МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На саамських землях міліція шукає УПА

10/15/2006 | Роост
Поки в Москві і Петербурзі федерали виловлюють етнічних грузинів, міліція Мурманська виявила на берегах Баренцевого моря цілу Повстанську Армію. Особливі прикмети: Українська, абревіатура - УПА. Воювала з терористичними загонами СССР та Німеччини всередині минулого століття.
http://www.ugraina.org/news/read/1915.htm

Досі вважалося, що спротив УПА вдалося зупинити на початку 1960-их років. Але хто шукає, той завжди знайде. І міліція знайшла УПА ... в штабі "Оборони" м. Мурманська (Східна Саамія). Ось що розповідає про несподіване відкриття координатор "Оборони" Мурманська Дмітрій Волов:

"Годину тому в штабі пролунав дзвінок. Відкриваю двері. За дверима стоїть Кочнєва Л.Б. з адміністрації округу і мєнт із страшно знайомою фізіономією.

- Здрастє, - кажу.

- Здрастуйте. У вас сьогодні на семінар збирається Українська Повстанська Армія? І показують якусь листівку із зображенням людини з рушницею, кулеметом і нашою адресою.

- Ні, - кажу, - не збирається.

- Правда?

- Правда. Вони намагаються зазирнути через плече і все-таки знайти армію. Не знайшли.

- Ну, до побачення...

- Усього найкращого.

Через п'ять хвилин виходжу на вулицю покурити. Навпроти стоять троє молодих людей, палять. Я палю, дивлюся на них. Вони на мене. Докурив, пішов. Хлопці мерзнули ще хвилин сорок. Напевно чекали армію..."

Постскриптум: заради справедливости слід сказати, що в Мурманську 14 жовтня було справді неспокійно. Невідомі розклеїли по місту листівки, які повідомляли громадян РФ про 64-річницю створення УПА. Де-яка бандерівська агітація нахабано муляла очі на тролейбусних зупинках та в інших людних місцях.

У Києві інформацію про бандерівські листівки у Східній Саамії пов'язують з діяльністю нової молодіжної організації українців, які відокремились від "малоросійствующих" старших товаришів.


Автор: АК

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua