МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У центрі Києва масових заворушень немає

10/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Півтори години тому доволі авторитетна інформагенція “РБК-Україна”( “Росбізнесконсалтинг Україна”) передала про те що столиці України нібито відбуваються відбуваються масові заворушення, пов'язані з сьогоднішньої річницею освіти Української повстанської (УПА).
За повідомленням РБК ініціаторами масової бійки стали прибічники Прогресивної соціалістичної партії (ПСПУ), очолюваної Наталею Вітренко. Вони нібито прорвали кордон ЗМОПу на Хрещатику та почали бійку з міліціонерами. Як повідомляють наші кореспонденти, нічого такого на Хрещатику не відбувалося.
Декілька сотень вітренківців їм подібних зараз мітингують біля Бессарабського ринку, Вони дійсно намагаються прорватися і вчинити бійки, однак міліції наразі вдається цього не допустити. Схоже що агентство РБК-Україна видає бажане за дійсне.

Однак небезпека провокацій існує. Час від часу виникають якісь "тертя" біля згаданого вже магазину "Відіван" киди змогли просочитися люди з прапорами "Донецької республіки" і їм подібні.

Занепокоєння викликає поведінка коміністів і зокрема їх лідера Симоненка. Вони вперто не бажають покидати Майдан Незалежності, попри те що заявленим ним час вже давно закінчився. Вони очевидно тягнуть час і ЧОГОСЬ очікують.

Відповіді

  • 2006.10.14 | Олександр Демченко

    Вітренківці дійсно билися з ментами, але раніше

    Схоже, просто нформація дійшла до стрічки новин десь за годину.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua