МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Народна акція протесту у Нікополі

10/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вперще з часів помаранчевої революцыї у м.Нікополі 13 жовтня 2006 р. пройшов великолюдний мітинг протесту проти діяльності місцевої влади.

Народна акція протесту викликана безпрецедентним підвищенням у місті тарифів на тепло, воду та квартирну плату і була організована місцевими осередками політичних партій "Народний союз "Наша Україна", Української Народної Партії,Громадянської партії "Пора", Народного руху України та підтримана осередком партії "Батьківщина".

Напередодні, сформований при підтримці Партії регіонів виконком Нікопольської міськради, більшість складу якого становлять директори великих підприємств міста та високооплачувані, далекі від потреб пересічних громадян посадовці, затвердив тарифи на опалення міста у розмірі 4.95 грн за один м.кв. житлової площі (про гарячу воду у Нікополі вже давно забули), тариф на водопостачання та водовідведення у розмірі 2.28 грн. за 1 м.куб, та квартирну плату (без ліфта) у розмірі 0,61 грн за один м.кв.

Учасники мітингу гнівно засудили за це місцеву владу на чолі з міським головою Сергієм Старуном та зажадали від нього проведення громадських слухань для обговорення проблеми підвищення тарифів і попередили , що у випадку невиконання їх вимог, будуть добиватися відставки п.Старуна та розпуску виконкому міської ради.

********************************************************************* Інформаційний центр спілки "Громадянський дозор" Юрій Бабінін. Тел. (0566) 694 144

Відповіді

 • 2006.10.15 | Влад

  Re: Народна акція протесту у Нікополі

  Ги... Нам бы їх тарифи. В місті Пологи, Запорізької області уже більше року діє тариф на водопостачання та водовідведення по 6.28 грн за кубічний метр. В новому опалювальному сезоні ціна за опалення буде 7.20 грн. за кв. метр. Вгадайте з трьох раз яка партія має більшість в міськраді ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.15 | Михайло Свистович

   В Ірпені скоро теж буде акція

   Організовують офіційні профспілки. Як я розумію, вони це робитимуть по всій Україні. І, хоча в нас не такі скажені тарифи, думаю, мітингуючі будуть приємно вражені асиметричною реакцією місцевої влади на протест ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua