МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява щодо заходів 14.10.06

10/12/2006 | Альянс "Майдан"
14-го жовтня виповнюється річниця з дня створення Української повстанськоїї армії. У цей день українці внашовують героїв, котрі боролися за Вільну Україну у смертельному герці з більшовицькою Росією та нацистською Німеччиною, у цей день українці відзначають Свято Зброї (День Українського Війська).

ВГО Альянс “Майдан” закликав громадян в цей день прийти на Хрещатик та Майдан Незалежности, щоби віддати шану ветеранам УПА ( http://maidanua.org/static/viol/1159438159.html ).

Однак, як і минулого року, різноманітні угруповання комуністичного та промосковського гатунку, на чолі з професійними провокаторами Петром Симоненком та Наталею [Прогресірующая Вєтрянка] Вітренко та за участі ще більших маргіналів, взяли курс на свідоме крайнє загострення ситуації, оголосивши про проведення 14-го жовтня на Майдані Незалежности своїх збіговиськ.

Враховуючи психічну неврівноваженість прихильників більшовицьких серпа і молота (у т.ч.у варіації з розміщенням цих інструментів у лапах московського двоголового орла), ми не вважаємо за доцільне піддавати ризику здоров’я нормальних громадян, передусім – самих ветеранів.

Крім того, очевидно, що будь-які зіткнення будуть використані пропагандивною машиною сили, що стоїть за Симоненко, Вітренко & Со для дискредитації українського національного руху і, водночас, сприятимуть їх власній популяризації.

Відтак ми закликаємо організаторів “Маршу УПА”, запланованого на 14.10.06, перенести цей захід з Майдану Незалежности в інше місце (наприклад – в район Аскольдової могили), надавши противнику можливість у просторому воль'єрі на самоті провести один з своїх останніх шабашів.
На наше переконання, такий крок, сприяючи належному вшануванню УПА, водночас продемонстрував би належне розуміння організаторами основоположних пріоритетів, за недотримання яких стає тонкою межа, що відділяє від тих, хто планує перешкодити Маршу.
У такому випадку, на наш погляд, у разі вчинення промосковськими силами зірвати проведення заходів, вони поставлять себе поза законом.

Водночас ми, як і раніше, закликаємо всіх, у разі, якщо до того часу організатори Маршу не підтримають його перенесення, прийти вранці 14-го жовтня 2006 року на Хрещатик і Майдан Незалежности, маючи при собі фото- і відеокамери для полювання за провокаторами і правопорушниками, сприяння у підтриманні правопорядку.

Ми повторно ( http://maidanua.org/static/mai/1159250505.html ) закликаємо правоохоронців вжити всіх необхідних заходів, забезпечення правопорядку і гарантування реалізації громадянами права на проведення мирних заходів, присв’ячених вшануванню Української Повстанської Армії.

Слава Україні!

ВГО Альянс “Майдан”

Відповіді

 • 2006.10.12 | Персефона

  я фігєю. пропозиції, що зробити.

  Альянс "Майдан" пише:
  > 14-го жовтня виповнюється річниця з дня створення Української повстанськоїї армії. У цей день українці внашовують героїв, котрі боролися за Вільну Україну у смертельному герці з більшовицькою Росією та нацистською Німеччиною, у цей день українці відзначають Свято Зброї (День Українського Війська).
  >

  Україська Повстанська Армія - всі три слова з великої літери, чи не так? Де поділися ті експерти, які закидали мені поршення лексичних норм на вільному форумі, в той час як тут на першій сторінці те саме? Чи вони цей едіторіал не читали?

  > Враховуючи психічну неврівноваженість прихильників більшовицьких серпа і молота (у т.ч.у варіації з розміщенням цих інструментів у лапах московського двоголового орла), ми не вважаємо за доцільне піддавати ризику здоров’я нормальних громадян, передусім – самих ветеранів.
  >

  афігєть від формулювання. ветерани вже самі вирішили туди не йти. проявила набагато більше здорового глузду і тактичної мудрости, аніж весь альянс майдан вкупі взятий. так ні, великий Альянс Майдан вважає недоцільним піддавати ризику і т.д. ... так ніби це ваше рішення вирішальне, а не ветеранів.

  блін, ну от чому не написати нормально, прямо і відверто: майдан повністю солідаризується із заявою ветеранів та їх рішенням не брати участі бла-бла-бла

  > Відтак ми закликаємо організаторів “Маршу УПА”, запланованого на 14.10.06, перенести цей захід з Майдану Незалежности в інше місце (наприклад – в район Аскольдової могили), надавши противнику можливість у просторому воль'єрі на самоті провести один з своїх останніх шабашів.

  здуріти можна.
  по-перше, звертися із закликами до фірмових провокаторів, - це вже само по собі перлина
  по-друге, протрубіти про альтернативну акцію, щоб нариви і інші почали чіхратися і готуватися до зміни сценарію - це теж тактично сила
  по-третє, якого ... "переносити ЦЕЙ захід", якщо ветерани публічно від нього відмежувалися???

  > На наше переконання, такий крок, сприяючи належному вшануванню УПА, водночас продемонстрував би належне розуміння організаторами основоположних пріоритетів, за недотримання яких стає тонкою межа, що відділяє від тих, хто планує перешкодити Маршу.

  все вони розуміють. от тільки чомусь в майдану бракує розуміння, що межі там давно вже нема.

  > У такому випадку, на наш погляд, у разі вчинення промосковськими силами зірвати проведення заходів, вони поставлять себе поза законом.
  >

  ну так, велика втіха. вони і так вже давно поза законом. їм там комфортно.

  > Водночас ми, як і раніше, закликаємо всіх, у разі, якщо до того часу організатори Маршу не підтримають його перенесення, прийти вранці 14-го жовтня 2006 року на Хрещатик і Майдан Незалежности, маючи при собі фото- і відеокамери для полювання за провокаторами і правопорушниками, сприяння у підтриманні правопорядку.
  >

  тричі здуріти. ВЕТЕРАНІВ ТАМ НЕ БУДЕ (судячи з їх заяви на пресусі). замість того, щоб щось дійсно нормальне придумати, як вшанувати київських упівців (якщо вони кудись інде їхати не збираються), майдан піде на полювання, вшановуючи тим самим провокаторів. чи все-таки на альтернативні публічні заходи в районі аскольдової могили??? ви вже якось виріштеся, куди ви кого закликаєте приходити, бо тут в одному зверненні заклик бути в різних місцях в той сам час :-) - це називається шизофренія - роздвоєння особистості.

  і це все замість того, щоб нікого нікуди не закликати, а тихенько домовитися з ветеранами, і гарно провести з ними час, щоб провокатори "не чули і не знали". це якщо дійсно мотивація майдану - ветерани, а не глупий героїзм і мордобої.

  чому не можна, скажімо, зібратися ВУЗЬКИМ майданівським колом, і піти разом з ветеранами кудись на цвинтар - якщо десь якісь є поховання в Києві, можна навіть священика взяти якого, з тої самої УГКЦ на лівообережній, якщо це політкоректно (в мене навіть десь в мобільнику мабуть ще телефон зберігся - я одного з них випадково зустріла коли останній раз була в києві) - зробити якусь коротку приватну панахиду. Потім піти кудись інде, попити чаю якогось, з канапками, чи солодким, чи що, і просто з ними побути, послухати, що вони згадуватимуть, може фільм якийсь подивитися, хоч це, мабуть зайве. Себто замість помпи, від якої вони відмовилися, запропонувати звичайного людського тепла...

  > Ми повторно ( http://maidanua.org/static/mai/1159250505.html ) закликаємо правоохоронців вжити всіх необхідних заходів, забезпечення правопорядку і гарантування реалізації громадянами права на проведення мирних заходів, присв’ячених вшануванню Української Повстанської Армії.
  >

  угу. ще примєр-міністра закличте. :-(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | один_козак

   Це вже перебор...

   Персефона пише:
   > чому не можна, скажімо, зібратися ВУЗЬКИМ майданівським колом, і піти разом з ветеранами кудись на цвинтар... Потім піти кудись інде, попити чаю якогось, з канапками, чи солодким, чи що, і просто з ними побути, послухати, що вони згадуватимуть, може фільм якийсь подивитися, хоч це, мабуть зайве. Себто замість помпи, від якої вони відмовилися, запропонувати звичайного людського тепла...

   Ви б ще під столом запропонували присісти та ковдрою накритися.))) Шоб провокатори, значиться, не знайшли.)))

   Тепло ветеранам - то одне. А слово про боротьбу за волю України - то інше. Вірніше, ЩЕ одне.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.12 | Персефона

    я поясню свою позицію ще раз.

    один_козак пише:
    > Ви б ще під столом запропонували присісти та ковдрою накритися.))) Шоб провокатори, значиться, не знайшли.)))
    >

    до зустрічей з провокаторами треба дорости, бо єдиний можливий позитивний результат зустрічі лице в лице з провокаторами - це коли провоковані на провокацію зовсім не піддаються. скажімо, так, як це було, кажуть, підчас помаранчевої революції.

    зараз, нажаль, я не бачу критичної маси "ненасильницьки" настроєних патріотів (я знаю, що переважні більшість майданівських активістів саме такі, але їх недостатньо).

    натомість надто багато із тих, хто збирається туди іти навіть тут на форумі не здатні спокійно сприймати те, що їм не подобається. якщо вони піняться від того, що я говорю, ви собі уявляєте як їм рватиме дах на провокація професійних провокаторів?

    тому я й кажу, що ми, як "група", ще не доросли. можливо майданівці вже доросли, я не знаю. особисто я не знайома із багатьма відносно новими майданівців, тому можу тільки за "старих" сказати, що вони готові (готові?). але навіть якщо всі майданівці готові не піддаватися на провокації до кінця, все одно майданівців мало.

    чи може ви вважаєте, що це мудро - йти на провокації в одних рядах із такими гм... наївними і палкими... як Таля, яка після першої грудки землі з бабиного яру полізе видряпувати очі наривівцям?

    > Тепло ветеранам - то одне. А слово про боротьбу за волю України - то інше. Вірніше, ЩЕ одне.

    ну так, чомусь майдан-інформ, цитуючи УНАН, викинув останню фразу, де була сказано, що ветерани планують провести великі святкування наступного року. тобто вперед готуватися до ще одного слова, починаючи із вчора - так щоб наступного року слово прозвучало адекватно. а готуватися, в тому числі і способами, які пропагує Оришка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | Volodymir

     Re: я поясню свою позицію ще раз.

     Довго все аналізувати.
     Та варто подумати: чого хочуть провокатори.
     Провокатори хочуть ще однієї перемоги: щоб робили рівно те, що ви описуєте.
     У мене підход простий: якщо не вітренко, то тим придуркам що поруч із нею, що лізуть в бійку, бо переконані у безкарності, врізати у відповідь, щоби воно не вказувало нам, як треба жити. Якщо у них совї переконання - будь ласочка, вони справно їх можуть виказувати в рамках дозволеного законом.
     Так я знаю, що дати у відповідь у морду не можна - бо він теж людина, хоч і провокатор. Але ходити таки я буду там, де можна всім відповідно до закону (Конституції). А якщо якесь бандикувате дитя ката, хоч і обмануте, всеж буде наїзжати - відповім в межах достатньої самооборони, щоб і воно знало - кара буде за все. Щоб не спокуситися дати копняків занадто аж до інвалідності, попрошу прийти правоохоронців, та бути пільними друзів.
     Бо чесне слово. Ото все наглюче, що лізе у всі щидлини, творить свої сутінки прямо тут і зараз, і є межа.
  • 2006.10.12 | catko

   ветерани там будуть - уважно пресухи читати треба

   не буде львівських ветеранів, можливо франківських - їздити їм тяжко та й на місці святкувань досить. а київські будуть. подейкують що навіть кук буде з трибуни виступати (інфа не перевірена).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.12 | Персефона

    а ви давайте з цитатами

    бо шо подейкують - то можуть подейкувати, а те, що в їхньому релізі написано інтерпретується саме так, як я проінтерпретувала. або цитати в студію.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | catko

     для чого?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.12 | Персефона

      для того, що я грунтую свої висновки на цитаті з пресухи

      див. ту гілку, де повідомлення м.-і. про пресуху обговорюється

      а ви грунтуєте свої на тому, що десь невідомо де подейкують.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.12 | catko

       для чого мені переконувати когось саме тут?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.12 | Персефона

        та ні для чого...

        можна продовжувати варитися у власному соці у "вузькому колі обжежених друзів" (no offence intended), тим самим підтримуючи міф про відкритість майдану на плаву як ...

        але я рекомендую всім активістам спробувати хоч би на тиждень забути про свої особливі повноваження, доступи, і т.д., і походити на форум, як звичайні невтаємничені читачі ходять - ефект офігєнний. я ніколи не думала, що насправді тут на ВФ утворився такий неймовірний інформаційний вакуум - це якщо порівнювати з тими часами, коли багато всяких активних штук готувалося і робилося відкрито на форумі "розробки".

        бо якщо координація активістів Альянсу Майдан і відбувається на сайті Майдан - то можу запевнити, що по відкритих форумах цього зовсім не видно.
  • 2006.10.12 | Персефона

   АГОВ, патріоти з повноваженнями! може хоч помилку виправте, га?

   оцю:

   Персефона пише:
   > Альянс "Майдан" пише:
   > > 14-го жовтня виповнюється річниця з дня створення Української повстанськоїї армії. У цей день українці внашовують героїв, котрі боролися за Вільну Україну у смертельному герці з більшовицькою Росією та нацистською Німеччиною, у цей день українці відзначають Свято Зброї (День Українського Війська).
   > >
   >
   > Україська Повстанська Армія - всі три слова з великої літери, чи не так? Де поділися ті експерти, які закидали мені поршення лексичних норм на вільному форумі, в той час як тут на першій сторінці те саме? Чи вони цей едіторіал не читали?
   >

   а то воно цілий день таке висить, позорище :-)
 • 2006.10.12 | Забойщик

  Я рад,что я не член Альянс “Майдан”-са.Я бы это не подписал!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | damoradan

   Не думаю, что Альянс “Майдан” это пережил бы

 • 2006.10.12 | Чучхе

  Забагато пафосу та кічу

  під кічем я маєю на увазі зокрема


  Альянс "Майдан" пише:
  > на чолі з професійними провокаторами Петром Симоненком та Наталею [Прогресірующая Вєтрянка] Вітренко та за участі ще більших маргіналів,
  >
  > Враховуючи психічну неврівноваженість прихильників більшовицьких серпа і молота (у т.ч.у варіації з розміщенням цих інструментів у лапах московського двоголового орла),

  > надавши противнику можливість у просторому воль'єрі на самоті провести один з своїх останніх шабашів.


  тощо
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | Volodymir

   так, не треба розмовляти мовою кретинів

 • 2006.10.12 | Analytik

  Ніяких переносів. Буде дезорганізація. Йти до кінця.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | Volodymir

   Так. Не треба бігати жалюгідними купами.

   Краще гарно стояти, всім разом, ніж перебігати купками
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | Чучхе

    Ба більше: це дуже небезпечна ідея

    Посилати людей (а навряд чи на цей заклик відгукнеться більше десятка чоловік, та я не певен і чи відгукнуться на нього його ж автори?) на Аскольдову могилу - це значить наштовхнути їх на очевидно великий антиупіський православно-ПСПУшний мітинг, що буде йти до Майдану Незалежности з боку Лаври. І я загалом отим пацифістам не заздрю.
 • 2006.10.12 | Sych

  А що, біснуваті вас там не знайдуть?

  Альянс "Майдан" пише:
  > Відтак ми закликаємо організаторів “Маршу УПА”, запланованого на 14.10.06, перенести цей захід з Майдану Незалежности в інше місце (наприклад – в район Аскольдової могили),

  А що, беснуваті вас там не знайдуть? Якщо так, то, навсяк випадок, окресліть навколо коло для більшого ефекту ;)


  > На наше переконання, такий крок, сприяючи належному вшануванню УПА, водночас продемонстрував би належне розуміння організаторами основоположних пріоритетів, за недотримання яких стає тонкою межа, що відділяє від тих, хто планує перешкодити Маршу.
  > У такому випадку, на наш погляд, у разі вчинення промосковськими силами зірвати проведення заходів, вони поставлять себе поза законом.

  Немає ніякого сенсу. Вони поставлять себе поза законом в любому випадку та місці.

  Треба організовувать якійсь десятирядові кордони навколо ветеранів та знімати все на плівку. Далі - робота органів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | Analytik

   Та ще й міліції поруч не буде, бо ви і її заплутаєте

 • 2006.10.12 | Свiдомий

  Iдея вшанування УПА бiля неповстанської МОГИЛИ - це маразм.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | Персефона

   в цілому києві нема жодної повстанської могили?(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.12 | catko

    нема. є одна меморіальна дошка де німці застрілили бійця

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.12 | Персефона

     а куди діваються ті ветерани УПА, які вмирають?

     їх до Львова возять, чи до Франківська?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.12 | catko

      їх хоронять в центрі байкового кладовища і ставлять обеліски

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.12 | Персефона

       то їх не в могилах ховають?

       чи якщо там обеліск то то вже не могила?

       чи навіть якщо ветеран УПА там похований - то могила все одне не повстанська???

       я не розумію, як так в києві нема жолної повстанської могили, якшо ви самі кажете, що їх ветеранів УПА на байковому кладовищі ховають.

       і ше менше розумію, що заважає піти на байковий цвинтар і помолитися за повстанців на їх могилах?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.12 | catko

        це була іронія. і наскільки треба бути далеким від життя

        щоб не зрозуміти що більшості упівців навіть пенсія як "ворогам народу" не положена не те що місце на престижному кладовищі. і живуть вони переважно не в київських дорогих квартирах а в навколишніх селах, бо після років таборів їм заборонено було в західні області повертатись. і що більшість з них виживає тільки за рахунок підтримки родичів чи яких патріотів-доброчинців але аж ніяк не за рахунок держави. бо для держави вони і далі "вороги народу". так само як і для вітрянок-комуняк. ті пенсії-пайки мають, могили-памятники-вулиці в них на кожному чільному місці і прорив на підхваті за кремлівські гроші щоб завжди можна було "фашисту-бандьорі" його місце у світовій геополітиці вказати.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.12 | Персефона

         я в києві не живу - звідки мені це знати?

         один наш вуйко, який був в УПА - похований там, де і жив після війни - в Долинському районі. Іншому родичеві, поставили пам'ятник на Яворівщині, де він жив, діяв, і загинув. Ще один пан цього літа приходив до нас в гості - відвідував своїх дітей у Львові і читав свої спогади - фантастично написані - теж нормальни живе собі і не жаліється. Звідки мені знати, що в вас в Києві з такою концентрацією патріотів на душу населення ситуація з ветеранами УПА така трагічна?

         мені просто в голові не вкладається, як таке може бути, щоб в києві не знайти жодної погили, де похований воїн УПА.

         а може то навіть краще би було - якщо є такі могили в навколишніх селах, - зібратися разом з ветераними і взагалі поїхати кудись за місто.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.13 | Свiдомий

          Re: я в києві не живу - звідки мені це знати?

          Персефона пише:
          > а може то навіть краще би було - якщо є такі могили в навколишніх селах, - зібратися разом з ветераними і взагалі поїхати кудись за місто.
          Краще вже зразу пiд ковдру лiзьте.
   • 2006.10.13 | Чучхе

    В Києві немає, бо тут ОУН було стовідсотково мельниківське

    а вони все пробували коляборувати з фашистами, за що фашисти їх і розстріляли (це нашим європейцям наука, до речі).
 • 2006.10.12 | catko

  щоб всі "розслабились" - два факти

  1. вітрянко-комуняки прийняли сьогодні рішення мочити будь-яку акцію в будь-якому місці присвячену упа не гребуючи силовими методами - тобто де б територіально ця акція не відбувалась в києві - крім служб в церквах.
  2. підїзди половини києва сьогодні ввечері заклеїли листівками з зображеннями трупів покалічених дітей і підписом що це зробила упа.

  так що під ковдру шановні, під ковдру...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.12 | Analytik

   Коліться !!!

   Такі заяви не виникають на рівномі місці.

   Напевно в них є якась інформація.

   Краще розповідайте все що знаєте!!
  • 2006.10.13 | один_козак

   Треба дати вітрянкам показати, що вони - штурмовики на зразок

   гітлерівських. Щоб прозріли ті, до кого ще не дійшло, де справді фашизм.

   Було б шикарно, якби вдалося ясно показати, що червоні штурмовики кидаються на миролюбні акції історично-просвітницького характеру.

   Ех, жаль, завтра складно мені бути скрізь одночасно...
 • 2006.10.13 | Лика

  Re: Заява щодо заходів 14.10.06

  Запутали совсем, куда идти? Хочу привести семью.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua