МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Екс-таз Президента?

10/11/2006 | rais
Речі які були у вживанні сьогодні по модньому називають секонд хендом. Це може бути що завгодно, не лише тази, джинси, друзі... Доля таких речей відома. Нас всіх, наприклад, використали на Майдані. Хтось ще вчора був корисним Президенту, працюючи біля нього. Хтось сьгодні пакує валізи. А когось приставка екс чекає вже завтра.

Мене дуже здивував вислів екс-радника президента пані Лілії Григорович відносно ретро залежності Президента, якій легко міняє "нові мобілки" на "стару професійну техніку". Це особисті порівняння самої пані екс. А її заява що країна повинна жити не за Конституцією а за універсалом взагалі була як грім. Що за ангебот такий? РНБО перептворюють у філію енергопаливного комплексу. Секрктаріат у штаб СДПУо. Це яку ж витримку треба мати коли гвалтують твою країну? Янукович каже що це політична воля Президента. Воля щоб комунобандити кріпли при владі? Я щось не пам'ятаю що це була воля українців на Майдані. Може хтось пояснить мені такий екстаз Президента?

Відповіді

 • 2006.10.11 | ОРИШКА

  Re: Екс-таз Президента?

  У меня пришло время называть вещи своими именами.

  Григорович - дура, попробуйте убедить в обратном.

  Ющенко - главная фича(простите, не до политесов, почему-то) - поведен на собственном мессианстве (Уважаемая Т.Коробова, вы еще 5 лет назад это угадали), плюс неполное чтение полезных образовательных книг. Отсюда растут все дальнейшие ноги. Люди, которые его окружают, для создания имиджа либо дураки, либо безвольные. Еще раз попробуйте убедить в обратном.

  Все беды от бескультурья, а не от Бес-смертного.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.11 | rais

   Re: Екс-таз Президента?

   Невже Бесмертний так "внушает"? Сонечко, вас хтось дурить. В Ромцю нема ані романтизму, ані здравого глузду. Не вірте йому - обманет. Тільки через його інтриги з 2004 року почали скубтися шоколадні зайці з лідером "Батьківщини". Далі ми стали свідками дворічної самозакоханості та відвертої бездіяльності любих друзів. І нарешті спроба красиво зійти з трону через дітячий універсал. Знов порожняк не дозволив цим поцяцькувати. Тож здає президент і з ним здають його друзі те, що закликали не зраджувати. Здають друзів, здають Україну. У Ющенко може бути екс-радники та екс-секретарі, але екс-зрадників не буває! Історія не буде пам'ятати екс-Ющенко. Зрада Майдану гарантує йому лише почесну нішу для політичних трупів поряд з кучмою. Там вони разом і дочекаються нового поповнення командою Януковича.
 • 2006.10.11 | BIO

  Re: Екс-таз Президента?

  Благодаря случайной утечке из открытых источников
  стало известно, что тело не вынесшего перегрузок
  властного экстаза Президента поддерживается
  в пригодном для телеэфира состоянии ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО
  с помощью анабарических процедур со смесью газа
  патентованой на совсекретное имя бенефициаров РУЭ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.11 | НТВ

   Re: Екс-таз Президента?

   Это же надо,поставить секретаря СНБО,чтобы тот занимался нфтью и газом.А,что януковичи будут делать?Кричать на каждом углу,что СНБО плохо работает,поэтому и газ дорогой и нефть плохо течет?Ющ-полный отстой и лечению не подлежит.
 • 2006.10.11 | Ukrod

  Кантора пішет

  Це я до того шо мене не юзнули на Майдані.
  Я все їм гадам припомню, хай но час прийде.
  Але як Ющенко рєзко завів свій бронєпоїзд під назвою НУ на запасний путь ? І шо дивно, - ніхто з нього не злазить, ні Григорович ні решта ексів. А Ющ в темпі вальса змінив вивіску з "Наша Україна" на "Наш Данєцк"(ІСД).
  Коли вже розвязка в цьому тріллєрі ? Хто знає ? Бо нєрви не жилізні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.11 | Антон

   Re: Кантора пішет

   Приємно чути що не всі у дипресії, апатії, або розчаровано забивають болти. Використали не всіх - точно. Думаю ваши нерви витримають - чекати не довго. Таке підвищення цін на комуналку, відомий сервіс ЖЕКів, при жиріючих біля корита влади обранцях швидко дасть свої результати. Репресивна машина комунобандитів невзмозі зупинити те що розпочалося у 2004. І ось лише тоді з запасної колії на всіх парах з барабанами наперевес... Пам'ятаєте - де повинен бути командир? Вірно, попереду на ліхом бронєпоєзде. А на броні все тіж любі екс-друзі з гаслом про Майдан. Тому і не спригують поки. Заманють супротивника, поглубже так ссать. Тактіка-с, панове. Пересічному не зрозуміти та йворог шаленіє від легких і частих перемог і ось тут ми його... єс, екс, експр, експроприїр... мо - в общем таке їм зробимо самім страшно стає. Головне не заважати Президенту усиплять бдітельность колег по широкой коаліціі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.11 | Ukrod

    Нє ! Така кльова тактика не для тих хто на бронепоїзді

   • 2006.10.11 | rais

    Re: Кантора пішет

    А мені здається Президент усипив всіх своєю активністю. Усипив не лише широку але й екс-коаліцію. Ось такий він Український екс-трим.
 • 2006.10.12 | Максим

  Цікаво, то і Данилич використаний таз виходить?

 • 2006.10.12 | miner

  Re: а як щодо наступного припущення:

  <припущення>Ющ і сам хотів би зробити ті непопулярні кроки, які зараз робить кабмін Яника

  На жаль, я не бачу жодних аргументів проти цього припущення, крім віри в патріотизм Юща та те, що його скільки там кроків назустріч людям були чимось серйознішим за гречку Черновецького.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua