МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Правове мракобісся в Росії

10/13/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Академік Лисенко гордився б: так само, як у нього будяк перероджувався в жито, так само за рішенням одного з московських судів, міліціянт в момент вчинення злочину моментально переродився в не-міліціянта.

В скандальній справі, коли мєнт в московському метро вистрілив таджику-нелегалу Рустаму Байбекову в обличчя після того, як той відмовився дати хабаря в 1000 р, Замоскворецький суд Москви вирішив не стягувати з МВС Росії 1000 000 р в якості моральної компенсації. Байбеков дивом залишився живим, куля з ПМ потрапила в рот і вийшла з спини, він довго лікувався і переніс декілька операцій. Мєнта засудили на 9 років. Але чому відмовили у компенсації?

Ось тут починається саме цікаве - схоже що креативне російське правосуддя винайшло магічну формулу, як прокидати своїх громадян і завжди відмовляти їм у компенсації, що має бути стягнута за дії держслужбовців.

Дуже просто - поки службовець не зловлений на злочині - він на службі.

Але як тільки він робить щось протизаконне, від чого страждає інша людина - в цей момент магічним чином служба закінчується, і вимагати з держави нема чого - це вже не її мєнт, чиновник тощо.

Цитата: Судья согласился с доводами представителя министерства, заявившего, что в момент совершения противоправного действия сотрудник милиции перестает быть таковым и, таким образом, министерство не обязано выплачивать компенсацию за противоправные действия своего уже бывшего сотрудника.

Одним словом - "Держава всьо, чєловєк - нічто."

Відповіді

  • 2006.10.13 | Shooter

    Прекрасна можливість здерти з Росії кілька сот тисяч євро...

    ...через ЄСПЛ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua