МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Поки що "вітрянки" воюють з Луценком і його орлами

10/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
... за те, що ті не дають їм "воювати" з тими, хто сьогодні святкує річницю створення УПА.

Як повідомляє Українська правда представники Прогресивної соцпартії спробували прорвати кордони міліції на Хрещатику з боку Бессарабської площі.

Як повідомив агентству представник правоохоронних органів, представники ПСПУ влаштували бійку з міліціонерами, перекинули кілька металевих щитів, намагаючись прорватися на Хрещатик, розпилили вбік співробітника спецпідрозділу "Беркут" невстановлену речовину. Після цього була викликана швидка допомога для надання допомоги потерпілому.

Лідер ПСПУ Наталя Вітренко закликала учасників акції готуватися до прориву через кордони міліції і спецпідрозділів з метою не дозволити пройти по Хрещатику представникам УПА.

У той час, коли міністр МВС Юрій Луценко намагався проїхати на Майдан, на його автомобіль напали прихильники ПСПУ. Кордон міліції зумів відтіснити провокаторів, після чого машина проїхала.

Після цього сам Луценко в ефірі "5 каналу" пообіцяв, що член ПСПУ Володимир Марченко, що бризнув сльозоточивим газом в обличчя міліціонерам, понесе заслужене покарання.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua