МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Альтернативний лівий марш на честь УПА відбувся без ексцесів

10/14/2006 | Left Initiative
У 10-45 пікетували Арсенальну пушку. Об 11-15 колоною вирушили до Секретаріату Президента. Об 11-45 пікетували Секретаріат Президента з вимогою прискорити оприлюднення його Указу щодо УПА. Провокацій помічено не було. Коли проходили повз офіс "Братства" на Грушевського, звідки вийшла людина та супроводжувала нашу колону для фотосесії:

http://www.bratstvo.info/bratstvo-text-4234.html
http://www.bratstvo.info/photogallery/displayimage-113-21.html


Відозва учасників альтернативного маршу пам’яті УПА


Ліва Ініціатива – Український Авангард – Київська анархістська ініціатива

Сьогодні ми відзначаємо НАШЕ свято. Сьогодні ми шануємо борців за свободу України та її трудящого люду, що у тяжкі дні боротьби з тоталітарними гітлерівським та сталінським режимами з’єдналися у лавах Української Повстанської Армії, армії повсталого народу, який щиро та мужньо встав на боротьбу за свою національну та соціальну свободу від кайданів будь-якого рабства та поневолення.

Українська повстанська армія - УПА - рішуче виступила як збройна сила УСЬОГО повсталого народу та рішуче заперечила будь-яку ідеологічну монополію на боротьбу за волю України.

Задекларувавши свою принципову багатопартійність, Українська Головна Визвольна Рада та УПА - підняли прапор національно-визвольної боротьби на якісно новий рівень. Вступаючи у смертельний двобій з обома тоталітаризмами разом, ідеологи та бійці УПА висунули гасло «Свободу народам! Свободу людині!» Тільки через національні та соціальні революції поневолених народів світу, проти імперіалізму, герої народного спротиву бачили можливість побудувати справедливий світ, світ без поневолювачів-капіталістів та без сталінських людожерів-бюрократів.

Саме у такому безкласовому суспільстві і бачилася ідеологам УПА Вільна та Могутня Україна – самоврядна республіка Вільних та Рівних людей!!! Вічна пам’ять загиблим героям воякам УПА!!! Щастя та мужності героям, що вижили!!!

Ми рішуче вимагаємо від влади визнання героїчної боротьби УПА на державному рівні!!!

Ми рішуче вимагаємо від різноманітних політичних сил негайного припинення будь-яких спекуляцій навколо цієї проблеми!!! Нікому не вдасться монополізувати загальнонародне свято задля своїх вузькопартійних інтересів. Ми цього не допустимо!!!

Традиційно різноманітні українські праві сили намагаються прищепити УПА та її героїчну історію до своїх партійних штандартів. Їм, мабуть, здається, що чільники УПА були б в захваті від їх капіталістичних базікань та антинародних експериментів. Вони як вогню бояться читати справжні документи самої УПА, де капіталістична система визиску людини людиною була раз і назавжди заперечена самою повсталою нацією.

Геть буржуазно–олігархічних посіпак від героїчної спадщини УПА!!!

Ми також рішуче проти ототожнення проросійських шовіністичних сил в Україні з лівим рухом. Єдина мета цієї «п’ятої колони» російського імперіалізму в Україні – ототожнити героїчну Українську Повстанську Армію з нацизмом, з яким українські повстанці УПА зіткнулися у щирому та кривавому двобої. За іронією долі, а точніше через спільне антинародне забарвлення, новоспечені українські гітлерівці-нацисти, з великою радістю підтримують своїх колег - російських шовіністів у твердженні, що УПА, начебто, причетна до кривавої тоталітарної спадщини націонал-соціалізму гітлерівського ґатунку. І саме таку коричневу публіку, здається, праві готові з радістю прийняти у свої обійми сьогодні на Майдані. Тобто, героїв антифашистського опору – вояків УПА - мають вітати на Майдані саме фашистські молодчики. Дожилися, любі друзі…

Геть монополію на пам’ять!!! Геть монополістів!!!
СЛАВА УПА!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ЛІВІ СИЛИ – АВАНҐАРД!!!

Відповіді

 • 2006.10.14 | Shooter

  Люблю я...авангард

  Геть буржуазно–олігархічних посіпак від героїчної спадщини УПА!!!

  Ще потрібно: геть українських буржуазних націоналістів від героїчної спадщини УПА!!!
 • 2006.10.14 | damoradan

  Я сегодня 34 секунды ковырялся в носу. Эксцессов не было

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.15 | Таля

   Re: Я сегодня 34 секунды ковырялся в носу. Эксцессов не было

   Фе!!!!
 • 2006.10.15 | BORGEZE

  Re: Альтернативний лівий марш на честь УПА відбувся без ексцесів

  Це, натяк, що я оперпрацівник, чи шо? "Проходили повз офісб Братства, звідти вийшля людина, що супроводжувала..." ..лять, подякували б за репортаж...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.15 | Чучхе

   Re: Альтернативний лівий марш на честь УПА відбувся без ексцесів

   BORGEZE пише:
   > Це, натяк, що я оперпрацівник, чи шо? "Проходили повз офісб Братства, звідти вийшля людина, що супроводжувала..." ..лять, подякували б за репортаж...

   А коли учасники альтернативного лівого маршу проходили через гребельку, то випили водиці крапельку

   Коли анархісти йшли через місточок, вони з"їли кленовий листочок

   і т.п.
  • 2006.10.15 | Left Initiative

   Re: Альтернативний лівий марш на честь УПА відбувся без ексцесів

   Та ні, ні в якому разі, шановний товариш Borgeze!!!

   Ваш репортаж про нашу альтернативну акцію, до речі, достатньо схвальний для нас. І навіть це трохи дивує у розрізі того, що рік тому на "Антикапі-2005" ми з вами трохи побилися :)))
 • 2006.10.15 | Atseton (UA)

  Re: Альтернативний лівий марш на честь УПА відбувся без ексцесів

  Дякую за суперовий репортаж Borgeze!
  Слава Нації! Смерть буржуям!

  Хто що думає про репортажі про цю подію на 1+1 та НТН? Цікаво почути думки по темі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua