МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Президент мінус НСНУ” - розлучення з розрахунку

10/13/2006 | Мінор
„В судах України розглядається понад 40 позовів співробітників центрального апарату блоку «Наша Україна» з вимогою виплатити заборгованість із зарплат. Одна з найбільших обласних організацій НСНУ у Львові вимагає відставки керівництва партії. Партія „Реформи і Порядок”, яка складала економічну інтелектуальну еліту блоку, заявляє про припинення існування. Це лише деякі із останніх повідомлень інформаційних агентств.

Такою стала ціна семимісячного(!) вагання НСНУ між бажанням знищити політичного супротивника БЮТ і жадобою отримати владу в уряді та вплив у парламенті за будь-яку ціну. Повне фіаско – Наша Україна практично з’їла сама себе і замало не затягнула у електоральну могилу за собою ще й Президента.

Останні опитування громадської думки у Львові, місті, де НСНУ отримала чи не найбільшу підтримку на виборах, свідчать про катастрофічне падіння рейтингу Віктора Ющенка. Після соцопитування, яке провів серед львів’ян 1-8 жовтня Український центр вивчення громадської думки „СОЦІОІНФОРМ”, у демократичних країнах починають говорити про кризу влади: Віктору Ющенку тепер довіряють 44,13%, а не довіряють – 42,25%. Нагадаємо, що на виборах 2004 року на Львівщині за пана Ющенка проголосували 93.74%. Таким чином за останні 2 роки Президент втратив більше половини своїх прихильників тут – результат більше, ніж красномовний.

Здається, на сьогодні навіть Президентові вже зрозуміло, що значну частину провини за катастрофічне падіння його рейтингу слід покласти на „президентський блок” НСНУ. Чи не тому ми спостерігаємо „розлучення з розрахунку”, коли Ющенко і його однопартійці якось раптово стрімко розійшлися у поглядах і кожною заявою демонструють взаємне віддалення?

Ще учора керівник НСНУ Роман Безсмертний дисципліновано посміхався за спільним столом Клюєву, Азарову та Кушнарьову, а вже сьогодні став активним противником таких перемовин. Враження не справжності, награності заяв посилиться, якщо згадати, як Президент дистанціювався від своїх близьких соратників у минулому, головна провина яких полягала у зіпсованому реноме.

Петро Порошенко міг би розповісти пресі про причини, через які він випав із найближчого оточення свого кума та Президента. Чомусь це сталося після того, як опитування громадської думки засвідчили, що Порошенкові не довіряють найбільше серед усіх українських політиків.

Політтехнологічний спектакль, свідками якого є вся Україна, ставить собі за мету відновлення підірваних рейтингів і підготовку до майбутніх виборів. І от уже ті, хто за останні півроку демонстрував справжній візантійський (азійський) підхід, хочуть себе називати „Європейська Україна”.

Звучить, як знущання, якщо згадати про справжні європейські цінності. Зокрема боротьбу з корупцією та обов‘язкове виконання передвиборчих обіцянок.

І справді, адже попри повний контроль за владою у країні протягом 2005 року та майже однопартійний уряд до утворення „антикризової коаліції” протягом 6 місяців 2006 року ні міністри НСНУ, ні їхній почесний голова Президент - не домоглися проведення жодного судового процесу проти корупціонерів у вищому ешелоні влади.

Останнім і єдиним сплеском антикорупційної діяльності стала програма „Контрабанді стоп”, яка принесла кількаразове збільшення надходжень від митниці і закінчилася разом з відставкою уряду Тимошенко. В міністерстві фінансів добре інформовані, що надходження від сплати мита знову зійшли нанівець з початком 2006 року.

Натомість уряд Нашої України підписав ганебні домовленості з РосУкренерго, які у світі оцінили, як приклад корупції на міждержавному рівні. А замість судового переслідування і перевірок тих, хто утворив багатомільйонні статки на пограбуванні державного бюджету, нашоукраїнці почали вести переговори про утворення спільного уряду і більшості у парламенті.

Тим часом піаркомпанія „розлучення” проходить на тлі супроводжуючої - про „професійність” нової команди Президента”. Останні кілька тижнів тільки google дає більше 100 посилань на „професійність Балоги”, як нового керівника секретаріату. На цю тему вже вийшли кілька десятків інтерв‘ю, радіо та телепрограм. Однак окрім конфузу із запрошенням Базіва, якого було звільнено вже наступного дня, інших свідчень „високого професіоналізму” нових президентських помічників суспільство ще не відчуло. І це найкращий показник фальшивості піару, який має прикрити реальний стан справ.

В Нагірній проповіді Ісус закликає не вірити словам, а кожне дерево пізнавати по плодах його. Шість місяців Президент та його партія мало зважали на накази своїх виборців проводячи переговори з партією регіонів і тепер мають реальну кризу довіри. Чи ж допоможе проста зміна назви партії або секретаріату помічників тим, хто вже розгубив підтримку суспільства?

Відповіді

 • 2006.10.13 | Shooter

  Ти коли перестанеш відвертим БЮТівським піарником бути?

  Не надоїло ще?

  Мінор пише:

  > Такою стала ціна семимісячного(!) вагання НСНУ між бажанням знищити політичного супротивника БЮТ і жадобою отримати владу в уряді та вплив у парламенті за будь-яку ціну.

  Гм...а яку ціну заплатила БЮТ за намагання "знищити політичного противника" (от тормоз, одначе...) НСНУ в період з вересня-2005 і березня-2006 і жадобою отримати владу???

  > у демократичних країнах починають говорити про кризу влади:

  в яких саме?

  > Віктору Ющенку тепер довіряють 44,13%, а не довіряють – 42,25%.

  А чому паралельно не навести відсотки тих, хто довіряє і не довіряє Тимошенко і Януковичу, і зробити це в цілому по Україні?

  Боюсь, дані по Ющу та Юлі не сильно відрізнятимуться.

  > Нагадаємо, що на виборах 2004 року на Львівщині за пана Ющенка проголосували 93.74%.Таким чином за останні 2 роки Президент втратив більше половини своїх прихильників тут – результат більше, ніж красномовний.

  ВІДВЕРТЕ пересмикування.

  Етс.

  І саме печальне, що затятих юлефанів життя НІЧОМУ не вчить....:(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.13 | damoradan

   А когда Вы перестанете считать правду PRом БЮТ

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | Shooter

    Коли БЮТ перестане брехати і відверто пересмикувати

    Причому, зауважу, що я згоден спокійно мовчати, коли Юля і Ко жене відверту пургу, проте напавлену проти Яника (одна її стаття щодо мораторію на обмеження тарифів в цьому плані чого вартувала).

    Проте коли Пі-аРівець БЮТу відверто бреше або відверто пересмикує - тоді ситуація інша.

    Це якщо вже "забутися" все ті ж наслідки подібних піврічних+ дій БЮТу: рейтинг ПРУ зріс з 16 до 32 і привів ПРУ до влади.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.13 | damoradan

     Re: Коли БЮТ перестане брехати і відверто пересмикувати

     Будете Вы молчать или нет - дело Ваше. Вопрос в том, готовы ли Вы пересмотреть свое неадекватное отношение к действительности. Видимо, еще не готовы. Дождетесь полного развала НУ, и будете склонять к антиюлиной борьбе новую структуру. Впрочем, это тоже Ваше дело. Удачи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.13 | Shooter

      Re: Коли БЮТ перестане брехати і відверто пересмикувати

      damoradan пише:
      > Вопрос в том, готовы ли Вы пересмотреть свое неадекватное отношение к действительности.

      До брехні "адекватним" не буду ніколи.

      > Видимо, еще не готовы.

      Хе-хе :) То Ви Юлі розкажіть. Яка саме через свою неадекватність влади не має і, якщо не змінить підхід, ніколи мати не буде.

      > и будете склонять к антиюлиной борьбе новую структуру.

      Юля та її дятли з цим завданням справляються бездоганно, воюючи зі всіма, в т.ч. і з єдиними можливими союзниками. І, виглядає, вкотре намагаються стати на все ті ж самі граблі.

      Відать, лоб - казьонний, дерев'яний. Бог в помощь, т.ск.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.13 | samopal

       Коли БЮТ перестане

       Пане, Шутєр, ваші позиції давно відомі. Просто дивно, чому їх не поділяє більшість так званого "помаранчевого" електорату, а усі, хто їх радісно проштовхує все більше втрачають підтримку виборців, хоча посилено роблять вигляд, що цього немає.
       Такі перепалки ще якось можна було зрозуміти у передвиборчий період (хоча тепер очевидна уся їхня шкідливість). Але про що можна говорити зараз, коли у всіх на очах НСНУ та сосіялісти відверто відмовились від передвиборчих обіцянок та гасел, та ще й пробують звалити вину на "здорову голову". До речі, самі несуни не можуть ніяк домовитись ні з БЮТ, ні з сосіялістами, ні з ригіонами, ні з прізідєнтом, ні поміж себе... І ще й нахабно спекулюють національними гаслами, замацюючи їх своїми "чистими лапами".
       Коли БЮТ перестане розгойдувати корито, вони знову кинуться в обійми до ригіонів та радісно утворять непереможний український блок "ЗаЄдУ". Це ж уже було в нашій історії...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.13 | 123

        Re: Коли БЮТ перестане

        samopal пише:
        > Пане, Шутєр, ваші позиції давно відомі. Просто дивно, чому їх не поділяє більшість так званого "помаранчевого" електорату, а усі, хто їх радісно проштовхує все більше втрачають підтримку виборців, хоча посилено роблять вигляд, що цього немає.
        > Такі перепалки ще якось можна було зрозуміти у передвиборчий період (хоча тепер очевидна уся їхня шкідливість). Але про що можна говорити зараз, коли у всіх на очах НСНУ та сосіялісти відверто відмовились від передвиборчих обіцянок та гасел, та ще й пробують звалити вину

        НУ утворила коаліцію з БЮТ та СПУ, а з ПР утворювати коаліцію відмовилась. Вона веле переговори про утворення коаліцію, намагючись нав*язати коаліцію свої програмні засади - а коли це не вдалося, то від коаліції відмовилась. Це (сподівання на успіх) можна називати наївністю або тупістю, але наврядчи відмовою від передвиборчих обіцянок.

        > на "здорову голову". До речі, самі несуни не можуть ніяк домовитись ні з БЮТ, ні з сосіялістами, ні з ригіонами, ні з прізідєнтом, ні поміж себе... І ще й нахабно спекулюють національними гаслами, замацюючи їх своїми "чистими лапами".

        Ну так це ж начебто добре - що не домоволись. БЮТ теж ні з ким не домовився :)

        > Коли БЮТ перестане розгойдувати корито, вони знову кінуться в обійми до ригіонів та радісно утворять непереможний український блок "ЗаЄдУ". Це ж уже було в нашій історії...

        В Заєду НУ так само не вступали, як і в коаліцію з ПР; і в коаліцію з Єдою так само не вступали. Хоча їм тоді так само це пророчили і чмирили за це так, начебто це сталося.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.13 | samopal

         Re: Коли

         Шановний, я ж ніби до Шутера звертався...
         А щодо нсну, то "не треба нас дурить". Ми увесь отй "трахтор" бачили. Не їздить він...
         А скажіть, про всяк випадок, коли це несуняри до виборів щось говорили про "широку" коаліцію з ригіонами? Вони ж думали, що виграють коаліційську позицію серед помаранчів. А далі - сам не гам і другому не дам. У "помаранчевій" конхвігурації їм спікер Мороз не підходив, бачте. А от у широкій - запросто. І ніякий він вже не зрадник. А тепер вони послідовно відстоюють принципи якогось-там рваного універсалу, котрий не є жодним правовим документом. До речі, і про універсало вони до виборів не згадували. Тіко не тре все валити на Ющенка - той ще за своє вигребе...
         Несуняри й досі не знають де і в яку коаліцію вони вступили, а у яку ні. Проте до міністерських посад вже поприклеювались, а саме ж за них і йшла уся "коаліційна боротьба" цих патрійотів корита... А тепер вони ще й опозицію хочуть "очолити". "Єдіноправільную". Шоб продовжувати людям голови дурити...
       • 2006.10.13 | Shooter

        Re: Коли БЮТ перестане

        samopal пише:
        > Пане, Шутєр, ваші позиції давно відомі. Просто дивно, чому їх не поділяє більшість так званого "помаранчевого" електорату, а усі, хто їх радісно проштовхує все більше втрачають підтримку виборців, хоча посилено роблять вигляд, що цього немає.

        Вас, як прихильника БЮТ, насамперед би мало цікавити не хто скільки втрачає, я яким чином БЮТ збирається підняти свій рейтинг хоча би до 35-40%?

        Завіряю Вас, що продовження тупого мочіння НСНУ їм цього не принесе. І це, доречі, виглядає вже зрозуміли і Юля, і інші її недалекі орли з близького оточення, які мочили НСНУ во весь рост з вересня-2005 по березень-квітень 2006.

        Проте якщо комусь ще і сьогоді не доходять результати цього мочіння (а заглавний пост цієї гілки свідчить - не доходить!!) - залишаєтся лише свівчутливо покивати головою.

        P.S. Я думав, що в Мінора нарешті відбулося просвітління десь в червні, коли Юлі дали копня під задницю - тоді він заявляв на цьому форумі, що Юля і Пєтя МУСЯТЬ помиритися і бути разом, якщо не хочемо мати ПРУ при владі на довго. Ан нєт - рука засвербіла і відкопала "старого надійного гімномета"...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.13 | Предсказамус

         Только бледнолицый брат наступает два раза на одни грабли

         Shooter пише:
         > Вас, як прихильника БЮТ, насамперед би мало цікавити не хто скільки втрачає, я яким чином БЮТ збирається підняти свій рейтинг хоча би до 35-40%? Завіряю Вас, що продовження тупого мочіння НСНУ їм цього не принесе. І це, доречі, виглядає вже зрозуміли і Юля, і інші її недалекі орли з близького оточення, які мочили НСНУ во весь рост з вересня-2005 по березень-квітень 2006. Проте якщо комусь ще і сьогоді не доходять результати цього мочіння (а заглавний пост цієї гілки свідчить - не доходить!!) - залишаєтся лише свівчутливо покивати головою.
         История отношений БЮТ с НУ убедительно доказало, что эффективное сотрудничество этих двух политических сил невозможно. Не в тактических вопросах, тут еще можно найти точки соприкосновения, а в стратегии. Если у кого-то были сомнения, то последний мудрый прыжок из переговорных кресел с коррупционерами и криминалом ПРУ в "Европейскую Украину" должен бы эти сомнения развеять. Единственное назначение НУ в политике - вовремя всадить нож в спину тому, кто сдуру этой спиной к ним повернется.
         НУ у избирателей заслуженно пользуется нулевой популярностью, поэтому политики, которые пошлют НУ куда подальше, только самим этим фактом заработают намного больше голосов, чем потеряют.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.13 | Shooter

          якби ж то тільки два

          Предсказамус пише:
          > Shooter пише:
          > > Вас, як прихильника БЮТ, насамперед би мало цікавити не хто скільки втрачає, я яким чином БЮТ збирається підняти свій рейтинг хоча би до 35-40%? Завіряю Вас, що продовження тупого мочіння НСНУ їм цього не принесе. І це, доречі, виглядає вже зрозуміли і Юля, і інші її недалекі орли з близького оточення, які мочили НСНУ во весь рост з вересня-2005 по березень-квітень 2006. Проте якщо комусь ще і сьогоді не доходять результати цього мочіння (а заглавний пост цієї гілки свідчить - не доходить!!) - залишаєтся лише свівчутливо покивати головою.
          > История отношений БЮТ с НУ убедительно доказало, что эффективное сотрудничество этих двух политических сил невозможно. Не в тактических вопросах, тут еще можно найти точки соприкосновения, а в стратегии. Если у кого-то были сомнения, то последний мудрый прыжок из переговорных кресел с коррупционерами и криминалом ПРУ в "Европейскую Украину" должен бы эти сомнения развеять. Единственное назначение НУ в политике - вовремя всадить нож в спину тому, кто сдуру этой спиной к ним повернется.

          бла-бла-бла. http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1160735163&first=&last=

          останній абзац.

          > НУ у избирателей заслуженно пользуется нулевой популярностью, поэтому политики, которые пошлют НУ куда подальше, только самим этим фактом заработают намного больше голосов, чем потеряют.

          http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1160744805&first=&last=
         • 2006.10.16 | Михайло Свистович

          Re: Только бледнолицый брат наступает два раза на одни грабли

          Предсказамус пише:
          >
          > История отношений БЮТ с НУ убедительно доказало, что эффективное сотрудничество этих двух политических сил невозможно. Не в тактических вопросах, тут еще можно найти точки соприкосновения, а в стратегии.

          То хай співробітничають в тактичних питаннях, як доволі ефективно співробітничали і на виборах-2002, і після них аж до перемоги Помаранчевої революції включно.
 • 2006.10.13 | 123

  Що, вибори скоро?Чи в штабі БЮТ зупинитись не можуть?

  Мінор пише:
  > „В судах України розглядається понад 40 позовів співробітників центрального апарату блоку «Наша Україна» з вимогою виплатити заборгованість із зарплат.

  Оце цікава інфа. Тобто центральний апарат не платить своїм найманим робітникам? І ті подали 40 позовів до судів? Це точно правда? Думаю, така ж брехня, як і наведене нижче.

  > Одна з найбільших обласних організацій НСНУ у Львові вимагає відставки керівництва партії.

  Це брехня. Відставки вимагав конкретна особа, вимоги про відставку від обласної організації не було.

  > Партія „Реформи і Порядок”, яка складала економічну інтелектуальну еліту блоку, заявляє про припинення існування.

  І це брехня. Стецьків заявив, що партія спить. Соболєв його спростував. Це зовсім не тотожньо - "партія заявляє про припинення існування"

  > Це лише деякі із останніх повідомлень інформаційних агентств.

  Та ні, це брехня і перекручення.

  > Такою стала ціна семимісячного(!) вагання НСНУ між бажанням знищити політичного супротивника БЮТ і жадобою отримати владу в уряді та вплив у парламенті за будь-яку ціну.

  Не було у НСНУ бажання знищити БЮТ.

  > Останні опитування громадської думки у Львові, місті, де НСНУ отримала чи не найбільшу підтримку на виборах, свідчать про катастрофічне падіння рейтингу Віктора Ющенка. Після соцопитування, яке провів серед львів’ян 1-8 жовтня Український центр вивчення громадської думки „СОЦІОІНФОРМ”, у демократичних країнах починають говорити про кризу влади: Віктору Ющенку тепер довіряють 44,13%, а не довіряють – 42,25%. Нагадаємо, що на виборах 2004 року на Львівщині за пана Ющенка проголосували 93.74%. Таким чином за останні 2 роки Президент втратив більше половини своїх прихильників тут – результат більше, ніж красномовний.

  Рейтинг довіри/недовіри і голосування на виборах президента порівнювати -- це маніпуляція. У Юлі во Львові довіри більше лише на кілька відсотків -- це свідчить про те, що люди не довіряють політикам. І це добре.

  > Звучить, як знущання, якщо згадати про справжні європейські цінності. Зокрема боротьбу з корупцією та обов‘язкове виконання передвиборчих обіцянок.
  >
  > І справді, адже попри повний контроль за владою у країні протягом 2005 року та майже однопартійний уряд до утворення „антикризової коаліції” протягом 6 місяців 2006 року ні міністри НСНУ, ні їхній почесний голова Президент - не домоглися проведення жодного судового процесу проти корупціонерів у вищому ешелоні влади.

  Протягом 2005 року більшу частину року контроль над урядом був у Юлі, контроль над СБУ - теж. Так що про відсутність боротьби з корупцією це і вам, панове, так само закид.


  > Тим часом піаркомпанія „розлучення” проходить на тлі супроводжуючої - про „професійність” нової команди Президента”. Останні кілька тижнів тільки google дає більше 100 посилань на „професійність Балоги”, як нового керівника секретаріату. На цю тему вже вийшли кілька десятків інтерв‘ю, радіо та телепрограм. Однак окрім конфузу із запрошенням Базіва, якого було звільнено вже наступного дня, інших свідчень „високого професіоналізму” нових президентських помічників суспільство ще не відчуло. І це найкращий показник фальшивості піару, який має прикрити реальний стан справ.

  Юля теж включилась у цю компанію, позитивно оцінивши призначення Гайдука і нейтрально-позитивно -- призначення Балоги.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.13 | ОРИШКА

   Re: Що, вибори скоро?Чи в штабі БЮТ зупинитись не можуть?

   Знов "Юлька-варовка", хоча мова і про неї..

   Юлька ще й НУ пошматувала, клята.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | 123

    Ви побачили те, що Вам було цікаво

    Мій допис був критикою НМД недолугої статті Мінора, а не наїздом на Юльку

    ОРИШКА пише:
    > Знов "Юлька-варовка", хоча мова і про неї..
    >
    > Юлька ще й НУ пошматувала, клята.
  • 2006.10.13 | Мінор

   «НУ» закриває свої представництва через брак коштів (/)

   http://ua.proua.com/news/2006/10/13/094248.html

   «Наша Україна» закриває свої представництва в регіонах через брак коштів

   proUA / 13.10.2006 09:42

   В судах України розглядається більше 40 позовів співробітників центрального апарату блоку «Наша Україна» з вимогою виплатити заборгованість із зарплат. Брак грошей привів до того, що «НУ» вимушена скорочувати свої представництва в регіонах. Проте керівникам регіональних представництв заборонено говорити про це публічно, пишуть «Экономические известия».

   Саме ця реструктуризація і стала головним приводом для вчорашньої зустрічі голови політради «Нашої України» Романа Безсмертного з керівниками обласних підрозділів, повідомив директор агентства з політичного консалтингу Martin Group Тарас Березовець. За його словами, заборгованості перед працівниками апарату в «НУ» були і раніше, але «не в такому страхітливому масштабі». «До 11 жовтня в центральному штабі підключили телефони, відключені раніше за несплату», - сказав Березовець.

   За його словами, у «Нашої України» було кілька спонсорів. «Наприклад Юрій Єхануров погасив борги політичного колеги Петра Порошенка перед співробітниками центрального апарату «НУ», коли той відмовився їм платити», — наголосив експерт. Крім того, за його словами, з метою працевлаштувати колишніх партійних працівників оранжеві міністри останній місяць звільняли робочі місця у своїх міністерствах. Так, співробітник Мін’юсту на правах анонімності повідомив, що в одному з підрозділів його відомства скоротили двох осіб, а на місця, що звільнилися, міністр юстиції Роман Зварич запросив звільнених з виборчого штабу «НУ».

   Прес-секретар Донецької обласної організації НСНУ Ірина Денисова повідомила, що в останні кілька місяців в представництві співробітників не скорочували. Проте в Сумській області з 1 вересня пройшло 80-відсоткове скорочення офіційного штату обласного апарату «НУ», повідомили джерела в обласній організації.

   Своєю чергою Ігор Жданов, заступник голови центрального виконкому НСНУ, заявив, що він вперше чує про згортання «НУ» в регіонах. «Я вважаю за краще займатися ідеологією, а не фінансами», - наголосив він.

   Народний депутат Олександр Третьяков, якого зараховують до спонсорів партії, заявив, що не вважає себе таким. «Питати про фінансове банкрутство «Нашої України» неетично», - відрубав він і кинув слухавку.

   123 пише:
   >Оце цікава інфа. Тобто центральний апарат не платить своїм найманим робітникам? І ті подали 40 позовів до судів? Це точно правда? Думаю, така ж брехня, як і наведене нижче.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | Shooter

    гм...на утро.(в)ру не пробуєш посилатися?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.16 | Михайло Свистович

     На мене посилання підійде?

     Багато з того, що там написане, так чи приблизно так є насправді.
  • 2006.10.13 | Shadow

   Re: Що, вибори скоро?Чи в штабі БЮТ зупинитись не можуть?

   > Протягом 2005 року більшу частину року контроль над урядом був у Юлі

   Смялсо. Ахренительный контроль - один премьер плюс ноль (!) министров. Плюс СБУ. Минус все остальные министры (вспомните хотя бы Жванию в МЧСе - Майдан писал про то, как он "работал"!). Минус президент, ставящий палки в колеса. Минус Иффченко и хто там еще за ним прятался. Минус Янучары на Востоке. Минус Россия. Минус долбоебы на форумах. И _все равно_ есть позитивные результаты в бюджете. Да за одну Криворожсталь можно отлить памятник из платины. Такого у нас никто, никогда не делал - отдать 20 с чем-то миллиардов людям!

   А вы, долбоебы, чем похвастаться можете? Ага, Генпрокурор - "донецкий"! Супер! СПАСИБО! Просрали ГТС? Поклон до земли, сцуко! ПРЕМЬЕР - "ДОНЕЦКИЙ"!! Все правительство "донецкое"! Уже практически лижем жопу России! У меня заканчиваются матюки, чтобы выразить уровень блааадарнасти, сцуканах...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | ОРИШКА

    Re: Що, вибори скоро?Чи в штабі БЮТ зупинитись не можуть?

    Я так сильно выражаться стесняюсь, но тоже хочу вашими словами передать большой поклон тому болоту, которое вследствие тупости, жлобства и зависти, включая зависть к ЮВТ (хотя бы к ее умению говорить доходчиво)плюнули больше чем половине страны в лицо.
    Что поразительно - никакого чувства стыда и раскаяния.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.13 | Мінор

     О чем Вы говорите? Какое там раскаяние?

     Ребята уже давно забыли в каком мире живут, а избиратели для них быдло. Вот я хочу дождаться выхода министров из НСНУ - они и на это согласны лишь бы должности сохранить. При этом найдут же удобное объяснение для избирателей, обязательно найдут.
     Интересно, если бы регионалы предложил им стать "петухами" за определенную сумму - сколько бы пошли на то, чтобы раздвинуть ягодицы?
     У меня тоже заканчивается запас терпения смотреть на эту подлость и фальш.
   • 2006.10.13 | 123

    Re: Що, вибори скоро?Чи в штабі БЮТ зупинитись не можуть?

    Shadow пише:
    > > Протягом 2005 року більшу частину року контроль над урядом був у Юлі
    >
    > Смялсо. Ахренительный контроль - один премьер плюс ноль (!) министров.

    Слово "контроль" має однакове значення і в російській, і в українській. Вчить мову.

    Якщо дуже смішливий - то подумейте ще, як у НУ був контроль над урядом (як стверджує Мінор), якщо його очулювала Юля.

    > Плюс СБУ. Минус все остальные министры (вспомните хотя бы Жванию в МЧСе - Майдан писал про то, как он "работал"!). Минус президент, ставящий палки в колеса. Минус Иффченко и хто там еще за ним прятался. Минус Янучары на Востоке. Минус Россия. Минус долбоебы на форумах. И _все равно_ есть позитивные результаты в бюджете. Да за одну Криворожсталь можно отлить памятник из платины. Такого у нас никто, никогда не делал - отдать 20 с чем-то миллиардов людям!

    Аха. Як відповідати за контроль над урядом - так в Юлі його не було. А як продали Криворіжсталь - так пам*ятник Юлє :)

    > А вы, долбоебы, чем похвастаться можете? Ага, Генпрокурор - "донецкий"! Супер! СПАСИБО! Просрали ГТС? Поклон до земли, сцуко! ПРЕМЬЕР - "ДОНЕЦКИЙ"!! Все правительство "донецкое"! Уже практически лижем жопу России! У меня заканчиваются матюки, чтобы выразить уровень блааадарнасти, сцуканах...

    Ну вийдіть на вулицю і висловіть свою вдячність сусідям, які проголосували за ПР у парламент, що призначив Януковича прем*єром. Чи, може, форумні долбойоби не дали їм за Юлю проголосувати? :)
  • 2006.10.13 | Мінор

   "Реформи і Порядок" практично припинила своє існування.(/)

   http://www.pravda.com.ua/news/2006/10/12/48957.htm

   Партія Пинзеника знову посварилась через Ющенка і Тимошенко
   www.ПРАВДА.com.ua, 12.10.2006, 19:13
   Політична партія "Реформи і Порядок" практично припинила своє існування.

   Про це заявив в інтерв'ю УНІАН радник президента з політичних питань Тарас Стецьків.

   123 пише:
   >І це брехня. Стецьків заявив, що партія спить. Соболєв його спростував. Це зовсім не тотожньо - "партія заявляє про припинення існування"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | 123

    Дякую за підтвердження моїх слів-цей лінк я і мав на увазі

  • 2006.10.13 | Мінор

   Львівське НУ: Бесмертний має піти у відставку (/)

   Львівське НСНУ: Бесмертний має піти у відставку

   p://www2.maidan.org.ua/n/free/1160593306

   На прохання кореспондента ЗІКу назвати конкретних представників «Нашої України», які мали б піти у відставку, Ярослав Рущишин заявив, що має на увазі насамперед Романа Безсмертного. А що стосується чільника «НУ» на місцевому рівні, то, на думку Я. Рущишина, «Петро Олійник теж забагато на себе взяв».

   Заяву Я. Рущишина щодо потреби відставки політичної еліти «Нашої України» присутні в залі зустріли аплодисментами.

   123 пише:

   >Це брехня. Відставки вимагав конкретна особа, вимоги про відставку від обласної організації не було.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | 123

    І за це підтвердження моїх слів дякую

  • 2006.10.13 | damoradan

   Хороший политик всегда готовится к выборам

  • 2006.10.13 | DADDY

   Re: Що, вибори скоро?Чи в штабі БЮТ зупинитись не можуть?

   Про заборгованість по зарплатні та брак коштів взагалі - правда, про це і на Майдані писали (був відкритий лист від Полтавської організації),
   але цей брак коштів вже давно ( і навіть перед виборами, восени 2005 він був ще більший).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | 123

    Брак коштів для партії - це ще не ясно добре чи погано

    От в СПУ, думаю, з коштами все ок - давайте їх похвалимо за це?

    Я цікавився достовірністю інфи про 40 позовів -- саме щодо цього маю сумніви.
  • 2006.10.13 | Михайло Свистович

   Re: Що, вибори скоро?Чи в штабі БЮТ зупинитись не можуть?

   123 пише:
   >
   > Оце цікава інфа. Тобто центральний апарат не платить своїм найманим робітникам? І ті подали 40 позовів до судів? Це точно правда? Думаю, така ж брехня, як і наведене нижче.

   Ні, не брехня. Там дійсно не платили багатьом зарплати, і дійсгно багато людей подало до суду.

   >
   > Не було у НСНУ бажання знищити БЮТ

   На жаль, було. Як і в БЮТ бажання знищити НСНУ.

   >
   > Юля теж включилась у цю компанію, позитивно оцінивши призначення Гайдука і нейтрально-позитивно -- призначення Балоги.

   Юля стаждає фігнею, намагаючись "аб"ять нєаб"ятноє" замість окреслення певного сегменту свого електорату
  • 2006.10.15 | Oleg

   Хай вам чорт

   То брехня, это брехня. Все брехня.

   Вот еще небольшое дополнение и уточнение до списочка брехни:

   Премьер министр сейчас Янукович, который лучший проффесионал, который фальсифицировал выборы, с которым Ющ клялся никогда не сотрудничать, которого Ющ посадил на премьерское кресло, и который должен быть в другом месте, если копнуть, с которым подписано много бумажек, одна из которых с амбициозным названием, что-то же надо в истории о себе оставить, когда по существу не хер, универсал - это звучит благородно и должен конечно войти в учебники по мнению бездарного преза, который ничего не значит, потому что основные антидостижения Юща в других вещах, взять хоть то же РосУкрЭнерго, или проделки любих друзів, от всего чего рейтинг мессии на нуле, так уж лучше нашим знаменем будет проффесионал. Тому що мужик. Хотя это шутка. А серьезно, Ющу морду надо набить за то, что он все просрал, а не оправдания искать в стиле 123 or of Shooter's.
 • 2006.10.13 | DADDY

  БЮТ продовжує війну "на знищення". Ню-ню

  Просрали країну Ригіонам? Чого тепер домагаємося? Імпічменту?
  Усьо будет Донбас!
  Поздоровляю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.13 | Мінор

   Ні. Це журналіст констатує політичну смерть НСНУ

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | DADDY

    Ви не узгоджуєте ваші плани на день в штабі

    Сьогодні пан Полохало на "Радіо-Ера" своїми словами переповів те, що Ви констатуєте.
    Чи не передчасні повідомлення про смерть партії, яка 21-го проведе свій з"їзд?
    Може краще спрямувати гостре перо проти спільного ворога - Ригіонів, комуняк та соц..? ой, пардон, я забув, що Ви мали "перше кохання" з СПУ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.13 | Мінор

     Штаб розпущений давним-давно. А з Полохало ми однодумці

     Зараз обов"язково передзвоню йому і подякую за підтримку моєї статті
   • 2006.10.13 | AST

    Це - НЕ журналіст

    Віктор Уколов є політтехнологом, що співпрацює з БЮТ. Тож його точка зору є апріорі ангажованою.
  • 2006.10.13 | damoradan

   Скорее НУ заканчивает процесс самоуничтожения

   Вот смотрите - Вам, Мартынюку, Шутеру, Обсерверу и т.д. говорили во время кампании, что НУ ведет себя неправильно и проиграет выборы. Вы не верили, и мечтали о том, как забить ТЮльку. Выборы успешно проиграли - кто виноват? Конечно, не НУ, и не те, кто им подпевали, не ПР виновата, а Юля. Поэтому с ней в коалицию не хотим, или хотим, но только пусть откажется от премьерства.

   Вам опять говорили: это нелогично, не занимайтесь ерундой, все просрете. Вы успокаивали себя: ничего, ПР деватся некуда, если не с нами - то никак. Снова просрали. Снова из-за Юли.

   Вам сейчас в третий раз говорят: лучше перестаньте думать про НУ. НУ - труп, перегруппировывайтесь, делайте это побыстрее. Скоро выборы, не теряйте времени, не старайтесь реанимировать то, что не только сдохло, но и был захоронено. Снова будете спорить???
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | DADDY

    Буду

    Але не про факт смерті, а про коріння програшу.
    Програли всі, всі, хто брав участь в революції.НМХР ось чому:
    1. Війна всіх проти всіх в помаранчевому таборі. Тіко не треба мені розповідати про те, що помаранчевого табору не було, або про те, що його знищили "любі друзі". Штампи залиште для домашнього вжитку.
    Замість спільно "мочити" янучарів, із задоволенням мочили один одного. І щось мені підказує, що задоволення отримували всі учасники мочилова.
    А янучар сидів собі як Ілько Муровець на печі і чекав поки повз його "малину" пронесуть трупи його ворогів. Так воно і сталося.
    2.Прем"єрство ЮВТ НМХР не є істиною в останній інстанції і якщо навіть тепер про це згадується, то щось мені підказує про існування якихось додаткових умов, які просто вимагали від ЮВТ стати прем"єром - інакше десь там розмови пішли б зовсім інакше.
    3. Щодо мене особисто, то я вже якось втомився від участі у "передвиборчих" проектах, коли пашеш-пашеш, а наступного дня після виборів чуєш: Вибори закінчилися - ареведерчі. А тим більше немає ніякого бажання "перегруповуватись" у "шпиталь" під білими прапорами з палаючим серцем.
    Але я поважаю вибір всіх тут присутніх.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.13 | Мінор

     Привіт Безсмертному зі "шпиталю"

     Dаddy, якщо б ти проаналізував якого милого Безмертний утворює тіньовий уряд і не запрошує БЮТ, то зрозумів би, що НУ, а не БЮТ продовжує мачілово. Замість того щоб об"єднатися в опозиції, хлопці хочуть військових дій за право нести прапора опозиції.
     Ок. Вони їх матимуть, але це вже бути війна на повне знищення після якої не те,що партійний бренд, їм прізвища доведеться міняти і пластичні операції проводити щоб у Раду пройти.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.13 | Ukrod

      Яка война за прапор опозиції ?

      Сорі, шо встряю.
      НУ тихою сапою займає нішу "ручніків", тобто "ручної" (кишенькової) опозиції. Я думаю за прямою вказівкою татка.
      Так шо скоро в странє буде повне благообразіє. Тут тобі і уряд, і ВР, і прєзік, тут же апозиция така, як нада.
      А на весь той "шпитальний" маргінес буде височайше повєлєно уваги не звертати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.13 | Мінор

       Маргінесом стають, коли в голові мозок всихає

       Нам таке не загрожує, повірте. На 10 схем з боку регіонала Ющенка, ми знайдемо 100 способів забрати ініціативу собі.
     • 2006.10.13 | Михайло Свистович

      Re: Привіт Безсмертному зі "шпиталю"

      Мінор пише:
      > Dаddy, якщо б ти проаналізував якого милого Безмертний утворює тіньовий уряд і не запрошує БЮТ, то зрозумів би, що НУ, а не БЮТ продовжує мачілово. Замість того щоб об"єднатися в опозиції, хлопці хочуть військових дій за право нести прапора опозиції.

      Поки що я не бачу мочілова. Свого часу БЮТ також не об"єднався з НУ в єдину опощицію, але була конструктивна (хоч і не без тертя) співпраця в боротьбі проти режиму. І в нинішніх реаліях треба прагнути до цього варіанту. Поки ж що я бачу, що НУ та БЮТ (на місцях) об"єднують хіба що спільне прагнення до деребану. І ПР до цього об"єднання і та, і інша сила також часом не проти допустити.

      > Ок. Вони їх матимуть, але це вже бути війна на повне знищення після якої не те,що партійний бренд, їм прізвища доведеться міняти і пластичні операції проводити щоб у Раду пройти.

      Але БЮТ програє у цій війні також. Тобто у війні з НУ переможе, але в цілому ця війна завадить БЮТ досягти глобальної мети.

      Ніхто не знаходиться зараз у тій позиції, щоб говорити мовою ультиматумів та вимог. Є варіант лише домовленостей.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.13 | Shooter

       І як би цю банальну думку вкласти в голови декому...

       Михайло Свистович пише:
       >
       > Але БЮТ програє у цій війні також. Тобто у війні з НУ переможе, але в цілому ця війна завадить БЮТ досягти глобальної мети.
     • 2006.10.13 | DADDY

      Re: Привіт Безсмертному зі "шпиталю"

      А мені пофіг проходження "любих друзів" в майбутню Раду зі зміненим обиччям чи з тим самим.
      Мене словосполучення "прем"єр-міністр Віктор Янукович" - не пофіг.
    • 2006.10.13 | damoradan

     Re: Буду

     DADDY пише:
     > Але не про факт смерті, а про коріння програшу.

     На самом деле это самое важное. Споры о прошлом непродуктивны, если не делать выводы. Руководство НУ их сделать просто не способно, и здесь у нас с Вами есть полное понимание. Мне очень хотелось бы, чтобы все разочарованные в НУ, но не несущие личную ответственность за проигрыш, нашли бы себе новое место в политике.
    • 2006.10.13 | Shadow

     Re: Буду

     > Тіко не треба мені розповідати про те, що помаранчевого табору не було, або про те, що його знищили "любі друзі". Штампи залиште для домашнього вжитку.

     Мне так никто вразумительно и не объяснил, что такого особо ужасного было бы, если бы премьером была бы Тимоха. Она уже была и вице- и премьером, и ничего страшного (по сравнению с остальными - вообще, я бы сказал, хорошо). Так нет жыж, уперлись рогом. Кто уперся? Марсиане, что ли? Нет, это абсолютно конкретные люди - "люби друзи". Ведь ясно, что создать правительство без Тимохи можно _только_ вместе с "донами" - это что, лучше, что ли, чем Тимоха?? Да нихрена, и вот теперь можете во всем этом лично убедиться. Подтерлись "доны" мемодряньдумами и унивесралами вашими...

     Если вы собираетесь этих политблядей и дальше отмазывать - флаг вам в руки и шило в одно место.

     > Але я поважаю вибір всіх тут присутніх.

     Спасибо, блин. Главное, вовремя...
  • 2006.10.13 | Нестор

   У вас манія величі. НУ вже давно знищила себе сама

   DADDY пише:
   > Просрали країну Ригіонам?

   Та ну??? Невже Ющенко вступив в БЮТ :)

   > Чого тепер домагаємося? Імпічменту?

   Мабуть так. Якщо вже в консервативній Галичині більшість виборців виступає проти Юща і НУ, а в тернопільській області Ющ програв вибори ще до своєї зради, то це вже серйозний дзвінок. До речі, зауважу, що емпічменту хочуть не політики, а люди, яким вже увірвався терпець
 • 2006.10.13 | Koala

  Людоньки, а може вже досить?

  Згадується старий-старий і сотню разів переспіваний анекдот про (як я його вперше почув, хоч скоріш за все це ой як не оригінал...) Горбачов й Буша: як сходяться з різних дверей, починають про помилки один одного у роззброєнні, а наглядач-китаєць наказує обом мовчати. Так от, може досить бруду? Бо наглядач у нас зараз донецький...

  П.С. Мене, як прихильника УНП, це теж стосується...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.13 | 123

   Кожен робить що вміє?

  • 2006.10.13 | samopal

   Не досить

   Koala пише:
   П.С. Мене, як прихильника УНП, це теж стосується...

   Якщо Ви ще й голосували, як "прихильник", то можу Вас привітати з ти, що більша частина Вашого голосу дісталася якраз отому "наглядачу". Мало того, що Ваші "улюбленці" не здогадалися увійти перед виборами хоча б у НСНУ, то тепер вони ще й розколюють опозицію, звинувативши у зраді якраз тих, кого помаранчевий народ найбільше підтримує. Щось не чутно з їхніх медових вуст звернень до совісті "друзів прізідєнта", адже це вони, а не БЮТ увійшли в коаліціоз за пайку в "уряді наглядачів"...
   До речі, зазвичай, у цивілізованих країнах (чи хоча б "цивілізованих партіях") після такої гучної поразки на виборах керівництво переобирають, а не дають робити контроверсійні заяви від імені неіснуючої підтримки виборців...
 • 2006.10.13 | Nemesis

  БЮТ та НСНУ вирішили об'єднатися!

  БЮТ та НСНУ вирішили об'єднатися в:
  Єдиний Блок Юлії Тимошенко і Нашої України (ЄБЮТІНУ).
 • 2006.10.13 | Уляна

  „Регіони мінус Кушнарьов”

  ...і ця команда зі швидкістю світла обжене БЮТ за параметром вменяємості. Міноре, ну чому Ви так стараєтеся, щоб коли у мене залишився вибір тільки між БЮТом і Регіонами, я вибирала Регіони? У Вас в БЮТі більшість прихильників об'єктивно за стилем мислення саме такі, як Ви, в оцьому своєму дописі. Я за таких, вірніше за таке, (мислення і підходи) не голосую. (Постарайтеся сприйняти це, як корисну інформацію, а не погрозу). Інакших прихильників БЮТ я практично не зустрічала, хоча була б дуже рада.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.13 | damoradan

   Та пожалуйста

   Уляна пише:
   > ...і ця команда зі швидкістю світла обжене БЮТ за параметром вменяємості.
   Ну конечно, какие вопросы. Кушнарев просто подает Вам на стол то, что "варят" на кухне Ахметов с Колесниковым. Уйдет Кушнарев - и уйдет что? Кухня, или все-таки еда с телевизиром? И как долго ПР будет искать нового официанта?

   Міноре, ну чому Ви так стараєтеся, щоб коли у мене залишився вибір тільки між БЮТом і Регіонами, я вибирала Регіони?
   Вы можете даже не сомневаться в своем выборе. Если есть люди, готовые сознательно голосовать за ПР - голосуйте, никто Вас не призывает делать ничего другого. Какое это, однако, имеет отношение к предмету статьи?

   У Вас в БЮТі більшість прихильників об'єктивно за стилем мислення саме такі, як Ви, в оцьому своєму дописі. Я за таких, вірніше за таке, (мислення і підходи) не голосую.
   За каких??? Таких - каких??? Которые видят ситуацию трезво, такой как она есть? Которые не считают, что вся проблема ПР - в Кушнареве (блин, еще раз написал, и у меня слезы на глазах, это ж надо было такое придумать)?

   (Постарайтеся сприйняти це, як корисну інформацію, а не погрозу).
   А теперь полезная информация для Вас. Тут какое-то время назад Шутер писал об обстоятельствах, которых позволят ему проголосовать за БЮТ/Юлю. Могу повторить данный ему совет: Don't bother. Обойдемся без вас.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | Уляна

    How very true!

   • 2006.10.13 | 123

    Показове

    damoradan пише:
    > Уляна пише:
    > > ...і ця команда зі швидкістю світла обжене БЮТ за параметром вменяємості.
    > Ну конечно, какие вопросы. Кушнарев просто подает Вам на стол то, что "варят" на кухне Ахметов с Колесниковым. Уйдет Кушнарев - и уйдет что? Кухня, или все-таки еда с телевизиром? И как долго ПР будет искать нового официанта?
    >
    > Міноре, ну чому Ви так стараєтеся, щоб коли у мене залишився вибір тільки між БЮТом і Регіонами, я вибирала Регіони?
    > Вы можете даже не сомневаться в своем выборе. Если есть люди, готовые сознательно голосовать за ПР - голосуйте, никто Вас не призывает делать ничего другого. Какое это, однако, имеет отношение к предмету статьи?
    >
    > У Вас в БЮТі більшість прихильників об'єктивно за стилем мислення саме такі, як Ви, в оцьому своєму дописі. Я за таких, вірніше за таке, (мислення і підходи) не голосую.
    > За каких??? Таких - каких??? Которые видят ситуацию трезво, такой как она есть?

    Я навів приклади - і не всі - брехні та перекручень. А Мінор надав лінки, що підтверджують мої приклади. А Ви знову про ситуацію як вона є.

    > (Постарайтеся сприйняти це, як корисну інформацію, а не погрозу).
    > А теперь полезная информация для Вас. Тут какое-то время назад Шутер писал об обстоятельствах, которых позволят ему проголосовать за БЮТ/Юлю. Могу повторить данный ему совет: Don't bother. Обойдемся без вас.

    А це дуже показово. Тіки не ясно - чому у штабного працівника Мінора та його однодумців претензії - з таким підходом - до любих друзів та форумних долбойбів ((с) однодумець Шедоу), а не до себе? Ну отримали вдвічі менше голосів, ніж потрібно для прем*єрства Юлі. Полайте самі себе - що не вдалося обійтися без інших.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.13 | damoradan

     Что именно?

     123 пише:

     > А це дуже показово. Тіки не ясно - чому у штабного працівника Мінора та його однодумців претензії - з таким підходом - до любих друзів та форумних долбойбів ((с) однодумець Шедоу), а не до себе? Ну отримали вдвічі менше голосів, ніж потрібно для прем*єрства Юлі. Полайте самі себе - що не вдалося обійтися без інших.

     Что именно показательно? "Это" - это что? Какой "такой" подход? К чему?

     Насчет коалиции - тут вообще вопросов нет. Не получилось у БЮТ сформировать большинство - ушли спокойно в оппозицию. Это НУ, получив в 1,5 раза меньше голосов чем БЮТ, не знала какие претензии и на что предъявить, никак себе цену не сложит. Дело не в том, что НУ Юле не подыграла, а что НУ за это получило. Юля еще свои голоса возьмет, а НУ? Претензии были к тому, что НУ вела себя неадекватно и непрагматично, а не к тому, что НУ не "легла" под Юлю.

     Впрочем, претензии эти к НУ в основном пусть предъявляют их избиратели. Хотя, конечно, всегда найдутся твердолобые юлененавистники, которым и Янук в радость, лишь бы не Юля. Ничего страшного в этом нет. Только опять-таки, не предъявляйте никому никаких претензий. Голосуйте за лузеров и вам воздастся!!!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.13 | 123

      "обойдемся и без вас" - спільний підхід, і в НУ, і в БЮТ

      damoradan пише:
      > Насчет коалиции - тут вообще вопросов нет. Не получилось у БЮТ сформировать большинство - ушли спокойно в оппозицию. Это НУ, получив в 1,5 раза меньше голосов чем БЮТ, не знала какие претензии и на что предъявить, никак себе цену не сложит. Дело не в том, что НУ Юле не подыграла, а что НУ за это получило. Юля еще свои голоса возьмет, а НУ? Претензии были к тому, что НУ вела себя неадекватно и непрагматично, а не к тому, что НУ не "легла" под Юлю.

      Погоджуюсь, що непрагматично. Таку реакцію виборців на свої ритуальні танці, результат яких мав був для них очевидний (якщо вони професіонали), мали б передбачати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.13 | damoradan

       Re: "обойдемся и без вас" - спільний підхід, і в НУ, і в БЮТ

       Это относятся к людям, которые говорят: "Лучше проголосую за ПР, чем за БЮТ". Пусть голосуют, с ними бесполезно разговаривать.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.13 | Shooter

        дятлу - дятлове

        damoradan пише:
        > Это относятся к людям, которые говорят: "Лучше проголосую за ПР, чем за БЮТ". Пусть голосуют, с ними бесполезно разговаривать.

        Результат: буде БЮТ там, де і сьогодні - глибоко в дупі.

        І єдиною радістю для БЮТ буде лише те, що НУ - в ще глибшій дупі.

        Інцєлєкцуали, бля...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.13 | damoradan

         БЮТ не в дупе

         НУ - в дупе, благодаря в т.ч. и Вашей поддержке. Так что это Вы думайте что делать, мы как-нибудь сами, спасибо...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.13 | Shooter

          Точно. БЮТ при владі і є лідером електоральних симпатій.

          Бєз базара.

          damoradan пише:
          > НУ - в дупе, благодаря в т.ч. и Вашей поддержке.

          :) мда...кумеда та й годі... тішаться з того, що їхня дупа мілкіша...таки інцєлєкцуали

          > Так что это Вы думайте что делать, мы как-нибудь сами, спасибо...

          граблі в помощь.
          тільки коли в 2009 президентом стане яник - цікаво, на якого дємона будете списувати вину в той раз.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.13 | damoradan

           Re: Точно. БЮТ при владі і є лідером електоральних симпатій.

           Shooter пише:
           > Бєз базара.
           >
           > damoradan пише:
           > > НУ - в дупе, благодаря в т.ч. и Вашей поддержке.
           >
           > :) мда...кумеда та й годі... тішаться з того, що їхня дупа мілкіша...таки інцєлєкцуали

           Нет, интеллектуал это Вы, который из более глубокой дупы, в которую привел курс, который Вы яростно защищали, пытается продолжать учить всех как им жить.
           >
           > > Так что это Вы думайте что делать, мы как-нибудь сами, спасибо...
           >
           > граблі в помощь.
           > тільки коли в 2009 президентом стане яник - цікаво, на якого дємона будете списувати вину в той раз.

           Не надо меня ничем пугать. Во-первых, НУ не в том положении, чтобы кого-то пугать собой. Пугали-пугали, и обосрались. А во-вторых, никакие перспективы никакого президентства кого бы то ни было не заставят никого воздать НУ больше почестей, чем заслуживает их обосранное положение. Вот и все.

           Вы же это хотите сказать: БЮТ должен помочь отмыть НУ от дерьма, потому что БЮТу должно быть страшно бороться против Янука один на один. Не страшно, никто не боится ни НУ, ни ПР. Хватит пугать, хватит нести херню.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.13 | Shooter

            Для тих, кто на катєрє, повторюю: граблі в помощь

            Встрєтімся в 2009.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.13 | Нестор

             З вами арихметику ми якраз не "встрєтімся"

             В 2009 році Ющ разом з несунами може зустрітися хіба що з братками в парламенті з просьбою обрати його "не атхадя ат касси" під куполом.

             Народні вибори йому не світять. Так що не турбуйтеся надто про 2009 рік :)
            • 2006.10.13 | damoradan

             Это моя фраза

             Это я Вам говорил: встретимся в марте 2006. Встретились. Понравилось???

             А какие надежды Вы питаете на 2009? Ющенко? Безсмертный? Порошенко? Яценюк? Янукович?

             Кто угодно - только не Юля, правильно??? Так зачем тут плакать по поводу вражды между оранжевыми, о том, что нет согласия между ними? О том, что "юлефаны" (ни разу не выставлявшие негативные иррациональные ультиматы по поводу какого-либо деятеля НУ, даже таких бездарных долбоебов как Безсмертный), видите ли, "твердолобые" и "недоговороспособные".

             "Кто угодно, только не Юля" - это позиция Ющенко, НУ и Ваша сотоварищи, позиция, которая была сформирована окончательно осенью 2005 и привела к дупенизации президента и НУ.

             Продолжайте настаивать. В этом и состоит махровое лузерство - быть упорным в битье головой об стенку. Успехов!!!
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.10.13 | Shooter

              Брехати не гарно (с)

              damoradan пише:
              > Это я Вам говорил: встретимся в марте 2006. Встретились. Понравилось???

              Ні, Ви казали - прідьот вєсна, Юля будєт у власті.

              ....Сподобалось?

              Все решта - іррелевантні дристи. Вже вибачайте.
        • 2006.10.14 | Мінор

         Уяви собі - інтелектуали, інтелегенція, яка має огиду

         до того щоб шестьорити перед тими, хто вже давно має сидіти на тюремній баланді.
         Ми в опозиції до такої влади і до такої огидної політики. Хто з вас ще залишається людиною - приєднуйтесь. Доля інших буде забуття.

         Shooter пише:
         >> Інцєлєкцуали, бля...

         Від себе - Шутер, остання твоя фраза пасувала б рагулю з села, а не нормальній освіченій людині. Може ти таким і є?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.14 | Раціо

          Тема елітности міських рагулів не розкрита

          Мінор пише:
          > до того щоб шестьорити перед тими, хто вже давно має сидіти на тюремній баланді.

          Список БЮТ додається.

          > Ми в опозиції до такої влади і до такої огидної політики. Хто з вас ще залишається людиною - приєднуйтесь. Доля інших буде забуття.

          Куди приєднуватися? Сам же написав : "має огиду до...". Чи в нас уже Уколов відповідальний за сертифікацію огидних і прекрасних бандюків? Цікаве питання, скоріше: як би вас усіх кловунів вигнати геть із лісу, як той лісник?

          > Shooter пише:
          > >> Інцєлєкцуали, бля...
          >
          > Від себе - Шутер, остання твоя фраза пасувала б рагулю з села, а не нормальній освіченій людині. Може ти таким і є?

          Цікаво, а чим це таким рагуль із села відрізняється від рагуля із міста, що цю обставину місця треба було зазначити? Інціліґєнція, бля...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.14 | Shooter

           +1

          • 2006.10.14 | Нестор

           Дякую за розкриття

           Раціо пише:
           > Список БЮТ додається.

           Ви щось сплутали. перед братками шестерять несуни.

           > Куди приєднуватися? Сам же написав : "має огиду до...". Чи в нас уже Уколов відповідальний за сертифікацію огидних і прекрасних бандюків?

           Цю сертифікацію вже давно провів народ майже без участі Уколова :)

           > Цікаво, а чим це таким рагуль із села відрізняється від рагуля із міста, що цю обставину місця треба було зазначити? Інціліґєнція, бля...

           Судячи з вашого поста він відрізняється рагулізмом ускладненим комплексами :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.15 | Раціо

            Re: Дякую за розкриття

            Нестор пише:
            > Раціо пише:
            > > Список БЮТ додається.
            >
            > Ви щось сплутали. перед братками шестерять несуни.

            Та нічого я не переплутав. Несуни шестерять перед донецькими братками, а Уколов&Ко перед бютівськими. Приєднуйтеся до Губського, переймайте стратегічне мислення в Гапочки, томущо в нас сердечко красіве.

            > > Куди приєднуватися? Сам же написав : "має огиду до...". Чи в нас уже Уколов відповідальний за сертифікацію огидних і прекрасних бандюків?
            >
            > Цю сертифікацію вже давно провів народ майже без участі Уколова :)

            Ги, так народу ж суттєво більше подобаються саме ті бандити, які не подобаються Уколову.

            > > Цікаво, а чим це таким рагуль із села відрізняється від рагуля із міста, що цю обставину місця треба було зазначити? Інціліґєнція, бля...
            >
            > Судячи з вашого поста він відрізняється рагулізмом ускладненим комплексами :)

            Із мого поста про це судити ніяк не можна, бо в ньому було лише питання. Якщо ж Вас цікавить моя відповідь, то нічим не відрізняється. А от "інціліґєнція" (Уколов сам добровільно себе туди зарахував)- такіда, відрізняється: рагулізм у неї завжди в поєднанні з бундючністю. Бо ж вони не якісь там сільські рагулі, вони повний курс історії кпсс прослухали.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.15 | Мінор

             Приємно відчувати наскільки ти неправий

             Раціо пише:
             На два постинги ти назвав моє прізвище 5(!) разів. Тим часом я говорив загалом. Психологи тобі б пояснили професійно, але я просто тішуся тим, що я особисто тебе так допік. Значить ти того вартий, бо добрих людей мої слова не зачіпають :-)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.10.15 | Раціо

              О, ми вже й на ти... ну якщо інціліґенція так хоче

              Мінор пише:
              > Раціо пише:
              > На два постинги ти назвав моє прізвище 5(!) разів. Тим часом я говорив загалом.

              Оце-так "загалом"! Ти висловлював трошки суб'єктивну позицію відвертого підбріхувача БЮТівських бандюків, безапеляційно пропагуючи захоплюючу альтернативу: або ти приєднуєшся до того лайна, або тебе "чекає забуття". Десь таку саму альтернативу нам пропонували твої московські колєги по цеху два роки тому, і психологи б тобі пояснили професійно, який від цього був ефект.

              > але я просто тішуся тим, що я особисто тебе так допік.

              Ще б пак! Адже результати твого пропагандонства навряд чи можуть тішити. Але продовжуй і далі загортати лайно в яскраву упаковку. Видно, легшого шляху справді нема: над якістю своєї пропозиції ви почнете задумуватися лише тоді, коли остаточно перестануть купувати.

              >Значить ти того вартий, бо добрих людей мої слова не зачіпають :-)

              Мабуть більшість добрих людей уже перестали тебе читати.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.10.15 | Мінор

               Враховуючи скільки ти вилив лайна на мою голову ми майже рідня

               Раціо, це ж я, "комсюк", якого вигнали з педінститута - хіба ти забув? От і я пам"ятаю, мій давній недруже. Колись, прийде коза до воза і я обов"язково все пригадаю. А поки товчи воду в ступі - може хтось і повірить.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.10.15 | Раціо

                Як мало, виявляється, треба, щоб із Вами породичатися

                Мінор пише:
                > Раціо, це ж я, "комсюк", якого вигнали з педінститута - хіба ти забув?

                Комсюк, то й комсюк. Цілком схоже, принаймні. Але я не забув, бо й не знав ніколи. Мені не потрібно знати Вашу біографію, щоб бачити, що брехня є брехня.

                > От і я пам"ятаю, мій давній недруже.

                Ви собі лестите. Я про Ваше існування довідався після вбивства Ґонґадзе.

                > Колись, прийде коза до воза і я обов"язково все пригадаю.

                Так, сподіваюсь колись Вам стане соромно. Я взагалі вірю в людей.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.10.15 | Мінор

                 Якщо ви хочете щоб ваше слово було останнім - скажіть

                 "перепрошую, мабуть ви були праві"
                 Набридли ви мені, Раціо. За 6 років відтоді, як ви звернули на мене свою увагу, не було випадку, коли б ви зі мною погодилися.
                 Ні коли я був в СПУ, ні коли я перейшов у БЮТ. Вам треба було б взяти нік "волокУ". Ці дискусії з вами ніколи не стосувалися теми, піднятої у гілці, а завжди мене персонально. Скучно. Я про себе і так все знаю.
                 Коротше ви зрозуміли - ігнор.
            • 2006.10.15 | Нестор

             Re: Дякую за розкриття

             Раціо пише:
             > Та нічого я не переплутав. Несуни шестерять перед донецькими братками, а Уколов&Ко перед бютівськими.

             Та ну?! І хто ж там на баланді сидів? ЮВТ з Лук"яненком? Ну мені така баланда не заважає.

             > Приєднуйтеся до Губського

             У вас не вірна інформація. Це не я приєднався до Губського, а навпаки - він до мене. Так що поки добре себе веде, то хай живе :)

             > переймайте стратегічне мислення в Гапочки

             знову у вас пробіл в інформації. Який Гапочка? Причому тут БЮТ? негайно зав"язуйте з 5 каналом, бо прослідковується тривожна тенденція :)

             > Ги, так народу ж суттєво більше подобаються саме ті бандити, які не подобаються Уколову.

             "Пусть он бандіт, но он наш бандіт"? Я не про цей народ говорив. Я говорив про народ поінформований з доступом до альтернативних джерел інформації. Оцінка ющенківськім та костенківським бандюкам дана вичерпна.

             > Із мого поста про це судити ніяк не можна, бо в ньому було лише питання.

             Щось дуже вас це питання зачіпило. Чого б це? :)

             > А от "інціліґєнція" (Уколов сам добровільно себе туди зарахував)- такіда, відрізняється: рагулізм у неї завжди в поєднанні з бундючністю. Бо ж вони не якісь там сільські рагулі, вони повний курс історії кпсс прослухали.

             Ну що не кажіть, але освіта таки сильно знижує рівень рагулізму. Хоча і не завжди. Загалом рівень рагулізму серед інтеліґєнції значно нижчий ніж серед тих, хто нічого крім "Сільських Вістей" не читає.
    • 2006.10.13 | Уляна

     "Головне не кількість, а якість"

     Заявила Юлія Тимошенко в недавньому інтерв'ю УП на питання про зменшення її фракції.
     http://www.pravda.com.ua/news/2006/10/12/48949.htm
     "Після цього я обговорила на політраді питання про первинність якості, а не кількості наших депутатів у радах усіх рівнів." - ось так точно було сказано.

     Не треба було мені виставляти претензії до Мінора, раз у них така політика починаючи з лідера. Раз кількість депутатів неважлива, то й кількість виборців, що голосують за них, також.

     Мене цікавить тільки якість законів, рішень, підходів, мислення. А мені нав'язують захоплення певним кругом осіб і зневагу до інших осіб. Я не маю часу на жодну з цих двох емоцій. Мені якось незручно за свої попередні сподівання на БЮТ (правда, дуже слабенькі і короткотривалі). В перші дні після подання Януковича на прем'єра тут були цікаві дискусії про еволюцію БЮТ в потужну об'єднуючу партію і я туди навіть щось дописувала. А кому воно нада?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.13 | samopal

      Головне якість

      Уляна пише:
      Раз кількість депутатів неважлива, то й кількість виборців, що голосують за них, також

      Ду-у-уже цікавий висновок. А нахвіг кому депутати, котрі не длтримуються обіцянок та зраджують своїх виборців? Вони додають підтримки електорату? Не від БЮТ залежить, що де-які патрійоти, тепер відстоюють своє демократичне право на зраду, але із збереженням мандатих пільг. Про можливість утворення єдиної опозиції можна говорити довго й нудно. Кожен може мати свої погляди на діяльність тієї, чи іншої сили. Показовими є опозиційні танці "нових універсальців", які не бажають приєднатися до єдиної (поки-що) опозиційної парламенської сили, а натомість, усіляко намагаються замутити воду та перешкодити утворенню єдиного фронту протидії реставрації "світлого минулого". Та ще й затягують у той "хоровод" різноманітних електоральних прольотчиків, котрі не мають достатньої підтримки серед виборців.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.13 | Уляна

       Re: Головне якість

       samopal пише:
       > Ду-у-уже цікавий висновок.

       Розумієте, кількість депутатів прямо пропорційна кількості голосів виборців. За БЮТ проголосували 5 652 876, що дало їм 129 місць в парламенті. З заяви, яку я цитувала, випливає, що БЮТівці задовольняться 2 191 037 голосів надзвичайної якості, які забезпечать їм 50 надзвичайно якісних депутатів.


       >Вони додають підтримки електорату?

       Виходить, ми вибираємо парламент, для того, щоб подобатися електорату на наступних виборах. Що ж ви так себе видаєте? Навіть в комітетах комсомолу старалися маскувати свою самодостатність.

       > Не від БЮТ залежить, що де-які патрійоти, тепер відстоюють своє демократичне право на зраду, але із збереженням мандатих пільг.

       Господи! Від кого ж? Від Литвина? Чи Олійника і Сироти? Від Бродського та виключно БЮТівців, знається, залежало, кого записували в список, а кому відмовляли.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.13 | damoradan

        Позиция атасная

        Вот БЮТ козлы - оттуда депутаты в коалицию сваливают, не знали кого отбирали. А в ПР - все молодцы, кроме Кушнарева. Потому что в БЮТ не убегают? Логика бомба.

        Может, в БЮТ все-таки тоже все молодцы: те, которые остались - принципиальные, те, которые не остались - перешли в коалицию с полюбившейся Вам фракцией ПР (кроме Кушнарева). К кому претензии???
       • 2006.10.14 | samopal

        Е... бачу, що і якість не головне

        Уляна пише:
        Розумієте, кількість депутатів прямо пропорційна кількості голосів виборців.

        Дуже добре розумію. І не треба втирати, що БЮТ раптом переставила цікавити підтримка виборців. Не маніпулюйте цифрами, бо кількість тих, хто віддав голоси за БЮТ не змінилася. А от запровадити у дію "довгообговорюваний" імперативний мандат не дають якраз усілякі перебіжчики та коаліцисти на два широкі фронти, котрі й так не збиралися "бути не при владі".

        Уляна пише:
        Виходить, ми вибираємо парламент, для того, щоб подобатися електорату на наступних виборах.

        Я десь про це казав? Чи Ви вважаєте, що після виборів про обіцянки отому електорату можна забути, як і про самі вибори. Головне - догребти до корита. Ви хоч свою фразу добре прочитали, бо там явно чогось бракує...

        Уляна пише:
        Що ж ви так себе видаєте? Навіть в комітетах комсомолу старалися маскувати свою самодостатність.

        Вам видніше. Бо я у таких комітетах ніколи "нє састаял" :D

        Уляна пише:
        Господи! Від кого ж? Від Литвина? Чи Олійника і Сироти? Від Бродського та виключно БЮТівців, знається, залежало, кого записували в список, а кому відмовляли.

        Як кажуть, ні памінайтє всує... У тому числі усіх згаданих Вами "електоральних пральотчиків". Несуняри із сосіялістами "змінили орієнтацію" майже повними списками, та ще й підтримують "право на зраду" серед інших фракцій, усіляко замулюючи якраз оте положення про імперативний мандат. Хоча, за Вашою ж арихметикою, абсолютно очевидно виходить, що усі "позафракційні" депутати, - то депутати, котрі не представляють жодного виборця. Але це їм не перешкоджає. До речі, Бродський, на скільки мені відомо, до парляменту не балотувався і тепер "виступає" у іншому місці.
       • 2006.10.16 | Михайло Свистович

        Re: Головне якість

        Уляна пише:
        >
        > Виходить, ми вибираємо парламент, для того, щоб подобатися електорату на наступних виборах. Що ж ви так себе видаєте? Навіть в комітетах комсомолу старалися маскувати свою самодостатність.

        Гм... І це - вмєняємость? Пояснюю: Юля має на увазі, що вона не намагатиметься за будь-яку ціну зберегти кількість депутатів, якщо вони не відповідають тій якості, яку декларує БЮТ. Це так само як з роботи виганяють людину, яка через півроку праці почала зловживати алкоголем.
     • 2006.10.16 | Михайло Свистович

      Re: "Головне не кількість, а якість"

      Уляна пише:
      > Заявила Юлія Тимошенко в недавньому інтерв'ю УП на питання про зменшення її фракції.
      > http://www.pravda.com.ua/news/2006/10/12/48949.htm
      > "Після цього я обговорила на політраді питання про первинність якості, а не кількості наших депутатів у радах усіх рівнів." - ось так точно було сказано.
      >
      > Не треба було мені виставляти претензії до Мінора, раз у них така політика починаючи з лідера.

      А що? Нормальна позиція. Юля відмовляється підтримувати в радах мудаків, які пролізли по її списках. Дуже добре!
  • 2006.10.13 | 123

   Та ні, ну це Ви здря... ()

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.14 | Уляна

    Читали? Не даремно я так.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.14 | 123

     Даремно- я мав на увазі про Регіони і Кушнарьова

     Там віднімати надто багато треба, і Кушнарьова не першим :), і, думаю, нічого після віднімання не лишиться :)
  • 2006.10.13 | Нестор

   Уляно, голосування за катал і братків - це не вибір, а стан душі

   Так що, повторюю вслід за damoradanom, не лякайте нас, бо ваші погрози смішні і нагадуть погрози чоловіка-алкоголіка, який погрожує своїй дружині напитися до чортиків.

   регіоналами не стають, ними народжуються :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.13 | Уляна

    1) Ніколи не голосую проти всіх


    2)Ще ні один регіонал не звертався до мене, як Ви. Не ліз в стан душі і т.д.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.13 | Предсказамус

     "Назло бабушке повешусь"

     Если человек говорит, что выбирает между БЮТ и ПРУ, то сам этот факт говорит о многом, можно даже в душе не копаться.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.14 | Уляна

      Якщо це буде єдиний вибір

      - то я дійсно задекларувала свій потенційний вибір, який базується якраз на виключному несприйнятті того, що демонструє Мінор. Для мене корупція мислення є набагато гіршою, ніж корупція фінансова. Навіть Таня Монтян нарешті признала, що "у більшості випадків проштовхування всіляких маразматичних законопроектів, за виключенням деяких "клінічних" - справа все-таки більше в ідіотизмі, ніж в злому умислі ;(((".
      http://mentbuster.livejournal.com/21328.html
      Нарешті обійшлося без бабла.


      Предсказамус пише:
      > Если человек говорит, что выбирает между БЮТ и ПРУ, то сам этот факт говорит о многом, можно даже в душе не копаться.

      Під час виборів я з принципу мовчала про Юлю. Тепер кажу. Юльство гірше від Регіонства.

      Одне з визначень слова corrupt в словнику merriam-webster
      2 : to cause disintegration or ruin
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.14 | samopal

       Тоді у Вас і надалі буде єдиний вибір

       Уляна пише:
       Під час виборів я з принципу мовчала про Юлю.

       Чудовий принцип. Чого ж Ви тепер його порушуєте, адже по суті нічого сказати не можете. Схоже, що це був єдиний Ваш принцип...

       Уляна пише:
       Тепер кажу. Юльство гірше від Регіонства.

       Ну ось і усі Ваші "лекції з комітетського маскування" пішли на марне.
       На запитання "Чому?", Ви тепер сміливо та чесно можете заявити "Тому що!".
       Дуже "інтеграційна" позиція, треба зазначити... :D
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.14 | Shooter

        Ви знову не на те звертаєте увагу

        Рекомендую - звертайте насамепред на рейтинг Юлі. І спробуйте задуматися. Якщо вдасться.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.14 | damoradan

         Перестаньте нести ерудну

         Покажите мне рейтинги - их нет...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.14 | Shooter

          :)

          damoradan пише:
          > Покажите мне рейтинги - их нет...

          Угу. "нема". і не буде аж до самих виборів.

          А на які саме рейтинги _вибірково_ посилається Мінор - ума нє пріложу....так?

          Граблі - Ваш без сумніву улюблений інструмент.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.14 | samopal

           :)))

           Пане, Шутєр, тут недавно пробігав якийсь рейтинг. Не хотілося мені у ньому порпатися, але, спеціально для Вас, я спробую.
        • 2006.10.17 | samopal

         Звертаю увагу на "те"

         Пане Шутєр, можу помилятися, але видається, що Ви мали на думці широкообсмоктані на цьому форумі результати соцопитування "Громадська думка населення України: вересень 2006 року".
         Я у те обговорювання не встряг, і , можливо, щось прогавив. Тобто, може там хтось розтовкмачив, як таке може бути (виходжу з тексту, котрий публікувався на УП):
         - До парламенту потрапили б “ті самі”. Що вже означає, як мінімум, що ні Костенко, ні Панзеник, ні жописти, ні кармазиністи... карочє, - как хванєра над Плющем. Ну й “борці” з іншого табору – те ж.
         - А далі поїхали: сімоністи з сосіялістами міняються цихрами. Добре. Питання де? В Галичині, у Києві, у Полтаві... Де? Навіть якщо допустити можливість такої рокіровки, то неодмінно виникне питаннячко про “Натаху”. Що усі її фани чухнуть до Сіманєнци? Нехай так. А де її фани “водяться”, в яких “краях”?
         Отже:
         - НСНУ – 3% (-11%, нехай –10%) Де, в ригіонах? Та ж вони й так усе нагребли в основному на заході країни.
         - СПУ – 3% (-2%) І куди б вони “потекли” оті 2%, прямо так одразу до “голубих”? Ну, добре – нехай пополам, - до ригіонів і сімоністів.
         - КПУ – 5% (+2%). 1% від социків, ще один... нехай від Натахи. То Натаха зовсім гола залишиться, якщо припустити, що 2 “інших” відсотки відійдуть до ригіонів. Чи тоді не два, а один?
         - БЮТ – 17% (-5%), А ці куди “дінуться”? Добре, припустімо це “нестійкі” голоси “східної частини центру”. А куди подінуться оті 10-11 відсотків, що від НСНУ? Що, Галичина (особливо Івано-Франківщина) рвоне голосувать за ригіони? “Нє вєрю!” ТМ. Може вони усі чухнуть до УНП-ПРП-Жопе? То чому ж ці красавчєгі тоді не перелізуть через майд... через “бар’єр”? Може перейдуть до БЮТ, а той, відповідно втратить 15% , - тобто 70% відсотків своїх нинішніх “юлєфанів”? А вони усі, відповідно, “метнуться” в ригіони? :D
         Може Ви натякаєте, що 70 відсотків тих, хто голосував за несуняр, тепер голосуватимуть “проти всіх”, як оце тут недавно “голосила” одна поранена “патрійотка”? Якщо таких і буде, то ду-у-уже небагато. Цей синдром “поранення усієї голови” характерний саме для розчарованих та роззлощених на себе “ющеплющефанів”і виник після того, як вони виявили, що насправді голосували за Ромця Маклауда, Їханурава та Руслану... Це вони зараз так кабезяться. А як дійде “діло до справи”, то знову почнуть думати. Може Ромцьо розраховує, що вони з чвертю “бютівців” усі разом кинуться до нього з Костенком та Киськівим у “нову небачену Європпу”, з її суперзатіненим урядом? Чи голосуватимуть “проти всіх” або взагалі не підуть на вибори (що означало б просто новий перерахунок з “відсотків виборців” у “кількість мандатів”). А ригіони, значить, на тлі нових житлово-комунально-залізничних тарифів усі як один (+1 відсоток від Натахи) помарширують до виборчих урн з написом “ЗА - здєсь”...

         “…56% респондентів, у принципі, задоволені зробленим ними вибором у березні 2006 року.”
         Ви мабуть думаєте, що це ті, хто голосував за НСНУ, костенкаплюща, ПРП-Жопе, сиріток, кармазинів... “плюс” ригіони А я, наприклад, думаю, що це в основному ригіони “плюс” КПУ, “плюс”... БЮТ. І цифри сходяться :D

         “У той же час у 27% - протилежні відчуття, тобто вони розчарувалися в партіях і блоках, за які голосували.” А це по-вашому хто? Це оті 10% несунів та 15% “східних” бютівців “плюс” 2% “свідомих” сосіялістів? А я, наприклад, думаю, що це якраз 10% несунів “плюс” 2% “свідомих” сосіялістів і “плюс” 15% тих, хто віддав свій голос за “пральотчіков”. І цифри знову сходяться... З урахуванням “похибки дизайн ехвекту”, звичайно ж :D

         Інші "рейтинги" мені якось не потрапляли на очі. Хіба-що Ви маєте на увазі опитування "Соціоінформу" у Львові. Так за цим опитуванням виходить, що від часу останніх виборів рейтинг Юлі у Львові зріс, хоча "поранених" тут не бракує, - "П'ємонт" все-таки. Юлі довіряють більше, ніж прізідєнту (про несуняр я взагаоі мовчу), а кількість тих, хто їй "не довіряє" зменшилась з часу виборів відсотків на сорок (я виходжу з того, що ті хто "не довіряв", голосували за інших).
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.17 | damoradan

          Конечно, именно это и имелось в виду

          "Опрос" со всеми цифрами, кроме главной - по ПР. Как такую информацию вообще можно серьезно обсуждать, более того - делать на ее основе какие-то выводы?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.18 | samopal

           НУ нє...

           damoradan пише:
           "Опрос" со всеми цифрами, кроме главной - по ПР.

           Як же це нема? Всьо подано тонкімі намйокамі...
           На манєже - всьо тє же. а це значить, що 15 відсотків громадян знову "прамажут" у своєму виборі (і знову із-за тєх же)
           А ригіони, тіпа, загрєбуть усьо аостальноє:
           100 -15%(тих, котрі "прамазалі") -3% НСНУ -3% СПУ -5% КПУ -17% БЮТ... а "усьо аостальноє" - ригіони :D Тобто, 57%! Зріст иайже у два рази!!! Де?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.18 | damoradan

            Вот именно, такая подача информации хороша

            только для манипуляций. Чем известный Господин, Чье Имя Не Называем, и не преминул воспользоваться в качестве доказательства чего? Догадайтесь с 3х раз - конечно же, дурости Юлиной политики.
    • 2006.10.13 | Нестор

     1) Мудро робите

     Уляна пише:
     > 2)Ще ні один регіонал не звертався до мене, як Ви.

     Охоче вірю :) Нажаль моє виховання та погане знання "Фєні" не дозволяє мені перейти на мову регіоналів :)

     > Не ліз в стан душі і т.д.

     Я не лізу, а констатую.

     "Пусть он бандіт, но он наш бандіт."

     Людина або приймає таку філософію або - ні. Третього не дано. І змінити щось в своєму стані душі можна дуже-дуже рідко.

     Тому ваші "погрози" не є серйозними
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.14 | ОРИШКА

      Цікаво, скільки таких, як Уляна в НУ та у Костенка?

      Ніхто цифру не дає. Взагалі - що робиться знизу - невідомо. Соціалісти - чи вони ааморозні, чи за вірною адресою - до дідька - його направили?

      А Уляну читати страшно. Разом з кривавими РЛА та Мельником, проФФесором та КУШнарьовим, Калашниковим та Джарти - аби проти ЮВТ.
      Фальсикувати вибори, розмахувати битами, красти гроші у держави, using НДВ, красти землю - аби проти ЮВТ

      Чи це хвороба?
      Чи стан душі? Тоді треба, щоб усі Гюльчатаї відкрили личка і перестали витанцювувати, як третя сила. Їх дві - бандитська зона, та плацдарм для розбудови нової України. Досить гратися в свій "боковий" підхід. Що б не казав президент - його ВСІ дії направлені на зміцнення бандит.зони. Ось і Уляна туди ж. Ну, хоч зрозуміло, хто-таки є ху.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.14 | Уляна

       Відповідь - досить багато.

       І не тільки в УНП.

       Про що і намагалася прямо сказати Мінору.

       Definition of corrupt: to cause disintegration or ruin. Більше повторювати це не буду. Писати в цю гілку більше не буду.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.14 | ОРИШКА

        We have to make our choice out of two, not three.

      • 2006.10.15 | Shadow

       Re: Цікаво, скільки таких, як Уляна в НУ та у Костенка?

       > А Уляну читати страшно. Разом з кривавими РЛА та Мельником, проФФесором та КУШнарьовим, Калашниковим та Джарти - аби проти ЮВТ. Фальсикувати вибори, розмахувати битами, красти гроші у держави, using НДВ, красти землю - аби проти ЮВТ

       > Чи це хвороба?

       Думаю, дело в том, что люди, которые РЕАЛЬНО помогали на выборах (в штабах работали и т.д.) реально знают, что на самом деле ни НУ (что сейчас очевидно), ни Юлька КАРДИНАЛЬНО он донов не отличаются. Поэтому у них руки и опускаются, и они уже не хотят идти и помогать Юльке.

       Я думаю, что суть же не в том, что Юлька - тоже хитрожопая. Суть в том, что политики должны понять - выборы больше "нарисовать" будет нельзя. Оппозицию "запинать ногами" будет нельзя. Мы просто используем Юльку в целях донесения этой мысли до текущей власти. (А она использует нас, чтобы стать властью. Взаимовыгодная сделка). А потом, если надо, и ей будем вправлять мозги.

       Так что не надо звцикливаться на вопросе "насколько Юлька плохая". Это не суть важно. Давайте зацикливаться на задании "сделать так, чтобы власть нас боялась и слушала наше мнение", достигать предлагаю на текущем этапе поддержкой оппозиции.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.15 | ОРИШКА

        Re: Цікаво, скільки таких, як Уляна в НУ та у Костенка?

        Так я обеими четырьмя лапами - за!
       • 2006.10.16 | SpokusXalepniy

        Это надо возвести в символ нации

        Shadow пише:
        > Так что не надо звцикливаться на вопросе "насколько Юлька плохая". Это не суть важно. Давайте зацикливаться на задании "сделать так, чтобы власть нас боялась и слушала наше мнение", достигать предлагаю на текущем этапе поддержкой оппозиции.
        Мало того, в связи с тем, что народ получил хороший урок по обожествлению Ющенко, падший идол может перед своей политической смертью принести НАИБОЛЬШУЮ пользу украинскому народу - стать символом, которым можно беспрерывно пугать Юльку и всех претендентов на власть.
      • 2006.10.16 | Михайло Свистович

       Re: Цікаво, скільки таких, як Уляна в НУ та у Костенка?

       ОРИШКА пише:
       > Ніхто цифру не дає. Взагалі - що робиться знизу - невідомо.

       Це Вам невідомо. Насправді внизу таких, як Уляна, не дуже багато. Уляна взагалі-то хороша, але дуже відірвана від життя. Вона просто ніколи не стикалася серйозно з справжніми бандитами.

       Юльство дійсно може бути гіршим за регіональством на рівні ідеологів, інтелігентів-працівників штабів, місцевих рад. Але ж то насправді не юллство і не регіональство, просто люди використовують партії. А політику визначають вожді, і серед букету регіоналів є такі побіги, що юлькіни до них не доростуть, мабуть, ніколи.

       > Соціалісти - чи вони ааморозні, чи за вірною адресою - до дідька - його направили?

       Рядові активні вже давно відправили мовчки, залишились в осноному члени партії замість соціалістів.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.16 | SpokusXalepniy

        Классная фраза! Дайте попользоваться!

        ...Тільки безкоштовно! :)

        Михайло Свистович пише:
        > ОРИШКА пише:
        > > Соціалісти - чи вони ааморозні, чи за вірною адресою - до дідька - його направили?
        > Рядові активні вже давно відправили мовчки, залишились в осноному члени партії замість соціалістів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.18 | Михайло Свистович

         Та на здоров"я

         SpokusXalepniy пише:
         > ...Тільки безкоштовно! :)

         Ми ніколи не продавали свій копілефт


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua