг. Бо склад депутатів та їх поведінка - це просто абзац.

         >
         > "Безграмотність" критики очевидна, адже ціни таки підняли, хоча й значно нижче, ніж хотіли

         Безграмотність полягає не в цьому

         >
         > Ціни для населення є кінцевою метою політики, бо ціни для Секретаріату Президента, чи для бухвєта облради на іканоміку впливають дуже слабо

         Я бачу Ви просто не розумієте, про що пишете. Бо Ваша кінцева мета може призвести просто до неможливості надання послуг (в самому гіршому випадку - до Алчевська)

         >
         > В решті-решт за усе платить кінцевий споживач, він же населення, він же електорат

         І нинішня популістська безграмотна поведінка "верхнього" БЮТ ("нижнє" на місцях часто розуміє, бо ж мусить вирішувати проблеми, про які "верхнє" лише базікає) може призвести, що кінцевий споживач, він же населення, він же електорат заплатить власним здоров"ям, ремонтом квартир після аварій, інфекційними хворобами та всіма іншими речами, які викликаються неопалюваними батареями чи "сухими" кранами.

         >
         > Про позицію керівництва БЮТ у "навкологазовому питанні" відомо давно

         Ніхто ще не бачив цієї позиції. Критика місцями - це не позиція. Точніше, позиція, але неконструктивна.

         >
         > А як можна платити за житло більше половини пенсії, чи зарплатні?

         Можна на пошті, а можна через банк. Потім можна сісти на хліб і воду і не померти з голоду. Також можна влаштуватися на роботу, просити милостиню, продати квартиру і бомжувати. Тобто, теоретично це можна, хоча і не дуже весело. Віддавати ж газ населенню в півтора рази дешевше, ніж його отримуєш, для комунальних підприємств неможливо ні в якому самому фантастичному випадку. І цього чомусь не розуміє "верхній" БЮТ. Точніше, розуміє, але цинічно про це мовчить, нібито набиваючи собі рейтинг. Насправді цей рейтинг БЮТ собі знижує, бо БЮТ на місцях, в тих регіонах, де вони при владі, і де проживає основний електорат БЮТ, не може критикувати сам себе за підвищення тарифів. А якщо він їх не підвищить - буде Алчевськ, і рейтинг БЮТ впаде. Так що тупа популістська пропаганда "верхнього" БЮТ насправді знижує його рейтинг.

         >
         > А нормальний спосіб для населення не платити половину пенсії чи зарплати за послуги ЖКГ - субсидія.

         >
         > У Львові мені ще не траплялись випадки, коли за газ чи воду по лічильнику треба було б платити більше, ніж за загальними тарифами. Про воду я взагалі мовчу, бо місцевий Водоканал, - то просто кодло. Адже понад тридцять років

         От на цих словах я б і поставив крапку. Понад тридцять років. То як нова львівська влада може змінити за кілька місяців те, що робилося 30 років?

         > Ну добре, до водомірів у совку не звикли. Вони навіть не у всіх старих львівських будинках були. Але газові лічильники перестали встановлювати десь із початку семидесятих. На додаток познімали й ті, котрі були. Та що там житло, - лічильників немає навіть на вході-виході з української газової труби. Бо ж це так само не вигідно, як і встановлення лічильників для населення...

         Зараз встановити собі лічильник на газ і на воду - невелика проблема.

         > Одним словом, щось тре міняти: "верхи", "мерів з жеками", або "населення" (як воно вже усіх дістало своїм ниттям про "рівень життя" та іншими популістськими розсусолюваннями...)

         Для змін потрібен механізм, для неконструктивної критики - лише язик. От тільки ще ніколи необгрунтоване ляпання цим язиком не призвело до далекосяжних позитивних наслідків. Особливо в ситуації, коли критик знаходиться одразу у двох ролях - критика і критикованого (опозиція і місцева влада).
   • 2006.10.13 | Михайло Свистович

    Re: У Києві тарифи на житлово-комунальні послуги збільшаться втричі

    Analytik пише:
    > А тарифи на обслуговування ліфтів не змінювались з 1991 року.

    Дивлячись де. В Києві може і не змінювались, не знаю. В інших містах міняються аж бігом.

    >
    > У воді там десь до 40% електроенергії.

    60%

    >
    > Що ми сплачуємо в тарифах не тепло?

    В основному витрати. Ну і крадіжки як додаток.
 • 2006.10.13 | Linx

  Плагіатом займаємось???


  http://obkom.net.ua/news/2006-10-10/1325.shtml

  Обнародован проект трехкратного увеличения тарифов в Киеве

  Тарифы на коммунальные услуги по централизованному отоплению и снабжению горячей водой для населения будут увеличены в 3 раза. Соответствующий проект распоряжения обнародован сегодня в газете «Хрещатик».


  В документе предлагается согласовать для населения, бюджетных организаций и других потребителей: тариф на централизованное отопление при наличии домовых средств учета тепловой энергии, которая используется на отопление в размере 165,6 грн. в месяц с НДС за 1 Гкал; централизованное отопление – 2,03 грн. за 1 кв. м отопительной площади (сейчас 0,80 грн. за 1 кв. м отопительной жилой площади – УНИАН); тариф на горячую воду при наличии квартирного или домового средства учета горячей воды – 10,72 грн. за 1 куб. м (3,42 грн. за 1 куб. метр – УНИАН); на горячую воду – 37,52 грн. на 1 человека (сейчас 12,00 грн. на 1 человека – УНИАН). В то же время тариф на горячую воду в общежитиях будет составлять 12,86 грн. на 1 человека (сейчас 4,10 грн. на 1 человека – УНИАН). Горячая вода для бюджетных потребителей при наличии в помещении средств учета горячей воды будет стоить 10,72 грн. за 1 куб. м. Тариф на горячую воду для других потребителей при наличии в помещении средств учета будет составлять 12,42 грн. за 1 куб. м.

  Как отмечается в проекте распоряжения, пересчет для населения за предоставленные услуги теплоснабжающие предприятия, производители коммунальных услуг по централизованному водоснабжению должны проводить после окончания отопительного сезона на протяжении следующего месяца, где будут учитывать в т.ч. все отклонения реальных температур теплоносителя от принятых при расчетах нормативов.

  В документе также дается поручение Главным управлениям жилищного хозяйства, топлива и энергетики, по вопросам ценовой политики до 1 ноября с.г. изучить и внести предложения КГГА о внедрении расчетов населения за услуги по отоплению только в отопительный период или по двухставковому тарифу. Кроме того, главному информационно-вычислительному центру КМДА поручено осуществлять расщепление платежей населения за отопление в размере 3%, за горячую воду – 2,5% и проводить пересчет в Фонд для финансирования внедрения домовых приборов учета расходования и потребления тепловой энергии.

  Согласно проекту документа предусматривается, что в случае оборудования дома счетчиками горячей воды, которые не принадлежат ее производителю, и в случае их отсутствия будет применяться скидка к тарифу за 1 куб. м горячей воды: в размере 0,12 грн. при наличии циркуляционной системы и 0,06 грн. – при ее отсутствии.

  В документе также отмечается, что главный информационно-вычислительный центр КГГА, жилищные организации, отделы субсидий в соответствии с новыми тарифами должны внести изменения в расчетные счета за уплату за коммунальные услуги и провести начисление в соответствии с льготами, провести пересчет назначенных субсидий.

  Тарифы на услуги по централизованному отоплению и снабжению горячей воды подлежат пересмотру в случае изменения тарифов на тепловую энергию.

  Как сообщал УНИАН, КГГА планирует с 1 декабря внедрить новые тарифы на коммунальные услуги. В прошлую пятницу в беседе с журналистами первый заместитель председателя КГГА Анатолий ГОЛУБЧЕНКО во время заседания расширенной коллегии администрации сказал, что пока не может точно сказать во сколько раз состоится повышение тарифов за предоставленные услуги – в 3,4 или 2 раза, поскольку это зависит от решения Кабинета Министров, где отрабатывалась цена на газ. По его информации, при КГГА создана комиссия, которая занимается проверкой хозяйственной деятельности «Киевводоканала» и «Киевэнерго» с тем, чтобы увидеть, на сколько еще можно за счет внутренних резервов этих предприятий снизить тарифы, то есть за счет отчислений на амортизацию и осуществление ремонтных работ на этих предприятиях.

  С 1 июля текущего года стоимость природного газа, который покупает АК ”Киевэнерго” для производства тепловой энергии, увеличилась с 210 грн. до 686 грн. за тысячу кубометров.


  УНИАН

  10 октября 2006. 13:25
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.13 | Михайло Свистович

   Ні, фігнею страждаємо

   Цей прес-реліз від КМДА широкою розсилкою надійшов на багато електронних адрес. І кожен зробив з нього свою новину. До "Обкому" чи не надійшов, чи вони пропустили його, тому, можливо, послались на УНІАН.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | Linx

    Ну и зря

    В будь-якому випадку в пристойних ЗМІ вказують джерело.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.13 | Михайло Свистович

     Re: Ну и зря

     Linx пише:
     > В будь-якому випадку в пристойних ЗМІ вказують джерело.

     То пред"являйте претензії до ЗМІ. Ми - не ЗМІ. І всі знають, що інформація, надіслана на Майдан (а не взята нами з іншого джерела), автоматично вважається майданівською, якщо в електронному листі не зазначається інше. Так само, як і ми особливо не ремствуємо, якщо хтось без посилання на нас поширює нашу інформацію. Особливо ту, яку ми широко розсилаємо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua