МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Харькове в честь годовщины УПА депутат дал в морду чиновнику

10/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
В Харькове депутат облсовета Проскурин подрался с вице-губернатором Василием Третецким

Харьковские пикетчики, которые выступают за и против празднования 64-й годовщины УПА, пошли не к памятнику Т.Г. Шевченко, а свернули с Сумской и дошли уже до Молодежного парка. Сейчас все – и представители Молодежного Националистического Конгресса, и коммунисты, и «регионалы» - находятся у памятника УПА. Один из представителей Совета генералов Харьковской области прорвал кордон милиции и сел на памятный камень, установленный воинам УПА.

В этот момент к нему подошел вице-губернатор Харьковской области Василий Третецкий и попытался поговорить с генералом. Сразу же после этого депутат областного совета Владимир Проскурин, член общественной организации «Слобожанский выбор» (в прошлом блок Натальи Витренко), ударил вице-губернатора. Завязалась потасовка, которую удалось прекратить довольно быстро.

Как сообщил корреспондент «МедиаПорта», Василий Третецкий уже заявил, что будет решать этот конфликт «в правовом поле».

// 14.10.2006 12:56

Адрес новости: http://news.mediaport.info/city/2006/35875.shtml

Відповіді

  • 2006.10.14 | CYM-XAPKIB

    Біля пам'ятника УПА в Харкові...

    Натовп людей під синьо-жовтими та червоно-чорними прапорами прийшли вшанувати пам'ять героїв, полеглих за Україну. Їх оточує міліція в кільце, не даючи вийти з кола або пройти в нього. Навколо вільно ходять купки людей років 50-60 з мегафонами та вигукують прямі образи та заклики до насильства, обіцяючи зруйнувати пам'ятник. Поодаль стоїть купка людей під прапорами Партії Регіонів. Чуються п'яні вигуки людей бомжеватой зовнішньости, одянутих у військову форму з орденами та з погонами з великими зірочками: "резать етіх бандеровцев", "убрать етот трезубец" (на пам'ятнику є знак тризуба). Позаду бігає массовік-затєйнік від організації "Вмєстє вперєд" та невипускаючи цигарку з рук, вигукує репліки з московським акцентом. Коли виходить священник до слова, включають потужну сирену, яка звучить безперестанку прямо на вухо міліціонерам.Виникає декілька бійок. Після закінчення промов ще довго кілька людей кружляє навколо пам'ятника, та от одна жінка підбігає та намагається розкидати квіти, плюючи на могилу. Її спиняють. Її прихильники голосно кажуть, що треба прийти та розбити пам'ятник. Врешті всі розходяться.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua