МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пам’ятаємо та шануємо славу борців за волю України!

10/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
64-та річниця створення Української Повстанської Армії – не просто ще одне свято чи визначна дата. Для нас, справжніх українців – це світле свято Святої Покрови, козацької слави і, звичайно, день справді народної Армії – Повстанчої.

Україна завжди потерпала від ворожих зазіхань. Та існували і ті, хто мужньо боролись, сміло помирали в кривавих боях за свою Землю, свій Нарід. Українська Повстанська Армія була армією без держави. Бо ті, хто правив в ті буремні роки нашою країною, були її ворогами.

Для українських повстанців слова з декалогу: „Здобудеш Українську Державу, або згинеш в боротьбі за Неї” стали заповіддю, якою вони керувались до загину. Ми низько вклоняємось усім Героям, що полягли за Україну, за те, щоб ми не жили не під російським, не під німецьким, не під польським ярмом. Нехай пам’ять про них не згине у віках і не буде спаплюжена вустами негідників.

В цей день бажаємо усім, в кого в грудях б’ється гаряче серце українське серце, ніколи не знати що таке неволя, зневіра, зрада. Нехай всі благі справи на користь Нації вдаються на славу. А живий вогонь ніколи не гасне, а завжди палає в очах і душах.

Провід ВМГО «Національний Альянс»


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua