МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ну що ж, я невимовно рада, що помилилася

10/14/2006 | Персефона
і радість моя має більше ніж одну причину.

Бажаю всім майданівцям на чолі з адмін-групою щастя, здоров'я, і успіхів в громадянському активізмі! серйозно.

Відповіді

 • 2006.10.14 | kotygoroshko

  потерпіть до вечора

  http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1160830785&first=1160832310&last=1160817974
 • 2006.10.14 | Адвокат ...

  Я залюбки порадію разом з Вами. Але,--

  за годин 7 від зара.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.16 | Альберт

   Вас теж, пане Адвокат, дозвольте...

   ... привітати з Подією! 8))))))))))))

   7 годин вже вийшло... Ба, навіть набагато більше!!! 8)

   Але я, наприклад, власне Вас іще до того не вітав! 8))))))))))))))
 • 2006.10.14 | Таля

  Re: ну що ж, я невимовно рада, що помилилася

  Ви з радості забули про тягнибоків-провокаторів написати. Якось незвично тепер ваші філософські думки читати...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.15 | Михайло Свистович

   Талю, Ви ніколи не задумувалися, що через таких, як Ви, не лише

   ВО "Свобода" не пройшла майже ніде передвиборчого бар"єру (рейтинг цієї партії на Київщини до початку активності її агітаторів був більшим, аніж після початку ними агіткампанії), але й українська мова і культура страждають? Я не знаю, чи вчать у сучасних школах оповідання про дівчинку, яка так хотіла нагодувати маленького нещасного безсилого голодного песика, що він захлинувся насмерть молоком від того, що дівчинка насильно тицяла його в тарілку (песик був занадто малий та знесилений і не розумів, що з тарілки требьа їсти). Але Вам би слід було задуматися над цим оповіданням та поставити в пріоритети замість форми таку магічну річ, як результат.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.16 | Таля

    Ні так не вважаю, а от мені цікаво

    чи не питали ви у Персефони і інших алергіків на тягнибоківців, та на український націоналізм в загальному, що через таких як вони, Україна ще 15 років буде нидіти рабом у власному домі, питаючись дозволу перейти через Хрещатик, бо боронь Боже, українофоби подумають, що ми не демократи. Через таких лібералів-демократів, наше молоде покоління ще далі не знатиме правди про свою історію і ще далі вважатиме себе другосортними в порівнянні до інших.

    Спілкування на чужинській мові, публікації на форумі дописів, які не тільки перекручують правду про нашу історію та ОУН-УПА зокрема, але й свідомо обливають брудом наших героїв - все це явно не сприяє утвердженню національної свідомості тих, хто заходить на цей форум, щоб краще зрозуміти історію та ці зміни, які відбулися в нашій історії з 1991 року.

    Якщо молодь і далі буде говорити на москальській, бо ліберали кричать, що ми демократи, то як ми виховаємо наступне покоління УКРАЇНСЬКОЇ ЕЛІТИ? Хто буде провідником наших дітей та онуків, якщо ми самі пропагуємо лібералізм-совковість?

    Мені не дивне таке відношення до націоналістів. чи Олега зокрема, свого часу так само провокаторами називали покійного Чорновола, Лук"яненка, Хмару, а перед тим - Бандеру і Мельника, Петлюру і Стецька та інших, хто виступав за національну ідею, за ідентичність та головне проти ментальності раба та СОВКА!

    Очевидно, що легше патиками кидати на свого та ще й того, що щось робить. У нас ментальність така. На початку 90-х такі ліберали, як більшість з вас, Чорновола цькували, бо не так говорив, бо не те говорив, бо не таким автомобілем їздив, бо не в такій квартирі жив. Його свої зжерли більше, ніж комуна. Комуна вже тільки його добила.

    Ми мастаки свого дожирати, а от перед якимсь кацапом, чи українофобом, типу ЗАБОЙЩИКА, ми відразу на коліна падаємо і б"ємось в груди, що ми не націоналісти, що ми - ДЕМОКРАТИ.

    День за днем на форумі дебатували, про те, що щоб визнати ОУН-УПА потрібно тільки в перемир"ї з героями СА, що може й не треба той парад присвячувати упівцям, а УКРАЇНСЬКОМУ ВІЙСЬКУ в загальному, щоб бува кого не образити, не зачепити нерви таких, як Персифона і Забойщик і всіх тих, хто вважає, що ВСІ мали свою рацію в ті часи: і упівці і салдати ча. Одне забуваємо сказати, що ОУН-УПА боролись у своїй Богом даній країні, за право бути УКРАЇНЦЕМ, за право говорити своєю Богом даною мовою. Наші українські воїни йшли на цю війну під дулом пістолета та розуміючи загрозу винищення родини в разі спротиву. Кожен свідомий український воїн са, знаючий правдиву історію солідарний з вояками ОУН-УПА. І тільки залишки антиукраїнської совєцької банди, проживаючі в Україні, поборюють визнання наших героїв.

    Усіх ви, ліберали, любите й поважаєте, окрім тих, що життя присвячують Україні. А я і мої друзі горджусь ними, та підтримую їх, бо вони вперто тримаються свого і прагнуть перш за все збудити в кожному Українцеві самоповагу і гордість за свою націю та державу. Тільки люди, які себе поважають, ніколи не дозволять владі ставитись з неповагою до свого громадянина. Совковість ж самоповаги аж ніяк не вчить.

    І ще, якщо провокатору Тягнибоку хтось може "науково, із наведенням історичних фактів" заперечити, щодо цитати з його виступу на Яворині, про те, що націоналісти все життя боролись за Україну з москалями, поляками та жидами (за що Ющ його виключив із фракції НУ), то прошу до дискусії. Не думаю, що таких буде багато, бо історія це підтверджує, і ми самі це знаємо. Але говорити про це нам рабам в нашій країні на 15 році незалежності ЩЕ НЕ НАЧАСІ! В Прибалтиці, Грузії, Молдавії, Польщі та інших країнах - ТАК, а в нас НІ. Ми, стоячи по коліна в лайні, є великими ЛІБЕРАЛАМИ та ДЕМОКРАТАМИ. Всім буде добре в Україні, а про етнічного українця забули. Наш гарант, народний є зразком совковості, тому не дивуюсь, що й ви її демонструєте. МИ ВАРТІ ТОГО, ЩО МАЄМО!

    Святий Йосиф Сліпий,патріот своєї нації, писав: "Любов до Батьківщини є природнім обов"язком кожної людини...Тому продовжуйте працю і молитву, щоб Господь благословив труди батьків ваших. Ще багато осталось зробити, виконати, здобути... ДИЯВОЛ ОДНОГО ТІЛЬКИ БАЖАЄ-ЩОБ МИ НІЧОГО НЕ РОБИЛИ...(бо як у нашій ситуації, нібито НЕ НАЧАСІ). ЦЕ ЙОМУ ДОСИТЬ, А ВІН ЗРОБИТЬ РЕШТУ".

    Будьмо націоналістами своєї України, не словом а ДІЛОМ, поставимо її на ноги. А потім будемо великими демократами!

    Щиро дякую за заввагу, пане Михайло. А щодо результатів виборів, то як вони мали бути інакшими? При владі ліберал-совок Ющенко, еліта ж включно з ЗМІ теж вся "оплачено-демократична". Половина власне "провокаторів" кричала, що треба голосувати за НУ або БЮТ (до речі, прихильники обох партій, чи не бачили бува десь в ЗМІ привітання героям ОУН-УПА, чи слово щодо 47 річниці смерті С. Бандери. А може десь 14 - го жовтня в народних масах святкуючих їх бачили? ) А друга половина "радикальних виборців" до числа націоналістів записала Костенка, Плюща, Івченка, та інших фарбованих та за них і проголосувала.

    Поки при владі не будуть націоналісти, а ще тим більше в ній буде, як сьогодні 37% етнічних українців, до того часу не буде вільної заможньої гордої України. Будуть далі Україну руйнувати, честь плюндрувати, вести нас назад звідкіля ми втікли в 91. ЇХ СЕРЦЕ за УКРАЇНУ і нас з вами не болить!

    ПС Та не журіться, ще буде свято і на нашій вуличці!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.16 | ОРИШКА

     Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

     Вот в таких случаях я обязательно перехожу на русский.

     Таля, развивайте дальше вашу мысль, что же вы застопорили на самом интересном?

     Не пускать на ВФ русскоговорящих и кацапов, потом запретить общение на русском в реале, разделить страну - а как иначе, на востоке сами на украинский не перейдут -иначе, прощай, будущая элита украинская которая, оказывается, языком общения определяется.
     Или, зачем делить? Можно еще под дулом автоматов попробовать. Аргумент в прямом смысле слова железный.
     И никто меня не переубедит, что здесь цепочка не логическая. Так что, теперь нацизм пройдет под вот такими отечественными лозунгами?
     Уважаемые майдановцы, этот, якобы пламенный, энтузиазм отчетливо пахнет гитлерюгендом.

     Вы отказываетесь это замечать?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.16 | ОРИШКА

      Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

      Блин, а враги теперь - либералы-демократы. Ну-ну. Слышны уже отчетливо звуки "Хорста Весселя"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.16 | Хвізик

       Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

       ОРИШКА пише:
       > Блин, а враги теперь - либералы-демократы. Ну-ну. Слышны уже отчетливо звуки "Хорста Весселя"
       оришко!
       щось Ви себе нема відома навколо чого накручуєте.
       не спішіть розвішувати ярлики
       бо є не тільки провокатори, але є і люди, які дійсно не розуміють ситуації і того, що головним нашим спільним ворогом є московське гестапо кероване путіним, яке докладає всіх зусиль, аби ми пересварилися одне з одним і не могли завершити початої справи.

       але я вірю, що настане великий день, коли повсталий народ порозвішує усіх путінських карателів на ліхтарях
       прийде їхній час
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.16 | ОРИШКА

        Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

        Хвізик - Я НЕ ХОЧУ ліхтарів з повішеними. НЕ ХОУЧ, щоб рубали ліс і тріски летіли. Вже були 1917, 1937 - досить.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.16 | Хвізик

         Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

         ОРИШКА пише:
         > Хвізик - Я НЕ ХОЧУ ліхтарів з повішеними. НЕ ХОУЧ, щоб рубали ліс і тріски летіли. Вже були 1917, 1937 - досить.
         значить - треба судити судом, подібним до нюрнбергзького трибуналу
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.16 | ОРИШКА

          З трибуналом - згодна. Я про це вже не

          один раз писала: не можуть зробити Нюрнберг - хай хоч показово-театральний процес організують, як ото раніше над Пушкіним суди влаштовували.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.16 | Хвізик

           біда в тому, що непокаране зло породжує нове зло, ще більшого ма

           масштабу.
           небажання наших нинішніх властей зорганізувати процес над вчорашніми карателями є дуже недалекоглядним
           якраз таке небажання і призведе до того, що народ рано чи пізно стане чинити самосуди.
           або призведе до якихось погромів, типу тих, що вже трапляються у росії.

           так от, опинившись перед вибором самосуди над карателями, чи погроми меншин, я виберу шлях, який призведе встановлення справедливості і покарання карателів
           на жаль, росіяни обрали собі інший шлях. а шкода
        • 2006.10.16 | Мірко

         Показово, Оришка про 1933-ий ні чичирк

         Шкода її лиш повбиваних москалів 1917, та комунопартійців 1937. А сім мілйонів українців через 16 місяців 1932-33 її пофіґ, може бо на лампади не розвішували. Шкода що таким школярам тре історію повторювати. Такий вже сумний принцип. Історія це жорстока школа, раджу лекції не проминути.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.16 | ОРИШКА

          Re: Показово, Оришка про 1933-ий ні чичирк

          Ні, Мірко, я від прабабусі знаю, що було в 33-му і буду до сотого коліна проклинати тих, хто витворив ту страшну дію.

          А в 1917, про який я згадувала, та в 1937 вбивали не лише затятих більшовиків.
          І нічого мені приписувати сталінізм. Я що - проти УПА виступю? Чи мені не жаль Талиних рідних? До чого ці закиди? Ви вважаєте, що розбудовувати Україну - це всім на українську мову перейти?
          Тут вже "руськоязичний" Albes пішов від такіх наскоків, а він для того, щоб країна жила по закону права зробив аж ніяк не менше, ніж Таля, яка чомусь вважає російську мову такою, на якій не можна спілкуватися в Україні.

          Люди, та чи вам не видно, де справжні вороги? Любов до українського можна прививати лише любов'ю, а не образами. Є несправедливий наслідок минулого - совковість, пів-країни російськомовні - так їх ображати потрібно?
          Стукайте до влади, журналістів, вимагайте нормальної інформаційної політики, але не треба таких як записувати до лав дурнів або ворогів.

          Господи, як можна закривати очі на очевидне!
         • 2006.10.16 | ОРИШКА

          Re: Показово, Оришка про 1933-ий ні чичирк

          Оце так!

          А Вам не школа повбиваних москалів у 1917? Ні?

          Оце і є нацизм. Українців жаліти треба,інших ні.

          Нацизм на "Майдані"
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.16 | Мірко

           Re: Показово, Оришка про 1933-ий ні чичирк

           ОРИШКА пише:
           > Оце так!
           >
           > А Вам не школа повбиваних москалів у 1917? Ні?
           >
           > Оце і є нацизм. Українців жаліти треба,інших ні.
           >
           > Нацизм на "Майдані"<

           Ні. Це коли українців не треба жаліти, а просто забути.
           А може це лише Фройдська помилка що 1917-ий і 37-ий пам'ятали, а 33-ий забули?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.16 | один_козак

            Йшли б краще до комуняк закидонами обмінюватися.

            Мірко пише:
            > А може це лише Фройдська помилка що 1917-ий і 37-ий пам'ятали, а 33-ий забули?

            Навіщо ви шукаєте, за що б посваритися зі свідомою й активною українкою? Чи не зрозуміло, що 17й та 37й роки з тим, про що говорить Оришка, асоціюються більше, ніж 33й? Так, як і, наприклад, якобинська революція.
          • 2006.10.16 | Альберт

           Мені москалів не шкода!!! Хай за ними пошкодує хтось інший!

           Але вбивати їх в Україні за своє життя за те, що вони є москальські москалі - не дозволю! Навіть іншим москалям!! 8))))))))

           Може я теж нацист? 8))))) А може москаль???? 8(((.. 8))))))))))))))
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.16 | Мірко

            Re: Мені москалів не шкода!!! Хай за ними пошкодує хтось інший!

            Альберт пише:
            > Але вбивати їх в Україні за своє життя за те, що вони є москальські москалі - не дозволю! Навіть іншим москалям!!<

            Нехай чемненько в себе мордуються. Сьогодні ще одного, - із ІТАР-ТАСС.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.16 | Альберт

             ІТАР-ТАРС - це десь на вул. Журналістів в Дніпрі? Ні??

             Тоді - до біса... Ще витрачати час на цих шакалів!!!

             Хоча трошки брешу - авжеж наглядаю я за ними трошки, і про це теж вже знаю... От тільки - мені від того ані спекотно, ані холодно. І не тому що "це їх справи", а тому що - пішли вони до біса, най хоч усі разом в космічний простір позлітають... 8))))))))))))))))))))))))))
            • 2006.10.16 | Альберт

             Пане Мірко!!!!! А от Вас я як вітаю!!!!!

             Віртуально обіймаю, можна казати!!!! 8)))) Тисну руку!!!! Обидві!!!!!!!

             Шановний пан - вітаю!!!! Уперше - без биття облич!!! 8)) Без безпосередньої участі червоної сволоти! Майже вдалося навіть виявити пошану дідуганам-велетам. Довгого їм життя хай дасть іще Господь, не квапиться, потрібно ще повторити, це було для нас, мабуть!!!

             А треба іще для них.

             Слава Україні!!! Героям - слава, шановний!

             Пробачте за трошки надмірні веселощі, шановний пан Мірко, дуже Вас прошу!!! 8)))))) Просто - чудовий настрій, котрий навіть москаль не здатен попсувати! 8)...

             Але - це іще не свято... Не свято. Це поки Подія!

             Та хіба ж так влаштовують свята???? 8))))))))))))))))))))))))
        • 2006.10.16 | Альберт

         І не буде! Не дамо!!!

         Самі і не дамо. Навіщо їх вішати - це ж яка праця!!... 8))))))
       • 2006.10.16 | Свiдомий

        Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

        Хвізик пише:
        >є не тільки провокатори, але є і люди, які дійсно не розуміють ситуації
        Гадаю, що Хвiзик тут має рацiю. I потрiбно убезпечити цих людей вiд потрапляння пiд вплив провокаторiв.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.16 | ОРИШКА

         Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

         А мені до однієї дверці - чи вони не розуміють ситуацію, чи вони провокатори (я впевнена, що Таля - полум'яний борець, а не "рука Маскви"), кінцеви результат один і той же - вода на млин розбрату.
         Треба відмежуватись від цієї хєрні, бо боком вилізе. І ойкнеться так, що мало не буде.
         Невже ви цього не бачите?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.16 | Таля

          Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

          В 1991 теж таке говорили, а потім в 2004 під час виборів. Ага, ще морозОВ перед підписанням універалу кричав з телебачення, що може вибухнути громадянська війна... То чому ж не "йокнулось"? Де ж той розбрат та громадянська війна?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.16 | ОРИШКА

           Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

           Ваші заклики мають чітку цільову аудиторію - молодь.
           аамороз за собою повести не зможе.

           Талю, якщо ви можете тверезо оцінювати свої слова - схаменіться. Бо з іскри може розгорітися полум'я, яке буде нищіти невибірково.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.16 | Таля

            Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

            "Ваші заклики мають чітку цільову аудиторію - молодь.
            аамороз за собою повести не зможе.

            Талю, якщо ви можете тверезо оцінювати свої слова - схаменіться. Бо з іскри може розгорітися полум'я, яке буде нищіти невибірково.            Дорога Оришко, заклики до чого? Щоб українці вивчили та розмовляли рідною українською мовою? І щоб ми пропагували національну ідею? Якщо це приведе до полум"я, то мені аж страшно...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.16 | Свiдомий

             Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

             Таля пише:
             > "Ваші заклики мають чітку цільову аудиторію - молодь.
             > аамороз за собою повести не зможе.
             >
             > Талю, якщо ви можете тверезо оцінювати свої слова - схаменіться. Бо з іскри може розгорітися полум'я, яке буде нищіти невибірково.
             >
             >
             >
             > Дорога Оришко, заклики до чого? Щоб українці вивчили та розмовляли рідною українською мовою? І щоб ми пропагували національну ідею? Якщо це приведе до полум"я, то мені аж страшно...
             Ради Бога, пропагуйте скiльке влiзе, а от силомiць нав'язати не можна.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.10.16 | Таля

              Дякую, пане СВІДОМИЙ

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.10.16 | Свiдомий

               За що?

               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.10.16 | Таля

                Re: За що?

                Що ДОЗВОЛЯЄТЕ пропагувати національну ідею. А куЧМА казав, що національна ідея не спрацювала... А як вона могла спрацювати? Хто її втілював?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.10.16 | Свiдомий

                 Вперше чую, що комусь для цього потрiбен мiй особистий дозвiл.

                • 2006.10.16 | Альберт

                 А мені теж подякуйте, будь ласка - бо я теж Вам ажніяк не за...

                 ... бороняю!!!! А я Вам подякую, можна??? 8)))) Щира Вам подяка, шановна, що Ви є - така гречна пані - у світі!! Бо - я теж втілюю українське життя! Втілюю можна сказати всім тілом - не тільки душею. 8))))

                 Одного тільки боюся - що хтось мені буде забороняти жити!!! 8)))))) Бо - тоді я одразу ж помру, присягаюся!... 8)))))))))))
               • 2006.10.16 | Альберт

                За все!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              • 2006.10.16 | Альберт

               Приєднуюсь, пане Свідомий!

               Дуже Вам вдячен!.. 8))))))))
            • 2006.10.16 | Мірко

             Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

             Таля пише:
             > "Ваші заклики мають чітку цільову аудиторію - молодь.
             > аамороз за собою повести не зможе.
             >
             > Талю, якщо ви можете тверезо оцінювати свої слова - схаменіться. Бо з іскри може розгорітися полум'я, яке буде нищіти невибірково.<

             Оришка не бачить що невибіркове нищення вже діється. І то без полум'я. Полум'я це протистояння цьому.


             >
             > Дорога Оришко, заклики до чого? Щоб українці вивчили та розмовляли рідною українською мовою? І щоб ми пропагували національну ідею? Якщо це приведе до полум"я, то мені аж страшно...<

             Моя безполум'яна розв'язка це Або-або:
             http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch2006&trs=-1&key=1148695715
             У Дмитра Роґозіна це одна держава Росіо-Україна. На жаль час на інші різновиди безполумяних розвязок ми вже прогавили.
           • 2006.10.16 | Михайло Свистович

            Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

            ОРИШКА пише:
            >
            > Талю, якщо ви можете тверезо оцінювати свої слова - схаменіться. Бо з іскри може розгорітися полум'я, яке буде нищіти невибірково.

            Навпаки, з такої іскри не розгориться ніякого полум"я.
          • 2006.10.16 | Михайло Свистович

           Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

           Таля пише:
           >ще морозОВ перед підписанням універалу кричав з телебачення, що може вибухнути громадянська війна...

           Мороз, до речі, етнічний українець. І толку?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.16 | Альберт

            Ох, Ваша правда, пане!!!...

            Етнічний...
          • 2006.10.16 | один_козак

           Отож бо.

           Таля пише:
           > В 1991 теж таке говорили, а потім в 2004 під час виборів.

           Так ото ж найбільші справи саме в такі моменти й зроблені. А такі, як от ваші, полум'яні промови й бездумні дії усі ці 15 років, про які ви постійно кажете, вміло використовують ті, проти кого ви буцім-то боретеся.


           > Ага, ще морозОВ перед підписанням універалу кричав з телебачення, що може вибухнути громадянська війна... То чому ж не "йокнулось"? Де ж той розбрат та громадянська війна?
           Яка ж війна, коли пару випустили так, як в хотів Мороз?.
         • 2006.10.16 | Альберт

          Пані Оришко - не погрожуйте, будь ласка!!!!!!!!!!!

          Це Вам так не личить, як до ясного сонця відьміна ступка!!!

          Мабуть, це просто для Вас непритоманна річ - то може не треба нею користатися? 8)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • 2006.10.16 | ОРИШКА

         Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

         У вас був витертий, як на мене, допис з більш чітким формулюванням
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.16 | Таля

          Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

          Вам щось ввижається... Формулюванням чого?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.16 | ОРИШКА

           Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

           Вибачте, це стосується допису Свідомого. Я відповідала на його пост, але чомусь відстрибнулося.
         • 2006.10.16 | Свiдомий

          Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

          ОРИШКА пише:
          > У вас був витертий, як на мене, допис з більш чітким формулюванням
          Я спочатку написав, що гiтлерюгенд в порiвняннi з Талiними поглядами - це ще вiдносно лiберальна органiзацiя була. Але потiм стер, бо подумав, що це може прозвучати образливо. Ну та бiс з ним - як є, так є. ;)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.16 | Таля

           Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

           ОРИШКА пише:
           > У вас був витертий, як на мене, допис з більш чітким формулюванням

           Я спочатку написав, що гiтлерюгенд в порiвняннi з Талiними поглядами - це ще вiдносно лiберальна органiзацiя була. Але потiм стер, бо подумав, що це може прозвучати образливо. Ну та бiс з ним - як є, так є.


           Договорилися...
          • 2006.10.16 | Альберт

           От коли (боронь Боже) Ви будете критикувати Таляюгенд...

           ... тоді і будете порівнювати найнесамовито!!! 8)))))))))))))))))
     • 2006.10.16 | Таля

      Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

      "Вот в таких случаях я обязательно перехожу на русский."

      Це в якіх случаях?

      А у вас це незле виходить...

      "Таля, развивайте дальше вашу мысль, что же вы застопорили на самом интересном?"

      Нагодований голодного ніколи не зрозуміє...

      "Не пускать на ВФ русскоговорящих и кацапов",

      Де конкретно я сказала "Не пускать на ВФ русскоговорящих и кацапов"? Говориться про те, щоб українці з будь-ким спілкувались на рідній українській мові. Інакше це неповага до себе і до державної мови, а також поганий приклад нашим дітям.

      "потом запретить общение на русском в реале"

      ми з вами мешкаємо в УКРАЇНІ, вивчити українську мову довго не бере. Якщо хочеш звичайно! Цікаво, а як там наші переселенці в Сибіру собі раду з мовою дають, чи теж на українській В РЄАЛЄ з росіянами спілкуються?

      " разделить страну - а как иначе,"

      Це вам віктор хвьодоровіч в голову вклав?

      "на востоке сами на украинский не перейдут"

      Та як же ж перейдуть, коли кацапську всі пацани при владі пропагують, а ліберальна влада потурає? Хто буде ходити в українські школи, якщо батьки будуть з вашою ментальністю?

      "-иначе, прощай, будущая элита украинская которая, оказывается, языком общения определяется. "

      Так шановна, до вашого подиву еліта нації визначається також і мовою. Інакше, чому її не називати рускою елітою, говорящею на вєліком магучєм?
      І чому в нас виникнула мовна проблема? Бо еліта, приклад нації, її цвіт свідомо було знищено. Ідентичність та особливість нації є окрім іншого, в її мові.

      "Или, зачем делить? Можно еще под дулом автоматов попробовать. Аргумент в прямом смысле слова железный. И никто меня не переубедит, что здесь цепочка не логическая. Так что, теперь нацизм пройдет под вот такими отечественными лозунгами?"

      Мені прикро вам пояснювати елементарне. Відкрийте словник та проштудуйте значення слів "нацизм" і "ніціоналізм". А що означає ОУН?
      Боронь Боже, не організація українських націоналістів? За що ж вони боролись?

      "!Уважаемые майдановцы, этот, якобы пламенный, энтузиазм отчетливо пахнет гитлерюгендом."

      ДА товаріщі! І ці провокатори з ОУН-УПА теж боролись проти чужинців та за УКРАЇНСЬКУ мову! Какой пазор!


      ПС Знаєте, Оришко, якби ці упівці сьогодні встали з гробів та послухали вас, то ніколи б не зробили такого подвигу - пожертви власним життям, яке вони віддали за те, щоб ви сьогодні жили в незалежній державі та спілкувалися РІДНОЮ мовою. Ви тої пожертви не варті!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.16 | ОРИШКА

       Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

       Таля, я уже склонна видеть "руку Москвы"..

       Вы не умеете делать выводы из своих же посылок.
       Впрочем, я и не к вам обращалась
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.16 | Свiдомий

        Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

        ОРИШКА пише:
        > Таля, я уже склонна видеть "руку Москвы"..
        Отож-бо й воно.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.16 | Таля

         Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

         Скажіть, що ви пожартували... Бо інакше мені вас шкода...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.16 | Свiдомий

          Re: Ні так не вважаю, а от мені цікаво

          Таля пише:
          > Скажіть, що ви пожартували... Бо інакше мені вас шкода...
          Лише московський провокатор може пропагувати iдеї насильницької українiзацiї, яка б неминуче зустрiла опiр в росiйськомовних регiонах з їх подальжим вiддiленням та приєднанням до Росiї.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.16 | Альберт

           Отакої!!!!! Та на якому забутому Богом горищі

           Ви відшукали такий яскраво-іржавий, почорнілий, зроблений в КДБ у минулому стріччі для заходян штампік????! 8))))))))) Не подаруєте? Бо в останні часи у нас тут із ними така напруга... особливо після подій перед міською радою, Ви собі не уявляєте... 8)))))))) то як? Я можу розраховувати на таке археологічне Ваше майно? 8)))

           Це просто неперевершений взірець агітпропу - в дії!!!

           >>>Лише московський провокатор може пропагувати iдеї насильницької українiзацiї, яка б неминуче зустрiла опiр в росiйськомовних регiонах з їх подальжим вiддiленням та приєднанням до Росiї.

           Слухайте - годі може вже нам, сходу, гвалтувати вуха та очі такими дописами та висловами? Доречі - це боляче, і дуже часто зовсім не заслуговане.

           Так може писати про московського провокатора лише інший московський провокатор!!!!!!! 8)))))))))))))
       • 2006.10.16 | Таля

        Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

        Цікаво де ще еліта нації розмовляє на чужинській мові. Що означає слово еліта і що може перешкодити еліті вивчити мову країни, в якій вона живе?

        Те, що ви пишете - типова совєцька пропаганда. Вже раз в СССРі з націй робили ніщо, і саме там українська, литовська, грузинська "еліта" розмовляла на чужинській мові. Експеремент не пройшов, бо неприродній для ніціонально свідомого індивідууму!

        ПС А ви думали я до вас зверталася?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.16 | Свiдомий

         Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

         Таля пише:
         >що може перешкодити еліті вивчити мову країни, в якій вона живе?
         Насильне нав'язування цiєї мови.

         > Те, що ви пишете - типова совєцька пропаганда. Вже раз в СССРі з націй робили ніщо, і саме там українська, литовська, грузинська "еліта" розмовляла на чужинській мові. Експеремент не пройшов, бо неприродній для ніціонально свідомого індивідууму!
         Тю! Навiть при совку нацiональна елiта кожної з республiк розмовляла рiдною мовою та активно її пропагувала як один з елементiв нацiональної самоiдентичностi, що згодом вилилося в рухи за проголошення незалежностi цих республiк, якi увiнчалися успiхом.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.16 | Таля

          Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

          Таля пише:
          >"що може перешкодити еліті вивчити мову країни, в якій вона живе?"

          "Насильне нав'язування цiєї мови."

          Насильне нав"язування національній ЕЛІТІ рідної мови? За якими ж ознаками тоді вона ЕЛІТА? Ще раз, а що таке еліта?

          > Те, що ви пишете - типова совєцька пропаганда. Вже раз в СССРі з націй робили ніщо, і саме там українська, литовська, грузинська "еліта" розмовляла на чужинській мові. Експеремент не пройшов, бо неприродній для ніціонально свідомого індивідууму!

          "Тю! Навiть при совку нацiональна елiта кожної з республiк розмовляла рiдною мовою та активно її пропагувала, що згодом вилилося в рухи за проголошення незалежностi цих республiк, якi увiнчалися успiхом."


          Свідомий, ви щось недочитуєте. Оришка стверджує, що національна еліта цілком не визначається мовою, а тому наша може бути російськомовною. Якщо це ЕЛІТА, то чому вона не спроможна рідну мову вивчити?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.16 | Хвізик

           Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

           > Якщо це ЕЛІТА, то чому вона не спроможна рідну мову вивчити?
           другой еліти у мєня для вас нєт, лаврєнтій павловіч
          • 2006.10.16 | Свiдомий

           Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

           А звiдки ви взяли, що українська iнтелектуальна молода елiта в бiльшостi своїй не знає української мови? Навiть тi з них, що в побутi спiлкуються росiйською, також вiльно володiють українською.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.16 | Таля

            Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

            Може спокійно перечитайте всі пости ще раз... Де я таке сказала?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.16 | Свiдомий

             Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

             Таля пише:
             > Може спокійно перечитайте всі пости ще раз... Де я таке сказала?
             Перепрошую, а в чому тодi проблема?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.10.16 | Таля

              Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

              Проблема не у мене, а в Оришки. Вона десь вздріла, що за моїми закликами розмовляти українською мовою (УКРАЇНЦЯМ прошу вас, не росіянам, чи грузинам), та не допускати відверто-антиукраїнських дописів - піде громадянська війна. Вже навіть мова пішла про Нюренберг та про самосуд.

              Йшлося ж про НАЦІОНАЛЬНУ СВІДОМІСТЬ. Але це ж уже рукою Москви пахне та нагадує гітлеризм деяким. Мені щиро прикро і шкода вас.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.10.16 | Свiдомий

               Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

               Таля пише:
               > Проблема не у мене, а в Оришки. Вона десь вздріла, що за моїми закликами розмовляти українською мовою (УКРАЇНЦЯМ прошу вас, не росіянам, чи грузинам)
               Прошу вас, а якщо два українцi захочуть поспiлкуватися мiж собою росiйською, порадите бити їх за це в морду?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.10.16 | Таля

                Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

                Ні, чому так негарно? Хіба засміюся. На днях бачила двох панянок, з такими вузькими очками та типовим для їхнього народу кшталтом обличчя, не знаю точно звідки, ну але з нацменшин Росії. Так от теж між собою спілкувалися чисто російською мовою. Як не мене, то трохи дико. Звичайно кожен має право спілкуватись на будь-якій мові (якщо ми не говорим про становлення нації), ну але де ви бачили, щоб два китайці між собою в Китаї на російській, чи польській говорили?
                Тим дівчаткам певно теж втовкмачили в голову, яка разніца на яком говоріть? Цікаво, чи не вимирає їхня нація?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.10.16 | Свiдомий

                 Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

                 Таля пише:
                 > На днях бачила двох панянок, з такими вузькими очками та типовим для їхнього народу кшталтом обличчя, не знаю точно звідки, ну але з нацменшин Росії. Так от теж між собою спілкувалися чисто російською мовою. Як не мене, то трохи дико.
                 I що ж тут дикого? Вiльнi люди в вiльнiй країнi спiлкуються тiєю мовою, якою їм забажається.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.10.16 | Таля

                  Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

                  Понял, нє дурак! Дурак би, чесне слово не понял!
                 • 2006.10.16 | Хвізик

                  Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

                  Свiдомий пише:
                  > Таля пише:
                  > > На днях бачила двох панянок, з такими вузькими очками та типовим для їхнього народу кшталтом обличчя, не знаю точно звідки, ну але з нацменшин Росії. Так от теж між собою спілкувалися чисто російською мовою. Як не мене, то трохи дико.
                  > I що ж тут дикого? Вiльнi люди в вiльнiй країнi спiлкуються тiєю мовою, якою їм забажається.
                  ті дівки можуть бути різних національностей
              • 2006.10.16 | Хвізик

               Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

               > Мені щиро прикро і шкода вас.
               щиро сподіваюся, що мене Вам не шкода
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.10.16 | Таля

                Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

              • 2006.10.16 | ОРИШКА

               Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

               16-10-2006 04:01, Таля

               Я ще раз перечитала цей допис. Та й ремарки подальші.
               Нічого мені не примарилося. Пивні келихи об столи стукають.
               Але тут дискутувати нічого.

               Да, блін, середньовіччя просто - чужинська мова...

               Ні, я більше не ведуся
          • 2006.10.16 | ОРИШКА

           Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

           Я ще раз стверджую, що еліта (в сенсі найкращі люди, а не скотина) не мовою визначається. Інакше Ганя Хернам нашою елітою була б.

           Взагалі - перекручений свтогляд, Талю. Світ більший, ніж простір у ваших рамочках.

           Все.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.16 | Хвізик

            Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

            ОРИШКА пише:
            > Я ще раз стверджую, що еліта (в сенсі найкращі люди, а не скотина) не мовою визначається. Інакше Ганя Хернам нашою елітою була б.
            оце Ви гарно сказали
            а ще тарас чорновіл є
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.16 | Таля

             Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

             ОРИШКА пише:
             > У вас був витертий, як на мене, допис з більш чітким формулюванням

             Я спочатку написав, що гiтлерюгенд в порiвняннi з Талiними поглядами - це ще вiдносно лiберальна органiзацiя була. Але потiм стер, бо подумав, що це може прозвучати образливо. Ну та бiс з ним - як є, так є.
             А ви Ганусю та Тарасика до еліти зачислюєте?

             Тепер все ясно. А як проффесор у вас стоїть?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.10.16 | Хвізик

              Re: Ні, якраз навпаки, ви не розумієте що пишете

              > А ви Ганусю та Тарасика до еліти зачислюєте?
              Талю. це нечесно! Ви перекручуєте і мої і оришкові висловлювання
              >
              > Тепер все ясно. А як проффесор у вас стоїть?
              а Ви як думаєте?
             • 2006.10.16 | Альберт

              Оо!!!... Цей пример завжди на своєму пєдєсталі стоїть!!!!

              Сам туди став - сам і стоїть!!! Тамуща красивий!!!! Тамуща - підєр!!! .................. Ги!!!!!!!!! ............

              8))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

              А навкруги - птахи, птахи, птахи.... Ги!!!.. 8))))))))) Сконаєш від жаху!!!! Вони ж кожна друга озброєні!!!!!!! 8)))))))))))))))))))))))))))
        • 2006.10.16 | Хвізик

         талю! силоміць любові не здобудеш

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.16 | Хвізик

          Донцов засуджував тих націоналістів, які все зводили до мови сп

          спілкування
          а ОУН навіть друкувала свої листівки і брошури також і російською мовою
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.16 | Таля

           Re: Донцов засуджував тих націоналістів, які все зводили до мови сп

           Дякую, я в курсі справи про Донцова.

           Значить у нас все класно. Не знаю, чого такий кіпіш зробився. Пропоную перейти усій країні на російську. І східній частині вгодимо і Москві і всім українофобам. навіщо нам взагалі та мова? Я тепер не розумію, за що ОУН-УПА боролися? Чи їм зле би було, якби перейшли на кацапську, дітей зростили б москалями, до війська совєцького пішли, воєвать за Совєцкій Союз, признали, що вони гарматне м"ясо і бидло, варте під кацапськими кірзаками сидіти? Треба було їм сказати 14-го, що вони не герої, а старі маразматики, які братам-кацапам в плечі стріляли!
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.16 | Хвізик

            Re: Донцов засуджував тих націоналістів, які все зводили до мови

            Таля пише:
            > Дякую, я в курсі справи про Донцова.
            >
            > Значить у нас все класно.
            не все

            > Не знаю, чого такий кіпіш зробився. Пропоную перейти усій країні на російську.
            це ВАША пропозиція. сподіваюсь, народ її відкине

            > І східній частині вгодимо і Москві і всім українофобам.
            Москві і українофобам ніколи не вгодите

            > навіщо нам взагалі та мова?
            кожен вирішує для себе

            > Я тепер не розумію, за що ОУН-УПА боролися?
            за вільну Україну

            > Чи їм зле би було, якби перейшли на кацапську, дітей зростили б москалями, до війська совєцького пішли, воєвать за Совєцкій Союз, признали, що вони гарматне м"ясо і бидло, варте під кацапськими кірзаками сидіти?
            думаю, вони розумні люди, а тому розуміли, що працюють на далеку перспективу

            > Треба було їм сказати 14-го, що вони не герої, а старі маразматики, які братам-кацапам в плечі стріляли!
            це є лиш ВАША думка. Ви її вільні висловити від СВОГО імені
           • 2006.10.16 | Альберт

            Нижче, шановна!!!!

            Тим братам стріляли нижче!!....8)))))))))))))))) Навіть - набагато нижче, ніж у плечі....
         • 2006.10.16 | Таля

          Re: талю! силоміць любові не здобудеш

          Шановний фізику, якщо не буде пробуджена національна свідомість та самоповага до себе, то все буде виглядати, як "силоміць".

          На своєму прикладі скажу, що вже 15 років всюди без виключення в Україні спілкуюсь українською. Мої друзі, беруть приклад та переходять на українську також. Мої співрозмовники, нехай російськомовні, відповідають мені українською. Нехай не всі, але багато, а з часом і це поправиться.
          Моя дитина чує тільки українську і спілкуватиметься рідною мовою. От-так з усіх по-ниточці - і буде, що нащадкам передати, а не якусь совкову маячню "страну хотять раздєліть".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.16 | Хвізик

           Re: талю! силоміць любові не здобудеш

           Таля пише:
           > Шановний фізику, якщо не буде пробуджена національна свідомість та самоповага до себе, то все буде виглядати, як "силоміць".
           >
           > На своєму прикладі скажу, що вже 15 років всюди без виключення в Україні спілкуюсь українською. Мої друзі, беруть приклад та переходять на українську також. Мої співрозмовники, нехай російськомовні, відповідають мені українською. Нехай не всі, але багато, а з часом і це поправиться.
           > Моя дитина чує тільки українську і спілкуватиметься рідною мовою. От-так з усіх по-ниточці - і буде, що нащадкам передати, а не якусь совкову маячню "страну хотять раздєліть".
           оце правильно
           особистим прикладом. шаг за шагом.
           я по собі знаю, наскільки іноді це важко робити
           подеколи треба бути дуже терплячим
           подеколи треба переступити через власний страх і компекси
           я думаю, це і є однією із складових "вичавлювання з себе раба"

           я також розумію і вже неодноразово писав тут, що поки ВСІ ми не заговоримо по-українськи, ми не матимемо ні демократії, ні гідного життя. але штука в тому, що ми маємо заговорити по-українськи ДОБРОВІЛЬНО, і ні в якому разі не під примусом
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.16 | ОРИШКА

            Re: талю! силоміць любові не здобудеш

            І ти, Бруте!

            Всі спілкуються українською - настає райське життя! Все так прсто! А ще Хвізик! Така точна наука - і такий дітсадок у голові!
            Чи ви так вишукано глузуєте? :)

            Все, до зустрічі, справи - вибагливі коханці :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.16 | ОРИШКА

             Re: талю! силоміць любові не здобудеш

             Ага, ще трошки. Хвізик, Таля ПРОТИ демократіі. Це в неї таке образливе слово.
             Так що, не примазуйтесь:)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.10.16 | Хвізик

              Re: талю! силоміць любові не здобудеш

              ОРИШКА пише:
              > Ага, ще трошки. Хвізик, Таля ПРОТИ демократіі. Це в неї таке образливе слово.
              я ЗА демократію
              але я не знаю, коли ми нарешті до неї дозріємо
              бо навіть я відчуваю в собі печать рабства
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.10.16 | Таля

               Re: талю! силоміць любові не здобудеш

               Я також ЗА демократію. Але у нас в країні, де при владі українофоби, де все життя вважалося, що це круто бути російськомовним, а встид говорити українською, бо тільки селюхи та рагулі українською говорять, де більшість друкованого матеріалу та дисків виходить російською, де на сході дітей, які встали, співаючи Гімн України, називають оранжевимі крисамі, де НАШЕ РІДНЕ УКРАЇНСЬКЕ ледь підіймається з колін - в цій країні спочатку потрібно бути ПАТРІОТАМИ і подбати про свою націю, 20000000 якої були винищені тільки за те, що були УКРАЇНЦЯМИ. А вже потім давайте будемо демократами та дбати про те, щоб іншим жилося щасливо в Україні. Я тільки за!!!!
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.10.16 | ОРИШКА

                Re: талю! силоміць любові не здобудеш

                Что и требовалось доказать. К сожалению, я не ошиблась.
                Таля, все ясно.

                Только определите, пожалуйста, что это будут за отношения в обществе, предшествующие демократии. Можна даже слово не приклеивать - вы суть сформулируйте.

                Хотя ничего нового, боюсь, уже не узнаю. Я историк по образованию, вообще-то. И становлением нацизма одно время углубленно интересовалась. Вернее, психологическим контекстом.

                Больше с вами дискутировать не о чем.

                Вот тема задела меня - из дому выйти не могу.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.10.16 | Таля

                 Re: талю! силоміць любові не здобудеш

                 Что и требовалось доказать. К сожалению, я не ошиблась.
                 Таля, все ясно.

                 Только определите, пожалуйста, что это будут за отношения в обществе, предшествующие демократии. Можна даже слово не приклеивать - вы суть сформулируйте.

                 Хотя ничего нового, боюсь, уже не узнаю. Я историк по образованию, вообще-то. И становлением нацизма одно время углубленно интересовалась. Вернее, психологическим контекстом.

                 Больше с вами дискутировать не о чем.

                 Вот тема задела меня - из дому выйти не могу.

                 ШКОДА, що ви історією власної нації та НАЦІОНАЛІЗМОМ не поцікавились!
                 Нацизмом всі цікавляться, тут не треба істориком бути. На це великі гроші звідусіль йдуть, чого не скажеж про націоналізм.
            • 2006.10.16 | Хвізик

             Re: талю! силоміць любові не здобудеш

             ОРИШКА пише:
             > І ти, Бруте!
             >
             > Всі спілкуються українською - настає райське життя! Все так прсто! А ще Хвізик! Така точна наука - і такий дітсадок у голові!
             > Чи ви так вишукано глузуєте? :)
             ні. моя логіка лиш здається парадоксальною. насправді, вона залізна, бо перехід на українську важкий. треба видавити з себе раба і стати вільною людиною.
             мені це поки що не зовсім вдалося
             а демократія лиш для вільних людей.
             і лиш вільні люди у вільній праці здатні збудувати для себе щасливе життя
             >
             > Все, до зустрічі, справи - вибагливі коханці :)
             на добраніч, оришко
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.10.16 | Таля

              Дякую за розмову! Мені знову таки цікаво

              навіщо було стільки шуму на рахунок параду ОУН-УПА робити? Що символізують ці 6 літер для нас? За що вони боролися і чому називаємо їх героями?

              Чи справді продовжуємо їхню справу боротьби за незалежність (від сусідів-загарбників, від чужинської мови, від ментальності раба, від змоскалення та втрати ідентичності нації) своїми свідомим кроками, чи просто розправили пір"я на секунду, щоб показати тому анти-українському бидлу, що ми теж "щось можемо". От як наприклад, Хрещатиком перейтись (і те правда не дали, ну нічого ще 15 років, може розрєшать по хатах гімн співати та святкувати річницю упівців).
              Говорили, балакали, сіли і заплакали!

              Хто нам, щось дасть, якщо самі свідомо не будемо цьому сприяти? Як наприклад розмовляти виключно рідною мовою... В час, коли наші перші кроки до незалежності є ще такі хиткі, є просто злодіянням для українця сприяти розвитку того, з чим боролися, від чого ледь втекли.

              Мова є засобом самоідентифікації будь-якої нації (совок нє в щот!). Чим чвидше це зрозумієм, тим швидше поставимо на ноги Україну.

              Задумайтесь, чому мова є єдиною картою українофобів, чому не кричать про економіку, чи соціальні пільги? Бо без мови немає нації!

              Моя мама з 2 років, (яку, як доньку ворога совєцкого народа, забрали до дитбудинку, після того, як дідуся згноїли в Сибіру, а у бабці забрали материнські права) до 17 років розмовляла тільки російською мовою. Інакшою там, на Галичині в дитбудинку не говорили. Втікла звідтіля перед тим, як на БАМ їх мали відправляти. Поговорила зі старшими, подумала про долю родини та батька свого, почитала літературу та задумалась. За все своє життя більш слова на кацапській не сказала. До сьогоднішнього дня стоїть на твердій позиції українського націоналіста, бо бачила, що з нами робили загарбники. Пригадує, як привезли до них "свіжих" дитбудинківців, вихователі українці, виписуючи їм нові документи з новими прізвищами іванова, пєтрова і сідорова, зі сльозами на очах втовкмачували дітям їхні справжні імена: Галю, пам"ятай, ти Галя Онищук, чи ти Назар Петрів, і т.д. Діти, не забувайте, хто ви є! (цікаво, якби Оришка була вихователькою, що б вона казала цим дітям, батьків яких щойно вимордували, або вивезли? судячи по її дописам певно таке: "Ти тепер ваня сідоров! яка різниця на якій мові говорити і яке ім"я носити? середньовіччя забите!")

              Ще мама мені розповідала, як одного разу під час уроку, за вікном зчинився галас, крики "держи єво" і почали стріляти. Десь були 50-ті роки. Всі діти і вчителька підбігли до вікна подивитись, що діється. Там червоні зловили нашого упівця, тримали його на землі і каменюками били по голові. Били, поки не забили, сволота. Вчителька на очах дітей зімліла...

              Знаючи це все, для мене не було проблеми вибору мови спілкування, я розуміла, що для українки є тільки одна рідна мова. Так само для мене не було іншого шляху в житті, як усіляко боротись за незалежність України. В комсомол свідомо не вступала, батько приніс від директора школи посвідчення про вступ в влксм після останнього дзвоника, перед вступом в університет. На першій ж зустрічі з деканом ми всі поклали наші комсомольські посвідчення. Окрім того на факультеті іноземних мов, англійська філологія, ми відразу свідомо відмовились вивчати російську мову, бо за програмою мала вивчатись лише одна іноземна, а для нас це була англійська. Забрали російську. Відмовились також вивчати історію кпрс, і теж замінили на якийсь залік-дискусію. Це був 1989 рік і діяло студентське братство. Потім звичайно, РУХ, Чорновіл, поїздки на Схід з агітацією. І т.д.

              ПС Колись один певно дуже прогресивний, або сміливий кагебіст викликав до себе з в"язниці Шухевича, та сказав йому: "Ми знаємо, Юрку, за що ви боретесь. І ми усвідомлюємо, що прийде час і буде Україна вільною. Але то вже НЕ БУДЕ та Україна, за яку ви боролись".

              А буде совок, народ, якого буде з менталітетом совка.
              Я СПРАВДІ БОЮСЯ, слідкуючи за реакцією і дописами багатьох, ЩО ВІН МАВ РАЦІЮ.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.10.16 | Мірко

               Честь!

               Вашим родичам.
               В мене подібне. Відступали від рідних земель із зброєю в руках. А через 60 років я одинокий потомок що вернувся хоч подивитися.

               Клопіт у тім що яких 60% громадян України мали пра-батьків які воювали за радіну як вже не за самого Сталіна. І шанують вони своїх предків не менше ніж ви. Страшно тяжко їм, (як і повоєнному поколінню в Німеччині) осмислити факт що їхні діди, по волі чи не по волі, воювали в лавах ворога України.

               Ці потомки творять у свої фантазії якусь прямолінійну спадкоємність між совком а сьогоднішною Україною. На жаль ця фантазія перетворюється в реалність України.

               Треба цим потомкам зрозуміти що діди воювали не за тих, і не за правду, і може не по волі. Простити і забути а не шанувати і винагороджувати. Треба їм обернути лоґіку так: якщо Україна, тоді ці що воювали за неї під її хоругвами, це її герої. Ці що воювали в лавах тих що мордували 7 мілйонів, 20 мілйонів чи скільки там українців, - це герої чужих імперій. Це історичні цікавинки, чи музейний експонат, це жахлива частина нашої історії, але таким по Хрещатику парадувати не можна (це як би СС по Єрусалимі).

               Такий крок зробити страшно тяжко. Німцям це було не легко. Українцям це ще тяжче. Легше віддатись довголітній українській традиції яничарства. І гірше врага неньку розпинать.:(
          • 2006.10.16 | Михайло Свистович

           Re: талю! силоміць любові не здобудеш

           Таля пише:
           >
           > На своєму прикладі скажу, що вже 15 років всюди без виключення в Україні спілкуюсь українською.

           А Персефона більше ;) А я... ну десь років вже 18 :)

           >
           > Мої друзі, беруть приклад та переходять на українську також

           Мої також

           >
           > Мої співрозмовники, нехай російськомовні, відповідають мені українською

           Мені також

           >
           > Нехай не всі, але багато, а з часом і це поправиться.

           Угу

           > Моя дитина чує тільки українську і спілкуватиметься рідною мовою.

           Мої діти теж
        • 2006.10.16 | Pavlo

         Вивчить спочатку історію.

         Таля пише:
         > Цікаво де ще еліта нації розмовляє на чужинській мові. Що означає слово еліта і що може перешкодити еліті вивчити мову країни, в якій вона живе?

         В багатьох країнах Європи еліти розмовляли на чужинський мові. Чеська еліта була практично повністю німецькомовна, словацька - угорськомовна. Російська еліта до революції розмовляла французькою.
         І я б хотів, щоб процес формування нації відбувався швидше, але клоуни аля-Тягнбок його тільки загальмують.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.16 | Таля

          Re: Вивчить спочатку історію.

          Таля пише:
          > Цікаво де ще еліта нації розмовляє на чужинській мові. Що означає слово еліта і що може перешкодити еліті вивчити мову країни, в якій вона живе?


          "В багатьох країнах Європи еліти розмовляли на чужинський мові. Чеська еліта була практично повністю німецькомовна, словацька - угорськомовна. Російська еліта до революції розмовляла французькою.
          І я б хотів, щоб процес формування нації відбувався швидше, але клоуни аля-Тягнбок його тільки загальмують."

          Перепрошую чеська і словацька еліта розмовляє ні іноземній мові вже в часів незалежності цих двох держав? А у нас уже 15 рік минув, а Оришка далі стверджує, що еліта не визнвчається мовою і може бути російськомовною...

          Історію самі вивчайте!
      • 2006.10.16 | Альберт

       З домовин, шановна...

       з домовин!!

       На край вже - із трун!!!! 8)))))))))))))

       > ПС Знаєте, Оришко, якби ці упівці сьогодні встали з гробів та послухали вас, то ніколи б не зробили такого подвигу - пожертви власним життям, яке вони віддали за те, щоб ви сьогодні жили в незалежній державі та спілкувалися РІДНОЮ мовою. Ви тої пожертви не варті!

       Я так не вважаю!!!... 8)))))))) Ви мабуть обидві варті і не тої пожертви. І дай Боже вам обом такої ціни собі ніколи не впізнати... Або заперечите мені? 8)))))))))
     • 2006.10.16 | Альберт

      Пані Оришко - Ви помиляєтесь трошки...

      ОРИШКА пише:

      > Не пускать на ВФ русскоговорящих и кацапов, потом запретить общение на русском в реале, разделить страну - а как иначе, на востоке сами на украинский не перейдут -иначе, прощай, будущая элита украинская которая, оказывается, языком общения определяется.

      Перейдемо... Не тільки на форумах, не тільки у мріях!!! О-бо-в'яз-ко-во!!! 8))))))))) Трастьте мені!! 8))))))))
    • 2006.10.16 | Михайло Свистович

     дуже погано, що не вважаєте

     Таля пише:
     > чи не питали ви у Персефони і інших алергіків на тягнибоківців, та на український націоналізм в загальному

     В Персефони немає алергії на український націоналізм в загальному

     > що через таких як вони, Україна ще 15 років буде нидіти рабом у власному домі, питаючись дозволу перейти через Хрещатик, бо боронь Боже, українофоби подумають, що ми не демократи

     Ні, це станеться не через таких, як вони. Бо такі, як Персефона, ненав"язливо пропагують людям українські цінності, збільшуючи таким чином коло їх прихильників. Ви ж просто відлякуєте тих, хто міг би до нас приєднатися.

     > Через таких лібералів-демократів, наше молоде покоління ще далі не знатиме правди про свою історію

     Персефона, навпаки, намагається зробити все, щоб люди якомога більше знали про нашу історію. Наприклад, вона, поряд з іншими молодими людьми, була активною учасницею "львівської архівної справи".

     >
     > Спілкування на чужинській мові

     Персефона спілкується і на форумі, і в житті виключно українською, не переходячи на російську з російськомовними

     >
     > публікації на форумі дописів, які не тільки перекручують правду про нашу історію та ОУН-УПА зокрема, але й свідомо обливають брудом наших героїв

     Персефона нічого подібного не публікувала

     >
     > Якщо молодь і далі буде говорити на москальській, бо ліберали кричать, що ми демократи

     Персефона не кричить, що через те, що ми - демократи, молодь має розмовляти російською мовою.

     >
     > Хто буде провідником наших дітей та онуків, якщо ми самі пропагуємо лібералізм-совковість?

     Лібералізм і совковість - антагоністичні поняття.

     >
     > Мені не дивне таке відношення до націоналістів. чи Олега зокрема, свого часу так само провокаторами називали покійного Чорновола, Лук"яненка, Хмару

     Ви вірите всім цим трьом людям? ;) Бо вони самі один одного провокаторами обзивали.

     >
     > а перед тим - Бандеру і Мельника, Петлюру і Стецька та інших, хто виступав за національну ідею, за ідентичність та головне проти ментальності раба та СОВКА!

     Персефона не за це обзиває Олега провокатором. Бо, наприклад, того ж Хмару вона так не називає. Тим більше не називає так Бандеру і Мельника, Петлюру і Стецька, яких глибоко шанує.

     >
     > Ми мастаки свого дожирати, а от перед якимсь кацапом, чи українофобом, типу ЗАБОЙЩИКА, ми відразу на коліна падаємо і б"ємось в груди, що ми не націоналісти, що ми - ДЕМОКРАТИ.

     Хіба Персефона падала на коліна перед Забойщиком і била себе перед ним у груди?

     >
     > День за днем на форумі дебатували, про те, що щоб визнати ОУН-УПА потрібно тільки в перемир"ї з героями СА, що може й не треба той парад присвячувати упівцям , а УКРАЇНСЬКОМУ ВІЙСЬКУ в загальному, щоб бува кого не образити, не зачепити нерви таких, як Персифона і Забойщик і всіх тих, хто вважає, що ВСІ мали свою рацію в ті часи: і упівці і салдати ча.

     Я був за те, щоб проводити і присвячувати його саме упівцям (про це я написав у відповіді Персефоні), мене не хвилюють нерви Забойщика, але ж Персефона висловлювала зовсім інші аргументи на користь непроведення параду, аніж наведені Вами вище.

     >
     > Одне забуваємо сказати, що ОУН-УПА боролись у своїй Богом даній країні, за право бути УКРАЇНЦЕМ, за право говорити своєю Богом даною мовою.

     Персефона цього не забуває

     >
     > Кожен свідомий український воїн са, знаючий правдиву історію солідарний з вояками ОУН-УПА.

     Персефона, хоч і не є українським воїном са (ні свідомим, ні несвідомим), однак також солідарна з вояками ОУН-УПА.

     >
     > І тільки залишки антиукраїнської совєцької банди, проживаючі в Україні, поборюють визнання наших героїв.

     Персефона не належить до залишків антиукраїнської совєцької банди, проживаючих в Україні і не поборює визнання наших героїв.

     >
     > Усіх ви, ліберали, любите й поважаєте, окрім тих, що життя присвячують Україні.

     Ми? По-перше, я - не ліберал. По-друге, любов і повага до всіх, окрім тих, що життя присвячують Україні, не є ознакою лібералізму.

     >
     > А я і мої друзі горджусь ними, та підтримую їх, бо вони вперто тримаються свого і прагнуть перш за все збудити в кожному Українцеві самоповагу і гордість за свою націю та державу.

     І Персефона також гордиться ними і підтримує їх, бо вони вперто тримаються свого і прагнуть перш за все збудити в кожному Українцеві самоповагу і гордість за свою націю та державу.

     >
     > І ще, якщо провокатору Тягнибоку хтось може "науково, із наведенням історичних фактів" заперечити, щодо цитати з його виступу на Яворині, про те, що націоналісти все життя боролись за Україну з москалями, поляками та жидами (за що Ющ його виключив із фракції НУ), то прошу до дискусії. Не думаю, що таких буде багато, бо історія це підтверджує, і ми самі це знаємо.

     Знаємо. На жаль, і з жидами боролися, які на Україну не нападали. Але не всі. Ні Петлюра, ні Бандера з ними не боролися.

     >
     > Святий Йосиф Сліпий,патріот своєї нації, писав: "Любов до Батьківщини є природнім обов"язком кожної людини...Тому продовжуйте працю і молитву, щоб Господь благословив труди батьків ваших. Ще багато осталось зробити, виконати, здобути... ДИЯВОЛ ОДНОГО ТІЛЬКИ БАЖАЄ-ЩОБ МИ НІЧОГО НЕ РОБИЛИ... ЦЕ ЙОМУ ДОСИТЬ, А ВІН ЗРОБИТЬ РЕШТУ".

     Персефона не словам, а ділом поділяє цю думку Йосипа Сліпого.

     >
     > Щиро дякую за заввагу, пане Михайло. А щодо результатів виборів, то як вони мали бути інакшими?

     Дуже просто. Як в нас в Ірпені. Одним з аргументів, які використовувались проти моєї дружини, був той, що вона - бандєра. І нічого. Перемогла без грошей та підтримки НУ чи БЮТ чи ще когось згори.

     >
     > Поки при владі не будуть націоналісти, а ще тим більше в ній буде, як сьогодні 37% етнічних українців

     Етнічних українців там все ж таки значно більше. Серед них є такі паскуди, що краще вже якогось москаля чи жида на їх місце (серед них також є люди, які шанують УПА).

     >
     > ПС Та не журіться, ще буде свято і на нашій вуличці!

     В мене часу немає журитися :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.16 | SpokusXalepniy

      Мирослава ревновать не будет? А ещё прошу немедленно...

      ... принять меня в Персефоны.
      Иметь такую крышу!!! В виде депутата губернского собрания и жены его - мерши!

      А если серьёзно, то психический момент вы подметили и вскрыли в ответе точно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.18 | Михайло Свистович

       Не буде

       SpokusXalepniy пише:
       > ... принять меня в Персефоны

       Ні, в мене лесбійська орієнтація. Я жінок люблю.
     • 2006.10.17 | Таля

      Re: дуже погано, що не вважаєте

      Пане Свистович, в мене також обмаль часу... Шкода, що ви так нічого і не зрозуміли та всю цю розмову чомусь звели до позиції Персефони. З того, що я бачу і читаю, позиція таких людей зробить для України приблизно стільки, скільки позиція павличків, драчів та лубківських, які на противагу тим же ж чорноволам, лук2яненкам чи хмарам, завжди "не про те" щось говорили, прагнучи на всі крісла сісти та дуже сповільнено щось там млямлити. На щастя в кінці 80-х, початку 90-х політика Чорновола, Лук"яненка та того ж Хмари, яким ви чомусь не вірите, була набагато твердішою, радикальнішою та жорсткішою, що привело до того, що ми зрозуміли, що ми УКРАЇНЦІ, а не совки, отримали незалежність та, що Україна почала ставати на ноги. З павличками та драчами-демагогами-лібералами ми б іще в сссрі сиділи.

      Вам мене не зрозуміти, а я відмовляюсь погодитись з вашою позицією.

      Я тим більше не погоджуюсь з позицією Оришки, котра, почувши мої заклики до українців розмовляти рідною мовою та не поширювати російську, яка витискає нашу мову з ужитку, почала істерично кричати до майданівців, що вже бачить в мені руку москви та гітлеризм. "В такіх случаях, я сразу пєрєхожу на рускій" :) Та Бог з вами, хоч на китайську, справа не в ВАС, а в становленні України та української нації.

      Нікого "судити та вішати" я не маю права та ніколи не мала наміру, більше того, як християнка, стану на захист будь-якої Богом створеної людини, якій заподіюють зло.

      Націоналізм та нацизм є дві різні речі! Совок завжди втирав патріотам, що націоналіст - це нацист. Брехня! На 15 році незалежності вже мабуть можемо зрозуміти різницю!

      Вважаю, що мусимо пропагувати своє, національне та активно втілювати націоналізм в життя: усюди ставати на захист українців та України в загальному, відроджувати та поширювати рідну нам українську мову, допомагати розвитку української економіки, купуючи українське та підтримуючи про-українські дії уряду в цьому напрямку, допомагати розвитку української культури, купуючи, слухаючи та переглядаючи насамперед українське і врешті-решт поширювати правдиву українську історію та відбілювати "сплюндровану честь" наших героїв.

      Не будьмо ввічливими лібералами, стараючись вгодити усім. Нашу з вами інтелегентність у цьому розуміннї ніхто не відбере за ввічливість, а тільки за другосортність та совковість. Повірте, ці ж люди, для яких ви будете швидко переходити на їхню російську мову спілкування з чемності, не будуть такими чемними по відношенню до інших та до наступного покоління. А будуть сціпивши зуби і через 50 років розмовляти в України виключно російською, не даючи шансу нашим дітям жити в українсько-мовному середовищі. Їхні родичі гордитимуться за їхнє почуття націоналізму, (чи шовінізму), а нашим не буде дуже чим погордитися... Гляньмо на вітрянку чи затуліна, чи лєонтьєва. Для наших росіян вони - Боги! А ким ми гордимося?

      От=таке то...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.18 | Михайло Свистович

       Re: дуже погано, що не вважаєте

       Таля пише:
       > Пане Свистович, в мене також обмаль часу... Шкода, що ви так нічого і не зрозуміли

       Я все зрозумів

       > та всю цю розмову чомусь звели до позиції Персефони

       бо ця гілка і була присвячена цій розмові. А у Вас звичка переходити з однієї теми на іншу.

       >
       > Вам мене не зрозуміти

       та ні, Ви для мене як відкрита книга, я багато таких бачив

       >
       > Я тим більше не погоджуюсь з позицією Оришки, котра, почувши мої заклики до українців розмовляти рідною мовою та не поширювати російську, яка витискає нашу мову з ужитку, почала істерично кричати до майданівців, що вже бачить в мені руку москви та гітлеризм. "В такіх случаях, я сразу пєрєхожу на рускій"

       Я теж не погоджуюся, бо це - емоції, а не розум. Робити назло - неконструктивно.

       Все інше не коментую, бо там знову кілька тем в одному дописі. Це - неконструктивно і заважає дійти якогось висновку хоча б з чогось одного.
     • 2006.10.20 | Таля

      Питання до п. Свистовича

      Щиро дякую за заввагу, пане Михайло. А щодо результатів виборів, то як вони мали бути інакшими?


      "Дуже просто. Як в нас в Ірпені. Одним з аргументів, які використовувались проти моєї дружини, був той, що вона - бандєра. І нічого. Перемогла без грошей та підтримки НУ чи БЮТ чи ще когось згори."

      Прошу сказати, чи ВО Свобода під час виборів в Ірпені, підключилася до підтримки Мирослави та ваших акцій?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.21 | Михайло Свистович

       Re: Питання до п. Свистовича

       Таля пише:
       >
       > Прошу сказати, чи ВО Свобода під час виборів в Ірпені, підключилася до підтримки Мирослави та ваших акцій?

       Під час виборів ні, до виборів ні, а після виборів - так. Тільки це були не ірпінчани, а люди з Київської області, бо в Ірпені ВО Свобода існує хіба що на папері. Ми їм подякували за це на Майдані, чим, до речі, накликали на свою голову купу зауважень від публіки на цьому форумі :)
    • 2006.10.16 | Альберт

     Шановна Талю!!!! Цей потяг вже не спинити!!!!

     Це я Вам як східняк кажу! Ви раді??? Я - дуже!!!! 8)))))))))

     Всі, хто зараз намагаются схопити руками повітря за останнім вагоном - тобто, наприклад, дзеркотячі про своє москалі - можуть викликати лише посміх, та і те мабуть тільки в іншого москаля! ;) те саме стосуєтся і інших. Але...

     Хіба не красивіше, не було б більш чудово, якщо країна мала свою силу і попри все декотре ... мммм.... різнобарв'я? 8))))))) Хіба вони нам заважають? Навіть москалі вже ні - тому що тепер нездатні.

     Остання лажа із попри все просуненням Янука на двічі примера - цьому ще зайве підтвердження, що нічого доброго Україні від їх втручань не буде.

     Якби втекти від москальскої звички шукати собі ворогів виправдовувачів власної нездарності та ледарювання? От в чому теж є маленьке питання в мене, але ;) - більше до себе врешті решт.

     Ющенко можливо і заслабкий для "проводу". А може вже і не треба проводу, га? Може вже достатньо дати ладу? 8))))))))))

     От тільки іще дві речі закінчити би... Кучму побачити за відкритими гратами, можна в зоопарку. Та довести суспільству, що бандит не може бути обраним у владу - навіть якщо він український найукраїнець, а не кінчений.... упц... 8))))))))) ... Янукович...
   • 2006.10.16 | Мірко

    Re: Талю, Ви ніколи не задумувалися, що через таких, як Ви, не лише

    Михайло Свистович пише:
    > ВО "Свобода" не пройшла майже ніде передвиборчого бар"єру (рейтинг цієї партії на Київщини до початку активності її агітаторів був більшим, аніж після початку ними агіткампанії), але й українська мова і культура страждають? Я не знаю, чи вчать у сучасних школах оповідання про дівчинку, яка так хотіла нагодувати маленького нещасного безсилого голодного песика, що він захлинувся насмерть молоком від того, що дівчинка насильно тицяла його в тарілку (песик був занадто малий та знесилений і не розумів, що з тарілки требьа їсти). Але Вам би слід було задуматися над цим оповіданням та поставити в пріоритети замість форми таку магічну річ, як результат.<

    Якщо по висліді оцінується спосіб, то на жаль у поміркованих як ви нема чим спорити з Талею. 15 років і резултату нема. :cry:

    Не розумію як можемо нишком тишком створити українську Україну без знання і проти волі неселенню України. Україна-крадькома не спрацювало. Замість України виходить із ваших зусиль - Демократична Южняя Масковія.

    Треба лоґікою і холодними фактами на кожнім кроці переконувати недо-українців. Не гучними гаслами, але й не крадькома а відкрито, день за днем, факт за фактом.

    Інакше і цих 25 років які лишилися до Мойсеєвої сороківки не вистачить. Вже доростає покоління яке вчилося, виховалося і навіть родилося в незалежній Україні, - і не знають мови, не знають історії, - і котрим Роґозінова Росіо-Україна якраз імпонує.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.18 | Михайло Свистович

     Re: Талю, Ви ніколи не задумувалися, що через таких, як Ви, не лише

     Мірко пише:
     >
     > Якщо по висліді оцінується спосіб, то на жаль у поміркованих як ви нема чим спорити з Талею. 15 років і резултату нема.

     Є. Зараз становище української мови значно краще.

     >
     > Треба лоґікою і холодними фактами на кожнім кроці переконувати недо-українців

     Приїздіть з Канади, оселяйтесь тут і переконуйте. А потім розповісте, як Вам це вдалось.

     >
     > Не гучними гаслами, але й не крадькома а відкрито, день за днем, факт за фактом.

     Спробуйте. БО більшість населення ці факти навіть слухати не захоче. Їм просто не цікаво. А крадькома також нічого робити не треба. Лишень не нав"язуватись.

     >
     > Інакше і цих 25 років які лишилися до Мойсеєвої сороківки не вистачить. Вже доростає покоління яке вчилося, виховалося і навіть родилося в незалежній Україні, - і не знають мови, не знають історії

     Їх значно менше, аніж в мої шкільні роки
  • 2006.10.16 | Хвізик

   UVMOD ця гілка явно відійшла від своєї первинної теми і перетвор

   перетворилася на офтопік
   думаю, її справедливо перенести на форум МОВА
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.16 | ОРИШКА

    Резюме

    От же ж, яка трясця, завжди вважала, що розмовляти кількома мовами краще, ніж однією. Ніколи не думала, що можна гордо відмовлятись від вивчення російської, бо вона - чужинська, а англійська - ні.
    Ніколи не думала, що можна вважати людину неповноцінною, тому що вона "не ту мову" вживає.

    Ото вже росте українська еліта. Не приведи Господи..
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.16 | Світлана Мормель

     Re: Резюме

     ОРИШКА пише:
     > От же ж, яка трясця, завжди вважала, що розмовляти кількома мовами краще, ніж однією. Ніколи не думала, що можна гордо відмовлятись від вивчення російської, бо вона - чужинська, а англійська - ні.
     > Ніколи не думала, що можна вважати людину неповноцінною, тому що вона "не ту мову" вживає.
     >
     > Ото вже росте українська еліта. Не приведи Господи..

     Оришко, ви не праві. Питання мови дійсно є принциповим, бо мова визначає таку штуку як спосіб мислення. Є таки книжка "Структурна антропологія", її автор, легендарний у певних наукових колах Леві-Строс з таким знаєте подивом у вступній статті пише: "При укладенні цього збірника я зіткнувся зі складністю, що на неї хотів би звернути увагу читача. Низка моїх праць написана безпосередньо англійською мовою - отож, потребувала перекладу (мова оригінального видання праці - французька - С.М.) Я був дуже вражений, коли, перекладаючи, помітив відмінність стилю й композиції в працях, написаних тією чи іншою мовою... Така відмінність частково пояснюється соціологічними причинами: спосіб мислення і манера викладу різні при зверненні до французького і англосаксонського читача".
     Знаєте, коли я переходжу на російську? Коли мені щось дуже-дуже треба від людини, а я бачу що людина думає російською, хоч відповідає мені українською. Бо інакше ми не домовимось, спосіб мислення, логіка викладення відрізняється в залежності від вживаної мови.
     І то правда, доки українська еліта не навчиться ДУМАТИ українською, ніякої української еліти не буде.
     Кількома мовами володіти, звичайно, краще. І кожна вивчена мова - то цілий світ для людини, яка нею володіє. До того ж кожна мова має буквально прірву діалектів. Якою мовою говорять у Київській області? Російською? Українською? Та жодною з них. Діалектом, що отримав назву "київський суржик", між іншим досить складний, принаймні я у повному обсязі засвоїти досі не можу. Але питання не в тому, якою мовою говорить людина, а в тому якою вона думає. Чи багато з наших політиків думає українською? Одиниці. У більшості тренсліт прямо біжучою строкою на лобі написаний.
     Єдине, мушу погодитись, криками тут нічого не зробиш, і пропагуванням, між іншим, також. Лише державною політикою. І не можу не радіти, чуючи як діти у дитячих садках розмовляють українською. А ще я цього року бачила україномовну Одесу і Ялту, і в Києві припинили обертатись на людей, що на вулиці говорять українською. Тому і казяться наші сусіди. Але кидати мовну політику так не можна. Російська за всіма ознаками, сама по собі, дуже агресивна мова. Незалежно від групи-носія. І якщо українську не підтримувати, російська її витіснить остаточно протягом ще одного, максимум двох десятиліть. А тому дарма ви так, не треба напосідатись, паростки формування україномовного середовища і без вас бажаючих придушити знайдеться достатньо. Росіяни, між іншим зі способу мислення вже науку зробили, і надзвичайно активно проводять семінари для своїх майбутніх управлінців на цю тематику.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.17 | ОРИШКА

      Re: Резюме

      Шановна Світлана!

      Важко людям порозумітися. І, на жаль, ніяка освіченість не рушить перепони, якщо люди затяті на одній думці і не бажають(!,хоча і в змозі)охопити питання з усіх боків, не вириваючи його з контексту.

      По-перше - я так і не зрозуміла - в чому ви не згодні зі мною. Я вважаю: 1) не тільки "думання" українською визначає патріота Вітчизни, як на мене, ті люди, що під час Майдану творили "ПроФФесоріаду" зліплену з російських фільмів, є більшими патріотами, ніж Тарас Чорновіл. До речі - згадайте російськомовного Амосова - чи його не можна віднести до української інтелигенції?
      2) я проти зневаги та ненависті до інших мов, до інших народів, яке аж струмить з багатьох дописів на цьому форумі;
      3) я абсолютно проти войовничості у справі розквіту української культури - це справа творців та державного опікування. Ті дрова, яких помаранчова влада наламала у мовному питанні, лише додали полум'я серцям прихильникам Януковича ті Вітренчихи.

      По-друге, я звернула увагу на небезпеку паростків нацизму в ідеях Талі (розумію, що вона не одна така), а це мене лякає, бо ці паростки ідуть вкупі з натхненними закликами любити Україну. Не можна гратися в ігри примусової українізації на теренах нашої держави - це неминуче приведе до розбрату (хіба тільки це не є справжньою метою "полум'яних") Виваженість і толерантність, і бідкання про профукані 15 років не повинні бути виправданням гасла "А-ну, всі швиденько шикуватися і переходити на українську!" До влади треба закидати, її, погану, треба штурхати - де преференцїї українській книжці? Де громадське українське телебачення?" Тут можна говорити безкінечно.

      Леві-Строса, Тойнбі Ясперса, Поппера, Тейяра де Шардена, Л.Гумільова і - Ортегу-і-Гасета я чмтала і вивчала. Міркування останнього - ось, як на мене, відповідь сучасному націоналізму. Цитую російською, бо не знайшла в Інеті українського перекладу.

      "Но все эти "национализмы" лишь тупики. Все попытки пробить с их помощью путь в будущее тщетны, ибо тупик никуда не ведет. Национализм всегда противоположен тем силам, которые творят государство: он стремится ограничить, исключить, тогда как они включают, приемлют. В эпохи укрепления, консолидации государства национализм несомненно имеет положительную ценность и стоит на высоком уровне. Но сейчас в Европе укреплять больше нечего, все и так слишком укреплено, и национализм лишь мания, предлог, чтобы увильнуть от своего долга - от нового творчества, нового, великого дела. Примитивность методов, которыми национализм оперирует, и тип людей, которых он вдохновляет, слишком ясно показывают, что он прямо противоположен подлинному историческому творчеству"

      А ми, як я розумію - Європа.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.17 | Таля

       Re: Резюме

       Цілковита дурниця про націоналізм. Далеко не треба ходити за російськими цитатами. Почитайте та процитуйте класиків українського націоналізму, може щось зрозумієте. Бо з того, що ви цитуєте - ідеї совка. Я ж не буду тратити на цитати часу, вам тяжко щось таке зрозуміти. ЩЕ РАЗ для історика повторюю - Націоналізм та Нацизм це дві різні речі. Хоча, як у тій байці, назвіть хоч горшком, тільки втілюйте ідею українського націоналізму в життя.

       ПС Ддаа, як кажуть сусіди. Ви мені трошки прогресивнішу (:)) вітрєнка нагадуєте... Та теж про нацизм кричить, аж піниться!
       Я тепер чітко бачу, чому на 15 році незалежності, віз "України" "і далі там", де був у 91-му. Смутно, але факт.

       ПС2 Чи ви викладаєте історію? ...
 • 2006.10.16 | Альберт

  Поздоровляю Вас, шановна!!! Ваші страхи лищилися марними!!!

  І це класно!!! Класно!!!! Класно!!!!!!!!!

  14 жовтня - мусить бути днем захісника Батьківщини! 8))))))))

  Може тепер Ви будете трошки більш сміливою??! 8)
 • 2006.10.17 | Чучхе

  Тягнибока боятись - по вулицям не ходить?

  що це за така страшна тваринка - тягнибок, що я маю дивитися, щоб його не виявилось поряд, щоб він мене не дискредитував? це за такою логікою, якщо, наприклад, Тягнибок прийде на футбольний матч, то весь стадіон має встати і піти?

  а це логіка Боррачо, Предсказамуса та й Ваша до певної міри.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.17 | Таля

   Re: Тягнибока боятись - по вулицям не ходить?

   А що він вам якось загрожує, чи може вірусний?
   А як прийде Суркіс на футбол, теж встанете та вийдете?
   I don't follow you, пане Чучхе...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.17 | mala

    Талю, а дайте мені відповідь на таке питання

    Чим саме Ви керуєтесь захищаючи Тягнибока? Ну окрім його високих слів про вільну Україну. І ще питання: Ви захищаєте його, тому що заперечуєте всі факти його фіговості чи тому що не знаєте їх?

    І пробачте вже мене за ще одне питання, не мала змоги перечитати всі ваші пости за браком часу, так от, Ви були 14 на Майдані, ну а потім на Софіївській?
  • 2006.10.17 | Персефона

   ні, Чучхе. ви мене не зовсім зрозуміли

   Чучхе пише:
   > що це за така страшна тваринка - тягнибок, що я маю дивитися, щоб його не виявилось поряд, щоб він мене не дискредитував? це за такою логікою, якщо, наприклад, Тягнибок прийде на футбольний матч, то весь стадіон має встати і піти?
   >

   ні, Чучхе. логіка не зовсім така. ваша аналогія несиметрична до моєї аргументації. тому що між "прийде" і "організує" є велика різниця. якщо тягнибок ОРГАНІЗУЄ футбольний матч між собою, себто нациками, і вітрянками - ви запишетеся в команду? або до вболівальників?
   так отож то. бо саме такою була би коректна аналогія між тим, про що я говорила і футболом.
   Чи якщо Кучма прийде на ваш концерт - ви полізете до нього публічно цілуватися - як це робила Руслана пред тим як стати прапором революції? не полізете, тому що існує поняття гігієни, і часом єдиний спосіб не вимазатися - не торкатися.

   > а це логіка Боррачо, Предсказамуса та й Ваша до певної міри.

   наскільки я розумію, моя позиція відрізняється від позиції, скажімо, Адвоката (і Пані?) в наступному:

   Вони вважають, що якщо ідея загалом правильна, значить її треба підтримувати, не зважаючи особливо на обставини (хто робить і з якою метою) та потенційні шкідливі наслідки (?). Майже типово кантівський підхід, між іншим, і нічого поганого в ньому нема. Шкода тільки, що ніхто не спромігся цього нормально сформулювати аж до дискусій пост-фактум.

   В мене ж підхід до цієї справи був такий: і обставини (хто організовує і з якою метою), і потенційні наслідки слід зважувати і враховувати при прийнятті рішення, і часом, навіть коли ідея правильна, інші негативні обставини можуть переважити, і тоді акцію підтримувати не слід. - це до певної міри антикантівський підхід. я нижче на прикладі розпишу.

   В нас із Адвокатом, наскільки я розумію, була аналогічна оцінка обставин (себто хто організовує і навіщо), але відрізнялася оцінка наслідків, а також загальний принцип "ідея понад обставини vs. дотримуйтеся гігієни".

   Щодо оцінки наслідків (себто здатності не піддаватися на провокації) - я помилилася, що і визнала. Хоч, дякую Луценкові, насправді не було можливості переконатися, якими були б наслідки, якби акція відбулася в такому форматі, як планувалося в той час, коли я про це сперечалася.

   Разом із тим, питання щодо відмінності загального принципу - себто ідея чи гігієна - тут, на скільки я розумію, відмінність все ще існує.

   Тепер приклад:

   Скажімо, якщо б ви були за вступ Ураїни до НАТО, як і більшість Майданівців, і Янукович би заявив, що він за вступ до НАТО, а Вітрянки пішли б його пікетувати - ви б прийшли підтримати Януковича? Судячи з логіки Адвоката - вони б пішли - оскільки ідея правильна, і цього достатньо. Судячи з моєї логіки - я б ймовірно що не пішла, бо тут йдеться не лише про ідею, але й про те, хто її втілює і навіщо - себто якщо втілює гівно, і мотиви в нього гівняні - тоді гігієна каже триматися подалі. Це все ще навіть не враховуючи насліди. А якщо додаюти потенційні таслідки - так і поготів.

   Шон би, на приклад, теж не пішов, наскільки я його розумію, оскільки поняття гігієни - це його термін, і воно, як він трердить, завжди при ньому. Різниця між ним і мною - те, що мені що янукович, що Тягнибок - однакове г, а в світосприйнятті Шона - не однакове, і в той час як принцип гігієни стосується бандюків, нациків він не стосується.

   Позиція Предсказамуса трохи відрізняється від моєї хоч би тим, що в нього інша оцінка обставин - себто він по-іншому характеризує мотивацію і сутність нациків, і крім всього, його турбує інший аспект наслідків, аніж мене, - мабуть внаслідок різного геополітичного :-) розташування. в той час як мене більше турбують потенційні прихильники правої ідеї (оскільки я їх більше знаю), і ці таргани, які схильні розмножуватися саме в право-радикальних головах, Предсказамуса більше турбують потенційні прихильники, себто жертви, совка. Чому мене менше турбують жертви совка і вітрянки, аніж праві радикали - це інше питання, і я можу на нього відповісти. якщо це комусь цікаво.

   Так зрозуміло?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.18 | Таля

    Re: ні, Чучхе. ви мене не зовсім зрозуміли

    Персифона написала:

    "Шон би, на приклад, теж не пішов, наскільки я його розумію, оскільки поняття гігієни - це його термін, і воно, як він трердить, завжди при ньому. Різниця між ним і мною - те, що мені що янукович, що Тягнибок - однакове г, а в світосприйнятті Шона - не однакове, і в той час як принцип гігієни стосується бандюків, нациків він не стосується."

    Браво! Так дєржать! Культурка старшого брата залишила на вас впевнено позначилась!
    Не буду принижувати себе до ВАШОГО РІВНЯ, тільки чемно зазначу, що у нас з вами різне поняття про "лайно" та пасуючих до нього індивідиумів. Я думаю, ми порозумілися.
 • 2006.10.18 | Абу Софія

  можливо, ти помилялася не тільки в цьому?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.18 | Персефона

   можливо так, а можливо і ні...

   а що саме ти маєш на увазі?

   так виглядає, що то вже ваше завдання, а не моє - визначити кожен для себе, чи яко група, в чому саме я помилялася, а в чому - ні.

   в будь-якому випадку, пошта моя працює, як і всі інші види комунікацій, з іциками і скайпами включно, і я завжди готова пояснити чесно і відверто (наскільки це можливо) мотивацію (свідому чи усвідомлену) кожного свого кроку, якщо це взагалі когось цікавить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.18 | Абу

    тоді якось поговоримо приватноCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua