МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Кременчуці є "бідний" депутат-комуніст

10/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
173 тисячі за однією угодою і ще кілька тисяч за наступною обіцяє перерахувати до бюджету міста депутат міської ради фракції КПУ власник торгового центру «Мега-трейд» Сергій Порчирян.

Про свої наміри депутат С.Порчирян повідомив під час засідання спеціальної депутатської комісії, що з’ясовувала обставини, пов’язані з будівництвом торгівельного центру по вул.Леніна (це питання на двох останніх сесіях озвучували депутати від Партії регіонів Денис Терещенко та Олексій Оніщенко). .

За попередньою оцінкою, торговий центр обійшовся в 10 мільйонів гривень. Внесок, який має сплачувати будь-який бізнесмен на розвиток інфраструктури міста, — 8% від вартості будівництва.

«Не можна дерти шкуру, але 173 тисячі гривень, відповідно до умов конкурсу, за виділення земельної ділянки слід віддати», — висловив свою думку з приводу дискусійної ситуації Микола Черниш, керівник фракції Партії регіонів у міськраді.

Підсумок засідання: скільки саме коштів на інфраструктуру перерахує С.Порчирян, вирішуватимуть пізніше. Поки що депутати визначатимуться з розміром внеску на розвиток інфраструктури від бізнесменів, які будують власні магазини, заправні станції та торгові центри...

За матеріалом газети "Вісник Кременчука".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua