МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

TV Polonia у Києві більше не траслюється

10/11/2006 | Ekain
З 1-го жовтня київський монополіст "Воля-кабель" припинив трансляцію TV Polonia. Оператор колцентру пояснив, що ніхто не звертався, що цей канал потрібен. Дивна позиція! А кого вони питали?

Зараз столиця держави, яка має Польщу стратегічним партнером, де живе польська меншина, не має жодного польського телеканалу.

Більше того, незабаром, за словами того ж оператора, зникнуть китайський та французський канали. Знов, це відбувається в європейскькій столиці, в країні, що інтегрується до глобального світу.
На погляд Волі це все нікому не потрібно. А що потрібно? провінціалізація столиці? Додаткові російські канали на місце непотрібних іноземних?

На жаль, керівництво Волі не розуміє, що в цивілізованому світі потрібно ретранслювати канали принаймні основними мовами та мовами основних меньшин. Чому б не додати канал іспанською, арабською? Не зайвою була б турецька, іврит, грузинська, мадьярська то що.

Закликаю тих, коми набрид монополізм, хто не хоче подальшої провінціалізації Києва та російського реваншу у інформаційному простору, писати листи на захист трансляцій TV Polonia, TV6 (Франція), CCTV (КНР). Бо завтра недорахуєтесь п'ятого каналу чи якогось з наших улюблених каналів.

http://volia.com/
abonents@voliacable.com
info@voliacable.com

Відповіді

 • 2006.10.11 | Analytik

  Написав і відправив: Прошу...

  Прошу замінити в пакеті китайський канал CCTV (КНР) на зрозумілий мені TV Polonia
 • 2006.10.11 | Олег

  Re: TV Polonia у Києві більше не траслюється

  А кто хочет смотреть китайский канал ? Лучше российские.И почему оператор должен показывать менее смотримые каналы ? Что-бы потерять свой рейтинг? Сейчас рынок.С позицией автора не согласен.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | Illia

   Хочу Аджарію. Там самі нові фільми. Нахвіг кацапську пропаганду

 • 2006.10.11 | Майстер

  Купіть тарілку і все.

  Щонайбільше $300 - і ви зможете дивитися і Полонію, і Полонію-1 з голими тітками, і Культуру, і Подроже. А заодно ВВС, Юроньюз, Аль-Джазіру, і китайські, і тайські, гінді, курдські, турецькі, болгарський, румунський, мадярський, чорногорський, сербський унд зо вайтер канали. І наші, українські, теж - через супутник Амос (ізраїльський, здається). Без абонплати. Порах...те, чи не віддаєте ви зараз Волі-кіблю більше. До речі, а скільки італійських каналів! Штук 60. Таке враження, що половина Італії працює на ТБ, половина - ТБ дивиться, національний валовий продукт виробляють українські заробітчани.
 • 2006.10.11 | vvkornilov

  Re: TV Polonia у Києві більше не траслюється

  а я хочу, щоб 5-тий замінили на порно. І не Воля, а Порошенко:))) І щоб він сам там відплясував у гей-фільмах. Нумо, наберемо Едіка Прутника...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | Ekain

   Re: TV Polonia у Києві більше не траслюється

   Звісно справа не в тому, купити тарілку чи ні. Я особисто звик жити в опозиції (ідейній, культурній то що) ще з часів СРСР. Справа в тому, що купка людей нав'язує свої смаки та розуміння, яким повинно бути телебачення у столиці країни, яка формує свій світогляд та проголошує прагнення до Європи. Та найбільш дивне, що це не викликає обурення у громади. Принаймні у її частині, що користується інтернетом та бере участь у цьому форумі.

   Звісно більшості не потрібні ні китайські, ні французькі, ні польські канали. Але ми сплачуємо цілком за весь пакет каналів, тобто і ті, хто не дивиться десятки російськіх каналів теж за них сплачують. Тому якщо на частину коштів від споживачів російського продукту у Києві транслюватимуться іноземні канали, то це не порушить комерційного балансу.
  • 2006.10.12 | Illia

   Хачу шоб карнілав паєхал в расію на всехгда

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.12 | Стась

    Да он оттуда и не выезжал

    Потому что в российской политике и в реалиях ориентируется лучше чем в украинских.

    А язык вспомнить нетрудно. Только он у него все равно деревянный какой-то.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | Illia

     Зате, згадуючи латентність, щось інше гумове

  • 2006.10.12 | observer

   ну, а я вам що казав про латентність корнілова?

   vvkornilov пише:
   > а я хочу, щоб 5-тий замінили на порно. І не Воля, а Порошенко:))) І щоб він сам там відплясував у гей-фільмах.

   буеее
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | vvkornilov

    Re: ну, а я вам що казав про латентність корнілова?

    гиги
    от диваки, ви що навіть ІР не перевіряєте? Давно б зрозуміли що до Росії я не маю жодного стосунку.

    Стасику, "дерев-яний" ваш, куме, рупь, бо це ж не ваша рідна мова. А якщо ви не знаєте літературної української, то хто ж вам винний?

    У вас тут таке загострене питання орієнтації, що навіть жартів не розумієте:)))) дивно, чому у "президента" стільки дітей...
 • 2006.10.12 | Igor

  Re: TV Polonia у Києві більше не траслюється

  Вот вы здесь пишите что Воля отключила Полонию. А вы поинтересовались почему это произошло ? Может быть стоил узнать сначала у самого канала ?
  Выяснить какую цену он заломил за трансляцию ? Выяснить условия продолжения трансляции например ?
  А то у вас получилось не сообщение, а просто ложь на лжи.

  Надеюсь что премодерацию это сообщение пройдет. Иначе ресурс Майдана потеряет уважение в глазах многих. А правду вам все равно не скрыть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | Illia

   Бачу ви обізнаний в ціновій політиці тв полонії. То розкажіть

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | Igor

    Re: Бачу ви обізнаний в ціновій політиці тв полонії. То розкажіт

    Вообще то, если "Майдан" заинтересован в правдивом освещении ситуации, то я бы порекомендовал обратится его корреспондентам или в компанию Воля или в посольство Польши. Там ситуацией владеют полностью.

    Я лишь могу заметить здесь, что причина отключения канала с 1 октября весьма банальна: канал перестал распространяться бесплатно и за свою ретрансляцию потребовал совершенно нереально больших денег. Канал оценил себя даже дороже, чем позволяют продавать себя такие каналы как Евпроспорт или Евроньюс. И даже дороже, чем мировые порноканалы.
    И это нормально ???
    Кто будет смотреть его за ТАКИЕ деньги ? Какой кабельный оператор сможет выполнить такие условия ?

    Пусть лучше само польское государство побеспокоится о распространении своих мировых каналов ДЛЯ ВСЕХ. Или поляки хотят "рубить бабло" даже на трансляции католических литургий ?...

    Надеюсь, что премодерацию сообщение пройдет...
  • 2006.10.13 | Ekain

   Re: TV Polonia у Києві більше не траслюється

   Звісно, поцікавився. Про те й написав. Оператор мені казав, що відключили, бо ніхто не звертався, що цей канал потрібен. Як я розумію, є тільки один спосіб передати Волі своє відношення до каналів - це голосування на їх веб-сайті. Мені здається, інтернет-голосування - це не дуже надійне джерело для висновків про популярність каналів. Наприклад мені є багато чого в інтернеті робити окрім відвідування сайту кабельного оператора. Я сплачую рахунки, з року в рік дивився Полонію та багато іншіх каналів і гадки не мав, що я повинен за щось голосувати на вебсайті. Коли я споживаю газ, воду, електрику, не шукаю сайтів Київенерго або Водоканалу.
   Справа не в тому, що я пишу брехню, а в тому, що оператори кол-центру не натреновані відповідати на запитання та скарги належним чином. Я декілька днів їм телефонував. Тільки 4-го жовтня вони визнали, що Полонії більше не буде. До того казали, що це щось не так налаштовано у тюнері, тобто взагалі не знали, що у списку каналів відбулися зміни.
   Ця остання ремарка для Вас, якщо Ви працівник Волі. Бо так виглядає з Вашого пафосу. Замість закликів когось забанить та звинивачень у брехні краще б тренували Ваших працівників та організували б більш репрезентативну систему зворотнього зв'язку з абонентами ніж інтернет-сайт.
  • 2006.10.13 | Analytik

   Може справа не в тому...

   Я точно знаю, що ТВ Полоніа завжди надавала всім права на ретрансляцію безкоштовно, це некомерційний державний канал, на ньому нема реклами.

   Але вважаю, що справа тут в неймовірній кількості китайців, які останнім часом заполонили Київ.

   От для них і організували трансляцію китайського каналу замість польського.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | Ekain

    Re: Може справа не в тому...

    Китайський та польський канали співіснували багато років. Замість Полонії зараз додали болгарський та щось російське.
 • 2006.10.13 | Analytik

  Відповідь Волі

  Добрий вечір.
  Шановний абоненте, ми хотіли б пояснити ситуацію, яка склалась з Польським каналом POLONIA TV.

  11 серпня ми отримали пропозицію від керівництва POLONIA TV (Head of TVP's programmes distribution Department - Dr. Krzysztof Sztandera), про включення в цифрові пакети послуги «Воля Преміум ТВ» пакету польських каналів: TV Polonia, TVP Kultura, TVP3 на нових умовах.
  Договором, який був запропонований польською стороною, передбачалось розповсюдження пакету польських каналів на платній основі - non-fixed quarterly licence fee in the amount of 50% subscriber’s fee for the Package ( TV POLONIA+TVP Kultura+TVP3), тобто фактично 50% від вартості всього пакету «Україна і світ» (зараз він включає 54 канали) – це була б собівартість лише 3 каналів. Як результат, licence fee in the amount of 50% subscriber’s fee for the Package – вимусило підняти ціну на пакет мінімум на 50%. Як свідчать маркетингові дослідження (опитування) наших абонентів -це надто висока ціна для абсолютної більшості з них.

  Виносити ці три канали в окремий пакет ми не можемо, оскільки тоді вартість цього пакету обов’язково включали б базовий, що в свою чергу призвело до встановлення ціни на такий пакет на рівні 150% від базового.
  В ході наступної телефонної розмови польська сторона повідомила нас, що керівництво Polonia TV прийняло рішення розповсюджувати канал Polonia TV на платній основі згідно з умовами що нам була запропонована.
  Ситуація була нами проаналізована, і ми шукали різні способи її вирішення, але оскільки це б певним чином відразу збільшило б ціну базового пакету для наших абонентів, то було прийнято рішення поки що припинити доступ до цього каналу, до вирішення питання договірних відносин.
  Тобто це ні яким чином не зв’язано з якимось особливим відношенням до Polonia TV, ми відкриті до переговорів.

  Ми плануємо модернізацію цифрової станції у наступному році, і це надасть нам можливість продовжити переговори стосовно додаткових каналів. Тобто ми не у якому разі не планували виключати Polonia TV з базового цифрового пакету.

  З повагою,
  Дробітько Ліля,
  співробітник абонентської служби


  -----Original Message-----
  From: abonents [mailto:abonents@voliacable.com]
  Sent: Friday, October 13, 2006 2:47 PM
  To: 'vptv'
  Subject: FW:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua