МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Провокатори з УНТП готуються знятися у новому «дублі»

10/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Заходи по відзначенню памяті УПА зірвати не вдалося. Тому прихильники карателів НКВС намагаються компенсувати це провокаційними фотографіями та телекартинками .

Мета провокації - утвердити в мізках обивателів Росії та русифікованих областей України створений ще сталінською пропагандою образ УПА не як повстанської армії , а як організації фашистського типу.

З огляду на відсутність “артистів” цього жанру Дмитра Корчинського та Едуарда Коваленка “у головній ролі” знімається провокативна тусовка під назвою УНТП (Українська національно-трудова партія), що вже встигла "відзнятися” на Софіївській площі, а зараз має намір промарширувати на Майдан Незалежності, де разом з псевдокомуністами, які тиняються там у невеликій кількості, відзняти чергову сцену політично-фантастичного фільму “Боротьба червоних про фашистів”. Фотографії УНТП-ешників під назвою “украинские фашисты” вже прикрашають російські сайти, причому разом з ним в якості “фашистів” демонструються фотографії українських міліціонерів у незвичній для росіян уніформі. Схоже черговий “відеокліп” буде зніматися на Майдані.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua