МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вчора ветерани УПА дали першу прес-конференцію

10/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Їх не цікавлять ветеранські пільги. Повстанці хочуть відновлення історичної справедливості. Так, сучасні фашисти з промосковських екстреміських організації наважуються навішувати ярлики на тих, хто однаково безкомпромісно воював як з комуністами, так з нацистами.

Ветерани Української Повстанської Армії, напередодні річниці створення УПА заявили, що українцям пропонується перекручена інформація про їхню боротьбу. Ветерани вірять, що держава таки визнає їх, але на теперішній уряд та Верховну Раду надій не покладають.

Повстанці мають претензії щодо українських ЗМІ. Вони переконані, що телебачення спотворює історію їхньої боротьби та поширює міфи про УПА. Зокрема про те, що нібито дії повстанців засудили на Нюрнберзькому процесі, або - нібито УПА співпрацювала з німцями.


Вояки УПА вимагають визнати їх стороною, що воювала у Другій світовій війні на боці України та союзників. Їх не цікавлять ветеранські пільги. Повстанці хочуть відновлення історичної справедливості. За приклад ставлять шість західних регіонів, де обласні ради прирівняли повстанців УПА до ветеранів Великої Вітчизняної.

Повстанці не вірять, що їх статус зможе змінити ця Верховна Рада або цей Уряд. Єдину надію покладають на Президента. Він, на їхню думку, може поставити крапку у справі визнання, видавши відповідний указ.
Воякам УПА не зовсім зрозуміло, що Президент мав на увазі під примиренням з ветеранами радянської армії. Кажуть - з рядовими і не сварилися, активно співпрацюють з кількома організаціями ветеранів. А от із ким не збираються миритись - це з колишніми НКВДистами.

Братство УПА не є організатором цьогорічних святкувань річниці Української повстанської армії на Майдані. Тому знімає з себе відповідальність за ймовірне протистояння учасників заходу з опонентами з лівих організацій. Цього року вони обмежаться урочистостями лише у тих регіонах, де до них прихильно ставиться і влада, і громада.

джерело: "5 канал"

Відповіді

 • 2006.10.11 | Артемчук Іван

  Re: Вчора ветерани УПА дали першу прес-конференцію

  І хто ж там був?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.11 | Свiдомий

   Re: Вчора ветерани УПА дали першу прес-конференцію

   Артемчук Іван пише:
   > І хто ж там був?
   http://5tv.com.ua/newsline/184/40/31928/
 • 2006.10.12 | Персефона

  УРА!!! Відбій, люди, братства УПА на шабаші нариву не буде!!!

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Братство УПА не є організатором цьогорічних святкувань річниці Української повстанської армії на Майдані. Тому знімає з себе відповідальність за ймовірне протистояння учасників заходу з опонентами з лівих організацій. Цього року вони обмежаться урочистостями лише у тих регіонах, де до них прихильно ставиться і влада, і громада.
  >
  > джерело: "5 канал"

  чи 5 канал бреше? хтось може перевірити інфу?

  ЯКЩО НЕ БРЕШЕ, тоді я фігєю з радості, забираю назад всі слова, якими могла образити упівців, можу мити рот з милом, чи влаштовувати будь-які інші віртуальні чи реальні акції покути. здровий глузд переміг, і це дуже класно.

  оце тепер дійсно про честь можна говорити. Мала, тепер ви прямо-таки зобов'язані влаштувати якусь скромну альтернативну (типу камерну) "майданівсько-родинну" акцію для ветеранів - без помпи і всякої фігні. :-) І подалі від фанатиків :-). Може шось типу вечір спогадів і зустріч з молоддю - з канапками, квітами, свічками, піснями - бажано в якомусь теплому і затишному місці, де можна гарно посидіти, давши костям відпочити. якщо є де, звичайно...

  ПС. А Майдану варта би було негано зняти агітацію провокаційних заходів, і/або оновити її закликом не ходити на шабаш.

  А якщо 5 канал бреше - тоді питання к чєму би єта.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | Таля

   Re: УРА!!! Відбій, люди, братства УПА на шабаші нариву не буде!!!

   Те що вони не є організаторами акції не означає, що їх там не буде. Читай уважно, хоча з тобою це справа безнадійна...

   Ну а на рахунок твоїх "образ в сторону упівців", то така справа. Хто там на твої жалюгідні провокації увагу звертає...
  • 2006.10.12 | Свiдомий

   Re: УРА!!! Відбій, люди, братства УПА на шабаші нариву не буде!!

   Персефона пише:
   >Може шось типу вечір спогадів і зустріч з молоддю - з канапками, квітами, свічками, піснями - бажано в якомусь теплому і затишному місці, де можна гарно посидіти, давши костям відпочити. якщо є де, звичайно...
   Канапками та свiчками державного визнання УПА не доб'єшся.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.12 | Предсказамус

    Ветераны УПА разобрались в ситуации лучше Вас

    Свiдомий пише:
    > Канапками та свiчками державного визнання УПА не доб'єшся.
    "Повстанці не вірять, що їх статус зможе змінити ця Верховна Рада або цей Уряд. Єдину надію покладають на Президента. Він, на їхню думку, може поставити крапку у справі визнання, видавши відповідний указ."
    Но у нас Президент как был, так и остался священной коровой, поэтому вместо акций возле СП и дачи Ющенко, борцы не поймешь за что будут (вместе с провокаторами) устраивать разборки на Майдане. Причем, как выяснилось, без участия и согласия УПА.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | Свiдомий

     Re: Ветераны УПА разобрались в ситуации лучше Вас

     Предсказамус пише:
     > Свiдомий пише:
     > > Канапками та свiчками державного визнання УПА не доб'єшся.
     > "Повстанці не вірять, що їх статус зможе змінити ця Верховна Рада або цей Уряд. Єдину надію покладають на Президента. Він, на їхню думку, може поставити крапку у справі визнання, видавши відповідний указ."
     > Но у нас Президент как был, так и остался священной коровой, поэтому вместо акций возле СП и дачи Ющенко, борцы не поймешь за что будут (вместе с провокаторами) устраивать разборки на Майдане. Причем, как выяснилось, без участия и согласия УПА.
     Для тих, хто в броньованому танку, пояснюю ще раз: марш за визнання УПА задумується як виключно мирна акцiя, i нiяких "разборок" його органiзатори влаштовувати не збираються. Для цього вони навiть надiслали звернення в МВС та СБУ з вимогою забезпечити в цей день прорядок та запобiгти можливим провокацiям з боку антиукраїнських сил.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.12 | Предсказамус

      А почему именно марш?

      Свiдомий пише:
      > Для тих, хто в броньованому танку, пояснюю ще раз: марш за визнання УПА задумується як виключно мирна акцiя, i нiяких "разборок" його органiзатори влаштовувати не збираються. Для цього вони навiть надiслали звернення в МВС та СБУ з вимогою забезпечити в цей день прорядок та запобiгти можливим провокацiям з боку антиукраїнських сил.
      Что нужно - ветераны УПА сказали на 5-м канале. Теперь внимание, вопрос: какая польза от марша?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.12 | ОРИШКА

       Re: А почему именно марш?

       Вот и я о том же несколько дней их спрашиваю - почему обязательно нужно ХОДИТЬ?
      • 2006.10.12 | Свiдомий

       Re: А почему именно марш?

       Предсказамус пише:
       > Свiдомий пише:
       > > Для тих, хто в броньованому танку, пояснюю ще раз: марш за визнання УПА задумується як виключно мирна акцiя, i нiяких "разборок" його органiзатори влаштовувати не збираються. Для цього вони навiть надiслали звернення в МВС та СБУ з вимогою забезпечити в цей день прорядок та запобiгти можливим провокацiям з боку антиукраїнських сил.
       > Что нужно - ветераны УПА сказали на 5-м канале. Теперь внимание, вопрос: какая польза от марша?
       Вiдповiдь: марш потрiбен для привернення уваги власть iмущих до цiєї проблеми. Силою на цей марш нiхто нiкого не жене. Хто не хоче - нехай не йде.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.12 | Предсказамус

        Я же не спрашиваю, кто кого куда гонит...

        Свiдомий пише:
        > Предсказамус пише:
        >> Что нужно - ветераны УПА сказали на 5-м канале. Теперь внимание, вопрос: какая польза от марша?
        > Вiдповiдь: марш потрiбен для привернення уваги власть iмущих до цiєї проблеми. Силою на цей марш нiхто нiкого не жене. Хто не хоче - нехай не йде.
        Почему Вы решили, что почти гарантированный мордобой в центре Киева вдохновит "власть iмущих" на признание УПА? Почему, повторяю, не собраться под дачей Ющенко с барабанами? Или на Банковой? Стесняетесь покой потревожить?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.12 | Свiдомий

         Re: Я же не спрашиваю, кто кого куда гонит...

         Предсказамус пише:
         > Свiдомий пише:
         > > Предсказамус пише:
         > >> Что нужно - ветераны УПА сказали на 5-м канале. Теперь внимание, вопрос: какая польза от марша?
         > > Вiдповiдь: марш потрiбен для привернення уваги власть iмущих до цiєї проблеми. Силою на цей марш нiхто нiкого не жене. Хто не хоче - нехай не йде.
         > Почему Вы решили, что почти гарантированный мордобой в центре Киева вдохновит "власть iмущих" на признание УПА? Почему, повторяю, не собраться под дачей Ющенко с барабанами? Или на Банковой? Стесняетесь покой потревожить?
         Як на мене, то гримати в бубни пiд парканом Ющенкової дачi i гордо пройтися головною вулицею столицi - абсолютно рiзнi речi. А щодо самого визнання УПА, то воно залежить не настiльки вiд Ющенка, як вiд парламенту, де зараз бал править комуно-бандитська бiльшiсть. Тому цей марш буде своєрiдним народним визнанням ветеранiв УПА - якщо вже держава, за яку вони боролися, вiдмовляється їх визнавати.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.12 | Предсказамус

          Вы уверены, что марш если не поможет, то хотя-бы не помешает?

          Свiдомий пише:
          > Як на мене, то гримати в бубни пiд парканом Ющенкової дачi i гордо пройтися головною вулицею столицi - абсолютно рiзнi речi. А щодо самого визнання УПА, то воно залежить не настiльки вiд Ющенка, як вiд парламенту, де зараз бал править комуно-бандитська бiльшiсть. Тому цей марш буде своєрiдним народним визнанням ветеранiв УПА - якщо вже держава, за яку вони боролися, вiдмовляється їх визнавати.
          Чтоб марш стал народным признанием, нужна, по крайней мере, массовость. Подозреваю, ее не будет. Вместо этого, подозреваю, будет нечто, которое в СМИ подадут так: "14 октября в Киеве состоялись столкновения националистических и пророссийских радикальных группировок, приуроченные ими к дню создания ОУН-УПА". И выгодно это только маргиналам, организовавшим марш. Все остальные (включая ОУН-УПА) останутся в проигрыше.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.12 | Свiдомий

           Re: Вы уверены, что марш если не поможет, то хотя-бы не помешает

           Предсказамус пише:
           > Свiдомий пише:
           > > Як на мене, то гримати в бубни пiд парканом Ющенкової дачi i гордо пройтися головною вулицею столицi - абсолютно рiзнi речi. А щодо самого визнання УПА, то воно залежить не настiльки вiд Ющенка, як вiд парламенту, де зараз бал править комуно-бандитська бiльшiсть. Тому цей марш буде своєрiдним народним визнанням ветеранiв УПА - якщо вже держава, за яку вони боролися, вiдмовляється їх визнавати.
           > Чтоб марш стал народным признанием, нужна, по крайней мере, массовость. Подозреваю, ее не будет. Вместо этого, подозреваю, будет нечто, которое в СМИ подадут так: "14 октября в Киеве состоялись столкновения националистических и пророссийских радикальных группировок, приуроченные ими к дню создания ОУН-УПА". И выгодно это только маргиналам, организовавшим марш. Все остальные (включая ОУН-УПА) останутся в проигрыше.
           Запобiгання можливим сутичкам 14 жовтня - пряме завдання МВС та СБУ. Мiлiцейських спецпiдроздiлiв в Києвi не бракує.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.12 | Предсказамус

            Тю

            Свiдомий пише:
            > Запобiгання можливим сутичкам 14 жовтня - пряме завдання МВС та СБУ.
            Вы что, еще не поняли, как они выполняют свои прямые задания? С другой стороны, задание политического актива №1 - побыстрее убрать из власти вернувшуюся туда банду, а не придумывать провокационные мероприятия, которые не одобряют даже те, ради кого они якобы затеиваются.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.12 | Свiдомий

             Re: Тю

             Предсказамус пише:
             > Свiдомий пише:
             > > Запобiгання можливим сутичкам 14 жовтня - пряме завдання МВС та СБУ.
             > Вы что, еще не поняли, как они выполняют свои прямые задания? С другой стороны, задание политического актива №1 - побыстрее убрать из власти вернувшуюся туда банду, а не придумывать провокационные мероприятия, которые не одобряют даже те, ради кого они якобы затеиваются.
             Цього разу їм доведеться виконати своє пряме завдання сумлiнно.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.10.12 | Предсказамус

              Не смешите

              Свiдомий пише:
              > Цього разу їм доведеться виконати своє пряме завдання сумлiнно.
              А то что? На хвост соли насыпите?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.10.12 | Свiдомий

               Re: Не смешите

               Предсказамус пише:
               > Свiдомий пише:
               > > Цього разу їм доведеться виконати своє пряме завдання сумлiнно.
               > А то что? На хвост соли насыпите?
               Та нi, просто вони самi повиннi усвiдомити цю необхiднiсть.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.10.12 | Предсказамус

                Какой-то детский диалог, ей-Богу

                Свiдомий пише:
                > Предсказамус пише:
                >> Свiдомий пише:
                >>> Цього разу їм доведеться виконати своє пряме завдання сумлiнно.
                >> А то что? На хвост соли насыпите?
                > Та нi, просто вони самi повиннi усвiдомити цю необхiднiсть.
                Вы сами, как я понял, своей ответственности сознавать не обязаны. Ладно, надоела болтовня ни о чем, удачи.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.10.12 | Свiдомий

                 Re: Какой-то детский диалог, ей-Богу

                 Предсказамус пише:
                 > Свiдомий пише:
                 > > Предсказамус пише:
                 > >> Свiдомий пише:
                 > >>> Цього разу їм доведеться виконати своє пряме завдання сумлiнно.
                 > >> А то что? На хвост соли насыпите?
                 > > Та нi, просто вони самi повиннi усвiдомити цю необхiднiсть.
                 > Вы сами, как я понял, своей ответственности сознавать не обязаны.
                 Чому не зобов'язаний? В усiх гiлках, що стосуються цiєї теми, я закликав i закликаю всiх учасникiв майбутнього маршу в жодному випадку не пiддаватися на провокацiї з боку антиукраїнських сил та всiляко уникати фiзичного протистояння. Майдан - це не фронт: у випадку провокацiї краще вiдступити, анiж вв'язуватися в бiйку.
      • 2006.10.12 | SpokusXalepniy

       Марш должен быть на Банковой. Причем, следует им...

       ... раздать автоматы. Настоящие.
       "... дедушка старый, ему всё равно"
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.12 | Свiдомий

        Re: Марш должен быть на Банковой. Причем, следует им...

        SpokusXalepniy пише:
        > ... раздать автоматы. Настоящие.
        > "... дедушка старый, ему всё равно"
        Якийсь дивний у вас гумор.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.12 | SpokusXalepniy

         А как иначе сделать, чтобы до президента дошло?

         Свiдомий пише:
         > SpokusXalepniy пише:
         > > ... раздать автоматы. Настоящие.
         > > "... дедушка старый, ему всё равно"
         > Якийсь дивний у вас гумор.
         Просто отрывок из советского черного юмора. Черный юмор, конечно, странный. По определению.

         "Дедушка в поле гранату нашёл.
         Дедушка с нею к Обкому пошёл.
         Дёрнул колечко, бросил в окно...
         Дедушка старый, ему всё равно."
        • 2006.10.13 | Таля

         Не переводьте стрілки - "дєдушка" уже своє відвоював...

         Тепер наша справа захистити цього "дєдушку".
     • 2006.10.12 | observer

      Re: Ветераны УПА разобрались в ситуации лучше Вас

      Свiдомий пише:
      > Предсказамус пише:
      > > Свiдомий пише:
      > > > Канапками та свiчками державного визнання УПА не доб'єшся.
      > > "Повстанці не вірять, що їх статус зможе змінити ця Верховна Рада або цей Уряд. Єдину надію покладають на Президента. Він, на їхню думку, може поставити крапку у справі визнання, видавши відповідний указ."
      > > Но у нас Президент как был, так и остался священной коровой, поэтому вместо акций возле СП и дачи Ющенко, борцы не поймешь за что будут (вместе с провокаторами) устраивать разборки на Майдане. Причем, как выяснилось, без участия и согласия УПА.
      > Для тих, хто в броньованому танку, пояснюю ще раз: марш за визнання УПА задумується як виключно мирна акцiя,

      Марширувати сподіваюсь будете за адресою того, хто має право законодавчої ініціативи щодо визнання УПА?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.12 | Свiдомий

       Re: Ветераны УПА разобрались в ситуации лучше Вас

       observer пише:
       > Свiдомий пише:
       > > Предсказамус пише:
       > > > Свiдомий пише:
       > > > > Канапками та свiчками державного визнання УПА не доб'єшся.
       > > > "Повстанці не вірять, що їх статус зможе змінити ця Верховна Рада або цей Уряд. Єдину надію покладають на Президента. Він, на їхню думку, може поставити крапку у справі визнання, видавши відповідний указ."
       > > > Но у нас Президент как был, так и остался священной коровой, поэтому вместо акций возле СП и дачи Ющенко, борцы не поймешь за что будут (вместе с провокаторами) устраивать разборки на Майдане. Причем, как выяснилось, без участия и согласия УПА.
       > > Для тих, хто в броньованому танку, пояснюю ще раз: марш за визнання УПА задумується як виключно мирна акцiя,
       >
       > Марширувати сподіваюсь будете за адресою того, хто має право законодавчої ініціативи щодо визнання УПА?
       Для цього довелося б проводити марш в Донецьку.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.12 | observer

        лузери

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.12 | Свiдомий

         Ви про себе?

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.12 | Alexander

          some useful info

          http://www.rossija.info/view/20618/
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.12 | Свiдомий

           Модератори, поставте це в новини з помiткою "Для Луценка".

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.13 | ОРИШКА

            Знаєте що у мою пересічну голову прийшло?

            Якби маршу 14-го жовтня передували б акції (хай так зветься)

            "Ми пам'ятаємо злочини комуністів" - і теж, спочатку по ТБ, а потім марші з яскравою агітацією - це раз (та, мабуть і не раз).

            А друга (теж не раз) "Україна незалежна від вітренковців" (ну, щось таке), де всіляко б обігрувалися, висміювалися та опротестовувалися воплі расєйсколюбов про "життя разом із мамкою". Та теж на ТБ - слава Богу, можна стыльки огидних та смішних картинок показати.

            От тоді б і марш 14-го виглядав би сильніше. А тут справа навіть не в стрибанні війська Натахі скаженою, а тому, як обивателі будуть відноситися, за ким носа повернуть. Обивателя, щоб ми усі знали, потрібно готувати, довбати, як капля камінь.

            Але чомусь не всі там нагорі розуміють, що головне у наш час (маю на увазі формування громадської думки з будь-якого приводу, національної ідеї і т.ін.)- це інформаційна політика - промивка мізків, цинічно кажучи. ТБ, радіо, конференції широко разрекламовані, таке інше. Гляньте на мамку Рашку - працює така політика, аж гай шумить. Ну, маю на увазі у даному випадку промивку мізків від страшенних завалів брехні, що накопичилася ще за часів СРСР. І, на жаль, така промивка дасть результат уже у новому поколінні. Але довбати треба тут і зараз. А в нас оченята на ТБ лише зараз прорізаються.Взагалі, те, що робиться на ТБ - окрема історія.

            Так ось, нагорі може й знають - а може й дурня клеють. А ми за 16 років незалежності - ще по самі вуха сидимо у лайні совкової ідеології. І хто винен?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.13 | Таля

             Совковості? Ви ж самі щохвилі "до розуму" закликаєте!

             Не дай Боже, щоб на вас якийсь навіжений комуняка косо не глянув. Цікаво, як то ті упівці роками воювали, усвідомлюючи неминучість поразки? Напевно не тремтіли від страху, як ви, а тим більше не закликали усіх до якогось "розуму" (тобто ще, на 15 році незалежності "не на часі"), та якихось фіктивних "провокацій".
             Ви думаєте, що ті що приїжджають сьогодні зі Львова (провокатори-тягнибоківці) не цінують свого життя так, як ви? Чи в них немає родин та дітей, які в разі біди можна осиротити? Але що є гірше, виступити за правду, чи все життя нидіти рабами? Як довго житимуть ті декілтка тисяч упівців? А може зачекаймо, як їх не стане, то і проблема сама по собі пропаде і не треба буде вибачатись та тремтіти перед усіма україноненависними холуями типу Безробітного? Історію творимо ми усі і майбутнє раба, чи достойного предків українця залежить від усіх нас!
             Тому замість демагогії і вичитування між лінійочок, хто що робить з якою ціллю, давайте згуртуємось навколо націоналістів та збудуємо правдиво незалежну сильну та заможну Українську державу, де пануватимемо, де пануватимуть наші діти. А якщо наполегливо та вперто з високо піднятою головою підемо цим шляхом, то скоро забудемо й думати про совковість, про комуну, про навіжених вітренківців та про російських політологів, які руйнують нашу державність. Самі переведуться, "як роса на сонці"...

             "Разом руки, разом серця, то гаразд буде!!!" :)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.10.13 | ОРИШКА

              Re: Совковості? Ви ж самі щохвилі "до розуму" закликаєте!

              Талю, знову ми одна одну не розуміємо. Я розмірковую, і вважаю, що з моїми висновками важко не погодитися.

              Потім, я думаю - а як же слово відгукнеться? І не бачу нічого поганого в обдумуванні наслідків. І ви знаєте прекрасно, що є пасионарії, яких веде полум'я серця, а є думателі (хай буде таке слово).
              Повинні бути разом ті та інші.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.10.13 | Таля

               Re: Совковості? Ви ж самі щохвилі "до розуму" закликаєте!

               Тільки разом!
             • 2006.10.13 | один_козак

              От ви мене дивуєте!))

              Таля пише:
              > Напевно не тремтіли від страху, як ви, а тим більше не закликали усіх до якогось "розуму" (тобто ще, на 15 році незалежності "не на часі"), та якихось фіктивних "провокацій".

              Вже ж тут Оришка дала абсолютно конструктивні пропозиції про те, як треба ГОТУВАТИ акції, здобувати поступ на "ідеологічному фронті".

              І попрікання щодо боягузства до таких осіб, Як Оришка - зовсім недоречні.

              А щодо "якогось розуму", то хіба використання розуму є ознакою совковості?

              > "Разом руки, разом серця, то гаразд буде!!!" :)
              Оце краще.))
            • 2006.10.13 | Свiдомий

             Re: Знаєте що у мою пересічну голову прийшло?

             ОРИШКА пише:
             > Якби маршу 14-го жовтня передували б акції (хай так зветься)
             >
             > "Ми пам'ятаємо злочини комуністів" - і теж, спочатку по ТБ, а потім марші з яскравою агітацією - це раз (та, мабуть і не раз).
             >
             > А друга (теж не раз) "Україна незалежна від вітренковців" (ну, щось таке), де всіляко б обігрувалися, висміювалися та опротестовувалися воплі расєйсколюбов про "життя разом із мамкою". Та теж на ТБ - слава Богу, можна стыльки огидних та смішних картинок показати.
             >
             > От тоді б і марш 14-го виглядав би сильніше. А тут справа навіть не в стрибанні війська Натахі скаженою, а тому, як обивателі будуть відноситися, за ким носа повернуть. Обивателя, щоб ми усі знали, потрібно готувати, довбати, як капля камінь.
             >
             > Але чомусь не всі там нагорі розуміють, що головне у наш час (маю на увазі формування громадської думки з будь-якого приводу, національної ідеї і т.ін.)- це інформаційна політика - промивка мізків, цинічно кажучи. ТБ, радіо, конференції широко разрекламовані, таке інше. Гляньте на мамку Рашку - працює така політика, аж гай шумить. Ну, маю на увазі у даному випадку промивку мізків від страшенних завалів брехні, що накопичилася ще за часів СРСР. І, на жаль, така промивка дасть результат уже у новому поколінні. Але довбати треба тут і зараз. А в нас оченята на ТБ лише зараз прорізаються.Взагалі, те, що робиться на ТБ - окрема історія.
             >
             > Так ось, нагорі може й знають - а може й дурня клеють. А ми за 16 років незалежності - ще по самі вуха сидимо у лайні совкової ідеології. І хто винен?
             Iдея непогана, але для цього потрiбно заручитися пiдтримкою телеканалiв, а точнiше - їхнiх власникiв. А отут-то i починається вся проблема...
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.10.13 | ОРИШКА

              Re: Знаєте що у мою пересічну голову прийшло?

              Ага, ага..

              А хто похерив громадське телебачення?
              Чи це тайною є великою? Так хто тут ворог?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.10.13 | Свiдомий

               Re: Знаєте що у мою пересічну голову прийшло?

               ОРИШКА пише:
               > Ага, ага..
               >
               > А хто похерив громадське телебачення?
               > Чи це тайною є великою? Так хто тут ворог?
               Невже я? :lol:
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.10.13 | ОРИШКА

                Re: Знаєте що у мою пересічну голову прийшло?

                Ні, ви мені дуже подобаєтесь :).

                Але якщо ви хочете на себе взяти провину, я почну сумніватися в адекватності вашого світосприйняття (ось як загнула про манічку "величия"! :))
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.10.13 | Свiдомий

                 Re: Знаєте що у мою пересічну голову прийшло?

                 ОРИШКА пише:
                 > Ні, ви мені дуже подобаєтесь :).
                 Дякую за комплiмент. :)

                 > Але якщо ви хочете на себе взяти провину, я почну сумніватися в адекватності вашого світосприйняття (ось як загнула про манічку "величия"! :))
                 Була б моя воля, то я вiддав би всi українськi телеканали пiд Ваш особистий нагляд (а ТРК "Україна" - в першу чергу). :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua